Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kõht kinni!

Postitas:

Kõht kinni- kuidas selle asja vastu võib võidelda? Kas ma siis pean arsti juurde minema et ta kirjutaks mulle retsepti välja(sest tean et seal on mingi sugune abi rasedatele sellise murega), või äkki on mõni lahendus ja keegi on selle murega kokku puutunud ja igasuguse mürki sisse võtmata sai hakkama!!! Sest mina ise tunnen et peaks midagi ette võtma, sest see väike mure mis oli alguses hakkab suurenema ja ma tunnen et üsna varsti häda käes ja vaikselt hakkab ka kõht gaasidest valutama!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaevlesin sama mure käes. Hakkasin igal hommikul sööma putru (eriti neid, mis on kliidega) ja jõin ploomimahla.
Väga hästi aitab. Kui toidust abi pole, siis võib võtta looduslikku mustikakapslit (müüakse loodusepoes).

Nüüd kõik mured selles osas kadunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese asjana hommikul söö kiivit! Minul aitab . Ja kama joon ka ;;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei aidanud ei täisterapudrud, kliid, kiivi, ploomimahl, mustade ploomide leotis ega muud taolised soovitused. Microlaxitada ka ei julgenud väga tihti, lõpuks hakkasin hommikuti Duphalaci võtma. 6 kuud sünnitusest ja ikka pean aeg-ajalt seda vahendit kasutama, muidu võingi nädalaks ootama ja piinlema jääda, et midagi välja saaks punnitatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toitumist peaks väga hoolega jälgima.
Lahtistamisnipid.

1. Hommikul pärast ärkamist kohe klaas vett. Üldse vedelikutarbimine peaks piisav olema.
2. Olen kuulnud ka, et osadel aitab, kui juua kohe hommikul tass musta kohvi suhkruta. Aga ma ise kohvi ei armasta, pole proovinud.
3. Hommikusöögiks 2-3 kiivit ja kiudaineterikas puder.
4. Mustad ploomid toitudele lisatult või vahepalana. Ploomimahl.
5. Toiduks supid, ühepajatoidud, jogurt jm vedelapoolne kraam.

Välida võiks kinnitavaid asju. Nt keedumuna, suurt kogust liha-kartulit jm sellist kuiva toitu. Muidugi kui korda saab, siis edaspidi vaikselt võib, jälle kõike süüa. Aga ettevaatlikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läks kõht käima nädalal 33, ülejäänud aja oli kinni mis kinni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 12:39; 17.01 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks kiivi õhtul viimaseks söögiks ja teine hommikul esimeseks söögiks. Toimib!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles asi ongi, et ma eriti ei usu et ma toitumisega saan asja lahendatud, sest ka ennem olid probleemid seedimisega!
Täna käisin korra arsti juures ja ämmaemmand mainis ka DUPHALAC*i ja oli juttu ka Eva/Qu küünlatest! Ei tea mida isegi valida kui asi läheb liiga kaugele, kas keegi on nendega kokku puutunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pool klaasi punast veini teeb head tööd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka kõhukinnisus mureks, kirjutati Dupalaci ja seejärel hakkasin sööma korralikult pestud kiivit koortega (otsad maha lõigatud) ja enam probleeme ei tekkinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just lõpetasin teise punase peedi söömise – õhtuti äksiks söön. Vana aasta sees veel vaevlesin kõhukinnisuse käes ja sellest tingitud hemorroididega. Nüüd kõik korras. Loodan, et nii jääb ka. Kiivit ja vett ja banaani tarbin ka ja igal hommikul söön putru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiivi on hea, sest sisaldab ohtralt magneesiumit (mille puudusest tekibki rasedusaegne kõhukinnisus enamasti). Mg-puudusest annavad tunnust ka nn \”rahutud\” (ka krambitavad) jalad.

Kes kiivit kõrvetiste hirmus süüa ei saa, võib võtta Mg niisama toidulisandina. Tulemus sama.

Rauapreparaadid (näiteks Elevit-vitamiinis sisalduv raud) löövad ka kõhu kinni kui seda rauda sellises koguses organismil vaja ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]zy kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kiivi on hea, sest sisaldab ohtralt magneesiumit (mille puudusest tekibki rasedusaegne kõhukinnisus enamasti). Mg-puudusest annavad tunnust ka nn \”rahutud\” (ka krambitavad) jalad.

Kes kiivit kõrvetiste hirmus süüa ei saa, võib võtta Mg niisama toidulisandina. Tulemus sama.

Rauapreparaadid (näiteks Elevit-vitamiinis sisalduv raud) löövad ka kõhu kinni kui seda rauda sellises koguses organismil vaja ei ole.[/tsitaat]

No vot siis Mg pärast hakkas mul kõht käima 33ndl, siis hakkasin neid võtma ka…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 12:39; 17.01 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kõik, kellel kõhukinnisusega mure – minge Selverisse, mahlaleti juurde ning otsige sealt Rynkeby kuivatatud ploomi mahla (lilla pakend). Jooge alguses kohe pool pakki ära, siis on garanteeritud, et kõht käib hästi (või liigagi hästi) läbi. Minu tutvusringkonnas on see \”imevahend\” kõiki aidanud.[/tsitaat]
oo, tänud sulle! minu puhul aitas (kuigi pole eriti maitsev). nüüd ainult ei tea, kui palju seda mahla hea juua on, kuna muidu kaob äkki liiga palju vedelikku kehast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.