Esileht Ilu ja tervis kõhukinnisus

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: kõhukinnisus

Postitas:

Mul on juba mitu nädalat kõht kinni ja see jubedalt vaevab. 1-2 korda nädalas käin tõsisemat häda tegemas vetsus ja muidu vahepealsel ajal olen nagu täispuhutud. Võtan vahepeal ka lahtisteid, aga need ei aita või kui aitavad, siis korraks. Vahepeal pole mitu aastat sellist probleemi esinenud. Paks ka ei ole, veel. Kui nii jätkub, siis tuleb kõik juurde, mis söön ja lähengi paksuks. Söön puuvilju ja joon palju teed, aga ei miskit. Oskab keegi midagi soovitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 19:19; 09.02 22:23; 10.02 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kiivi, mustad ploomid, igahommikune annus bakteritega hapupiimatooteid (nt gefilus, hellus)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 21:57; 09.02 23:10; 11.02 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei aita ju. Söön hommikuti activiat, õhtuti puuvilju, ei midagi. Tunne on selline, et keha kogub külmaga sooja kontide ümber. Aga ma ei taha paksuks minna, vastik tunne on. Kas foolhape ei või tekitada mingeid muutusi organismis? Püüan muidu rasestuda, aga veel rase ei ole, suht kindel selles kui just tsükkel trikke ei tee. Soovitage veel midagi, mis seedimise korda teeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 19:19; 09.02 22:23; 10.02 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mis puuvilju sa sööd? osad puuviljad võivad kõhu hoopis kinni panna (minul nt. õun, banaan)
ja activia on mõttetu – liiga palju suhkrut ja milleks üldse mingit välismaist kauasäilivat topsitoitu süüa?
proovi siis linaseemneid või Figura teed. paljast vett joo ka ohtralt, eriti hommikul, tühja kõhuga (leige vesi).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 21:57; 09.02 23:10; 11.02 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”forlax\” (pulber lahustada) ja \”duphalac\” (siirup)toidulisandid aitavad ka, vähemalt minu last (2,10a) aitavad. Tal oli ka koguaeg jama kõhukinnisuega (kakas paaripäevaste vahedega ja pabulaid) aga nüüd kakab korra päevas kindlasti, vahel ka kaks(normaalset kakat).
\”forlax\” on vist tõhusam (nö kangem).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile võtsin Eucarboni õhtul ja duphalaci hommikul, täna midagi pressisin välja, aga mitte veel nii nagu normaalne oleks. Õhtul võtsin jälle duphalaci, eks homme paistab, kas mõjub. Jube väsitav on niimoodi punnkõhuna elada. Ainult siis lepiksin kui rase oleksin, aga siis on oht, et kõiki lahtisteid ei tohi ju võtta. Tahaks normaalset elu tagasi mitte niimoodi jännata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 19:19; 09.02 22:23; 10.02 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]\”forlax\” (pulber lahustada) ja \”duphalac\” (siirup)toidulisandid aitavad ka, vähemalt minu last (2,10a) aitavad. Tal oli ka koguaeg jama kõhukinnisuega (kakas paaripäevaste vahedega ja pabulaid) aga nüüd kakab korra päevas kindlasti, vahel ka kaks(normaalset kakat).
\”forlax\” on vist tõhusam (nö kangem).[/tsitaat]

forlax niisutab soole sisepinda, et soolesisu libedamalt vâljuks, muud tôhusust tal ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa nalja teed nende lahtistitega? – võta 3-4 tbl magneesiumit iga päev toidule lisaks ja kõht lippab nagu….
Parim kõhukinnisuse kontrollimise viis ever.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui palju sa päevas piimatooteid või muud valku sisaldavat tarvitad? katsu need praegu toidus välistada. tee kohe üks täielik vedeliku päev ja jrgm päeaval alusta tassi kuuma veega. Pea meeles, et korralik seedimine tuleb sul saavutada toiduainete, mitte apteegikaubaga. Otsi vastuseid toitumisalasest kirjandusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

