Esileht Hobinurk Koht Palanga

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Koht Palanga

Postitas:

Pole kunagi seal käinud,kas sinna enne sõitu broneerima ööbimise või kuidas? Kes käinud,jagate ehk kust alustada kui tahaks sinna minna ?

+3
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

miks sa tahad sinna minna?

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.08 12:49; 14.08 17:14; 14.08 17:25; 14.08 23:53; 18.08 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alusta näiteks booking.com, pane kriteeriumid paika, vali ööbimine välja ja broneeri. Võid muidugi kohapeal ka heale õnnele lootma jääda, et leiad mingi norm hinna-kvaliteedi suhtega majutuskoha. Ise ei viitsiks seal olles otsima hakata, booking mugavam.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma otsiks kindlasti öömaja enne, sest ma pole üldse seda tüüpi inimene, kellele meeldib asju juhuse hooleks jätta. Booking näitab, et nt järgmiseks nädalavahetuseks saaks öömaja umbes 52-90 euroga, aga saab ka kallimalt muidugi. Palanga on ilus mereäärne koht.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bookingul on tihti ka pakkumisi, kus saab tühisatada tasuta ka päev varem või isegi samal hommikul. Kindlasti soovitan ka bookingusse varem pilk peale heita sest kui näiteks juba praegu näitab, et Teie kuupäevadeks on nt 80% välja müüdud siis võib mõni suurem üritus toimuda ja sellisel juhul on samal päeval kohapeal keeruline kohta leida. Kui vabu majutusasutusi jagub siis julgeks ka samaks päevaks jätta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paras per*eauk on. peale selle tänava pole midgai vaadata teha. ja selle promenaadil söögikohad on räpased ja kohutavad toidud(olen neist vist 80%) läbi käinud. Ühesõnaga koht kus kaine peaga käia ei kannata. Soovitan sealt hoopis Klapeidasse minna, Nida poolsaar jne.Aga majutuse valiks küll enne välja, enamus needki seal peeaugud. Meil on üks kindel majutus bookingust, kui seal peame olema. Uus maja, kinnise lukustatud aiaga, omanikud elavad ise kõrvalmajas. Maja korralikult ehitatud, midgai läbi ei kostu. Meil varastati velje kapslid Palangal Maxima ees ära 😀 Aa ja kui meeldib alkot tarbida, siis seal lõppeb alkomüük kl 20, pühapäev kl 3 päeval 😀

+5
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palanga on väga tore koht, kui sul on sooviks niisama rannas peesitada, väga ilus rand ja rannapromenaad on seal. No veidikene saaks võrrelda, et nagu meie Võsu, aga muidugi tunduvalt suurem ja meri ei ole seal nii madal. Võimas liivarand ja üsna ruttu läheb sügavaks.

Kui viitsid ringi ka sõita, siis ümbruskonnas on vaatamisväärsusi küll. Öömaja soovitan igal juhul varem kinni panna, seal on väga erinevaid ööbimisvõimalusi. On tagasihoidlikumaid ja peenemaid variante ja suviti pakuvad kohalikud ka kodumajutust.

Kui sinna lähed, siis soovitan ära proovida ka kohaliku napsi, see on pihlakaliköör nimega Palanga 😀 hea suveniiriks kaasa tuua kui koju tuled.

Ja eestlasi on seal ka läbi aegade ikka palju käinud, lastega pered näiteks armastavad seal suvitada.

