Esileht Ilu ja tervis kõhunahk täitsa kortsus :(

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: kõhunahk täitsa kortsus :(

Võtsin hiljuti ca 10 kg kaalus alla ja kavatsen nüüd selliseks jäädagi, olen oma normkaalus ja enesetunne on väga hea. Ainus, mis häirib, on rippuv kõhunahk. Sirgelt seistes polegi veel väga viga, aga ette kummardudes või kallutades on ikka jube.
Kas seda kuidagi mittekirurgilisel teel ka veel normi saaks, minu vanuses? (45+) Mingite harjutuste või kreemidega või … kõhtu vist ei tohi väga masseerida ka. Mida teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 23:57; 17.04 09:41; 17.04 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa vist võtsid ainult dieediga alla. Ma võtsin kunagi 23 kilo alla. Sellel ajal tegin iga päev trenni ja mitte midagi ei jäänud rippuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sa vist võtsid ainult dieediga alla. Ma võtsin kunagi 23 kilo alla. Sellel ajal tegin iga päev trenni ja mitte midagi ei jäänud rippuma.[/tsitaat]

no mitte ainult dieediga, aga peamiselt toitumise korrigeerimisega jah + rohkelt liikumist.
aga ikkagi, mis siis nüüd teha? soovitage harjutusi palun!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 23:57; 17.04 09:41; 17.04 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naha jaoks ist polegi harjutusi. Proovi kanda seda spets. vööd ja muidugi hula rõngas teeb keskkohale imet. Algus on rakse ja valus, kuid tulmus pidi olema super. RF teraapiat võid ka proovida äkki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tahan seda öelda, et tubli oled:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina tahan seda öelda, et tubli oled:)[/tsitaat]
aitäh 🙂
näonahale mõjub naeratus kindlasti hästi, saaks nüüd kõhuga kah jonksu :S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 23:57; 17.04 09:41; 17.04 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

LPG võib asja parandada. Aga kahjuks kallis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis kõhunahk täitsa kortsus :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.