Esileht Kodunurk Kiiresti valmivad maitsvad toidud

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )

Teema: Kiiresti valmivad maitsvad toidud

Postitas:

See on sul munahüüve. Omletile ei käi mingeid lihasid sisse/ peale

Eesti keele seletav sõnaraamat:

Omlett – lahtiklopitud munadest, vähesest piimast (, jahust) ja maitselisanditest pannkoogikujuline toit. Valmistasin endale kahest munast omleti. Omlett singiga, seentega.

Munahüüve – hüübimiseni kuumutatud munaroog piimaga klopitud muna(de)st.

Vahe on eelkõige selles, et omlett on ühes tükis, aga hüüve koosneb suurtest kohevatest hüübinud muna tükkidest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 20:25; 22.07 15:06; 24.07 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on sul munahüüve. Omletile ei käi mingeid lihasid sisse/ peale

Eesti keele seletav sõnaraamat:

Omlett – lahtiklopitud munadest, vähesest piimast (, jahust) ja maitselisanditest pannkoogikujuline toit. Valmistasin endale kahest munast omleti. Omlett singiga, seentega.

Munahüüve – hüübimiseni kuumutatud munaroog piimaga klopitud muna(de)st.

Vahe on eelkõige selles, et omlett on ühes tükis, aga hüüve koosneb suurtest kohevatest hüübinud muna tükkidest.

Ok, nõus!
Siiski klassikalisse omletti ei panda midagi sisse , vaid vahelele kui soovi on. Munasegu ja lisaaineid ei peaks “ühte patta” panema.

Et mitte minna ajaviiteteemades palju vastukaja tekitanud snoobiteema peategelaseks, siis saan aru, mida “omlett seenetga” enamikes inimestes võib tähendada. Kuid kahjuks ei tuleks teada, mida üks või teine roog täpsemalt tähendab. Näiteks siit võib lugeda riisi-hakkliha-külm.aedvilja toidu kohta “risotto”, hakkliha-ketshupi segu on “bolognese” ja kunagi kui uurisin, kust saaks Pärnus naturaalse vasikakotleti tarbeks head (õiget) liha, siis soovitati mulle erinevaid supermarketeid lahtise veisehakklihaga 😮 No ei ole need toidud päris samad. Mugandatud toitudest saan aru, aga paraku ongi inimesed vist juba nii “mugandunud”, et originaali enam ei teatagi.
Samas ollakse üsna karmid põlastavalt parandama, et see pole juust, vaid juustulaadne toode 😮

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 12.05 07:57; 15.05 17:10; 11.07 17:19; 23.07 14:54; 27.07 19:53; 28.05 03:49; 28.05 04:05; 02.06 18:56; 04.06 07:36; 09.06 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiski klassikalisse omletti ei panda midagi sisse , vaid vahelele kui soovi on. Munasegu ja lisaaineid ei peaks “ühte patta” panema.

Omletile ei pandagi midagi sisse, vaid kas omlett tehakse selle millegi peale (näiteks liha) või pannake see midagi omletile peale (näiteks juust ja tomat). Just hüüve on see, millel on midagi sees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 20:25; 22.07 15:06; 24.07 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiski klassikalisse omletti ei panda midagi sisse , vaid vahelele kui soovi on. Munasegu ja lisaaineid ei peaks “ühte patta” panema.

Omletile ei pandagi midagi sisse, vaid kas omlett tehakse selle millegi peale (näiteks liha) või pannake see midagi omletile peale (näiteks juust ja tomat). Just hüüve on see, millel on midagi sees.

Sellest ma ju räägingi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 12.05 07:57; 15.05 17:10; 11.07 17:19; 23.07 14:54; 27.07 19:53; 28.05 03:49; 28.05 04:05; 02.06 18:56; 04.06 07:36; 09.06 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://paljajalu.rannapiiga.com/eriti-maitsev-kukeseene-kaste/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiski klassikalisse omletti ei panda midagi sisse , vaid vahelele kui soovi on. Munasegu ja lisaaineid ei peaks “ühte patta” panema.

