Esileht Pereelu ja suhted Kohting?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kohting?

Postitas:

Kas teie arvates kui te kaasa käib teise vastassoost sõbra/sõbrannaga kahekesi kusagil kohvikus, teatris, kinos jne, on tegemist kohtinguga?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pruugi olla, käiakse niisama väljas hängimas.
Küll aga, kui su kaaslane käib kellegi teisega rohkem väljas hängimas, kui sinuga ja jätab selle tõttu sinuga väljaminemisi ära; ja kui ta ei tutvusta sind oma sõbrannale, kui sina tuled alati alles selle sõbranna järel tähtsuse järjekorras, siis ei ole teievaheline suhe korras. Om püsielukaaslast peaks nagu esikohale seadma alati.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teie arvates kui te kaasa käib teise vastassoost sõbra/sõbrannaga kahekesi kusagil kohvikus, teatris, kinos jne, on tegemist kohtinguga?

Ei, ma ei arvaks seda kuna tegu on vastassooga. Ma olen ise käinud neli aastat väljas ühe noormehega, kellega mul polnud mitte midagi. Meid peeti ka paariks, aga me isegi ei suudelnud. Lihtsalt käisime pidudel, olime sõbrad, jõime koos. Lojaalsemat sõpra pole mul elus olnud kui see noormees. Kahjuks puudus igasugune seksuaalne tõmme ja paariks me ei saanudki. Veidi hiljem leidsin endale “selle õige” ja nüüd olen pereinimene ning väljas käijat must pole.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, mis tunded kummalgi on ja kui täpselt nad selle väljaskäimise või oma suhte on omavahel defineerinud. Kui ei ole defineerinud ja ühel poolel on tunded, siis on ikka kohting küll, kui aga selgelt on öeldud, et pole kohting või kummalgi poolel romantilisi tundeid ja ootusi teise suhtes pole, siis pole kohting.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teie arvates kui te kaasa käib teise vastassoost sõbra/sõbrannaga kahekesi kusagil kohvikus, teatris, kinos jne, on tegemist kohtinguga?

Kas sa oled see kodune nõudepesumasin, kelle mees uut naist otsib ja sina ootad, kuni ta selle leiab?
Alles siis lahkud…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei arva, kuna käsini ise oma eksiga peale tööd vahel dringil. Töötasime ühe valdkonnas ja mingi aeg töötasime ühes linnas. Oma abikaasale muidugi rääkisin sellest ja ütlesin, et kui teda see häirib, siis ma ei lähe, mehel aga ei olnud midagi selle vastu.
Eksi vastu mul mingeid tundeid ei olnud, olime jäänud headeks sõpradeks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tegemist on kauaaegse tuttavaga, siis mitte. Kui tegemist on aga mingi täiesti uue inimesega, kellest ma pole varem midagi kuulnud ja kes tekkis ei-tea-kust, siis muidugi 😀

Mu mehel on paar naissoost sõpra, kellega suhtleb suht harva ja kui ta nt kord aastas või isegi harvem saba peale tööd kokku, siis ei tee ma sellest väljagi. Imelikum oleks siis, kui ta mõne naiskolleegiga kahekesi peale tööd läheks kuskile veel istuma, aga noh samas on ta käinud koos naiskolleegidega välislähetustes, nii et jumal teab, mis seal teevad :O Kuna muul ajal puuduvad viited igasugustest kahtlastest tegevustest, siis ei mõtle seda asja üle – lihtsalt asjaolu, et on kaks vastsugu, ei tähenda kohe sädemeid jne, ennast ka ju iga mehe poole ei tõmba

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teie arvates kui te kaasa käib teise vastassoost sõbra/sõbrannaga kahekesi kusagil kohvikus, teatris, kinos jne, on tegemist kohtinguga?

