Esileht Pereelu ja suhted Kohtamas käimise aeg tänapäeva maailmas

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Kohtamas käimise aeg tänapäeva maailmas

Postitas:

Tänapäeval eeldatakse, et kõik seksivad kohe. Räägitakse, et neiud, kes enne kolmandat kohtumist seksi ei anna, jäävadki süütuks. Kas siis naised peavadki end sundima kohe seksima, sest muidu keegi neid ei taha? Mina näiteks ei suudaks enne umbes kuuajalist suhtlust üldse end kellegi ees alasti võtta, seksist rääkimata. Kui sõpradega mugavalt tundmine võtab aega pool aastat kuni aasta, miks siis arvatakse, et seksiga on teisiti? Inimene, kellega olen kohtunud alla 10 korra, on praktiliselt võõras ja temaga oleks imelik midagi seksuaalset teha.

Või nõuabki tänapäeva maailm kiirustamist? Kui kunagi peeti kõige pealiskaudsemaks ja kiiremaks suhteks üheöösuhet, millele eelnes kohtamine, rääkimine ja flirt, siis tänapäeval on nn hookup-kultuur, kus lepitakse juba internetis kokku, et saab maha ja taha ning mingit juturääkimist või eelmängu sellele ei eelne. Minnakse, nagu prostituudi juurde. Päris kohtingu või jutuajamisega üheöösuhe on juba peaagu, nagu suhe. Vähemalt on see iga suhte eelduseks. Kui naine esimesel kohtingul seksi ei anna, on ta vanamoodne. Mis järgmiseks? Äkki tehakse chatroulette virtuaalreaalsusega, kus mees peenise vastavasse vahendisse paneb ja vastaspool selle oma vahendit kasutades lahti imeb või endale sisse paneb. Siin pole vahetki, kas on mees või naine, virtuaalreaalsuse prillid lubavad endale vastava soo valida. Kogu toiming võtab 2-3 min ja asja saab kiireminigi aetud, kui Tinderist juhuseksi otsides.

Küsimus on aga selles, et mis on teie meelest normaalne kohtamas käimise aeg tänapäeval? Juhul, kui ei teki erakordselt sügavaid tundeid kohe esimesest silmapilgust. Suudaksite põhimõtteliselt võõraga tunnete tekitamiseks alkoholi tarvitamata seksida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 02:49; 02.12 03:49; 02.12 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su pikk bla-bla ei küsi ju mitte kohtamaskäimiseAEGA, vaid kuna on “normaalne” seksida. Mina vastaks, et “oleneb” ja kõik olenebki okukorrast ja inimestest. Yxiku meeoest on ajaraisk üldse kokku saada, kui plaanis pole voodisse kukkuda, mõne teise meelest peab paar aastat kättesaamatut mängima. Mina olen nii esimesel kohtumisel, kui alles poole aasta pärast seksinud. Kõik oleneski olukorrast ning inimesest ja erinevalt sinust olime ka täiesti kaine peaga. Tunded ei puutu üldse asjasse (v.a. loomulik sümpaatia).
Mida sa nüüd teada said?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nende väga isiklike asjade puhul pole vaja mõelda, mida mingi “ühiskond” arvab. Tee nii nagu õigeks pead.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su pikk bla-bla ei küsi ju mitte kohtamaskäimiseAEGA, vaid kuna on “normaalne” seksida. Mina vastaks, et “oleneb” ja kõik olenebki okukorrast ja inimestest. Yxiku meeoest on ajaraisk üldse kokku saada, kui plaanis pole voodisse kukkuda, mõne teise meelest peab paar aastat kättesaamatut mängima. Mina olen nii esimesel kohtumisel, kui alles poole aasta pärast seksinud. Kõik oleneski olukorrast ning inimesest ja erinevalt sinust olime ka täiesti kaine peaga. Tunded ei puutu üldse asjasse (v.a. loomulik sümpaatia).
Mida sa nüüd teada said?

Aga kas tänapäeval keegi üldse ootab, kui kohe voodisse ei jookse? Mina olen introvertsem inimene ja juba seepärast ei suuda võõraga seksida. Enne peab kindlasti sõbraks saama. Pole kunagi tekkinud tunnet, et oh ta on nii kena, tahaks seksida.

