Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kohtutäitur arestis pangakonto

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kohtutäitur arestis pangakonto

Postitas:
Kägu
Kas keegi oskaks kaasa arvutada? Kohtutäitur arestis mu pangakonto. (Kõik õige, ei protesti.) Mulle peab jääma kätte palga alammääras summa 654 eurot. Mul on kolm alaealist last, keda üksi üleval pean, ka nende pealt peab mulle midagi kontole lisaks vabaks jääma, eks? Palk on mul netos 1200 eurot.
Kohtutäitur ei tohi arestida peretoetust ja elatist, kui see peaks laekuma? Kas need lastetoetused on nö. LISAKS summad, mis vabaks jäävad?
Ehk siis palk 1200 netos ja peretoetus 539 eurot.

 

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin kalkulaator http://kuchmei.tartutaitur.ee/index.php?page=content&tag=scheme

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA. Aitäh kalkulaatori eest. Olen sarnaseid paari kohtutäituri kodulehel täitnud ja huvitaval kombel erineb tulemus lausa üle saja euro. Minu küsimus ongi pigem see, millele tahaks enne oma täituriga täna suhtlema hakkamist vastust, et kas peretoetus, mida arestida ei tohi, arvestatakse mu sissetuleku sisse või mitte? Justkui ei tohiks, eks, aga minu KT arvutus näitas, et tema arvestab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kt ei tea, millised täpselt su sissetulekud ja laekumised su arvel on. Pead esitama talle väljavõtte selle kohta. Töötasu suhtes nagunii saadab ta nõude su tööandjale ka. Sissetulekute hulka arvestatakse ka elatis ja peretoetused. Neid ei saa arestida. Kui need kaks on juba kokku nimetatud miinimum summa siis palgast on õigus kõik kinni pidada, mida seadus lubab sest käsitletakse sissetulekuid üldiselt, mitte, et ainult palk on sissetulek.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issver! Inimesel on kolm alaealist last, ja tegeleb sellise asjaga!

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issver! Inimesel on kolm alaealist last, ja tegeleb sellise asjaga!

Mis sa karjatad siin,  Eestis on väga palju võlgnikke ka alaealiste lastega.  Üksikemade puhul on tihti põhjuseks kiirlaenud,  kuid päris palju ka meeste poolt tekitatud võlad.  Päris palju oli ühe uuringu põhjal neid,  kus mängusõltlastest mehed tõmbasid uttu ja laenud/võlad jäid naisele.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issver! Inimesel on kolm alaealist last, ja tegeleb sellise asjaga!

Mis sa karjatad siin, Eestis on väga palju võlgnikke ka alaealiste lastega. Üksikemade puhul on tihti põhjuseks kiirlaenud, kuid päris palju ka meeste poolt tekitatud võlad. Päris palju oli ühe uuringu põhjal neid, kus mängusõltlastest mehed tõmbasid uttu ja laenud/võlad jäid naisele.

arusaadav! Saatuse vingerpussid, millest inimene ise ei ole teadlikki.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sa karjatad siin,  Eestis on väga palju võlgnikke ka alaealiste lastega.  Üksikemade puhul on tihti põhjuseks kiirlaenud,  kuid päris palju ka meeste poolt tekitatud võlad.

Just see ongi põhjus karjatamiseks. Et keegi loeks ja õpiks.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issver! Inimesel on kolm alaealist last, ja tegeleb sellise asjaga!

Mis sa karjatad siin, Eestis on väga palju võlgnikke ka alaealiste lastega. Üksikemade puhul on tihti põhjuseks kiirlaenud, kuid päris palju ka meeste poolt tekitatud võlad. Päris palju oli ühe uuringu põhjal neid, kus mängusõltlastest mehed tõmbasid uttu ja laenud/võlad jäid naisele.

Täpselt seda mõtlesingi, et sul on kolm alaealist last, aga sa võtad kiirlaene ja tekitad omale võlgnevusi.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kohtutäitur arestis pangakonto