Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kohtumine e-töötukassas

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kohtumine e-töötukassas

Postitas:

Kas oskate seletada, mida täpselt tähendab kohtumine e-töötukassas? Natukene segadust tekitav info. Töötuna arvele võttes oli vaja valida büroo ja aeg aga siis, et kohtumine e-töötukassas. Aitäh vastajatele

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selleks ajaks peab päevik olema saadetud, töötaja kontrollib. Mingit reaalset kohtumist ei toimu.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 01:02; 23.07 10:19; 04.08 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selleks ajaks peab päevik olema saadetud, töötaja kontrollib. Mingit reaalset kohtumist ei toimu.

Mul sama kogemus. Esimene kord helistati ka, et paar asja üle kontrollida, hiljem pole isegi seda tehtud. Samas teised on öelnud, et neile pole isegi kordagi helistatud – vaid kontrolliti päevikut ning saadeti email järgmise tähtajaga.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 09:46; 04.08 19:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas teised on öelnud, et neile pole isegi kordagi helistatud – vaid kontrolliti päevikut ning saadeti email järgmise tähtajaga.

Mul oli ka nii. Võib-olla see oleneb konsultandist ka, minu oma vahel kirjutas vahel muul ajal ka, et kas ma tahan mingit teenust või kas ma tahan karjäärinõustamist vmt. Ma ei tahtnud, leidsin ise töö. Aga mulle see e-suhtlus sobis.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 01:02; 23.07 10:19; 04.08 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, mina küsisin töötukassast täpselt sama eelmisel nädalal. Lihtsalt ei saanud aru, kas pean kohale minema. Täitsin ära päeviku ja siis konsultant saatis kursuste/koolituste info ning järgmise aja. Kohale minema ei pea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat, et küsida – mis sagedusega teile neid pöördumise (nt tööotsimispäeviku esitamise) tähtaegu pannakse? Mul olid esimesed paar täpselt 4 nädalase vahega, nüüd järgmine pandi 3 nädala pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 09:46; 04.08 19:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat, et küsida – mis sagedusega teile neid pöördumise (nt tööotsimispäeviku esitamise) tähtaegu pannakse? Mul olid esimesed paar täpselt 4 nädalase vahega, nüüd järgmine pandi 3 nädala pärast.

Samamoodi oli. Edasi läks 3-nädalase intervalliga.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 01:02; 23.07 10:19; 04.08 20:38;
To report this post you need to login first.

Kasutan teemat, et küsida – mis sagedusega teile neid pöördumise (nt tööotsimispäeviku esitamise) tähtaegu pannakse? Mul olid esimesed paar täpselt 4 nädalase vahega, nüüd järgmine pandi 3 nädala pärast.

Samamoodi oli. Edasi läks 3-nädalase intervalliga.

Sama siin, esimesed paar 4 nädalase vahega ja nüüd pandi äkki järgmine 3 ndl pärast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks päris nõme see töötukassa. Panevad oma e-pöördumis, kuid küsisin koolituse osas vms, ei mingit vastus, vaid järgmine pöördumine 20päeva pärast. Ei mingit tagasisidet e-päeviku kohta vms. No nii mõttetu asutus!!!!!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kohtumine e-töötukassas