Kohtamiskäimise aega mõtlesingi enne seksi. Abi- ega kooselust ma praegu ei räägigi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 02:49; 02.12 03:49; 02.12 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või nõuabki tänapäeva maailm kiirustamist?

Tänapäev maailm nõuab, et räägiksid asjast, mitte aiaaugust.
Ja kui mõni idioot, kelle oled omale välja valinud, soovib kohe seksi, siis vali uuesti.
Elu ei lõppe nende kahe lambaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks sundima?????????? teiseks korraks on igal naisel selge, kas see mees niidab jalad või ei. kolmandat korda sellise mehega pole mõtet kohtingule minnagi. Noo siis võib, kui eesmärgiks on lihtsalt lasta ennast näiteks lõbustada ja mees tahetakse sõbratsooni jätta. Aga seda ei nimetaks enam kohtinguks, vaid sõbraga kokku saamiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 10:59; 03.12 23:44; 03.12 23:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte midagi ei pea tänapäeval.
Lihtsalt tuleb leida selline paariline, kes sulle sobib. On täiesti ok, kui sinul on seksini jõudmiseks vaja kauem aega. Samas sa ei saa eeldada, et kõigil on seda vaja.
Mina ei taha näiteks kuude kaupa kohtingul käia. Kui on ikka meeldiv mees, siis ma nii kaua vastu ei pea. Sõprus mul seksi eeldus ei ole, pigem vastupidi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 11:07; 03.12 23:33; 04.12 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su pikk bla-bla ei küsi ju mitte kohtamaskäimiseAEGA, vaid kuna on “normaalne” seksida. Mina vastaks, et “oleneb” ja kõik olenebki okukorrast ja inimestest. Yxiku meeoest on ajaraisk üldse kokku saada, kui plaanis pole voodisse kukkuda, mõne teise meelest peab paar aastat kättesaamatut mängima. Mina olen nii esimesel kohtumisel, kui alles poole aasta pärast seksinud. Kõik oleneski olukorrast ning inimesest ja erinevalt sinust olime ka täiesti kaine peaga. Tunded ei puutu üldse asjasse (v.a. loomulik sümpaatia).
Mida sa nüüd teada said?

Aga kas tänapäeval keegi üldse ootab, kui kohe voodisse ei jookse? Mina olen introvertsem inimene ja juba seepärast ei suuda võõraga seksida. Enne peab kindlasti sõbraks saama. Pole kunagi tekkinud tunnet, et oh ta on nii kena, tahaks seksida.

Kohtamiskäimise aega mõtlesingi enne seksi. Abi- ega kooselust ma praegu ei räägigi.

Su jutust jääb mulje, nagu oleksid ainuke introvert maailmas…. Leia omale samasugune tüüp ja siis saate aeglaselt ja rahulikult üksteist kombata nii kaudses kui otsese mõttes:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 11:30; 03.12 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öelda ma ei kujuta ette, et käiksin 10 korda kohtamas inimesega, kellega ma seksimist endale ette kujutada ei suuda. Et õpin muudkui tundma ja siis kui kõik isikuomadused sobivad, tekib huvi seksi vastu ka? Minu puhul see kindlasti nii ei käi. Ja ausalt öelda ma ei usu, et siin ka introvertsusega midagi tegemist oleks, ilmselt ei ole sa õiget meest lihtsalt veel kohanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on päris huvitav lähenemine: võõraga tunnete TEKITAMISEKS seksida. Ma oma senises elus olen seksini jõudnud ikka tunnete TÕTTU, mitte nende tekitamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, see füüsiline tõmme mehe vastu kas on kohe või ei tule seda kunagi (ise võib selle ju enda jaoks välja mõelda, aga see on midagi muud). Ja kas seksida sellise mehega esimesel, teisel või 20. kohtamisel, ei tee suurt vahet, sest ega see mees ka 20. korraks sinust veel ikka midagi muud (loe: peret, lapsi, maja ja valget koera) ei taha kui seksi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles see tänapäeva elu võlu ongi, et igaüks teeb endale reeglid ise. Ei ole olemas ühte raamatut, kus on reeglid kirjas ja eeldatakse, et kõik inimesed neile alluvad.

