Esileht Ilu ja tervis Kõhuprobleemid

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kõhuprobleemid

Postitas:

Tere,
kas keegi oskab öelda, millega tegu, kui kõht on kõva katsutes. Ja vahest on suured kõhuvalud!
On see millegiga seotud? Või mis asi seda tekitab või millest see tuleb?

Ma otsisin netis ka, aga ei leidnud midagi, see tekitab juba mulle muret, millest see tekkib.
Ja palun mitte negatiivseid vastuseid! 🙂
Ma loodan, et teate ja saate aidata! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.02 11:58; 01.02 15:45; 02.02 15:17; 17.02 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõhukelmepõletik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskame küll vastata – mine arsti juurde ja tee seda võimalikult kiiresti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.02 11:58; 01.02 15:45; 02.02 15:17; 17.02 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodetavasti on sul pimesoolega kõik korras? Kui sul kipub aga kõht kinni olema, siis võib ka sellest olla, kõht on siis kõva ja valud, sest kõva roe soolestikus liikumisega tekitab päris ebameeldivat alakõhuvalu. Kui aga vöökohal ja horisontaalselt, siis võib olla jah kõhukelmega midagi. Või oled palju istuva eluviisiga ja see avaldab survet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodetavasti on sul pimesoolega kõik korras? Kui sul kipub aga kõht kinni olema, siis võib ka sellest olla, kõht on siis kõva ja valud, sest kõva roe soolestikus liikumisega tekitab päris ebameeldivat alakõhuvalu. Kui aga vöökohal ja horisontaalselt, siis võib olla jah kõhukelmega midagi. Või oled palju istuva eluviisiga ja see avaldab survet.

mdea,Ma ei käi eriti arstil sest
ma tean ma olen alati terve olnud ja mul pole eriti palju miskit viga olnud,Kuid jahm ma peaksin minema arstile ja vaatama,Mis toimub ja kas kõikk on korras või lihtsal ajan tühja taga! Muidu Tänan ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.02 11:58; 01.02 15:45; 02.02 15:17; 17.02 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gaasid võivad meeletuid valusid tekitada ja just nii, et kõht läheb kõvaks ja valu võib torkida nii kõhu vasakul, paremal, all- kui ja ülaosas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emakaväline rasedus? Põiekasvaja? Kõhugaasid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igast aevastusest ja ühekordsest lihasekrambist vähidiagnoosijat polegi teemas? Laisaks teine läinud.
Teemaalgatajale – ütled et ei käi arstil kuna pole midagi viga. On ju kui sa siit ja netist umbes googeldades infot otsid. Võimalik, et oled ka enne või tulevikus niimoodi reaalse kontrolli vältimiseks meelt rahustamas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

laktoositalumatus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal see olukord tekkis, kas seda on varem ka olnud? On see seotud mingi konkreetse toidu tarbimisega? Võib olla kõhupuhitus, kõhukinnisus, kõhugaasid, misiganes seedehäired. Kas on ka valu, kui jah, siis milline see valu on, kui tugev, kuskohas täpsemalt, kas hooti või pidevalt. Kas kõht käib läbi, milline on väljaheide, kui sage, kui kõva, mis värvi, kas on muutusi viimasel ajal nendes näitajates. Kas on muutusi dieedis, mida on söödud viimastel päevadel, kas on toiduaineid, mida ei saa süüa mingil põhjusel. Kas on olnud kõhu piirkonnas operatsioone, kas on kaasuvaid haigusi, milliseid ravimeid ja toidulisandeid tarvitatakse igapäevaselt. kas on olnud maoga probleeme, kõrvetisi, oksendamist, iiveldust, neelamisraskust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

laktoositalumatus

Nhj võib ka sellest olla! 🙂
Nagu nii on…Ma ei talu seda eriti…Ma üldiselt väldin laktoosi! Aga see valu on ka millekist muust aga ma ei tea millest! 🙁
ma üritasin arsti juurde minna aga tal oli kõikk ajad kinni,Vist ja ta ei vöttnud vastu ka,veider!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.02 11:58; 01.02 15:45; 02.02 15:17; 17.02 20:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Kõhuprobleemid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.