P.S. samas nõustun eelkõnelejaga, et pigem siis juba Nidasse või Klaipedasse, sest Palanga on ikka tõesti pisike koht, kus aeg on jäänud kuskile 90ndatesse kinni. Aga ajarännaku mõttes tore 😀

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paras per*eauk on. peale selle tänava pole midgai vaadata teha. ja selle promenaadil söögikohad on räpased ja kohutavad toidud(olen neist vist 80%) läbi käinud. Ühesõnaga koht kus kaine peaga käia ei kannata. Soovitan sealt hoopis Klapeidasse minna, Nida poolsaar jne.Aga majutuse valiks küll enne välja, enamus needki seal peeaugud. Meil on üks kindel majutus bookingust, kui seal peame olema. Uus maja, kinnise lukustatud aiaga, omanikud elavad ise kõrvalmajas. Maja korralikult ehitatud, midgai läbi ei kostu. Meil varastati velje kapslid Palangal Maxima ees ära ???? Aa ja kui meeldib alkot tarbida, siis seal lõppeb alkomüük kl 20, pühapäev kl 3 päeval ????

vat sellepärast ma küsisingi, et miks ta sinna minna tahab…

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.08 12:49; 14.08 17:14; 14.08 17:25; 14.08 23:53; 18.08 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paras per*eauk on. peale selle tänava pole midgai vaadata teha. ja selle promenaadil söögikohad on räpased ja kohutavad toidud(olen neist vist 80%) läbi käinud. Ühesõnaga koht kus kaine peaga käia ei kannata. Soovitan sealt hoopis Klapeidasse minna, Nida poolsaar jne.Aga majutuse valiks küll enne välja, enamus needki seal peeaugud. Meil on üks kindel majutus bookingust, kui seal peame olema. Uus maja, kinnise lukustatud aiaga, omanikud elavad ise kõrvalmajas. Maja korralikult ehitatud, midgai läbi ei kostu. Meil varastati velje kapslid Palangal Maxima ees ära ???? Aa ja kui meeldib alkot tarbida, siis seal lõppeb alkomüük kl 20, pühapäev kl 3 päeval ????

Koht on paras seesamune auk – aga oled 80 protsenti söögikohtadest seal läbi käinud. Mis sa oled imelik või? Sest kui sa purjus peaga neid söögikohti kõiki kontrollisid, kus sul see kvaliteet siis kõik meeles on?

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koht on paras seesamune auk – aga oled 80 protsenti söögikohtadest seal läbi käinud. Mis sa oled imelik või? Sest kui sa purjus peaga neid söögikohti kõiki kontrollisid, kus sul see kvaliteet siis kõik meeles on?

tead, paljud inimesed reisivad töökohustusena. ka mina olin seal ühe konverentsiga seotult ja teist korda küll ei tõmba. teenindus seal promenaadil oli ka allapoole igasugust arvestust. nagu venemaale oleks sattunud.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.08 12:49; 14.08 17:14; 14.08 17:25; 14.08 23:53; 18.08 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma otsiks kindlasti öömaja enne, sest ma pole üldse seda tüüpi inimene, kellele meeldib asju juhuse hooleks jätta. Booking näitab, et nt järgmiseks nädalavahetuseks saaks öömaja umbes 52-90 euroga, aga saab ka kallimalt muidugi. Palanga on ilus mereäärne koht.

Mul tuttav rääkis, et majutus kuskil 15€/inimese kohta on normaalne. Ei tea muidugi, kas see oli nädalavahetuse või tööpäeva kohta pakutud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.08 18:15; 19.08 13:25; 20.08 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuttav rääkis, et majutus kuskil 15€/inimese kohta on normaalne. Ei tea muidugi, kas see oli nädalavahetuse või tööpäeva kohta pakutud.

Eks ju oleneb, mis peldikut normaalseks pead. Ka Eestis saad ju mingi hosteli selle raha eest.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tead, paljud inimesed reisivad töökohustusena. ka mina olin seal ühe konverentsiga seotult ja teist korda küll ei tõmba. teenindus seal promenaadil oli ka allapoole igasugust arvestust. nagu venemaale oleks sattunud.

