Esileht Beebi ja mitmikud Kõhuli olek / pea tõstmine

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kõhuli olek / pea tõstmine

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Meil 2kuune härra kes protesteerib kõhuli olla ja ei ole nõus peakest tõstma,teeme igasuguseid harjutusi oleme proovinud rätikut alla panna ja eo miskit korraks tõstab siis ajab käed laiali ja vedeleb nagu täheke.</p>
aga kui nt võtan kätest kinni ja tõmban teda üles istukile siis hoiab pead ilusti.

Ehk kellegil veel nippe/nõuandeid kuidas saaksime ka kõhuli olles peakest tõsta.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enda kõhu peale kõhuli. Alguses ole poollamavas, et lapsel siis lihtsam. Lisaks võid toas kanda last kõhuli oma küünarvarrel – algul ehk pea ripub, aga vahel ikka tunneb toas toimuva vast huvi ja kergitab veidi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil oli sama jama. Kõhuli tekil/voodil ei meeldinud olla – pidas 2-kuusena vastu minuti-paar ja siis hakkas nutma. Minu kõhu peal ei tahtnud üldse olla, pistis koheselt lausa röökima. Kael iseenesest oli tugev ning kui teda süles toas ringi kandsin, siis hoidis pead täitsa kenasti oma vanuse kohta. Aga kohe kui kõhuli panna, siis oli draama lahti.

Meil aitas kõige paremini kõhuli olles rulli keeratud rätiku asetamine rindkere alla. See aitas veidi rindkere toetada ja tegi pea tõstmise kergemaks. Nii sai ta keskenduda kõhuli olles ringi vaatamisele, tänu millele oli tal huvitavam kõhuli olla, tähelepanu läks ebamugavustundelt mänguasjadele ning rahulikult kõhuli olemise aeg pikenes oluliselt.

+1
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kõhuli olek / pea tõstmine