Esileht Pereelu ja suhted Kohtingud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Kohtingud

Postitas:

Kes maksab? 🙂

+4
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 21:29; 17.07 02:37; 17.07 02:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas mees sind väärtustab, kui hotelli eest maksab ju hotelli omanikule. Pigem väärtustab ta hotelli omanikku sinu eest tasudes. Kui raha teemat ei taha ülesvõtta, siis on reegel – maksab see, kes ei taha raha teemast rääkida.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi ma käisin ühe silmarõõmuga teises linnas puhtalt hotellis seksimas,

Kas üks või mõlemad teist ei olnud vabad, et hotelli kasuks valik?
Või kodulinnas käisite teineteise pool?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees on ka Pärnust? Kui jah siis miks ta sind enda juurde ööbima ei võta? Äkki naine kodus ja selle ei taha.

Kui aga mõlemad eri linnadest siis näiteks mina mehena maksaks ise – mitte, et ma midagi vastu sooviks aga kasvatus on selline.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

<p style=”text-align: left;”>Olen üle pika aja proovimas kohtunguid, mis vist päris kohtingud ei ole, pigem kohtumised meestega, kellega ühes või teises kohas kohanud/ suhelnud.

Mul tekkis huvi, kui mees kutsub teise linna ööbimisega kohtumisele või kui lepime selle omavahel lausa kokku (nt tahaks Pärnu ujuma minna ja mees teeb ettepaneku, et võiks siis ööseks hotelli jääda), siis kuidas see tasumise pool lahendatakse? Mul endal ei oleks soovi hotelli tasuda, samas suhtlemine on nii värske, et raha teemat ka üles tõstatada veel ei taha, ma üldjuhul üldse ei taha rääkida rahast, kulutan siis kui mul on võimalik ja selle peale, mille soovin ning hetkel mõtlen, et selle hotelli raha eest saaksin hoopis osta midagi vajalikku- ehk see ei ole minu jaoks soovitud väljaminek. Samas sellega mees jällegi teeb ettepaneku romantiliselt koosolemiseks. Kui tema poolt on initsiatiiv, kas siis tema võiks tasuda?</p>

Kunagi ma käisin ühe silmarõõmuga teises linnas puhtalt hotellis seksimas, siis tegin ettepaneku ühiselt maksta ja maksimegi, aga praegu sellele tagasi mõeldes, siis äkki ta sellepärast mind ainult seksimiseks kasutaski? Et hea mugav, maksan pool hotelli ka kinni. Kuidagi sellest kogemusest on jäänud ka selline veidi kehv maik… Et ma ei taha olla ainult seksisemu, kes enda eest kõik ise tasub, ma tahan ikka, et mees mind väärtustaks ja sellepärast ei hüppa ma kohe voodisse ka, vaid lükkan seda hotelli juttu ikka edasi veel ja kohtume enne niisama.

Miks mitte vastata,et hetkel mul pole veel soovi üheskoos hotellis ööbida. Leiame ujumiseks muu koha või lähme õhtul ära.

Nii värske suhtluse puhul igati sünnis vastus.

Edaspidi saadki ütelda, et selline väljaminek pole võimalik, kuna Sul on teine unistus, mille jaoks pingutad.

Jumala eest ära talle midagi oma eelmistest hotelli seiklustest räägi või põhjendusi eelmisest kogemusest mängu too

 

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis huvi, kui mees kutsub teise linna ööbimisega kohtumisele või kui lepime selle omavahel lausa kokku (nt tahaks Pärnu ujuma minna ja mees teeb ettepaneku, et võiks siis ööseks hotelli jääda), siis kuidas see tasumise pool lahendatakse? Mul endal ei oleks soovi hotelli tasuda, samas suhtlemine on nii värske, et raha teemat ka üles tõstatada

Kui suhtlemine on veel liiga värske, et mõnedel teemadel rääkida, siis on ehk ka vara ööbimisega väljasõidule minna .
Aga vastuseks, tasumise pool täiskasvabud inimeste ühise ettevõtmise puhul lahendatakse ikka nii, et kulud pooleks.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.07 00:05; 17.07 10:44; 18.07 13:22; 18.07 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleks nii nagu asi on – et hetkel mul eelarves hotelli jaoks vahendeid planeeritud pole.