Vaevalt sa selle ühe korraga pea kõik toidukohad läbi jõudsid käia.
Too p*augumees käib seal nii tihti, et lausa oma koht on ööbimiseks. Mingi armastuse-vihkamise suhe selle “auguga” tal vist.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 20:07; 15.08 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koroona on kaarte kõvasti seganud. Olen teel Palanga poole ja norm hinnaga viimase hetke majutust ei paista ei bookingust ega airbnb-st. Kahju, et telki kaasa ei võtnud. Siit soovitus sellel hooajal kindlasti ette bronnida.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igas hoovis pakuvad kohalikud sulle majutust 🙂 Vali ainult välja, kas soovid magada treileris ja pissida välikemmergus või tahad eramaja ülemisel korrusel rõduga tuba ja pereema pliine hommikusöögiks. Kindlasti on soodsamad kohad hõivatud, aga midagi saab alati.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on tõesti nii raske see aasta mitte reisida ja kodus olla? Ainult nii saame viiruse seljatada ja järgmine aasta juba elada sama elu, mis vanasti.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tead, paljud inimesed reisivad töökohustusena. ka mina olin seal ühe konverentsiga seotult ja teist korda küll ei tõmba. teenindus seal promenaadil oli ka allapoole igasugust arvestust. nagu venemaale oleks sattunud.

Vaevalt sa selle ühe korraga pea kõik toidukohad läbi jõudsid käia.

Too p*augumees käib seal nii tihti, et lausa oma koht on ööbimiseks. Mingi armastuse-vihkamise suhe selle “auguga” tal vist.

ja mii raske on uskuda, et keegi võiks sattuda sinna tööasjus regulaarselt?

ma tõesti kõiki kohti läbi ei käinud, sõin ühes kalarestoranis, mis eristus teistest oma hindade ja õnneks ka teeninduse poolest. elamuse saamiseks piisas teistesse sisseastumisest ja järgmisel päeval kohvikoha otsimisest.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.08 12:49; 14.08 17:14; 14.08 17:25; 14.08 23:53; 18.08 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja mii raske on uskuda, et keegi võiks sattuda sinna tööasjus regulaarselt?

Ei ole raske. Aga sina sattusid ju vaid korra 🙂

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 20:07; 15.08 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on tõesti nii raske see aasta mitte reisida ja kodus olla? Ainult nii saame viiruse seljatada ja järgmine aasta juba elada sama elu, mis vanasti.

Ega see viirus ei kao, ei usu iial, et tuleval aastal on nagu vanasti…

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igas hoovis pakuvad kohalikud sulle majutust ???? Vali ainult välja, kas soovid magada treileris ja pissida välikemmergus või tahad eramaja ülemisel korrusel rõduga tuba ja pereema pliine hommikusöögiks.

Pagan, tekitasid mulle sellise isu pliinide järele praegu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleks, et Itaalias Lido ja Alghero rannapiirkonnad on märksa jõledamad kui Palanga. Palangal on oma võlu, kui mugav majutus võtta ja häid restorane külastada (tripadvisorist saab heade restoranide kohad) siis on Palanga üks tubli kuurortlinn. Mulle meeldib, et seal saab lihtsalt rattaid ja muid liikumisvahendeid laenutada ja suppamas on seal suht hea käia.
Jurmala on muidugi ilusam, aga mõlemad on üsna head, kui kaugemal reisimas ei saa käia.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle nädala sees käisin, astusime lihtsalt kunagi majutuses oldud maja aeda sisse ja küsisime, sealt juhatati naabrimehe juurde ja saime 25 euroga päevas toa kolmele, eraldi hoones, rõduga, teisel korrusel, vetsuga, köök alakorrusel, dušš kõrvalhoones. Majutujaid oli seal majapidamises muidugi veel. Palanga rand on super, rannamuul on võimas -sellist siin ei leia. Teenindus on minu meelest Leedus üldiselt igal pool tuim kuni ebaviisakas, isegi Eestis on sõbralikumad ja viisakamad teenindajad. Avalikes siseruumides on mask kohustuslik, va söögikohad. Mask on enamusel korduvkasutuses, kuskil tagataskus v töllerdab lõua all, teenindajad käivad, nina maskist väljas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palanga on tavaline kuurort, ei parem ega halvem. Vahemere ääres on selliseid sadu, kui mitte tuhandeid. Kusagil pole midagi väga teha, ei kõrgu katedraalid ega maailmaimed igas väikeses kuurordis. On üks rannapromenaad, selle ääres tavaliselt restoranid reas. Lastele batuudid, karussellid, mängutoad. Restoranidest, siis kes on pubiinimesed, neile on peatänava restoranid just sobivad. Paremad toidukohad on reeglina peatänavalt veidi kõrval. Foodie´d otsivad neid TripAdvisorist, suuremates-tuntumates kohtades ka Micheline Guide abiks.
Palangas mina käisin õnneks siis, kui ma veel pubiinimeste kategooriasse kuulusin. Jäin oma toonaste puhkustega (sai mitmel aastal käidud) väga rahule ja Palangast on helged mälestused. Nüüd ei tohi uuesti minna, sest seal peatänava ääres mul vist enam süüa ei sünniks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd ei tohi uuesti minna, sest seal peatänava ääres mul vist enam süüa ei sünniks.

