Esileht Pereelu ja suhted Kohtingu- ja suhtlusportaalid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Kohtingu- ja suhtlusportaalid

Postitas:

Milliseid kohtingu- ja suhtlusportaale olete viimasel ajal kasutanud.

Tuntud Tinder mulle üldse ei istu. Esiteks, sööb metsikult akut, teiseks, no kui ma soovin mingi piirkonna raames tutvuda, nt Pärnu või Kolga-Jaani, aga piisab mul päevaks Narva sõita, kohe on kõik Narva mehed hoopis valikus. Ka see, et kes vasakule lükatud, enam ümber mõelda ei saa, kui just tasulist versiooni ei võta. Ühesõnaga, minusuguse aeglase eestlase jaoks on see formaat liiga plirts-plärts vasak-parem, hakake nüüd suhtlema. Infot valiku tegemise jaoks on ka jube vähe.

Ehk siis, mis alternatiive veel tänapäeval on?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 09:04; 02.11 09:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühesõnaga, minusuguse aeglase eestlase jaoks on see formaat liiga plirts-plärts vasak-parem,

Ükskõik, mis teine portaal, seal polegi vahet.
Näiteks siit pk-st leiad, 100 korda neist jahutud juba: https://foorum.perekool.ee/teema/moistlik-tutvumisportaal/

Aga põhiline on sinu jaoks hoopis sama aeglane mees leida. Et ei tekiks tüli teemal, et keegi teist arvab, et “Mart, mis sa arvad, kui seksiks natuke”, siis Mart ei kujutaks endale ette, et see kohe ja sel nädalal peaks juhtuma….

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 09:13; 02.11 22:16; 03.11 06:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga põhiline on sinu jaoks hoopis sama aeglane mees leida.

Jep-jep. Lihtsalt märkuse korras, et ma ei küsinud, millist meest leida, vaid kust. Ja et ei räägitaks portaalidest, mis toimisid 20 aastat tagasi või umbes nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 09:04; 02.11 09:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tutvumisprotaalides on enamasti ikka samad näod. kui vaadata konto loomise kuupäeva, siis isuvad nad seal juba aastaid.
proovi FB gruppe, neid on piisavalt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadates, kus enam-vähem normaalsed mehed liiguvad, siis ega peale Tinderi küll midagi pole (ma ei ütle, et Tinderis kõik ok oleksid, oh ei, vaid need ainsad normaalsed on Tinderis (koos karja segastega) ning portaalidesse jäävad alles vaid igavesed poissmehed). Ja ega portaalides rohkem infot pole, mõlemas on aind nii palju infot kui mehed suvatsevad sinna ise lisada ja tavaliselt peab õnnelik olema, kui nad oma soo ära märgivad.

Kuidas sa Tinderis liiga kiiresti otsustama pead? Võid ju tunde ühte pilti vaadata ja alles siis paremale või vasakule lükata. Kui Abja-Paluojast lähed korraks Narva, siis esiteks võiks arvata, et ajad seal Narva asju, mitte ei otsi meest, seega milleks üldse äpp avada. Aga kui just pead, siis vaata kohalik turg üle, lükka kõik vasakule ning Abja-Paluojasse tagasi jõudes jätka vanaviisi swaipimisega, siis on kõik õige küla mehed uuesti su telefonis.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 20:32; 03.11 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Abja-Paluojast lähed korraks Narva, siis esiteks võiks arvata, et ajad seal Narva asju, mitte ei otsi meest, seega milleks üldse äpp avada.

Sest see perekoolikas siin otsib käigu pealt ka meest, mis siis, et korraks vaid teise linna tööasjus satub.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 09:13; 02.11 22:16; 03.11 06:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tutvumisportaalid geidele ja lesbidele?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 22:56; 05.11 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tutvumisportaalid geidele ja lesbidele?

Ise ei leidnud lehte üles, kust küsida?

Vali kõige ilusam nägu välja ja saada oma meil kellele tahad, kõik on riigi käest raha saanud, et tööd teha ja homosid aidata: https://www.lgbt.ee/kontakt

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 09:13; 02.11 22:16; 03.11 06:51;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Milliseid kohtingu- ja suhtlusportaale olete viimasel ajal kasutanud.