Täna on nii, et kes tahab, see seksib. Võõraga, tuttavaga, sõbraga, kallimaga. Kõik on kokkuleppe küsimus.

Kui sa soovid seksimisega 5 kuud oodata või isegi 2 aastat oodata – lase käia. Küsimus on ainult selles, kas leiad sobiva kaaslase, kes soovib sama. Igale potil pidi kaas leiduma, seega otsi ja küll leiad.

Üheöösuhe on see, kui sa tutvud kellegagi kusagil, ta meeldib sulle füüsiliselt, sina talle ka. Kumbki pole huvitatud mingist põhjalikust üksteise tundma õppimisest, soovitakse lihtsalt samal päeval/õhtul meedlivalt aega veeta. Veedetaksegi. Kõik. Ei ole ka siin reegleid, et eelnevalt tuleb üksteist internetis tundide viisi soojaks rääkida vms. Puhtalt füüsiline tõmme, millele allutakse. Kui sul seda pole, ära üheöösuhteid harrasta. Ongi korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja – ei ole nii. Võta asja rahulikult, suhtle, ela. Mulle meenub üks mees, kes mulle ütles pärast kuuepikkust tutvust (ei tutvunud “semmimise” eesmärgil), et algul ta mind ülse (naisena) ei märganud… alles hijem “läks leili”. Nii et inimesi on igasuguseid. Ei tasu end meediakärast ja mõnest väga kergesti süttivast tüübist loksutada.

teiseks korraks on igal naisel selge, kas see mees niidab jalad või ei.

????? Mina, nagu teemaalgatajagi, tahan suhtlemiseks aega ja mind ei pruugi niita ka 10. kohtumine, aga vot 11.-s võib saada määravaks.
Tegelikult süttin mina eelkõige vaimse klapi peale ja sellega läheb ka tavaliselt aega.

see füüsiline tõmme mehe vastu kas on kohe või ei tule seda kunagi

Minul ei ole nii. Kusjuures füüsiline tõmme võib muutuda seda tugevamaks, mida kauem oled suhelnud. Keha ka hakkab harjuma, õpib teist keha tunnetama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.12 17:36; 03.12 00:34; 03.12 16:14; 03.12 21:53; 04.12 10:25; 04.12 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina elan ikka nii nagu ise õigeks pean, tühja sest maailmast.
Ei jäänud süütuks, aga ootasin pulmaööni, mees samuti. 30+ oleme, seega suht tänapäeva inimesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks sundima?????????? teiseks korraks on igal naisel selge, kas see mees niidab jalad või ei. kolmandat korda sellise mehega pole mõtet kohtingule minnagi. Noo siis võib, kui eesmärgiks on lihtsalt lasta ennast näiteks lõbustada ja mees tahetakse sõbratsooni jätta. Aga seda ei nimetaks enam kohtinguks, vaid sõbraga kokku saamiseks.

Mul pole teiseks korraks inimesest isegi suvalise tuttava tasemel arvamust, jalustniitmisest rääkimata. Olen küll tähele pannud, et teistele meeldisid juba noorena mehed kaugelt vaadates ja väga lihtsasti. Ülikooliajal näiteks kommenteeriti möödunud mehi, et nii kena vms, mind jätsid kõik suvalised täiesti külmaks. Mõtlesin, et ju pole mul seksuaalsust täielikult välja kujunenud, aga siiani ei avalda ükski mees esmapilgul muljet. Meestega on sageli nii, et neile meeldib mõni naine kohe ja tunnevad end ebamugavalt, mina naisena ei tunne end meeste juures end kunagi selles mõttes ebamugavalt, et tahaks talle meeldida ja mis ta minust arvab või, et ta on nii ilus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 02:49; 02.12 03:49; 02.12 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole teiseks korraks inimesest isegi suvalise tuttava tasemel arvamust, jalustniitmisest rääkimata.

