Esileht Lapse ootamine Kõht kinni (esimene trimester)

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kõht kinni (esimene trimester)

Postitas:

Kõht on täiesti kinni, üle nädala pole juba kakal käinud. Kõht valutab ja on punnis ja halb on olla. Joon keefirit, söön kuivatatud ploome, paar kiivit ka… ei midagi. Vett joon normaalselt. Enne rasedust oli ka seedimine probleemiks, aga paar korda nädalas ikka käisin. Kuidas leevendad, mida teha? Kas on mingit toidulisandit mida võtta, et kõhtu korras hoida? Ma õli niisama võtta ei suuda kas õlikapslitest (näiteks linaseemne) võiks mingit kasu olla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei käinud ka varem kõht üldse läbi ja nüüd rasedusega läks veel hullemaks.
Minul aitab see, et joon tühja kõhu peale kohvi ning ei söö peale seda. Umbes poole tunni-tunni pärast käib kõht läbi. Kui peale kohvi joomist ka kohe lähiajal söön siis pole sellest midagi abi.
Mul sõbranna soovitas seda ja mul vähemalt toimib. Just tähtis see, et kohe kohvile peale ei joo.
Soovitan proovida, ehk aitab ka sinul 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka esimene trimester kõht koguaeg kinni. Jõingi keefiri ja sõin kiivisi, vahest isegi kolm tükki korraga näiteks 2 õhtut järjest, et hommikul kergem oleks. Praegu teine trimester, kõhukinnisus ikka kimbutab vahest. Hetkel aitab õunte ja toore porgandi lillkapsa söömine. See paneb päevas isegi 3 korda käima vetsus. Tulevad küll pabulad, aga vähemalt liigub midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan liikumist veel ja väldi näiteks liigset saia söömist jne.
Kui olukord päris hull on, siis kasuta Microlaxi.

Mul esimene rasedus oli lõpus see probleem, aga nüüd selle rasedusega maadlesin juba esimene trimester. Iga päev söön hetkel ploome, äkki aitab. WCs küll iga päev ei käi, aga käin siiski rohkem kui enne seda probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin sedasama kohvi trikki. Kõhukinnisusega probleeme polnud kuni nüüd kolmandal trimestril pidin rauatablette juurde võtma hakkama. Nüüd joon kohvi ja peotäie kuivatatud ploome ja pähkleid peale ja tundub, et kõige hullemast olen jagu saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina tarbin guttalaxi tilkasid (õhtul võtad, hommikul käid ära), muud moodi ei saaks eladagi. Peale sünnitust vōtsin neid veel 6 kuud. Oleks ilmselt varem saanud lõpetada, aga ei julgenud. Õnneks läks valutult.

Teise rasedusega hakkas suht kohe see jama pihta ning ei hakanud seekord üldse piinamagi ennast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin cõtma magneesiumi ja aitas kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Kõht kinni (esimene trimester)