Esileht Beebi ja mitmikud Kõhukinnisus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kõhukinnisus

Postitas:
liisukas12

 

Tere 

Beebi on kahekuune ja juba rohkem nädala on beebil kõht täiesti kinni olnud – roe, kui seda harva tuleb, on väga kõva ja tuleb väga väikeses koguses. 

Oleme vannitanud, vahetanud piimasegu (saab nii rinda kui rpa-d), manustanud talle enne sööki väheses koguses lahjat kummeliteed, võimelnud, teinud massaazi. 

Kuna miski pole aidanud, olen täiesti nõutu. Lapsest kahju ka, pisike väga tahaks, et midagi välja tuleks ja aina punnitab ja punnitab. 

Kas kellelgi on häid nõuandeid? Ostsin apteegist ka pudeli Duphalaci, aga ma muidugi tahksin seda viimase variandina kasutada. 

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Piimasegu vahetusega harjumine võtab vähemalt kaks nädalat seega ära neid nüüd iga päev ka vahetama hakka. Annakski kõhulahtistit, pole vaja lasta tal piinelda

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Microlaxi ei taha proovida pigem viimases hädas? Toime lokaalsem.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kasuta julgelt duphalaci, see pole nö lahtisti, vaid ei lase veel sooltes nii ära imenduda, pehmendab seega ja liigub paremini sooles. Mida kauem kõht kinni on ja toit sooltes püsib seda rohkem see probleemi pikendab. Lõpuks muidu metsik kogus kuiva massi.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu beebil oli samas vanuses sarnane probleem. Proovi kraadiklaasiga rektaalselt stimuleerida: kraadiklaasile veits õli, dušigeeli vms ja kraadid. See ei ole beebile valus ega kuidagi kahjulik, aga lihtne proovida. Siiski kuna sa kirjeldad, et roe on kõva, siis see meetod ei pruugi olla see võlunipp, aga mine sa tea. Beebid ei oska oma vaagnapõhja lihaseid nii hästi kontrollida ja vahel ei saa selle kakamisega hakkama ja sa lihtsalt siis mehaaniliselt aitad natuke kaasa. Meil aitas.

Eespool juba mainiti Microlaxi – see võiks küll kirjeldatud juhul abiks olla. Kasutasin ise ka seda varianti lapse puhul ja aitas ning tegelikult lastearst isegi soovitas proovida. Toimib lokaalselt ja kohe ning aitab seda kõva roojamassi pehmendada ja väljutada.

Parimat!

 

 

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh kõigile! Ostsin rohud kokku, aga just siis, kui planeerisin anda, kakas laps kenasti ise. Vahetasin vahetult enne ka D-vitamiini ja andsin kõrgema oliiviõli sisaldusega. Aga teie soovitused jätan igatahes meelde! Tänud veelkord!

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kõhukinnisus