Esileht Pereelu ja suhted kohtasin ideaalset meest aga…

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: kohtasin ideaalset meest aga…

Postitas:

Mees on väga kena, seksikas, tore , hea rääkida..kuid voodis suht minuti mees mitte väga suure riistaga, nühib tuimalt ja pole ntx kordagi keelekat teinud, ise talle olen suuga teinud, st ei tundu hoolivat kas ka mina tunnen end mõnusalt. Mulle on tugevaks võrdluseks minu eelmine suhe kus oli super seks, alati oli orgasm garanteeritud, mees hoolitses selle eest et ka mina oleks taevas..mida nüüd teha, hakata algusest talle ette näitama , õpetama, suur mees juba:) kuid ei kujuta ette suhet sellise seksiga…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 20:09; 05.05 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast see ideaalne mees veel saadaval ongi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumala eest ära exist kyll räägi midagi. Ega omalegi ei meeldiks kui võrreldakse eksiga! Lihtsalt ytle mis ja kuidas meeldib, kui mänguga kaasa ei lähe polegi pikemat juttu vaja…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas selle mehe nimi algab J tähega ja elab Tallinnas:) Isegi mõtlesin, et miks nii tore ja nägus mees vaba on 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lugu:
tutvusin kunagi meeldiva vallalise mehega. No jõudis siis lugu voodini ja mul oli tükk tegemist selle akti ajal, et end mitte herneks hirnuda. Igatahes oli selge, miks ta oli vallaline ja ma kahtlustan, et ega tal enne ka eriti voodipartnereid pole olnud. Selline üsna tagasihoidlik mees on kah.
Noh, kuna mul ka kedagi teist silmapiiril polnud, siis ei löönud kohe käega ja võtsin voodis initsiatiivi üle. Keeleka õppis ta igatahes kiiresti selgeks 🙂 ja muidu arenes ka kiiresti. Praeguseks võin öelda, et ta on parim voodipartner, kes mul kunagi olnud (noh, ega mul ka just palju pole olnud), nö täiesti oma käe järgi välja õpetatud :). Kooselu 8 aastat, sel suvel abiellume, voodieluga olen väga rahul.

Kui sa tead, mis sulle meeldib jmt, siis juhenda teda. Kui ta kaasa ei tule, siis on lootusetu ja mõttetu aga võib juhtuda, et seks läheb lõpuks mõlema jaoks aina paremaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, mõned mehed on lihtsalt kehvad ja kõik. Ise tundsin üht meest, kel olnud 300-400 naist ja kes ise oli kindel, et ta on ülikõva tegija. Sõbranna aga kellega nad mõnda aega sebisid ütles, et mehel on lihtsalt suur riist, aga voodis muud ei teegi kui ainult rammib sellega. Ei mingeid kallistusi, silitusi ega midagi. Nii et paar esimest korda oli vau, lihtsalt et nii suur ja nii vastupidav, aga pärast oli ikka väga igav hakanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina sain omale väljaõpetatud mehe. Aga minule meeldis teisit. Võttis palju aega, et selgeks teha, kuidas mulle meeldib. Ja ikka aeg ajalt tegi nii, nagu endisele naisele, ja see ei olnud just kuigi erutav, tekkis tunne, et paneb kedagi teist….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole J tähega mees:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 20:09; 05.05 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oota, mismoodi see ideaalne mees on siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga äkki keegi annab nippe kuidas mees kauem vastu peaks? Et oskaks soovitada, minu omal ka ikka väga kiirelt tuleb ja see pole ajaga paranenud ka(2aastat) ainus pluss, et on kohe uuesti valmis ja teiseks oskab kasutada sõrmi, nii et saamata ei jää. Aga siiski ei tahaks, et elu lõpuni nii ongi, et sisse ja pauk… :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas selle mehe nimi algab J tähega ja elab Tallinnas:) Isegi mõtlesin, et miks nii tore ja nägus mees vaba on :)[/tsitaat]

J.R.? Ma olen ühe selliste initsiaalidega mehe kohta mõelnud, et miks ta ikka veel vallaline… Ajas taga, aga minu jaoks ei ole piisavalt põnev valik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kusjuures mul kunagi analoogne juhtum, nüüd mees eksponeerib oma uut kaasat igal pool, mind paneb muigama, et vot selline valik neiul siis;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted kohtasin ideaalset meest aga…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.