Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kõhu suurus

Postitas:

Kuidas on teil kogemus kõhu suurusega, kes enne rasedust just erilised lamekõhud polnud? Mul oli enne rasedust just väike kaalutõus ja vorm oli selline pigem ümar (enne seda sai kõvasti sporti tehtud ja vigastuse tõttu pidin loobuma ja nii need kilod tulid). Nüüd viienda kuu alguses on kõht juba päris hästi näha, aga mulle tundub, et see rohkem nö pekikõht, kui beebikõht 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamusel tekibki alguses selline pekikõhuke, st kõht kasvab, aga ei ole veel pingul. Keha hakkab “varuma”.

Endal oli ka enne rasedust juba kerge pekikõht, või noh, ütleme nii, et umbes 2 aastaga hakkasin nr 36 asemel nr 40 riideid kandma :S 5. kuul olin ikka päris suur juba 😀 Lootsin ka, et äkki pekikõht varjab raseduse ära, aga see ainult kasvas edasi, ei olnud midagi nii, et laps oleks olemasoleva kõhu sisse mahtunud vmt 😀 Aga õnneks ma suutsin teoks teha rasedusaegse plaani, et kui olen lisatoiduga alustanud, siis võtan ka enda toitumise natuke rohkem käsile ning nüüd kui laps on 9-kuune, on mul kõht väiksem kui enne rasedust ja 4 kg olen ka kergem 🙂 (põhimõtteliselt vähendasin näksimist ja õhtusöögi portse + olude sunnil olen ajutiselt gluteenivabal dieedil)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.