Omletile ei pandagi midagi sisse, vaid kas omlett tehakse selle millegi peale (näiteks liha) või pannake see midagi omletile peale (näiteks juust ja tomat). Just hüüve on see, millel on midagi sees.

ma teeks ka omletti aga mulle ei meeldi mune lahti lüüa ja kas salmonellat ei või saada,meeldivad ainult keedetud munad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Munakook peaks olema tavaline biskviitkook, munad, suhkur ja jahu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raamatus “Veel üks Lotte” armastsab üks õdedest munakoooki. Kirjeduse järgi, kui minu ta võib neid korraga ära süüa, ei saa olla tegu mingi taignast põhja ja muna täidisega lahtise pirukaga. Mis on munakook? Magus…omlett? Omlett suhkruga? Kõlab rõvedalt, aga samas olens eda raamatu munakooki igatsenud lapsest saadik.

Egg tart äkki? Eestikeelset nime ei tea, aga välja näeb selline ja maitseb jube hea https://www.makemytrip.com/travel-guide/media/dg_image/macau/Egg-Tart.jpg
Ma ise söön ka selliseid alati mitu tükki korraga ära. Retsepti leiad näiteks siit, ehk oskad inglise keelt http://www.bbc.co.uk/food/recipes/egg_custard_tarts_15352

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selleks, et teada saada, mis raamatus selle koogi pärisnimi on, peaks seda siiski saksakeelsest originaalist:
“Zu dumm, dass ausgerechnet gefüllter Eierkuchen dein Lieblingsgericht ist!«, murrt Lottchen.

Ja kas seal mitte see “munakook” hoopis täidetud pannkook ei ole… Eierkuchen on siiski valdavalt pannkook.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.06 10:16; 12.09 12:16; 22.02 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pannkoogid on. Siin on tõestus – https://www.oetker.de/rezepte/r/pfannkuchen-eierkuchen.html
Tõlkija on vähe puusse pannud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kiire, lihtne ja ka kerge eine on sinikarbid kookospiimakastmes. Viimasel ajal on neid ka üsna sageli ja hea hinnaga saada.
Kastmeks sibul, küüslauk, tšilli, valge vein, kookospiim, (koriander, sidrunhein, laimilehed, või nende puudumisel lihtsalt petersell).
Aega kulub 5 minutit karpide puhasatamisele, 5 minutit sibula ja muu tükeldamisele, ning veel 5 minutit karpide kuumutamisele ja serveerimisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kõige kiirem supp on spinatisupp (kui on keedetud riisi üle, siis see, külmutatud hakitud spinat, keev vesi, koor, kui on siis liha ja puljongit vee asemel) ja tomatimahlast, singist ja juustust tomatisupp.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.06 10:16; 12.09 12:16; 22.02 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kiire, lihtne ja ka kerge eine on sinikarbid kookospiimakastmes. Viimasel ajal on neid ka üsna sageli ja hea hinnaga saada.
Kastmeks sibul, küüslauk, tšilli, valge vein, kookospiim, (koriander, sidrunhein, laimilehed, või nende puudumisel lihtsalt petersell).
Aega kulub 5 minutit karpide puhasatamisele, 5 minutit sibula ja muu tükeldamisele, ning veel 5 minutit karpide kuumutamisele ja serveerimisele.

Aga neid tuleb paar kilo paarile inimesele teha, et kõhu täis saaks. Seal pole jus miskit sees ja ruumi võtavad kõvasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pannkoogid on. Siin on tõestus – https://www.oetker.de/rezepte/r/pfannkuchen-eierkuchen.html
Tõlkija on vähe puusse pannud.