Sama siin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.12 17:36; 03.12 00:34; 03.12 16:14; 03.12 21:53; 04.12 10:25; 04.12 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna näiteks olen ka introvert, aga füüsiline ja vaimne tõmme kellegi vastu võib tekkida juba esimesel korral. Mul on nii, et kui peale esimest kohtumist veel tahan kokku saada, siis pmst võtan mehe teisel korral rajalt maha ka(või lasen end rajalt maha võtta:))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 11:30; 03.12 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee nagu ise tahad, mingit sundust ju pole. Ja kui mingi mees sinuga ei viitsinud lõpututel kohtingutel käia ja saatis kukele, mis siis, ilmselgelt ta ei ole sulle sobiv tüüp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

(ei tutvunud “semmimise” eesmärgil), et algul ta mind ülse (naisena) ei märganud… alles hijem “läks leili”.

“Läks leili” tähendab, et läks närvi/vihastas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 15:10; 03.12 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti teemaväliselt, aga:

“Läks leili” tähendab, et läks närvi/vihastas.

Ei, “läks leili” tähendab, et erutus. Kuumaks, nagu saunas, lähed nii negatiivsest kui ka positiivsest erutusest. See, et EKI näeb seda fraasi ainult vihastamisena, on EKI probleem, inimesed kasutavad väljendeid igat moodi. Ja antud kontekstis meeldib mulle just see “leili minema”, sest just niimoodi leili vastav mees läks… mitte viha-, vaid kirelõõmast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.12 17:36; 03.12 00:34; 03.12 16:14; 03.12 21:53; 04.12 10:25; 04.12 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äärmuslikud mõtted. Mul läks elukaaslasega mitu kuud, enne kui voodisse jõudsime. See polnud teadlik otsus, vaid lihtsalt kujunes nii. Tol ajal me loomulikult koos ei elanud, see juhtu alles peale pooleteiseaastast tutvust.

Kust tuleb arvamus, et PEAB magama peale x aega või xndat kohtumist? Loed naistekaid ja usud, et nii ongi? Praegusel ajal ei sunni keegi enam vägisi (va vägistajad) ja kui mees ei jaksa sind ära oodata, siis pole te üksteisele sobivad. Nii lihtne ongi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tutvusin ühe mehega suvel, voodisse jõudsime kolmandal kohtumisel, kuigi tema oleks tahtnud juba teisel. Kuna me elame üksteisest kaugel ja kohtume u kahe nädala tagant, siis seni olemegi kohtunud nn 8 korda.Samuti on tema huvi jahenema hakanud, see pole enam selline, kui ta mind nn jahtima pidi. Kahjuks hakkavad minu tunded just nüüd süvenema…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vahet sel on, mida keegi arvab? Võibki tulla ette olukordi, kus teine osapool pettub või on häiritud, sest tema eesmärgid olid teised, aga kas see on ikka asi, mille pärast ennast pahasti tundma peaks? Üldjuhul loeb inimese suhtumisest ja käitumisest juba suhtluse teel välja, mis eesmärgil ta sinuga suhtleb. Enamasti (eriti just mehed) annavad üsna kiirelt märku, kui nende sooviks ongi vaid seksi eesmärgil tutvuda.

Minul on olnud erinevaid olukordi. Endise mehega jõudsime seksini alles siis, kui me juba põhimõtteliselt suhtes olime. Kuskil kellelegi kuulutanud ei olnud, et olen nüüd selle inimesega koos (sõpradele ega perele siis), aga omavahel suhtlesime nii, et olime ikkagi paar ja tundsime ka end sellena.
Ühe teise mehega, kellega suhteliselt hiljuti mitmed korrad kohtamas käisime, ei jõudnudki millegi intiimseni. Ei suudluste ega kallistusteni, seksist rääkimata. Ta on väga tore mees, kena välimusega ja meeldib mulle igati inimesena, aga seda õiget tõmmet kuidagi tema vastu ei tekkinud, seega miks ma oleksin pidanud temaga magama?! Õnneks on ta ka ise viisakas mees. Ma küll nägin, et ta on minust huvitatud, aga mingeid ettepanekuid või kahemõttelisi signaale ta ei saatnud. Ilmselt nägi ka ise ära, et minu poolt jääb huvist ja ajendist puudu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, “läks leili” tähendab, et erutus. Kuumaks, nagu saunas, lähed nii negatiivsest kui ka positiivsest erutusest. See, et EKI näeb seda fraasi ainult vihastamisena, on EKI probleem, inimesed kasutavad väljendeid igat moodi. Ja antud kontekstis meeldib mulle just see “leili minema”, sest just niimoodi leili vastav mees läks… mitte viha-, vaid kirelõõmast.

