Esileht Pereelu ja suhted Kohting abielus inimeste vahel

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Kohting abielus inimeste vahel

Postitas:
Kägu

Kui tihti kohtuvad armuksed kes on mõlemd abielus .Huvitav jäin mõtlema just naiste puhul mida öeldakse kodus  kui minnakse kohtma armukesega või tullakse hiljem koju lapsed ju ootavad.Meestel see lihtsam kuigi ja kui on abielumees siis ma ka ei saa aru kuidas see kodust ära olemine on võimalik.Kas tuttavatele vahele jäämist nad ei karda.

+3
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tööpäeval leitakse ka aega, lõunapausid jne

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on need armukestega suhted ikka väga hingel.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ui tihti kohtuvad armuksed kes on mõlemd abielus .Huvitav jäin mõtlema just naiste puhul mida öeldakse kodus  kui minnakse kohtma armukesega või tullakse hiljem koju lapsed ju ootavad.Meestel see lihtsam kuigi ja kui on abielumees siis ma ka ei saa aru kuidas see kodust ära olemine on võimalik.Kas tuttavatele vahele jäämist nad ei karda.

Ma väga harva seletan mehele, mida ma teen või kuhu lähen. Vahel kolistan mööda metsi jalutada ja pildistada, vahel teen sõbrannadega miskit koos, vahel käin poodidest lastele midagi otsimas jne. Iga jumala kord kui ma poode mööda midagi taga ajan, Ma küll mehele üksipulgi aruannet ei koosta. Mainin lihtsalt, et tulen hiljem, võibolla ütlen suuna ka, kuhu suunas liigun ja küsin, kas on poest midagi vaja ja kõik. Tema sama moodi. Maru ahistav oleks teisiti elada.  Aga mul lihtsalt ei ole viitsimist ja vajadust armukest  pidada. Võimalusi leiaks küll.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on PEREelufoorum, mitte hooraelu foorum.

+7
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

TA, tee üks teema ja küsi seal kõik oma küsimused ära. Kaua sa neid üksikuid teemasid vorbid siin?

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armuksed, kohtvad, mõlemd.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on lihtne. Mina ega mu mees ei anna aru kus me liigume. Samas temal on väga keeruline, kuna tal pere harjunud igalpool kaasas käima ja privaatsust pole. Samas temal on telefon alati olnud salajase parooli all, mis minul jällegi pole olnud. Kustutan pidevalt vestlusi. Paras peavalu. Ei soovita kellegile.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodus öeldakse, et lähen käin armukese juures ära, teie oodake siin. Tänaval tuttavaid nähes, jällegi öeldakse, et lähen käin armukese juures ära, oota siin.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tuttavatele vahele jäämist nad ei karda.

Küla nagunii sosistab. Mitteüks tuttav ei viitsi end teiste pere püksi-asjadesse segada. Hoiad ju nagunii eemale. Sa ju näed inimest läbi, mis sellise tuttavaga küll peale hakata, kes ühte asja ka ei saa korralikult lõpetatud. Tere ja head aega maksimaalselt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on kolleegid siis kohtuvad tööl. Või näiteks siis kui enda abikaasa on tööl või öösel magab. Muidu võib valetada, et lähen poodi, jalutama, koosolekule, sõbranna juurde või kus iganes on muidu kombeks üksi käia. Muidugi siis ei tasu end liialt üles lüüa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tihti kohtuvad armuksed kes on mõlemd abielus .Huvitav jäin mõtlema just naiste puhul mida öeldakse kodus kui minnakse kohtma armukesega või tullakse hiljem koju lapsed ju ootavad.Meestel see lihtsam kuigi ja kui on abielumees siis ma ka ei saa aru kuidas see kodust ära olemine on võimalik.Kas tuttavatele vahele jäämist nad ei karda.

