Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kõhulihaste harjutused raseduse ajal

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kõhulihaste harjutused raseduse ajal

Postitas:

Tere

Ootan ikka veel oma ämmaka visiiti, et kinnitada koduse testiga tuvastatud rasedust ja saada vastused mitmetele küsimustele.

Äkki oskate aga teie juba mind ühe juures aidata. Nimelt kas tavalised kõhulihaste harjutused ja üldse võimlemine raseduse alguses võivad olla ohuks raseduse katkemisele? Ja kas kellegil veel oli raseduse alguses kõhus ja munasarjade kohas valu, kui hommikul nt ringutasite? Voodis keerates või hommikul tõustes tahaks kangesti voodis end sirutada, aga paaril-kolmel korral olen valusähvaka saanud emaka ja munasarjade piirkonnas. On see normaalne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alguses oli mul ka neid valusähvatusi päris palju ja ma ei julgenud kõhulihaseid täisvõimsusel treenida aga muidu trenni tegin ikka samamoodi edasi. Eks see on enesetunde asi ka, kui on ikka ebamugav, siis ei tasu edasi pingutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

treenisin ise kogu raseduse ja ka kõhulihaste harjutusi tegin nii kaua ,kui sain.see tähendab , et kuskil 20+nädala hakkas beebi hirmsasti siputama , kui tegin selili lamades puusade ülestõsteid(jalad otse üleval,puusad paar cm maast lahti)seda harjutust ma siis ei teinud enam nii intensiivselt. aga tavalisi ülakeha tõsteid sai teha küll. kõht polnud mul eriti suur ka.ja nii ma neid tegin peaaegu lõpuni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen lugenud, et kõhulihaseid ei ole üldse soovitav teha. Need venivad ja päris palju ning kui neid treenida, siis pidavat kehvasti tagasi tõmbama vms.- tundub suht loogiline. Seda ka, et kõhulihastest tegelikult sünnitusel mingit kasu ei ole.
Aga eks igaüks arvab isemoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on tõsi, et kõhulihaseid enam raseduse ajal tegema ei peaks.
Väga tugevad kõhulihased kipuvad olema takistajaks ka sünnitusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kõhulihaste harjutused raseduse ajal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.