promenaadi ääres oli kolm aastat tagasi üks norm kalarestoran, kus sai isegi kuiva veini. seda võid proovida, aga see katab muidugi vaid ühe õhtu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.08 12:49; 14.08 17:14; 14.08 17:25; 14.08 23:53; 18.08 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just eile bronnisin sinna majutuse, väga sheff hotell-Palanga Life Balance SPA Hotel. 5 tärni ja stiilne. https://www.palangahotel.lt/en

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 20:26; 19.08 13:31; 20.08 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just eile bronnisin sinna majutuse, väga sheff hotell-Palanga Life Balance SPA Hotel. 5 tärni ja stiilne. https://www.palangahotel.lt/en

Ühtegi hinda pole. Ei viitsiks küll kirjavahetust pidada ja kaubelda, mis hinnaga saab tuba või eluruume.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.08 18:15; 19.08 13:25; 20.08 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühtegi hinda pole. Ei viitsiks küll kirjavahetust pidada ja kaubelda, mis hinnaga saab tuba või eluruume.

https://be.synxis.com/?adult=1&arrive=2020-08-19&chain=5375&child=0&currency=EUR&depart=2020-08-20&hotel=57021&level=hotel&locale=en-US&rooms=1

Mis mõttes ei ole-vajutad book ja paned kuupäevad sisse. Umbes 200.-/öö.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 20:26; 19.08 13:31; 20.08 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühtegi hinda pole. Ei viitsiks küll kirjavahetust pidada ja kaubelda, mis hinnaga saab tuba või eluruume.

https://be.synxis.com/?adult=1&arrive=2020-08-19&chain=5375&child=0&currency=EUR&depart=2020-08-20&hotel=57021&level=hotel&locale=en-US&rooms=1

Mis mõttes ei ole-vajutad book ja paned kuupäevad sisse. Umbes 200.-/öö.

Noo nüüd on. Hullud hinnad. Kes see neljandiku palga eest majutust võtab!? Sellises külmas ja ilmetus euroruumis peaks ikka 35€ öö olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.08 18:15; 19.08 13:25; 20.08 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo nüüd on. Hullud hinnad. Kes see neljandiku palga eest majutust võtab!? Sellises külmas ja ilmetus euroruumis peaks ikka 35€ öö olema.

Pole ju külm ja ilmetu, avar tuba disainhotellis https://www.palangahotel.lt/en/palanga-life-balance-spa-hotel/rooms-suites/181/deluxe-room-design-building/r-10

Isegi Eestis maksab 3-tärni Fra Mare 129.- /öö. Oma 35.-ga võid kusagil peldikus saada ööbida.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 20:26; 19.08 13:31; 20.08 11:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Hobinurk Koht Palanga