Issand kui õudne… Ja terve põlvkond lapsi on üles kasvanud mingit munakooki silme ette manades…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juurde kas kanafileed praadida või ahjus küpsetada pikki peenikesi toorvorste.

Võtab kõik see kokku 10 min.

Mul läheb ahi juba min 15 minutit soojaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 12.05 07:57; 15.05 17:10; 11.07 17:19; 23.07 14:54; 27.07 19:53; 28.05 03:49; 28.05 04:05; 02.06 18:56; 04.06 07:36; 09.06 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kiire, lihtne ja ka kerge eine on sinikarbid kookospiimakastmes. Viimasel ajal on neid ka üsna sageli ja hea hinnaga saada.
Kastmeks sibul, küüslauk, tšilli, valge vein, kookospiim, (koriander, sidrunhein, laimilehed, või nende puudumisel lihtsalt petersell).
Aega kulub 5 minutit karpide puhasatamisele, 5 minutit sibula ja muu tükeldamisele, ning veel 5 minutit karpide kuumutamisele ja serveerimisele.

Aga neid tuleb paar kilo paarile inimesele teha, et kõhu täis saaks. Seal pole jus miskit sees ja ruumi võtavad kõvasti.

Jälle see täiskõhujutt: küll ei saavat salatist kõhtu täis, küll karpidest? See on ju supp, millele maitset annavad karbid. Kas sa frikadellisupis sööd frikadellidest kõhu täis, muud komponendid ja leem on ilu pärast? Arusaamatu, et inimesed pugivadki ennast täis. Teatavasti tuleb söömine enne täissaamist lõpetada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 12.05 07:57; 15.05 17:10; 11.07 17:19; 23.07 14:54; 27.07 19:53; 28.05 03:49; 28.05 04:05; 02.06 18:56; 04.06 07:36; 09.06 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kiire, lihtne ja ka kerge eine on sinikarbid kookospiimakastmes. Viimasel ajal on neid ka üsna sageli ja hea hinnaga saada.
Kastmeks sibul, küüslauk, tšilli, valge vein, kookospiim, (koriander, sidrunhein, laimilehed, või nende puudumisel lihtsalt petersell).
Aega kulub 5 minutit karpide puhasatamisele, 5 minutit sibula ja muu tükeldamisele, ning veel 5 minutit karpide kuumutamisele ja serveerimisele.

Aga neid tuleb paar kilo paarile inimesele teha, et kõhu täis saaks. Seal pole jus miskit sees ja ruumi võtavad kõvasti.

Jälle see täiskõhujutt: küll ei saavat salatist kõhtu täis, küll karpidest? See on ju supp, millele maitset annavad karbid. Kas sa frikadellisupis sööd frikadellidest kõhu täis, muud komponendid ja leem on ilu pärast? Arusaamatu, et inimesed pugivadki ennast täis. Teatavasti tuleb söömine enne täissaamist lõpetada.

Kas sa teed frikadellisuppi ka nii, et frikadellid, sibul, küüslauk, maitsetaimed ja leem? Minul käib ikka kartul, porgand ja mõnikord ka herned sinna sisse, ei ole ainult frikadellid ja maitsetaimed 🙂 Muidu on tõesti nii,et tuleb mitu leivaviilu kõrvale süüa, et kõhu täis saaks, supp ainult silmailmuks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 14:55; 02.06 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa teed frikadellisuppi ka nii, et frikadellid, sibul, küüslauk, maitsetaimed ja leem? Minul käib ikka kartul, porgand ja mõnikord ka herned sinna sisse, ei ole ainult frikadellid ja maitsetaimed Muidu on tõesti nii,et tuleb mitu leivaviilu kõrvale süüa, et kõhu täis saaks, supp ainult silmailmuks