Tuntud Tinder mulle üldse ei istu. Esiteks, sööb metsikult akut, teiseks, no kui ma soovin mingi piirkonna raames tutvuda, nt Pärnu või Kolga-Jaani, aga piisab mul päevaks Narva sõita, kohe on kõik Narva mehed hoopis valikus. Ka see, et kes vasakule lükatud, enam ümber mõelda ei saa, kui just tasulist versiooni ei võta. Ühesõnaga, minusuguse aeglase eestlase jaoks on see formaat liiga plirts-plärts vasak-parem, hakake nüüd suhtlema. Infot valiku tegemise jaoks on ka jube vähe.

Ehk siis, mis alternatiive veel tänapäeval on?

Ikka iha.ee

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga põhiline on sinu jaoks hoopis sama aeglane mees leida. Et ei tekiks tüli teemal, et keegi teist arvab, et “Mart, mis sa arvad, kui seksiks natuke”, siis Mart ei kujutaks endale ette, et see kohe ja sel nädalal peaks juhtuma….

Novot, aga arvata võib, et see aeglane Mart eelistaks ka sellist rahulikumat tutvumisviisi, mitte plirts-plärts. Seega on just selline aeglasem portaal õige koht neid Marte leida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seal tinderis üldse valikut panna ei saa, et otsin meest vanuses 35-45, elukoht eesti, rahvus eestlane?
Tallinlasena pean pidevalt mingeid Pekkasid ja Sergeisid vaatama.
Miks seal asukoha peab alati määrama kui Tinderit kasutada tahad?
Ma eelistaks iga kell meest tartust kui helsingist.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

date24.ee, flirtic.ee, amoremi.ee, date.hot.ee, kindlasti veel on neid
Head kaevamist!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seal tinderis üldse valikut panna ei saa, et otsin meest vanuses 35-45, elukoht eesti, rahvus eestlane?

Tallinlasena pean pidevalt mingeid Pekkasid ja Sergeisid vaatama.

Miks seal asukoha peab alati määrama kui Tinderit kasutada tahad?

Ma eelistaks iga kell meest tartust kui helsingist.

Vanust ja distantsi sinust saad valida, aga jah, kuna Tallinnas on palju Pekkasid, siis peab paratamatult ka neid Tinderis nägema. Kui paned maksimumkauguse (160km vist?), siis saad Tartu maal elavad mehed kätte, aga ka kõik Helsingi mehed.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 20:32; 03.11 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need mehed, kes seal liiguvad, on normaalsed?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 22:56; 05.11 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

+1 Tinder

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksi tutvumissaidid – https://salajanekohtingud.com Soovitan.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas need mehed, kes seal liiguvad, on normaalsed?

Jah mina olen normaalne. Teiste kohta ei oska ütelda 🙂

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tallinlasena pean pidevalt mingeid Pekkasid ja Sergeisid vaatama.

Need Pekkad on küll seal tõsine probleem. ????

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milliseid kohtingu- ja suhtlusportaale olete viimasel ajal kasutanud.

Tuntud Tinder mulle üldse ei istu. Esiteks, sööb metsikult akut, teiseks, no kui ma soovin mingi piirkonna raames tutvuda, nt Pärnu või Kolga-Jaani, aga piisab mul päevaks Narva sõita, kohe on kõik Narva mehed hoopis valikus. Ka see, et kes vasakule lükatud, enam ümber mõelda ei saa, kui just tasulist versiooni ei võta. Ühesõnaga, minusuguse aeglase eestlase jaoks on see formaat liiga plirts-plärts vasak-parem, hakake nüüd suhtlema. Infot valiku tegemise jaoks on ka jube vähe.

Ehk siis, mis alternatiive veel tänapäeval on?