Teemast väljas kommentaar ….
Kaua need lapsed lapsed on.  Nii et kaua need lapsed ootavad? Ühel hetkel on nad pigem loodavad, et sa ei  tuleks nii ruttu koju…. Ja kui lapsed suured, pole mingit põhjust elada koos inimesega, kellele sa ei saa öelda, kuhu lähed, kellega kohtud. Mul on mitu vastassoost sõpra, kellega kohtumisele võtan oma kaaslase kaasa ja sama teeb ka teine pool. Seda muideks nimetatakse perede vaheliseks suhtlemiseks ja on rohkem levinud. Lapsed võetakse ka kaasa, et nad kodus ootama ei pea.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa see on pereelu foorum. Ning kui armukesteasjades jääb inimestele mitmeid asju mõistetamatuks, siis see ongi vastus kõikidele armukesepidamise ja olemise küsimustele. Selliste inimeste sisemus ja mõtlemine on midagi muud, kui nendel, kes sellist elu ei harrasta. See ongi natuke haige värk ja tavapärasest kaldunud. Sellepärast mõistatamatu. Sina mõtled, et kuidas ta saab minna, ja mismoodi pärast tavalise näoga koju ronib tagasi. Nemad saavadki, sest neid see ei piina. Süda ei vaeva, muidu oleks ja jääks üks kord selleks ainsaks. Me kõik teame oma loomust ja mõtlemist. Kui miski asi on läinud päeva jooksul nii, et see meid väga kohe häirib ja pole meile omane, siis see hoiab meid isegi öösel üleval. Olgu see mis tahes, kui inimene pidi käituma mitte päris iseendana. Kui neid see häiriks selliselt, siis nad ei teeks seda, aga kui sa suudad mitteomases olukorras veel nautida näiteks seksi ütleme, siis see olukord on neile omane. Muidu nad ei naudiks. Ega jätkaks.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa see on pereelu foorum. Ning kui armukesteasjades jääb inimestele mitmeid asju mõistetamatuks, siis see ongi vastus kõikidele armukesepidamise ja olemise küsimustele. Selliste inimeste sisemus ja mõtlemine on midagi muud, kui nendel, kes sellist elu ei harrasta. See ongi natuke haige värk ja tavapärasest kaldunud. Sellepärast mõistatamatu. Sina mõtled, et kuidas ta saab minna, ja mismoodi pärast tavalise näoga koju ronib tagasi. Nemad saavadki, sest neid see ei piina. Süda ei vaeva, muidu oleks ja jääks üks kord selleks ainsaks. Me kõik teame oma loomust ja mõtlemist. Kui miski asi on läinud päeva jooksul nii, et see meid väga kohe häirib ja pole meile omane, siis see hoiab meid isegi öösel üleval. Olgu see mis tahes, kui inimene pidi käituma mitte päris iseendana. Kui neid see häiriks selliselt, siis nad ei teeks seda, aga kui sa suudad mitteomases olukorras veel nautida näiteks seksi ütleme, siis see olukord on neile omane. Muidu nad ei naudiks. Ega jätkaks.

Kuidas ta saab minna ja pärast tagasi tulla? No mis küsimus see on, et seda oma peas veeretada ja ENDALT küsida? Küsi temalt, mitte endalt. Vastus on, et ta tahab. Või tead sa kedagi, kes käib armukese juures vastu tahtmist?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tihti kohtuvad armuksed kes on mõlemd abielus .Huvitav jäin mõtlema just naiste puhul mida öeldakse kodus  kui minnakse kohtma armukesega või tullakse hiljem koju lapsed ju ootavad.Meestel see lihtsam kuigi ja kui on abielumees siis ma ka ei saa aru kuidas see kodust ära olemine on võimalik.Kas tuttavatele vahele jäämist nad ei karda.