Ja siis käituks edasi olenevalt mehe reaktsioonist. Kui ta pakub, et pole probleemi, ta maksab ise ning ma tahan temaga minna, siis läheksin. Kui ta arvab, et võiks siis järgmiseks korraks jätta, siis nii ongi.

 

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi ma käisin ühe silmarõõmuga teises linnas puhtalt hotellis seksimas,

Kas üks või mõlemad teist ei olnud vabad, et hotelli kasuks valik?

Või kodulinnas käisite teineteise pool?

 

 

Me olime môlemad vabad, aga minul oli laps kodus ja seetõttu enda juurde teda ei kutsunud, tema elas koos emaga ja seal käisin ainult paaril korral, kui ta ema kodus ei olnud (hea, et sellest asja ei saanud, ta elab siiani emaga) .

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 21:29; 17.07 02:37; 17.07 02:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, head nõuanded!
Tõesti, veel on vara seda planeerida, kui nendest teemadest veel rääkida ei saa, lükkan hotelli ööbimised kaugemasse tulevikku ja kui ta ikka soovib, siis toongi välja, et mul ei ole selleks eelarvet ja siis tema otsus.

Ja jah, kindlasti ei too välja seda eelmist kogemust, aitäh!

Ei, ta ka ei ole Pärnust, naist ka kodus ei ole ônneks 🙂 Aga Pärnu oli ainult üks näide, ta on rääkinud, et tahaks minuga spasse puhkama minna jne.

Ilmselgelt kui näiteks koos reisi planeeriks, siis ma tasuks enda osa ise 🙂 Lihtsalt see niisama hotellis olemine on minu jaoks veidi teine teema, tundub nii maha visatud raha ka veel lisaks.

Aga kas te kutsute uusi tuttavaid vôi no deitimisfaasis mehi enda juurde koju? Mulle tundub see kuidagi nii imelik, see nagu minu turvatsoon, et ei taha üldse siia kedagi kutsuda.

 

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 21:29; 17.07 02:37; 17.07 02:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas te kutsute uusi tuttavaid vôi no deitimisfaasis mehi enda juurde koju? Mulle tundub see kuidagi nii imelik, see nagu minu turvatsoon, et ei taha üldse siia kedagi kutsuda

Minu jaoks oleks koos spasse minna just next step, kui juba päriselt koos ja paar ollakse. Külla, omaette olemiseks võib ikka kutsuda selles tutvumise faasis (mitte 1.-2. kohtumuseks, aga kui keemia juba kinnitust saanud ja ise enamaks valmis)

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.07 00:05; 17.07 10:44; 18.07 13:22; 18.07 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, mina ei kutsu mehi enda juurde koju algfaasis. Kui mees soovib võib mind enda juurde koju kutsuda, kui ei soovi, siis käime hotellides. Mul hetkel on üks selline suhe, lahutatud mees, elab üksi, aga ka tema ei soovi oma kodus kohtuda. Nagu minagi ei soovi, kuigi elan üksi ja võimalus oleks. _Minu kodu, minu turvatsoon.

Maksmisega juuksekarva lõhki ei aja, maksame kuidas juhtub. Enamvähem nii, et kord broneerib üks koha ja maksab, siis teine. Enamvähem läheb pooleks, aga täpsel kokku ei loe.

Samas sinu asemel ma küll arvaks, et kui mees nii konkreetselt kutsub, siis ta plaanib ka ise maksta. Nii et kui tahad temaga koos seda hotelliööd, siis ma ikkagi läheks. Enne küll igaks juhuks mainiks jah, et rahalislet ei ole sul võimalik hotellide peale kulutada. Kui sellel vaatamata minna soovib, siis maksab ise. Ja kui sa ikka arvad, et ühiskes hotelliööks on veel vara, siis ei ole ka mõtet raha üldse teemaks võtta, ütledki, et ei soovi veel ühist ööd veeta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ujuma ehk läheksin avalikku randa, kus on ka teisi inimesi, kuid kuni hästi antud meest ei tunne, ei läheks kindlasti hotelli ööseks või veel vähem, korterisse. Kindlasti ei oota, et mees minu eest midagi maksaks. Kui ise maksta enda eest ei taha, ei ööbigi vaid tulen õhtuks koju ära.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 14:44; 17.07 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ujuma ehk läheksin avalikku randa, kus on ka teisi inimesi, kuid kuni hästi antud meest ei tunne, ei läheks kindlasti hotelli ööseks või veel vähem, korterisse. Kindlasti ei oota, et mees minu eest midagi maksaks. Kui ise maksta enda eest ei taha, ei ööbigi vaid tulen õhtuks koju ära.