Noo pole hullu, varsti tuleb esitada portaali sisenemisel koroonatõend ja immuunsust tõestav dokument, et tagada viiruse mitte levimine. Kui peaks asi kohtumiseks minema, mis tagab selle, et sealt haigena tagasi ei tule?  Kas vastutab portaal?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tinderis on ilusad mehed küll, aga neil on nii palju naisi, et pole aega vastatagi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tekitasin käesoleva aasta suve alguses ihasse omale konto..

Seal piisab sellest, et oled naissoost, kui juba tulvavad postkasti kirjad meestelt (massiliselt)… enamasti kyll kepijukudelt. Aga eks see seksip6hine sait ju olegi – seega ei saa ka nuriseda.

Et siiski prygikalade seast ka vääriskalu leida, tuli ikkagi mingi pildiversioon ka yles laadida… Aga seda hea maitse piiri tunnetades ning peale seda pilt suheldavatest muutus hoobilt! Ikka paremaks!

Väga ägedaid mehi leidub seal, kui on veidi kannatust. Ja kui ise ka avatud ning suhtlusaldis olla. Samas on ka väga palju litsmehi. Mina leidsin sealt m6ned toredad s6brad ja kustutasin konto: ei suutnud rohkem seda hooramist pealt vaadata..

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sexinestonia

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tekitasin käesoleva aasta suve alguses ihasse omale konto..

Seal piisab sellest, et oled naissoost, kui juba tulvavad postkasti kirjad meestelt (massiliselt)… enamasti kyll kepijukudelt. Aga eks see seksip6hine sait ju olegi – seega ei saa ka nuriseda.

Et siiski prygikalade seast ka vääriskalu leida, tuli ikkagi mingi pildiversioon ka yles laadida… Aga seda hea maitse piiri tunnetades ning peale seda pilt suheldavatest muutus hoobilt! Ikka paremaks!

Väga ägedaid mehi leidub seal, kui on veidi kannatust. Ja kui ise ka avatud ning suhtlusaldis olla. Samas on ka väga palju litsmehi. Mina leidsin sealt m6ned toredad s6brad ja kustutasin konto: ei suutnud rohkem seda hooramist pealt vaadata..

Sa lähed ihasse vääriskalu leidma 😀 Vääriskala ei tee ihasse kontot leides teist samasugust leida. Ikka odavat või tasuta seksi otsima……

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tekitasin käesoleva aasta suve alguses ihasse omale konto..

Seal piisab sellest, et oled naissoost, kui juba tulvavad postkasti kirjad meestelt (massiliselt)… enamasti kyll kepijukudelt. Aga eks see seksip6hine sait ju olegi – seega ei saa ka nuriseda.

Et siiski prygikalade seast ka vääriskalu leida, tuli ikkagi mingi pildiversioon ka yles laadida… Aga seda hea maitse piiri tunnetades ning peale seda pilt suheldavatest muutus hoobilt! Ikka paremaks!

Väga ägedaid mehi leidub seal, kui on veidi kannatust. Ja kui ise ka avatud ning suhtlusaldis olla. Samas on ka väga palju litsmehi. Mina leidsin sealt m6ned toredad s6brad ja kustutasin konto: ei suutnud rohkem seda hooramist pealt vaadata..

Sa lähed ihasse vääriskalu leidma ???? Vääriskala ei tee ihasse kontot leides teist samasugust leida. Ikka odavat või tasuta seksi otsima……

Kui sul pole seal kontot olnud, kuidas sa tead kosta, kes seal liiguvad?

Teevad kyll normaalsed inimesed samuti ihasse kontosid. Isekysimus on, kauaks nad sinna pidama jäävad. Mina sain paaril isendil just sellisel moel sabast kinni e. viimasel hetkel, kui nad olid kontot kinni panemas. Kolisime siis mujale suhtlema ja suhtleme siiani! T6esti ägedad kamraadid sain omale sellest urkast 😀 Teistele muidugi ei k6ssa, kus kohtusime..muig.

Mis seksis muidu halba on? Elu normaalne osa ju 🙂 Lihtsalt… petismeestega ei sooviks kyll seda harrastada, seet6ttu oligi m6ttetu koht (enamus otsivad k6rvalsuhteid).  Petismehed liigitangi prygikalaks: normaalsel juhul teeb konto sellisele saidile siiski suhtest vaba inimene..

