Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kõhu ümbermõõt

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: kõhu ümbermõõt

Postitas:

Olen mõõtnud kõhtu kuni kasvama hakkas,eelmine kuu 27 paiku oli 112cm kõht umbes aga täna mõõtsin sain 105cm,kas oleks põhjust muretseda ,kuid mure ikka ja laps liigutab vähe…tänan vastamast

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 17:07; 12.01 17:20; 12.01 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on neli kuud ja ümermõõt 99cm..Veel ei tea kellega tegu kuna arst alles järgmine nädal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 17:18; 12.01 17:28;
To report this post you need to login first.

Äkki mõõtsid natuke teisest kohast, kui muidu.Kas mõõdad pikali olles või püsti? Kas ämmakas ka mõõdab?
Minul ämmakas mõõdab alati nii epk´d kui ka üm. Aga alati on ikka suuremaks mõõt läinud. Epk oli korra nii, et ei olnud kasvanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 17:18; 12.01 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimest korda vist mõõtsin pikali aga muidu püsti,kahjuks minu arst ei mõõda kõhtu ainult kaalutakse,selle ei teagi kas tunda muret või ei…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 17:07; 12.01 17:20; 12.01 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõõdetakse emakapõhja kõrgust, see palju su ümbermõõt on ei oma meditsiinilises mõttes mingit tähtsust.
Ning kui esimene kord mõõtsid pikali, teine kord pysti, siis peavadki erinevad numbrid tulema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikali ei mõõdeta vist v mõõdetakse? See ei anna ju õiget tulemust,ikka seistes tuleb mõõta. Ehk sellepärast ongi nüüd mõõt väiksem…Laps liigutab minul ka mõni päev vähem ja teisel päeval on duracelli jänks. Arvan, et pole põhjust muretsemiseks!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 17:18; 12.01 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõõtsin esimest korda pikali ja järgnevad ikka püsti,ning viimane ka püsti ja võrreldes tänasega on 12cm ikka vähem nh siin võib olla ka eksimust veitsa aga jh kõhukest pole ka juurde kasvanud sama…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 17:07; 12.01 17:20; 12.01 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõhtu mõõdetakse pikali olles ja ikka kõige suurema koha pealt. Ämmaemandad mõõdavad ka pikali olles, sest siis just õigem tulemus. Püsti olles ju vajub kõht raskuse tõttu välja nö. Mul esimese lapsega ei olnud pm üldse kõhtu, nüüd teisega juba päris suur ja just selletõttu, et püsti olles ta vajub kiiremini välja nö. Alguses oli veel nii, et päris suur kõht ees, aga kui õhtul voodisse läksid, siis kadus nagu kõht eest ära:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõhu ümbermõõtu mõõdetakse pikali,jalad sirgu ja kõige kõrgema kohapealt,tavaliselt on see naba pealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah pikali…ja pikali olles on kõhu ümbermõõt väiksem(ka mitterasedana oli). Mul on 24+3 ja ümbermõõt on mingi 95cm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

28n ja 103cm.kui ootasin esimest last oli just enne sünnitust 101cm ja kilosid veitsa vähem.iga rasedus on erinev.ja oleneb ka naise enda füüsisest ja kui aktiivne ta on,s.t kui palju ta liigub ringi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mul 37ndal nädalal oli üm 96cm pikali olles mõõdetult.

Äkki on su pisike asendit muutnud ning see tõttu ongi su tulemused nii erinevad, seda enam, et sa püsti olles mõõdad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 17:18; 12.01 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on mure, siis mine kontrolli. Vaadatakse lapse südametööd ja saad rahu majja. Keegi foorumis sind niikuinii maha ei saa rahustada.

Aga kõhuümbermõõt võib kõikuda ka sellepärast, et lapse asend kõhus on muutunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ÄE mõõtis pikali – 22.näd ja 89 cm
Ise kodus olen püsti mõõtnud ja siiani saanud 83.
EPK oli ka 24, kuigi nädalaid 22 alles. Aga kuna ta midagi ei kommenteerinud, siis vast OK.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ml 30.ndl täis ja alla 90 cm kõhuümbermõõt. ÄM ütles, et laps kasvab mitte ette vaid pikuti 🙂 (n.ö mööda kõhtu laiali). Aga nüüd tundub, et on oma asndit muutnud ja kõht vähe tervamalt ees :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kõhu ümbermõõt

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.