Esileht Lapse ootamine Kõhubeebi aktiivsuse muutus

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kõhubeebi aktiivsuse muutus

Postitas:

Rasedust 28+0 nädalat ja kõhubeebi on väga aktiivne oma loomult. Viimased paar päeva on ta olnud kuidagi loid ehk liigutustega tagasihoidlikum. Ta liigutab ennast küll aga mitu korda vähem kui tavaliselt. Teisipäeval käisime ka doppleruuringul kus öeldi, et platsentas käib veri siiani ilusti ringi ja uus uh toimub 34. nädalal. Kas mul on põhjust liigutuste vähenemise pärast muret tunda? Või ma mõtlen lihtsalt üle? Sest reaalselt ta ikkagi liigutab aga õtnemalt ja vähem kui tavaliselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 11:31; 17.12 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ei tunne sinu beebit, seda teed aga Sina. Kui Sina tunned, et midagi on valesti, pead sa kohe kontrolli minema. Kasvõi erakasse, seal ei vaadata viltu kaa 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaks ikkagi üle kontrollima, mis toimub.
Aastaid tagasi kaotasin 35.nädalal lapse. Liigutused hakkasid ka vähenema, käisin erakorralises kontrollis (KTG oli siis veel korras). Nädala jooksul jäi liigutusi järjest harvemaks kuni üldse enam ei tundnud midagi. 4 päeva pärast sündis laps surnuna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kägu, kurb kuulda. Kas põhjus ka leiti, miks nii läks? Kas oleks saanud päästa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et mine käi ikka kontrollis ära. Mulle ämmaemand kogu aeg rõhutas, et kui tunned, et laps liigutab vähem, siis tule kindlasti kontrolli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ära ja kõik on hästi 🙂

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 11:31; 17.12 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin nagu enda lugu 🙂 Minul sama kaugel rasedus ja samuti märkasin pühapäeval juba, et lapse, kes muidu on olnud väga aktiivne mürgeldis, liigutused on muutunud vähesteks ja õrnadeks.

Kui olukord esmaspäeval ei paranenud, haaras mind lõpuks täielik paanika. Käisin samuti erakorralises ja sain hingerahu tagasi – lapsega on kõik kõige paremas korras.
Täna juba ka aktiivsem jälle 🙂

Ühtlasi kiidan väga ITK erakorralist – olin seal selle rasedusega teist korda ja kuigi ooteaeg on pikk, siis mõlemal korral on suhtumine personali poolt olnud väga positiivne ja uuritud põhjalikult enne koju saatmist. Mõlemal korral julgustati ka olema enda ja oma raseduse osas tähelepanek ja kui midagi tundub valesti, siis parem pöörduda kontrolli. Närveerimine ja muretsemine võimendavad kõike negatiivses suunas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimene laps sündis möödunud sajandi lõpus. Tookord polnud võimalik iga kahtluse peale UH teha. Mina mäletan, et tookord soovitas ämmaemand, et kui tundub, et laps ei liiguta, siis jooge midagi magusat, näiteks klaas apelsinimahla. Et selle peale peaks laps liigutama hakkama. Ja kui siis ka ei liigu, siis tulge erakorralisse. Olen seda kõigi 3 lapse ootamise ajal paar korda katsetanud. Üldjuhul tõmbab mahl beebi käima. Selline väike nipp, äkki kulub kellelgi veel ära.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sarnane mure. Arst selgitas mulle, et laps liigutab endise usinusega, kuid kuna kõhus on ruumi vähem lapse kasvamise tõttu, siis kõiki liigutusi sa lihtsalt ei tunne. Minul oli laps päeval üldse väga vaikne, kuid öösel ikka liigutas korralikult. Mõni päev ei tundnud ühtegi liigutust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine Kõhubeebi aktiivsuse muutus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.