Ise l6petasin m6ne aasta eest pikalt kestnud suhte ja naudin nyyd m6nda aega omaette elamist ja olemist. Uued tutvused on samuti igati tervitatavad.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene, kes teeb ihasse konto, on kindlasti kõrge enesehinnangu, suurte kogemuste, vaba aja võimalustega suurepärane voodikaaslane, aga sellegipoolest tean paljusid, keda ei kutsu sinna. Samas on positiivne, et seal saavad paarid üksteist leida ja ei peagi petma.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene, kes teeb ihasse konto, on kindlasti kõrge enesehinnangu, suurte kogemuste, vaba aja võimalustega suurepärane voodikaaslane, aga sellegipoolest tean paljusid, keda ei kutsu sinna. Samas on positiivne, et seal saavad paarid üksteist leida ja ei peagi petma.

See oli ilmselt iroonia? /@ k6rge enesehinnang..

Selliseid (alasti) pilte laevad yles pigem vast ikka madala enesehinnanguga naised.. Enesekriitikat ja ilumeelt pole valdavalt ju ollagi!? Otsitakse tunnustust, millest reaalis on ilmselt vajaka..

Samas leidub seal ka väga ilusate kehadega naisi. Neid pilte vaadates ja kommentaare lugedes m6tlesin kyll, et appi…milleks sigade ette pärleid loopida! Mis naudingut sellest saab, kui mingid tropid su pilti kommenteerivad. Sain ju ise ka selle kogemuse v6rra “rikkamaks”. Tegelikult oli see r6ve. Ja mul oli pigem viisakas pilt.

Sa tead paljusid, keda sinna ei kutsu? Ära ole nii kindel.. enamus elabki seal ju oma salaelu.

Paarid saavad yksteist leida ja ei peagi petma? Pead silmas svingerdamist?

Kah yks mulle m6istmatu partnerluse viisidest..

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene, kes teeb ihasse konto, on kindlasti kõrge enesehinnangu, suurte kogemuste, vaba aja võimalustega suurepärane voodikaaslane, aga sellegipoolest tean paljusid, keda ei kutsu sinna. Samas on positiivne, et seal saavad paarid üksteist leida ja ei peagi petma.

See oli ilmselt iroonia? /@ k6rge enesehinnang..

Selliseid (alasti) pilte laevad yles pigem vast ikka madala enesehinnanguga naised.. Enesekriitikat ja ilumeelt pole valdavalt ju ollagi!? Otsitakse tunnustust, millest reaalis on ilmselt vajaka..

Samas leidub seal ka väga ilusate kehadega naisi. Neid pilte vaadates ja kommentaare lugedes m6tlesin kyll, et appi…milleks sigade ette pärleid loopida! Mis naudingut sellest saab, kui mingid tropid su pilti kommenteerivad. Sain ju ise ka selle kogemuse v6rra “rikkamaks”. Tegelikult oli see r6ve. Ja mul oli pigem viisakas pilt.

Sa tead paljusid, keda sinna ei kutsu? Ära ole nii kindel.. enamus elabki seal ju oma salaelu.

Paarid saavad yksteist leida ja ei peagi petma? Pead silmas svingerdamist?

Kah yks mulle m6istmatu partnerluse viisidest..

Mida sa oma pika tekstiga öelda tahad?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jagasin omapoolset kogemust iha saidi kohta.

Teemaks oli ju: kohtingu- ja suhtlusportaalid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selliseid (alasti) pilte laevad yles pigem vast ikka madala enesehinnanguga naised..

Naine, kes peab oma keha inetuks, ei eksponeeri seda internetis, veelvähem alasti olles!!! Lisaks võib keegi keha järgi ära tunda, nad ei karda seda. Kole keha ei tähenda madalat enesehinnagut.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks kohtinguportaal on veel OKCupid. See tundub selline veits nišivärk olevat, aga sealt võib päris huvitavaid tüüpe leida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Kohtingu- ja suhtlusportaalid