Esileht Kodunurk Kohupiimakook

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kohupiimakook

Postitas:

Nii kohupiimakoogi isu on, jagage palun retsepte! Tahaks just sellist plaadil küpsetatud vanaaegset kooki, mitte juustukooki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki see sobib: http://kokkama.blogspot.com/2009/02/kohupiimakook-nagu-vanasti.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pere lemmikuks on selline kook
http://avekook.blogspot.com/2010/11/prantsuse-kohupiimakook.html

See ei ole minu blogi, kuid selle järgi olen ikka korduvalt teinud. Meenutab oma olemuselt seda kooki mida ka poes ka sama nimega müüakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

toidutarest imelihtne kohupiima kook. hoiatan magus:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise tegin alles maailma lihtsaimat kohupiimakooki ja nii hea on. Ehtne vanaema tehtud. Võtsin toidutarest vastlakukli pärmitaina retsepi. See, millel kõige rohkem kommentaare. See on fantastiliselt maitsev tainas ja panin kerkima. Pärast valasin pool sellest ahjuplaadile ja sõelusin jahu peale ja õrnalt patsutasin laiali ja peale valasin kohupiimakreemi-munaseguja ahju. Teise poole tainaga tegin sama. Ahjuplaadile ja peale hunnik tükeldatud õunu suhkru ja kaneeliga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik on purupõhjaga õuna-kohupiimakook.
Põhjaks siis või+jahu+suhkur (koguseid peast ei mäleta, ca 200g võid + 1/2 kl suhkrut ja jahu siis nii palju, et kätega pudiks tehes oleks jahu võiga koos. Täidis: 3 pk kohupiima, 100g hapukoort, 3 muna, vaniljesuhkrut, kaneeli, suhkrut maitse järgi olenevalt sellest mis kohupiimasid kasutasid; riivi sisse 1/2-1 sidruni koor + pigista sidrunimahla. Purupõhi alla, kohupiim peale (võib ka koos õuntega) ja veidi puru veel peale ka. Superhea ja mahlane!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Kohupiimakook

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.