Ahah, et kui tunnike – paar seksida hotellis, siis saab ilma ööbimise ja rahata või? Kus meil sellised hotellid on, kus tunnikaupa saab tuba üürida?

Aga üldiselt hotellidesse kutsutakse ikka kutsuja raha eest. Ausalt öeldes ma ei kujuta ette olukorda, et mees on niipalju võõras, et koju ei soovita kutsuda, aga seksida kõlbab küll.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.07 18:34; 18.07 11:40; 18.07 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sulle on sobiv temaga ööd veeta, siis  mine ja maksmine unusta ära. Mees teeb ettepaneku ja kutsub, siis ka maksab. Mees, kes ei suuda hotellitubagi kinni maksta, poleks ka mu peigmees ega tulevane mees. Oma mehega teeme küll nii, et vahel tasub üks ja vahel teine aga alguses kui suhe oli värske, siis ei maksnud ma midagi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ujuma ehk läheksin avalikku randa, kus on ka teisi inimesi, kuid kuni hästi antud meest ei tunne, ei läheks kindlasti hotelli ööseks või veel vähem, korterisse. Kindlasti ei oota, et mees minu eest midagi maksaks. Kui ise maksta enda eest ei taha, ei ööbigi vaid tulen õhtuks koju ära.

Ahah, et kui tunnike – paar seksida hotellis, siis saab ilma ööbimise ja rahata või? Kus meil sellised hotellid on, kus tunnikaupa saab tuba üürida?

Aga üldiselt hotellidesse kutsutakse ikka kutsuja raha eest. Ausalt öeldes ma ei kujuta ette olukorda, et mees on niipalju võõras, et koju ei soovita kutsuda, aga seksida kõlbab küll.

Selle seksi jutu mõtlesid ise välja või? Kokkusaamine ja ujuma minek=paar tundi seksi hotellis? Vau, kahjuks ma nii ei mõtle ja TA kohta ei tea.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 14:44; 17.07 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Naised, otse loomulikult pipardage nii palju kui võimalik. Rääkige et seksite alles peale pulmi jne. Siis saate kindlasti hästi  toreda mehe, mõne usuhullu või lihtsakese. Edu!</p>

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, otse loomulikult pipardage nii palju kui võimalik. Rääkige et seksite alles peale pulmi jne. Siis saate kindlasti hästi  toreda mehe, mõne usuhullu või lihtsakese. Edu!

Jaa muidugi, esimesel kohtumisel peab juba meest rahuldama, eks. Ma saan õnneks mehi valida, ei pea troppidega leppima.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma planeeriks endale puhkuse Pärnus, võtaks endale toa, ise maksaks ja õhtu edenedes otsustaks, kas mehe sinna üldse kutsun. Kui ta ei sobi, siis naudiksin aega iseendale.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis huvi, kui mees kutsub teise linna ööbimisega kohtumisele või kui lepime selle omavahel lausa kokku (nt tahaks Pärnu ujuma minna ja mees teeb ettepaneku, et võiks siis ööseks hotelli jääda), siis kuidas see tasumise pool lahendatakse?

Kutsuja maksab. Nagunii saab mees tasuta seksi.  Juba vanasti oli nii, et mees tasus restoraniarve, hotelliarve ja sai vastu seksi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis huvi, kui mees kutsub teise linna ööbimisega kohtumisele või kui lepime selle omavahel lausa kokku (nt tahaks Pärnu ujuma minna ja mees teeb ettepaneku, et võiks siis ööseks hotelli jääda), siis kuidas see tasumise pool lahendatakse?

Kutsuja maksab. Nagunii saab mees tasuta seksi. Juba vanasti oli nii, et mees tasus restoraniarve, hotelliarve ja sai vastu seksi.

