Esileht Ilu ja tervis Kõhnumisravim Ozempic on eluohtlik !

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Teema: Kõhnumisravim Ozempic on eluohtlik !

Postitas:
Kägu

Hetkel ülipopulaarne kõhnumisravim  Ozempic võib tappa.Sellest kirjutatakse pikemalt siin: https://elu24.postimees.ee/7892612/tutre-pulmade-eel-uleliigsetest-kilodest-vabaneda-soovinud-austraallanna-suri?fbclid=IwAR1BVkqVSvskUg1N331fYa8Kh_zqIr18_9qEK8C-fvcYeLdfW24JD5733kI

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga ravim võib tappa

+8
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Iga ravim võib tappa

Perekoolis lokkaval lollusel ei ole piire.

+1
-12
Please wait...
Postitas:
Kägu

Iga ravim võib tappa

Perekoolis lokkaval lollusel ei ole piire.

kõik oleneb kui palju mingit ravimit võtta

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui see on retseptiravim, siis kuidas saavad selle kätte need inimesed, kes aga tahavad ja kuidas seda kirjutatakse välja neile, kellel diabeeti ei ole?

+3
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Paratsetamool võib ka tappa.

Konkreetsel juhul kasutas naine lisaks mingit muud ravimit ja ei katkestanud Ozempicut kõrvaltoimete tekkimisel ja ilmselt siis ei rääkinud ka arstiga.  Nii et ikka enda süü ka.

P.S. Mul on endal olnud Ozempicuga gastroparees ehk toit ei liigu seedetraktis edasi. Vastik tunne! Ozempicu häda on selles, et süst tehakse kord nädalas ja kui kõrvaltoimed tekivad, siis ei saa sa kuidagi ravimit kehast enam kätte ja pead kannatama päevi, enne kui ravim kontsentratsioon langeb ja kõrvaltoimed leevenevad. Mina ei saagi kõrvaltoimete tõttu Ozempicut kasutada. Ja enne kui käod kraaksuma hakkavad – jah, mul on diabeet ja ravim kirjutati sel eesmärgil välja.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sellega saavutab sellise rauga kaela ja rinna

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120250149/malluka-uus-kallim-kui-sa-utled-laupaeval-sorri-emmel-on-pohmakas-olge-issiga-siis-see-on-minu-jaoks-f-cked-up

Mallukas (vasakul) Elisa Kolgi uue singli esmaesitlusel ja Tomas Legrant

+9
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui see on retseptiravim, siis kuidas saavad selle kätte need inimesed, kes aga tahavad ja kuidas seda kirjutatakse välja neile, kellel diabeeti ei ole?

Üsna lihtne on ju GTT testi manipuleerida. Tühjakõhu veri võetakse ja kes kontrollib kui tühi või täis su kõht enne oli? Kas olid täitsa söömata ja joomata on su südametunnistuse asi. Samuti 2h pärast siirupi joomist, pistad ühe kommi vahepeal ka põske ja ongi näit veel suurem.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Need äärmuslikud kõhnumised on ikka puhas anoreksia või mõne muu raske haigusega seotud.Ei tasu seda unistada.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hetkel ülipopulaarne kõhnumisravim Ozempic võib tappa.Sellest kirjutatakse pikemalt siin: https://elu24.postimees.ee/7892612/tutre-pulmade-eel-uleliigsetest-kilodest-vabaneda-soovinud-austraallanna-suri?fbclid=IwAR1BVkqVSvskUg1N331fYa8Kh_zqIr18_9qEK8C-fvcYeLdfW24JD5733kI

ta võttis ju korraga kahte kõhnumisravimit ja ignoreeris kõrvalmõjusid, seega pole ime, et keha vastu ei pidanud

+8
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

ta võttis ju korraga kahte kõhnumisravimit ja ignoreeris kõrvalmõjusid, seega pole ime, et keha vastu ei pidanud

Nüüd näeb välja nagu proteesidega pensionär. Olen kuulnud, et Ozempic võib juuksed hõredamaks teha, tundub, et see on ka tal juhtunud. Vaatamata juuksepikendustele on pealt väga hõre.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd näeb välja nagu proteesidega pensionär. Olen kuulnud, et Ozempic võib juuksed hõredamaks teha, tundub, et see on ka tal juhtunud. Vaatamata juuksepikendustele on pealt väga hõre.

Kellest sa räägid?

+3
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kellest sa räägid?

Aga mis sa ise arvad? Kahest pildilolijast vali üks.

+5
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kellest sa räägid?

Ei tunne küll Mallukalt isiklikult ja tema täpset käekäiku ei tea (kuna ei loe blogisid), kuid minu teada tema ei kasuta Ozempicut. Tal on ATH ja tarvitab mingeid selle seisundi ravimeid, mis ühtaeg tõmbavad söögiisu nulli. 

