Esileht Koolilaps Kõhnale lapsele teksad

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kõhnale lapsele teksad

Postitas:

kõhnale lapsele kitsamat tüüpi teksad – kust võiks otsida suurust 128?
tänud vastajatele

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaubamärk s.Oliver, müüb Kaubamaja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Zarast olen saanud ja H&M is on extraslim versioon ka olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostan oma pikakoivalisele ja peenikesele lapsele Lindexist slim fit teksad. Need on talle kõige paremini keha järgi:) Ainult nendega kipub olema see häda, et kuna lapsel on pikad jalad, siis need püksid, mis on ülevalt parajad, võivad olla alt lühikesed ning pikkuselt parajad püksid jälle ülalt suured. Siis oleme kasutanud õmbleja abi, kes alt veidi pikemaks teeb, sest ülalt kottis pükstega laps lihtsalt keeldub käimast.

Õnneks käib ta mul trennis ja jalad ja pepu hakkavad lihaseliseks muutudes natuke kasvama ja on väike lootus, et varsti ehk on lapsele lihtsam pükse osta:)
Aaa, H&Mist Inglismaalt sain ka suhteliselt hästiistuvad teksad. Extraslim versiooni ei leidnud sealt, aga slim on ka enamvähem.
Takko pükse olen ka proovinud, aga kahjuks minu lapsele ei istu need üldse, kui ülalt on paras, siis alt on ikka väga lühike ning kui pikkus paras, siis on vöökoht ikka väga lai.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minagi sain oma pikale ja kõhnale lapsele Lindexist. Kusjuures minu kondipugetile oli slim variant isegi kitsas. Järelikult on seal ikka väga kõhnadele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minagi sain oma pikale ja kõhnale lapsele Lindexist. Kusjuures minu kondipugetile oli slim variant isegi kitsas. Järelikult on seal ikka väga kõhnadele :)[/tsitaat]

Kondipuget on küll üks uus ja huvitav sõna:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lindexi teksad jäid aga meie lapsele ikkagi laiaks. keegi soovitas siin seda poodi. käisin kohapeal ja tõesti sain esimest korda tüdrukule parajad püksid.
http://www.bambino.ee/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lindexis on erinevaid mudeleid, kui õigel ajal sattuda (halval ajal on see slim-riiul täitsa tühi). Minu lapsele oli üks variant isegi kitsas, sellist asja pole varem ega hiljem juhtunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina polegi kusagilt leidnud kõhna poisi pükse, kannab püksirihma, see hoiab üleval 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps Kõhnale lapsele teksad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.