Ma ei tea, mida EKI kirjutab, kuid läks leili tähendab justnimelt vihastamist. Oled kolmas inimene, kes seda fraasi valesti kasutab. Teised saavad sellest üheselt aru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 15:10; 03.12 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on inimesi kahte tüüpi..
1. Kes väga pinnapealselt loovad suhteid, a la et mida siin tundma üldse õppida vaja on, kohe voodi. Eks sellised suhted ei saagi kestma jääda, kui peale voodiskäiku alles nii öelda tutvuma asutakse ja siis leitakse et me ei ikka ei sobi ja lähme laiali. Sellised inimesed on tavaliselt vähese haridusega, alluvad väga hästi ühiskonna poolt peale surutud praktikale..et väga okei ongi kohe kõigiga magada. Sellised väiksema intelligentsiga inimesed üldjuhul omistavad ka kõigele ja kõigile seksuaalse tähenduse. Nende jaoks mees olgu või loll, aga peab olema ilus ja rikas.
2. Kes on oma tegudes kindlad, nad ei lase ühiskonnal endaga manipuleerida või mingeid reegleid ette dikteerida, nad teavad väga täpselt, mida tahavad, sellised iseteadlikud inimesed. Ei ole meeleheitel, ei ole selle seksiga kiiret. Nemad on need, kes tingimused määravad, teised on pigem need, kel on valida vaid “võta või jäta”. Nad ei pea kellelegi midagi tõestama. Ei asu iga suvalist meesisikut kohe hoovi tõmbama. Nende jaoks mees peab olema intelligentne, kõik muu teisejärguline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, minul tekkis ühe kolleegiga suhe pärast aastast koos töötamist – ja siis läks veel peaaegu poole aastat kuni asi läks voodini. Kusjuures tema oli enda sõnul minusse armunud esimest silmapilgust peale. Aga mina ei pannud midagi tähele, mul oli niisama tore ja huvitav koos olla… Alles siis, kui mul tekkis emotsionaalne auk (teine suhe läks lörri) ja ma murest murtud olin, siis ta tuli mind lohutama – ning tasapisi kasvas sellest lohutamisest suurem suhe, mis kestis pea seitse aastat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.12 17:36; 03.12 00:34; 03.12 16:14; 03.12 21:53; 04.12 10:25; 04.12 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on inimesi kahte tüüpi..
1. Kes väga pinnapealselt loovad suhteid, a la et mida siin tundma üldse õppida vaja on, kohe voodi. Eks sellised suhted ei saagi kestma jääda, kui peale voodiskäiku alles nii öelda tutvuma asutakse ja siis leitakse et me ei ikka ei sobi ja lähme laiali. Sellised inimesed on tavaliselt vähese haridusega, alluvad väga hästi ühiskonna poolt peale surutud praktikale..et väga okei ongi kohe kõigiga magada. Sellised väiksema intelligentsiga inimesed üldjuhul omistavad ka kõigele ja kõigile seksuaalse tähenduse. Nende jaoks mees olgu või loll, aga peab olema ilus ja rikas.
2. Kes on oma tegudes kindlad, nad ei lase ühiskonnal endaga manipuleerida või mingeid reegleid ette dikteerida, nad teavad väga täpselt, mida tahavad, sellised iseteadlikud inimesed. Ei ole meeleheitel, ei ole selle seksiga kiiret. Nemad on need, kes tingimused määravad, teised on pigem need, kel on valida vaid “võta või jäta”. Nad ei pea kellelegi midagi tõestama. Ei asu iga suvalist meesisikut kohe hoovi tõmbama. Nende jaoks mees peab olema intelligentne, kõik muu teisejärguline.