Kõik see pingutus 5 sek paugu nimel. Mõttetu

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis huvi, kui mees kutsub teise linna ööbimisega kohtumisele või kui lepime selle omavahel lausa kokku (nt tahaks Pärnu ujuma minna ja mees teeb ettepaneku, et võiks siis ööseks hotelli jääda), siis kuidas see tasumise pool lahendatakse?

Kutsuja maksab. Nagunii saab mees tasuta seksi. Juba vanasti oli nii, et mees tasus restoraniarve, hotelliarve ja sai vastu seksi.

Kõik see pingutus 5 sek paugu nimel. Mõttetu

5 sekundit kestadki? Kas naine jõuab ikka riidest lahti võtta enne kui sul purtsatab?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oota. Miks sa üldse eeldad, et mees ilmtingimata soovib tungivalt sinuga ühes toas ööbida? St ta võib seda ju soovida, aga miks sina daamina üldse sedapidi mõtled, et see on ainus võimalus? Kui sa ei soovi hotelliööd, siis ütlegi, et pigem tuleks õhtul tagasi. Kui see on sulle okei, siis nii ütlegi – ööbimise vastu pole midagi, peaksime siis kaks tuba broneerima.

Mina olen korduvalt (no 4-6 korda) niimoodi käinud kahe algava suhte ajal Pärnus ja Kuressaares ja Haapsalus paariks päevaks suvitamas. Erinevates tubades. Kui meespool erinevate tubadega ei nõustu, siis ise tead – kas sinu jaoks on seksiks liiga vara või ei. Minu jaoks oli – aga see ei välistanud ju meeleolukaid päevi koos rannas ja restoranis jne. Targad mehed ka, andsid aega.

Muidugi kui sina soovid eraldi tuba, siis sina seda ka maksad – kuigi minul on ka kogemus, et sedagi tegi meesterahvas. Loomulikult olin valmis seda ise tegema.

Suhte alguses ikka ju tahaks mingit vaheldust. Kodulinnas käia on ju tore, aga voodivälise romantika jaoks on miljöövahetus ainult abistav. Üldse mitte seepärast, et keegi ei tunne või ei näe – küll tuntakse ja nähakse. Lihtsalt – vaheldus. Ja pisut romantilisem ehk ka, kui oma Tallinnas või Paides või Raplas tiir linnale, mille tänavaid niikuinii iga päev tallud, peale visata ja siis mehe poole hullama kobida.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.07 07:47; 18.07 11:55; 18.07 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle seksi jutu mõtlesid ise välja või? Kokkusaamine ja ujuma minek=paar tundi seksi hotellis? Vau, kahjuks ma nii ei mõtle ja TA kohta ei tea.

Sa teemat läbi ei lugenud? Või ei saa loetust aru? TA ju selgelt kirjutab, et on käinud kunagi hotellis puhtalt seksimas ja küsib, et kui mees teeb ööseks jääda, siis kes maksab, ilmselgelt saab ta aru, et ööseks hotelli mehega minnes ei minda ühisesse tuppa lihtsalt magama peale rannaskäiku.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.07 18:34; 18.07 11:40; 18.07 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle seksi jutu mõtlesid ise välja või? Kokkusaamine ja ujuma minek=paar tundi seksi hotellis? Vau, kahjuks ma nii ei mõtle ja TA kohta ei tea.

Sa teemat läbi ei lugenud? Või ei saa loetust aru? TA ju selgelt kirjutab, et on käinud kunagi hotellis puhtalt seksimas ja küsib, et kui mees teeb ööseks jääda, siis kes maksab, ilmselgelt saab ta aru, et ööseks hotelli mehega minnes ei minda ühisesse tuppa lihtsalt magama peale rannaskäiku.

Miks nad peavad tingimata minema ühte tuppa? Kas mees siis poleks nõus minema paari suvepäeva veetma, kui seksi ei saa (või selgub see, kas saab, alles õhtu käigus)? On alles valiku TA teinud, kui see nii on…mees või asi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.07 07:47; 18.07 11:55; 18.07 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahah, et kui tunnike – paar seksida hotellis, siis saab ilma ööbimise ja rahata või? Kus meil sellised hotellid on, kus tunnikaupa saab tuba üürida?

