Esileht Ilu ja tervis kõht lamedaks!

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: kõht lamedaks!

Pange palun kirja konkreetselt missuguste kõhulihaste harjutustega olete saanud oma kõhu lamedaks?
Võib kirjeldada või panna linke videotele. Aitäh!

Ise teen juba mitu kuud ülakeha tõsteid ja jalgade tõsteid selililamangus, tunnen, et lihased on küll tekkinud ja tugevamaks läinud, aga kõhu kumerus ei kao, kohati tundub, et justkui suuremaks läheb koguni 🙁
Kas on valed harjutused äkki?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 22:12; 25.05 22:45; 26.05 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vale toitumine ehk?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 22:16; 26.05 10:32; 26.05 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lamedaks saab eelkõige ikka söömise abil jah, kas seda ikka jälgid? ja kõvasti kõhulihaseid treenides tuleb treenida ka seljalihaseid, muidu võibki olla tulemuseks punnkõht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]lamedaks saab eelkõige ikka söömise abil jah, kas seda ikka jälgid? ja kõvasti kõhulihaseid treenides tuleb treenida ka seljalihaseid, muidu võibki olla tulemuseks punnkõht.[/tsitaat]

Jah, vabandust, toitumine jäi kirjutamata, jaa, loomulikult jälgin. Olen normaalkaalus (peaaegu alakaalu piiril, 175 cm pikk ja 58 kg). Söön palju rohelist, häid õlisid, ainult kvaliteetset valku, süsivesikutega pean piiri.
Aga seljalihastes võib küll point olla. Pange siis palun nende jaoks ka harjutusi! 🙂

Üldse avastasin nüüd, et olin täitsa kogemata selle teema kodunurka pannud, tegelikult vist ikka kuuluks tervise alla. Aga ümber tõsta vist ise ei saa? Ehk mõni mode siis avitab 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 22:12; 25.05 22:45; 26.05 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.youtube.com/watch?v=0BjWLaGqEAg – ideid kõhulihaste treenimiseks. Ise olen teinud, kuu-paar ja lihased täitsa nähtavad. Harjutusi tuleb muidugi teha kordades rohkem kui videos näidatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jah, vabandust, toitumine jäi kirjutamata, jaa, loomulikult jälgin. Olen normaalkaalus (peaaegu alakaalu piiril, 175 cm pikk ja 58 kg). Söön palju rohelist, häid õlisid, ainult kvaliteetset valku, süsivesikutega pean piiri.
Aga seljalihastes võib küll point olla. Pange siis palun nende jaoks ka harjutusi! 🙂

Üldse avastasin nüüd, et olin täitsa kogemata selle teema kodunurka pannud, tegelikult vist ikka kuuluks tervise alla. Aga ümber tõsta vist ise ei saa? Ehk mõni mode siis avitab :)[/tsitaat]
Vabandust sa oled alakaalus.

Normaalkaal peaks hakkama 63-65kg juurest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 22:16; 26.05 10:32; 26.05 20:13;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vabandust sa oled alakaalus.

Normaalkaal peaks hakkama 63-65kg juurest.[/tsitaat]

Missuguse teooria järgi küll?

Mina tean, et tervislik KMI on alates 18,5 ja sealt siis ülespoole. Mul on praegu 18,9.

Normaalkaalu vahemik on küll suhteliselt suur ja ka sinu pakutud 63-65 mahuks sinna, aga sealt ei \”hakka\” see küll kohe kindlasti 🙂

Ja tegelikult kaal polnud teema, lihased ja kõhu kuju olid. Aitäh esimeste harjutuste lisajale!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 22:12; 25.05 22:45; 26.05 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid tabeleid on palju, kokkuvõtlikult on normaalkaalu KMI 19-20

Üks näide:

Kategooria BMI vahemik
Tervisele ohtlik alakaal < 16
Alakaal 16 – 18.9
Normaalkaal 19 – 25

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 22:16; 26.05 10:32; 26.05 20:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis kõht lamedaks!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.