Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kõht on kuidagi suur alguse kohta?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kõht on kuidagi suur alguse kohta?

Postitas:

Tulen ka siin vaikselt Teie sekka 🙂
Olen 9 nädalat rase (kaksikud,IVF) ja mul selline mure, et minu meelest on mul kõht kuidagi väga suur. Hommikul nagu väiksem ja õhtul ikka päris suur. Tuttaval oli selline kõht alles kuskil 4 kuul. Naised, kes Te ka IVF-i teel rasedaks jäänud, kas Teil ka hakkas kõht kohe välja paistma? Muidugi olen ma juba 1,5 aastat järjest igasugu ivf-ga seotud ravimeid võtnud ja kõhule oli ikka juba väike punuke kogunenud. Tahtsin töö juures vähemalt kolm kuud seda enda teada hoida, aga juba kahtlustatakse ja muidugi tuttavad ka. Peale selle on veel hingamine kuidagi raske. Võibolla on see tobe mure, aga sooviks lihtsalt teiste rasedusalgseid kogemusi kuulda. Millal kõht hakkas välja paistma ja kuidas harjuti suurenenud söögiisu ja muu sellisega, mida ma võibolla veel ei teagi. Tänud ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi ei ole IVF-s 😀 Mul oli kaksikutega täpselt sama moodi st. 9. nädalal suundusin raseda teksaseid ostma. Kõht kasvab mitmikega kiiremini. Mul oli 20 nädalal juba selline punu ees nagu mõnel väiksema kõhuga üksikut last kandes sünnitama minnes.

Söögiga ära üle pinguta, mida väiksem kaalutõus seda kergem endal lõpp on. Tule FB-sse mitmikute gruppi seal on väga aktiivne arutelu, saad head nõu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alguses ongi kuidagi kõuht paistes ja tursunud. Vähemalt mul oli, plus veel gaasid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli teise, kolmanda ja neljanda rasedusega (üksikud lapsed) kõht ees juba 8-ndal nädalal. Nagu 3-5 kuu, olenevalt rasedusest. Ega kaalu ei lisandunud, seda tuli juurde alles 22 nädalal esimesed paarsada grammi. Kõhupiirkonda koguneb kehasisest vedelikku päevade ja raseduse ajal, see tekitabki paistes tunde alguses. Esimest last oodates õnnestus rasedust \”varjata\” 7-nda kuuni, teiste laste kandmist ainult 1,5 kuud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka IVF-ikas ja ootan ühte nööbikest (nädalaid 8+3 ja kõht on ka üsna silmnähtavalt näha (ilmselt tänu sellele et olen üsna peenike). Ja mul sama mure selle hingamisega, kogu aeg selline tunne et õhust jääb puudu nagu oleks kivi rinnapeale pandud. Söögiisu on ka pigem suurenenud kui vähenenud. Aga iiveldust seevastu ei ole üldse olnud…väljaarvatud magusa vastu, eelisroad on rohkem soolased ja hapukad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hetkel 18 nädal ja olen juba nagu vaal :)Samuti üks laps kasvamas kõhus.
Küll aga mäletan, et mul oli kõht ees juba 9 nädalal ja minu puhul varjamisest ei tulnud midagi välja 🙂
Raseda riideid kannan juba suht ammu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin..9-10n olin juurde võtnud juba 5kg. Tundus ikka masendav 🙂 Olen ka peenike ja väike muidu. Hetkel nädalaid 16+ ja mõned kg on veel lisandunud. Toitun normaalselt, teen igapäev trenni, nagu enne rasedustki. Väike kõht on ees ja igale poole mujale ka cm lisandunud. Ja kadestan neid, kes võtavad kogu rasedusega vähe juurde. Aga mis teha?? Ju see \”kogumine\” minu organismi eripära..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa nii ta on , minul oli ka kõht juba 8.ndal nädalal näha…tulekul kolmas laps.Üritan ikka veel varjata, aga paljud on muidugi märganud.Ega mis siin ikka …häbeneda pole ju midagi-see puhas õnn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kõht on kuidagi suur alguse kohta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.