Sa teemat läbi ei lugenud? Või ei saa loetust aru? TA ju selgelt kirjutab

Loe ise ka teemat ja vastuseid samuti. Sina hüppasid peale Käole, kes rääkis ujumisest ja SPA-s käigust, mitte hotelliseksist. SPA-sse saab muide, tõepoolest minna ka ilma hotelli registreerimata ja ööbimise plaanita.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.07 00:05; 17.07 10:44; 18.07 13:22; 18.07 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll, kui pooltuttav mees kutsub ÖÖSEKS endaga koos hotelli, kas te siis ka tõesti aru ei saa, et see ongi kutse seksile? TA ju sai sellest väga hästi täpselt nii ka aru. Mis te jahute oma ujumistest ja paarist rannapäevast, kui inimene on kutsutud tegelikult seksima!

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.07 18:34; 18.07 11:40; 18.07 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll, kui pooltuttav mees kutsub ÖÖSEKS endaga koos hotelli, kas te siis ka tõesti aru ei saa, et see ongi kutse seksile? TA ju sai sellest väga hästi täpselt nii ka aru. Mis te jahute oma ujumistest ja paarist rannapäevast, kui inimene on kutsutud tegelikult seksima!

Ülitõenäoline, aga mitte ainus võimalus. Pinda sondeerida ikka võib ju. Aga daam ei pea ju valima ainult kahe variandi vahel: a) mitte sõita või b) sõita ja seksida. Alati saab ju öelda, et ma vajan aega. Ühes või teises vormis seda öelda. Kasvõi nii, et mina ei luba ette midagi ning vajan omaette tuba, aga puhkama ja päikest nautima tulen sinuga hea meelega.

Ja kui mees seepeale äkki enam ei taha Pärnusse sõita, kui garanteeritult seksi ei saa, siis on ta mats ja ongi hea, et see selgus. Sest naisele aega anda ja suhet kuumemaks kütta, pinget kruvida ja elu nautida pole talle huvitav.

Ma ei tea, mis selle teemaalgatajaga sinu meelest lahti on, et ta ei võiks omi soove esitada? Kui isegi minuga on korduvalt sellega lepitud (et kutsutakse ööseks ja ma soovin omaette tuba ja olen valmis selle eest seega ka maksma) ja rahulikult mulle aega antud, miks sa eeldad, et TA mees mingi ilgem jobu on.

Kust üldse see arvamus, et mees võib esitada tungivaid soove ja tingimusi ning naine ei või? Pole naiselik? Aga elada nagu mingi ainurakne (bioloogid, vabandust, ma utreerin), kellele mees seab kaks varianti – kas kepid ja teen välja või ei kepi ja reis jääb ära – ning mitte näha muid variante, on tõesti koomiline. Ja TA siiralt kaalub ainult nende kahe variandi vahel.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.07 07:47; 18.07 11:55; 18.07 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üksikmees kutsus kõik  oma huvid spaase, et kohe nende keha ära näha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll, kui pooltuttav mees kutsub ÖÖSEKS endaga koos hotelli, kas te siis ka tõesti aru ei saa, et see ongi kutse seksile? TA ju sai sellest väga hästi täpselt nii ka aru. Mis te jahute oma ujumistest ja paarist rannapäevast, kui inimene on kutsutud tegelikult seksima!

Sa oled nii oma hotelliseksis kinni 🙂
Loomulikult oli arusaadav, et teemaalgataja tuttaval see mõttes on, aga teema arenes vahepeal edasi ja Käod arutasid, kes kui pikaaegse tuttavaga oleks valmis kuhu minema (hotelli/enda koju jne) Pane teema arenemist ka tähele, kaua sellest lihtsalt hotelliseksist ikka jahuda võib!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.07 00:05; 17.07 10:44; 18.07 13:22; 18.07 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnu on nii keset Eestit linn, et sinna ei pea sugugi öösseks jääma. Käid päeval ära, suhtled ja saad pildi ette, et mis mees on. Sinul on praegu vana muster sees, et hotell, mees ja seks. Võta endale nüüd uus muster: mees, fun ja seksid siis kunagi hiljem. Hotellitubade eest maksma ei pea, kui on huvitatud ja mõlemad tunnete mugavalt, küll siis kunagi külla kutsub. Äkki kutsub juba kohe külla, siis juba sinu otsustada, et mida teed. 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Kohtingud