Ju ma siis imelik, aga soojast rasvasest puljongist (ikka omakeedetud!) saan ka kartuli-porgandita kõhu täis. Mereandide (supi) juurde võtan ikka tüki kvaliteetset valget leiba (ei, mitte saia, vaid just heledast jahust leiba – siin on suur vahe!) maitsevõi või aglio e olio‘ga ja ei ütleks, et kõht jääb tühjaks. Vbl just see, et ma ei söögi teadlikult nii palju, et kõht täis saab. Ikka enne lõpetan. Kujutan ette, et frikadellisupi juurde, kus puuduvad köögiviljad, võtta viil võiga leiba saavutab samasuguse efekti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 12.05 07:57; 15.05 17:10; 11.07 17:19; 23.07 14:54; 27.07 19:53; 28.05 03:49; 28.05 04:05; 02.06 18:56; 04.06 07:36; 09.06 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kujutan ette, et frikadellisupi juurde, kus puuduvad köögiviljad, võtta viil võiga leiba saavutab samasuguse efekti.

Ma ei kujuta ette frikadelliSUPPI, kus puuduvad muud köögiviljad. See on lihtsalt maitsestatud puljong frikadellidega. Muidugi võin ma sellest söönuks saada, nagu ka tavalisest puljogist, mil mõnus pirukas kõrval. Aga see pole siiski supp.
Keedan tihtilugu maitsestatud puljongis erinevaid asju, mille pärast välja kurnan. Krevette, karpe, pelmeene, makarone, kala. Ka kartul lihaleemes keedetuna on väga viis. Aga seda ma kartulisupiks ei nimeta 🙂
Üsna vana traditsioon on puljong + keedumuna seal sees. See pole ometi munasupp. Kõhtu täidab muidugi hästi – minul, ehk paariks tunniks.
Aga füüsilist tööd tegevad suured mehed joovad seda puljongit vaid janupärast ja söögikorraks nad seda kindlasti ei pea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 23:05; 24.09 23:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kujutan ette, et frikadellisupi juurde, kus puuduvad köögiviljad, võtta viil võiga leiba saavutab samasuguse efekti.

Ma ei kujuta ette frikadelliSUPPI, kus puuduvad muud köögiviljad. See on lihtsalt maitsestatud puljong frikadellidega. Muidugi võin ma sellest söönuks saada, nagu ka tavalisest puljogist, mil mõnus pirukas kõrval. Aga see pole siiski supp.
Keedan tihtilugu maitsestatud puljongis erinevaid asju, mille pärast välja kurnan. Krevette, karpe, pelmeene, makarone, kala. Ka kartul lihaleemes keedetuna on väga viis. Aga seda ma kartulisupiks ei nimeta ????
Üsna vana traditsioon on puljong + keedumuna seal sees. See pole ometi munasupp. Kõhtu täidab muidugi hästi – minul, ehk paariks tunniks.
Aga füüsilist tööd tegevad suured mehed joovad seda puljongit vaid janupärast ja söögikorraks nad seda kindlasti ei pea.

Kas sa tahad sõna “supp” üle norida? Minu meelest rääkisime muust – täis kõhust.
Kui sa juba nii norimas oled, siis kuidas sa püreesuppe nimetaksid? Just NIME, mitte seekord kõhutäie puhul. Püreesupis pole ühtegi tuvastatavat konkreetset tükki – on see siis sinu meelest püreeleem?

Huh… Aga andsin endale teemakohase idee, ehk kiire ja maitsva toidu – lillkapsa-sinihallitusjuustu püreeSUPP. Tahaks kohe näha, kas ja kellel kõht tühjaks jääb????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 12.05 07:57; 15.05 17:10; 11.07 17:19; 23.07 14:54; 27.07 19:53; 28.05 03:49; 28.05 04:05; 02.06 18:56; 04.06 07:36; 09.06 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin enamus retsepte ei ole sellised väga kiired. Kui ikka midagi juba koorima ja hakkima peab, siis see minumeelest enam ei “väga kiire”. Pange nt selliseid variante, mis võtavadki max 3-4min tegemist + valmimisaeg. Meil lapsed õhtul tuppa tulevad, siis nad vahest ei jõua sedagi ära oodata kui muna pannil valmis saab 😀

Minu väga kiired variandid on sügavkülmutatud wokisegud pannile – sisse kas kanahakkliha, lõhehakkliha (ostan 1kg paki ja jagan kohe umbes 4-5 portsuks ja siis sügavkülma tagasi), lõhekonserv, tuunikalakonserv, kikerherned. Vahel sulatatud juustu ja maitseks siis mingit tshillikastet vmt.