+9
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei tea, mis jutt siin on, aga üldisel thttps://abcnews.go.com/GMA/Wellness/semaglutide-helps-reduce-risk-heart-attack-stroke-people/story?id=104844299

Ja ei, ma ei kasuta seda ja mul pole siin kala mängus.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kasutan küll tablette, aga seedimine käib nagu kellavärk. Ja võtta nüüd tõene elu24 artiklit ja teha sellest teema – on iseasi.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kellest sa räägid?

Küsimus oli, keda sina silmas pead.

+4
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sa pead seda küsima, siis oled suht pikkade juhtmetega peaks ütlema. Las see jääb siis saladuseks, keda ma mõtlesin, kui sulle tundub see nii ulmeline aru saada. Ära püüagi, midagi ei juhtu sellest.

+2
-9
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sa pead seda küsima, siis oled suht pikkade juhtmetega peaks ütlema. Las see jääb siis saladuseks, keda ma mõtlesin, kui sulle tundub see nii ulmeline aru saada. Ära püüagi, midagi ei juhtu sellest.

Teen puust ja punaseks ja ei ole sama vaidleja.

See kägu, kelllelt küsiti, keda ta simas pidas, kommenteeris postitust, milles ilmselgelt viidati algselt viidatud artiklis peategelaseks olnud naisele, kelle juustest polnud seal silpigi juttu. Seetõttu teine kägu küsiski, et keda silmas peetakse. Esimene kägu kommenteeris vale postitust ja ei taha oma viga tunnistada või ei saa sellest arugi. Teine kägu on mõnusalt sarkastiline 🙂 Punkt teisele käole 🙂

+7
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Teine kägu on mõnusalt sarkastiline Punkt teisele käole

Peame siis pöialt, et ta küsib kolmandat korda veel, keda silmas on peetud. Äkki saad veel mõnusat sarkasmi nautida.

0
-9
Please wait...
Postitas:
Kägu

Peame siis pöialt, et ta küsib kolmandat korda veel, keda silmas on peetud. Äkki saad veel mõnusat sarkasmi nautida.

Tegelikult on asi selles, et tahtsid öelda, et “see üks, kes seal pildil on”, on ozempicuga end kõhnaks näljutanud. Sinule aga püütakse siin praegu selgeks teha, et Mallukas ei kasuta ozempicut, vaid tarbib teistsugust ravimit, mis samuti mõjub kehakaalule. Ja see ravim, mida ta kasutab, on välja kirjutatud ATH pärast, mitte ei ole ta hakanud ravimit kasutama selleks, et kõhnuda.

Pead ennast hiigelnutikaks, aga tegelikult paned nii koledasti pange. Ja ei ole nõus tunnistama ka, et eksisid.

+9
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sinule aga püütakse siin praegu selgeks teha, et Mallukas ei kasuta ozempicut, vaid tarbib teistsugust ravimit, mis samuti mõjub kehakaalule.

Ma arvan, et sina teed jälle valesti, kui M-i iga sõna nii tõsiselt usud.

+5
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei saa aru, miks peaks sellist asja valetama, et tal on ATH ja et ta võtab selle tõttu ravimeid? Mu arust kuulutas ta seda asja juba ammu enne seda, kui ozempic laiemalt teemaks tuli.

Minu laps võttis sama (ATH) ravimit ja seetõttu kaotas ka korralikult kilosid. Seega, kinnitan, et ATH ravimil on salendav omadus küll.

+7
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

On ta väitnud, et ei kasuta? Ma olen samuti kuulnud, et kasutab.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu laps võttis sama (ATH) ravimit ja seetõttu kaotas ka korralikult kilosid. Seega, kinnitan, et ATH ravimil on salendav omadus küll.

Kuidas see ravim nüüd talle nii laastavalt mõjuma hakkas? See ATH on vast ikka ennem ka olnud?

+1
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas see ravim nüüd talle nii laastavalt mõjuma hakkas? See ATH on vast ikka ennem ka olnud?

Mida sa sonid?

+5
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida sa sonid?

Sa ei saanud aru, mida küsiti või?

+1
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida sa sonid?

Sa ei saanud aru, mida küsiti või?

Ei saanud.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei saanud.

Et miks ta just nüüd alla võttis, kui pidevalt ATH ravimeid kasutanud?

+2
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei saanud.

Et miks ta just nüüd alla võttis, kui pidevalt ATH ravimeid kasutanud?

Kui sa räägid Mallukas, siis tema hakkas alla võtma kohe, kui hakkas ATH ravimit tarvitama.

Pane otsingusse Mallukas, ATH ja Concerta. Ja loe.

+6
0
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Esileht Ilu ja tervis Kõhnumisravim Ozempic on eluohtlik !