ütleme nii, et kui midagi ei aita, siis ei aita. Mg küll nüüd kõhtu korda ei teinud ja see Activia (:D) – no mis nali see nüüd on, reklaami ohvrid kõik või ? Mul sõbranna ütles väga hästi: \”Mõtlesin, et proovin ka seda Activiat… ja no siis sain ma alles aru, mis see tõeline puhituse tunne on!\”

Olen 100% nõus oaas-i jutuga – seedimine tuleb korda saada (tervislike) toiduainetega, mitte apteegikaubaga !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

söön päevas 6-8 naturaalse magneesiumi tabletti. midagi ei lippa kusjuures. ikka punnitan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kehameele teooria järgi tähendab kõhukinnisus ihnust. Mõelge siis sellele, kui muu pole aidanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 21:57; 09.02 23:10; 11.02 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis sa nalja teed nende lahtistitega? – võta 3-4 tbl magneesiumit iga päev toidule lisaks ja kõht lippab nagu….
Parim kõhukinnisuse kontrollimise viis ever.[/tsitaat]Oled sa muidu selle peale mõelnud, et sellised asjad on väga individuaalsed?
Peab ikka suht piiratud olema arvates, et see mis mõjub minule, mõjub ka kõigile teistele.

Näiteks ma võin oma isiklikest kogemustest kirjutada seda, et minule ei mõju mitte ükski üldtunnustatud ja enamikele mõjuvad lahtistid – mustad ploomid, kiivid, keefir, linaseemned, apteegikraam.
absoluutselt mitte midagi ei mõju!
Ilmselt konkreetne ravim – kõhulahtisti vast mõjuks, aga leian, et see pole mitte mingi lahendus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 17:59; 12.02 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi tõesti väidab, et ca 200g musti ploome ei võta keret läbi käima? Päriselt või? Mul võtab küll pakk ploome kõhu nii lahti, et lausa pritsib. Pool päeva peale mustade ploomide söömist peab elama pidevalt vetsu ligidal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas keegi tõesti väidab, et ca 200g musti ploome ei võta keret läbi käima? Päriselt või? Mul võtab küll pakk ploome kõhu nii lahti, et lausa pritsib. Pool päeva peale mustade ploomide söömist peab elama pidevalt vetsu ligidal.

[/tsitaat]

ei aidanudki mul miski. Ploome sõin päevas ehk rohkemgi. Siis leidsin ternespiimakapslid, nendega läks paremaks. Siis toodi ayurveda toode Triphala Guggul ja nüüd on tõesti korras. Tean, et paljudel, kel ka närvidega probleemid, on kõhud kinni, nii ka mul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Joo ennem sööki tühja kõhu peale Hapsi (seda helluse bakteriga).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas keegi tõesti väidab, et ca 200g musti ploome ei võta keret läbi käima? Päriselt või? Mul võtab küll pakk ploome kõhu nii lahti, et lausa pritsib. Pool päeva peale mustade ploomide söömist peab elama pidevalt vetsu ligidal.

[/tsitaat]Mina näiteks väidan. Võin kas või 5 pakki musti ploome ära süüa, aga ikka ei midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 17:59; 12.02 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ega kõhukinnisus nüüd paksuks ei tee, lihtsalt raske tunne on. Mul oli raseduse ajal kõht ikka jubedalt kinni. Abiks oli klaas võimalikult külma vett hommikul kohe pärast ärkamist tühja kõhu peale, iga päev vähemalt 3 kiivit nahavahele ja 6-8 Mg- Kelasin tabletti õhtul. Mustikad mõjusid ka soodsalt- sooled muutusid justkui erksamaks ja lihtsam oli asi ära toimetada.
Soovin head paranemist- kui toitumisnõksudega abi ei saa mine arsti juurde- võib vabalt mingi haigus olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa sooja toitu sööd?
Mul oli sama mure, ainult kord nädalas oli vetsu asja nr 2te tegema. Aitasid hästi kalamaksaõli kapslid ning hakkasin sööma paar korda päevas korralikult sooja sööki. Uskumatu, aga kõht käib nüüd läbi isegi 2 korda päevas.
Enne olin selline näksijatüüp-müslid, juurikad, puuviljad, võileivad jne. Olen sale, aga kõhukinnisus tekitas tõesti tunde nagu oleksin jäme kui känd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Ilu ja tervis kõhukinnisus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.