Erinevad smuutid näiteks(lisan chia seemneid, et oleks toitvam) ja omletti söövad lapsed tihti just õhtuti. Mees kiiruga sööb võileibu või mingit kalakonservi. Kodujuustusalatit teeme ka tihti.

Kui juba midagi ahju panna, siis seda ei saa väga kiireks nimetada, sest meil ahi ise juba soojeneb terve igaviku. Lihtsalt saab muidugi küll – kanakoivad ja mingid aedvilja lõigud ahjuplaadile ja tunni pärast on söök valmis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin enamus retsepte ei ole sellised väga kiired. Kui ikka midagi juba koorima ja hakkima peab, siis see minumeelest enam ei “väga kiire”. Pange nt selliseid variante, mis võtavadki max 3-4min tegemist + valmimisaeg. Meil lapsed õhtul tuppa tulevad, siis nad vahest ei jõua sedagi ära oodata kui muna pannil valmis saab ????

Minu väga kiired variandid on sügavkülmutatud wokisegud pannile – sisse kas kanahakkliha, lõhehakkliha (ostan 1kg paki ja jagan kohe umbes 4-5 portsuks ja siis sügavkülma tagasi), lõhekonserv, tuunikalakonserv, kikerherned. Vahel sulatatud juustu ja maitseks siis mingit tshillikastet vmt.

Erinevad smuutid näiteks(lisan chia seemneid, et oleks toitvam) ja omletti söövad lapsed tihti just õhtuti. Mees kiiruga sööb võileibu või mingit kalakonservi. Kodujuustusalatit teeme ka tihti.

Kui juba midagi ahju panna, siis seda ei saa väga kiireks nimetada, sest meil ahi ise juba soojeneb terve igaviku. Lihtsalt saab muidugi küll – kanakoivad ja mingid aedvilja lõigud ahjuplaadile ja tunni pärast on söök valmis.

Inimesed ei oska ühendada kiire-tervislik. Sellest on kahju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 12.05 07:57; 15.05 17:10; 11.07 17:19; 23.07 14:54; 27.07 19:53; 28.05 03:49; 28.05 04:05; 02.06 18:56; 04.06 07:36; 09.06 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu absoluutne lemmik, mida aja või viitsimise puudumise korral kokku segan, on tomati-hakklihasupp. Hakkliha praadida, otsa tomatikonserv ja -pasta, mais ja puljong. 5 minutit keemist ja valmis. Väga maitsev ja ära ka ei tüüta 🙂
http://nami-nami.ee/retsept/4847/tomati_hakklihasupp

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin enamus retsepte ei ole sellised väga kiired. Kui ikka midagi juba koorima ja hakkima peab, siis see minumeelest enam ei “väga kiire”. Pange nt selliseid variante, mis võtavadki max 3-4min tegemist + valmimisaeg. Meil lapsed õhtul tuppa tulevad, siis nad vahest ei jõua sedagi ära oodata kui muna pannil valmis saab ????

Minu väga kiired variandid on sügavkülmutatud wokisegud pannile – sisse kas kanahakkliha, lõhehakkliha (ostan 1kg paki ja jagan kohe umbes 4-5 portsuks ja siis sügavkülma tagasi), lõhekonserv, tuunikalakonserv, kikerherned. Vahel sulatatud juustu ja maitseks siis mingit tshillikastet vmt.

