Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kohtutäiturite töökorraldusest

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kohtutäiturite töökorraldusest

Postitas:

Kuna mul ei ole just selle valdkonnaga tihti kokkupuudet, palun targemate abi. Üks trahv jäi eksikombel maksmata, no ununes, ikka juhtub. Ei ole tahtnud viilida ega midagi..aga see selleks.
Kui kohtutäitur saab asja enda menetlusse, kas tal on kohustus võlgnikku sellest teavitama, või tal on voli kohe kontot arestida? Ühesõnaga, kas konto arestimine ongi see meetod, mida nad praktiseerivad, või peavad enne ikka suhtlema ka?
Kõik on nüüd makstud, aga jäi kripeldama…
Tänud ette, kes viitsivad vastata!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea suhtlema, aresti kohta saadetakse välja kiri (no see ka muidugi suhtlus). Kiri tuleb kohale muidugi siis, kui võlgniku elukohaandmed on õiged (elukohateade edastatud reaalse elukoha aadressiga).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kohtutäiturite töökorraldusest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.