Ütlevad, et käivad eesti keele kursusel.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees väitis kogu aeg, et on tööl. Õhtuti vaja kauem olla ja siis nädalavahetustel ka mõnikord. Mehe armuke käis graafikuga tööl, aga naine ise oli kodune, seal siis saidki kohtuda. Naljakas on see, et nüüd on minu mehest saanud eksmees, aga kui on näiteks lapsega kohtumine kokku lepitud, aga tal mingi muu plaan, siis jälle valetab mulle, et tööasjad. Tegelikult ta nädalavahetustel ei käi tööl.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe armuke käis graafikuga tööl, aga naine ise oli kodune, seal siis saidki kohtuda.

Mehe armukese mees käis graafikuga tööl, tahtsin öelda ja nende kodus kohtusid, kui armukese mees oli tööl.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa see on pereelu foorum. Ning kui armukesteasjades jääb inimestele mitmeid asju mõistetamatuks, siis see ongi vastus kõikidele armukesepidamise ja olemise küsimustele. Selliste inimeste sisemus ja mõtlemine on midagi muud, kui nendel, kes sellist elu ei harrasta. See ongi natuke haige värk ja tavapärasest kaldunud. Sellepärast mõistatamatu. Sina mõtled, et kuidas ta saab minna, ja mismoodi pärast tavalise näoga koju ronib tagasi. Nemad saavadki, sest neid see ei piina. Süda ei vaeva, muidu oleks ja jääks üks kord selleks ainsaks. Me kõik teame oma loomust ja mõtlemist. Kui miski asi on läinud päeva jooksul nii, et see meid väga kohe häirib ja pole meile omane, siis see hoiab meid isegi öösel üleval. Olgu see mis tahes, kui inimene pidi käituma mitte päris iseendana. Kui neid see häiriks selliselt, siis nad ei teeks seda, aga kui sa suudad mitteomases olukorras veel nautida näiteks seksi ütleme, siis see olukord on neile omane. Muidu nad ei naudiks. Ega jätkaks.

Kuidas ta saab minna ja pärast tagasi tulla? No mis küsimus see on, et seda oma peas veeretada ja ENDALT küsida? Küsi temalt, mitte endalt. Vastus on, et ta tahab. Või tead sa kedagi, kes käib armukese juures vastu tahtmist?

Selge see, et ta tahab. Ta tahab teha seda, mida need ei taha teha, kes ei peta. Pärast petmist õige inimesena ja ausa näoga koju tagasi ro-ni-da. See polegi küsimus. Kui ta oleks vaba inimene, ja käiks iga päev erineva juures, oleks asi hoopis teine. Vahe on selles, et kõik ei taha oma lähedasi reeta, nad tunnevad ennast pärast kehvasti.

Aga nemad tahavad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi vaevub ka nii vigasele ja selgelt poolearulisele kirjale üldse midagi vastama…

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1x nädalas kohtume üldiselt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tihti kohtuvad armuksed kes on mõlemd abielus .Huvitav jäin mõtlema just naiste puhul mida öeldakse kodus kui minnakse kohtma armukesega või tullakse hiljem koju lapsed ju ootavad.Meestel see lihtsam kuigi ja kui on abielumees siis ma ka ei saa aru kuidas see kodust ära olemine on võimalik.Kas tuttavatele vahele jäämist nad ei karda.

Eks pead leppima, et mõned olukorrad ja suhted jäävadki Su jaoks müsteeriumiks: kes ja mida, kuidas ütleb/välja vabandab, kardab/ei karda, kui tihti kohtub jne.

Ära püüdle mõistmatu poole. Jää ikka oma liistude juurde.

Sina suhtle üksikutega ja vaata, et neil ikka mingeid ‘sabasid’ ei oleks, eks!

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas üldse leida armukest?

mu meest vooditeemad ei huvita, aga ise olen huvitatud.

kuidas leida voodipartnerit?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tinderist saad seal enamus mehi selle peal väljas.Ka abielumeged tahavad seal vahelduseks uusi naisi proovida oma naise tagant.Uuri Tinder aitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Kohting abielus inimeste vahel