Kui mu abikaasa ise seda selliselt nimetab, siis on küll. Aga kui ta just nalja ei tee, siis minu puhul ta enam pikalt mu abikaasa poleks.
Samas tundub see mu jaoks võimatu olukord – meil pole avatud suhe, miks peaks ta kellegagi kohtamas käima? Sõprade ja kolleegidega, olenemata soost, käib ta kohvikus ja teatris küll, aga kinno ta ei lähe isegi mitte relva ähvardusel.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on see kohting. See on suhte viimine uuele tasemele. Jagatakse teineteisega lõbusaid hetki, mida hiljem meenutada. Luuakse toredaid meeleolusid, millest satutakse sõltuvusse ja korratakse veel. Üks hetk juba ei saagi ilma teineteiseta. Väga nõme käitumine, kui on perekond juba loodud, eriti lapsed. Selliseid kohtinguid tuleb oma abikaasaga teha ja kui enam ei soovi, siis tulebki lahku minna. Taolised kohtingud “sõbrannadega” on siiski puhas ettevalmistus armukesesuhteks.
Eksidega kohvikus ja teatris käimine on samamoodi väga ohtlik. Järelikult ei ole ikkagi tunded vaibunud ja tahetakse uuesti proovida või kahetsetakse lahkuminekut.
Ei ole vaja nendesse vastassoost suhetesse nii naiivselt suhtuda. Reeglina ei ole need süütud sõprussuhted, elu on näidanud hoopis muud.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üdline elureegel sellise juhtumi puhul on…mees soovib sellele naiskale kotte taha keerata

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmine peast sassis… Kui emmal-kummal neist on mingid tunded (või on olnud, nt eksid), siis on see kohting. Aga iga koosviibimist ei muuda automaatselt kohtinguks ainult fakt, et üks on mees ja teine naine.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on see kohting. See on suhte viimine uuele tasemele. Jagatakse teineteisega lõbusaid hetki, mida hiljem meenutada. Luuakse toredaid meeleolusid, millest satutakse sõltuvusse ja korratakse veel. Üks hetk juba ei saagi ilma teineteiseta. Väga nõme käitumine, kui on perekond juba loodud, eriti lapsed. Selliseid kohtinguid tuleb oma abikaasaga teha ja kui enam ei soovi, siis tulebki lahku minna. Taolised kohtingud “sõbrannadega” on siiski puhas ettevalmistus armukesesuhteks.
Eksidega kohvikus ja teatris käimine on samamoodi väga ohtlik. Järelikult ei ole ikkagi tunded vaibunud ja tahetakse uuesti proovida või kahetsetakse lahkuminekut.
Ei ole vaja nendesse vastassoost suhetesse nii naiivselt suhtuda. Reeglina ei ole need süütud sõprussuhted, elu on näidanud hoopis muud.

Vägagi nõus selle arvamusega. See võib kujuneda samasuguseks “harjumuseks” nagu kasiinosõltuvus. Ilmselt need inimesed ka väga mõjutatavad.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teie arvates kui te kaasa käib teise vastassoost sõbra/sõbrannaga kahekesi kusagil kohvikus, teatris, kinos jne, on tegemist kohtinguga?

Ei pruugi olla. Viimane kord, kui mu mees käis sõbrannaga kõrtsus, oli see spontaanne kohtumine lõuna paiku restoranirohkes piirkonnas. Viimane kord, kui mina käisin sõbraga väljas, oli pärast meie ühise sõbra matuseid ja peiesid. Läksime istusime kahekesi ja meenutasime veel tunnikese.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kas teie arvates kui te kaasa käib teise vastassoost sõbra/sõbrannaga kahekesi kusagil kohvikus, teatris, kinos jne, on tegemist kohtinguga?

Ei, ma ei arvaks seda kuna tegu on vastassooga. Ma olen ise käinud neli aastat väljas ühe noormehega, kellega mul polnud mitte midagi. Meid peeti ka paariks, aga me isegi ei suudelnud. Lihtsalt käisime pidudel, olime sõbrad, jõime koos. Lojaalsemat sõpra pole mul elus olnud kui see noormees. Kahjuks puudus igasugune seksuaalne tõmme ja paariks me ei saanudki. Veidi hiljem leidsin endale “selle õige” ja nüüd olen pereinimene ning väljas käijat must pole.

No mis see sinu sõprus vastassoost tüübiga teemasse puutub? Sa ei käinud temaga ju erinevates kohtades olles samal ajal teisega suhes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teie arvates kui te kaasa käib teise vastassoost sõbra/sõbrannaga kahekesi kusagil kohvikus, teatris, kinos jne, on tegemist kohtinguga?

Loogish, et kohting. Teatris, kinos ja kohvikus võiks kaasa käia kohtingutel sinuga, mitte mingi teise naisega.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Kohting?