Õudne, inimesed söövad ikka päris suvalisi mökse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 19:10; 24.09 13:22;
To report this post you need to login first.

Siiski klassikalisse omletti ei panda midagi sisse , vaid vahelele kui soovi on. Munasegu ja lisaaineid ei peaks “ühte patta” panema.

Omletile ei pandagi midagi sisse, vaid kas omlett tehakse selle millegi peale (näiteks liha) või pannake see midagi omletile peale (näiteks juust ja tomat). Just hüüve on see, millel on midagi sees.

ma teeks ka omletti aga mulle ei meeldi mune lahti lüüa ja kas salmonellat ei või saada,meeldivad ainult keedetud munad

Nali naljaks. Mulle meenud üks youtuber Bios3training, kus ta ükskord hakkis toidu sisse grillkana. Ning siis ütles, et nüüd tuleb lõikelaud, käed ja nuga ära pesta, sest ma ei taha saada mingit faking salmonellat.
Aga sõi küll seda 😀 Ju ta siis arvas, et salmonella nakkab läbi sõrmeotste, mitte sisse süües.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt see sõltub inimese lõuna eelarvest.

Kui see on 30-50 EUR, siis söömiseks võib toidu eelnevalt tellida helistades ette. Sa ei tingimata ise broneerima. Toit ei pruugi olla palju parem, kui 10-15 puhul, kuid keskkonnale, teenindusele ja detailidele on oluliselt rohkem rõhku pandud.

Kui see on 10-15 EUR saab kasutada bistrood,
või võtta valmistoitu poest. Osades restoranides, kohvikutes ja söögikohtades on lõunapakkumised ette valmistatud. Eelarve võimaldab pea 80% kohtades midagi süüa.

Kui see on 3-6 euro, nii mõneski kohas võib lõunapakkumise ühe supi/prae/salati/sushi komplekti selle eest leida. Poodidest saad valmis toidu või salati osta. Stockmannist on näiteks suur valik ja lõuna enamasti alla 5 EUR. Osad eelistavad pirukaid ja jooki vms.

Alla 3 EUR. Kodujuust + puuvili, pelmeenid, pakisuppid + saia kuubikud, hall kaste + väike karp salatit, müsli + piim, tatar + viinerid/liha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

minu jaoks on selline kiire toit nt pasta küüslaugu ja salveiga.
Spagetid (eelistan täistera, mingi kreekakeelne pakk) keema, samal ajal pannile praadima või, salveilehed ja purustatud küüslauk. Kui pasta keenud, kurnan ära ning ka korraks pannile, et koos läbi segada. Serveerin parmesani vm riivuustuga.
15 min ja toit nullist laual:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie poja kõige kiirem toit, mis saab valmis selle ajaga, kui vahepeal koolikoti ülakorrusele viib ja riided vahetab:
taldrikule sügavkülmast üks požarski kotlett või paneeritud kalafilee, juurde mõned rusikasuurused sügavkülmutatud lillkapsaõisikud ning mikrosse. taimer 5 minutit. söömisel paneb juurde ka sortsu majoneesi.
kiirtoit nr 2: purgiboršš + viineritükid + peotäis niitnuudleid sisse keetmise ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülikiire ja maitsev on kala või kana kookospiimakastmes:
Sibul, küüslauk ja tšilli õlis läbi praadida, kookospiim peale. Lased keema ja õhukesed kana- või kalafileetükid sisse. Mõni minut (punase kalaga isegi vähem) ja valmis. Peale maitserohelist. Juurde riis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 19:10; 24.09 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle maitseb kana- või kalkunihakkliha, mis on praetud koos paprikaribadega ja maitsestatud soola ning tšilliga (et väga lääge ei oleks). Praadimine võtab umbes 7 minutit, lisandiks kodujuust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 23:05; 24.09 23:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )


Esileht Kodunurk Kiiresti valmivad maitsvad toidud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.