Millest see arvamus, et need, kes kiirelt seksini jõuavad, lasevad tingimataendaga manipuleerida? Minu jaoks näiteks peab mees olema intelligentne, ei pea olema ilus ega rikas, aga kui ta mulle meeldib, siis ma tahan ise seksi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 11:07; 03.12 23:33; 04.12 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja – ei ole nii. Võta asja rahulikult, suhtle, ela. Mulle meenub üks mees, kes mulle ütles pärast kuuepikkust tutvust (ei tutvunud “semmimise” eesmärgil), et algul ta mind ülse (naisena) ei märganud… alles hijem “läks leili”. Nii et inimesi on igasuguseid. Ei tasu end meediakärast ja mõnest väga kergesti süttivast tüübist loksutada.

teiseks korraks on igal naisel selge, kas see mees niidab jalad või ei.

????? Mina, nagu teemaalgatajagi, tahan suhtlemiseks aega ja mind ei pruugi niita ka 10. kohtumine, aga vot 11.-s võib saada määravaks.
Tegelikult süttin mina eelkõige vaimse klapi peale ja sellega läheb ka tavaliselt aega.

see füüsiline tõmme mehe vastu kas on kohe või ei tule seda kunagi

Minul ei ole nii. Kusjuures füüsiline tõmme võib muutuda seda tugevamaks, mida kauem oled suhelnud. Keha ka hakkab harjuma, õpib teist keha tunnetama.

pikema suhtkemise puhul sa lihtsalt mõtled selle mehe meeldivamaks aga fyysiline kylgetõmme selgub kohe. ikka väga erinevad on inimese fyysiline meeldivus ja tema vaimsete oskuste meeldivus. sa võid olla vaimustunud teadlasest aga seejuures ei teki teil kunagi seuaalset klappi. ja see hävitab lõpuks suhtkuse või hakatakse kõrvalt sexi jaoks teist isast pidama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 10:59; 03.12 23:44; 03.12 23:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, minul tekkis ühe kolleegiga suhe pärast aastast koos töötamist – ja siis läks veel peaaegu poole aastat kuni asi läks voodini. Kusjuures tema oli enda sõnul minusse armunud esimest silmapilgust peale. Aga mina ei pannud midagi tähele, mul oli niisama tore ja huvitav koos olla… Alles siis, kui mul tekkis emotsionaalne auk (teine suhe läks lörri) ja ma murest murtud olin, siis ta tuli mind lohutama – ning tasapisi kasvas sellest lohutamisest suurem suhe, mis kestis pea seitse aastat.

ära ju kasutati sinu emotsionaalset langust. oleks su enda mina pit terve olnud, poles sa never lõksu langenud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 10:59; 03.12 23:44; 03.12 23:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

fyysiline kylgetõmme selgub kohe.

Seda ma räägin, et ei selgu. Ma ei näe inimesi seksuaalse olendina. Üks sõbranna mingi jutu sees rääkis ühest meie tuttavast: väga atraktiivne mees. Ma jäin talle lolli näoga otsa vaatama: mis mõttes? Kui ta mulle seletas, mida ta selles mehes nägi – ja ta ei rääkinud sellest, et see mees on tema jaoks atraktiivne, vaid üldse, siis ma sain aru küll, millest ta rääkis, aga mina ei märka selliseid asju, v.a siis kui ma ise olen kergelt huvitatud – ja suurema osa ajast ei ole.

oleks su enda minapilt terve olnud, poleks sa never lõksu langenud.

Lõksu? Mis lõksust sa räägid? Ta lihtsalt näitas mulle, kui meeldiv on saada ka füüsilist tähelepanu ja hellitusi… Tagantjärgi vaadates on see suhe isegi veelgi parem, kahjuks olin mõnes osas väga loll, oleksin võinud temaga oma sensuaalsed unistused teoks teha, aga mis teha… ise ei huvitunud.

Inimesed on erinevad ja sinna ei ole midagi parata. Ei tasu teistele oma malli ja mõtteviisi peale suruda või kuulutada seda ainuõigeks. Mõnel lõõmab püksis kogu aeg, teisel võtab sellise lõõma tekkimine kaua aega. Mõlemal oma eelised ja oma puudused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.12 17:36; 03.12 00:34; 03.12 16:14; 03.12 21:53; 04.12 10:25; 04.12 16:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Kohtamas käimise aeg tänapäeva maailmas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.