Esileht Kodunurk Kohupiimasõrnikud

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kohupiimasõrnikud

Postitas:
Kägu

Kuidas teete sõrnikuid, just nimelt kohupiimakotlette, mitte mingeid pannkooke. Sellised paksud, kuid kohevad kotletid, mida hapukoorega süüakse. Mul laguneb kogu see kupatus ära ja näevadki pigem pannkookide moodi välja.

Please wait...
Postitas:
katariina333

RE: Kohupiimasõrnikud

2 pk kohupiima (mitte rasvatut) 2 muna, paar spl hapukoort, 1 spl suhkrut segada. lisa nii palju jahu, et saaks pätsid vormida (2 spl umbes, söltub, kui kuiv kohupiim oli). pätsid veereta jahus ja vormi kotletid. prae madalal kuumusel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

lisaks veel, et enne praadimist lase natuke aega taignal seista. Siis saab jahu paisuda ja saad paremad sõrnikud 😉

Please wait...
Postitas:
ottotriin

Mina lisan jahu asemel mannat kohupiimale juurde, aga paneerin ikka jahuga.

Please wait...
Postitas:
tütreke 25-04-08

Mina teen samuti mannaga, tulevad palju pehmemad. Kasutan tavaliselt ricottat ja teinud olen ka ilma hapukooreta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina munavalget ei pane, ainult kollast. Ja olgu manna või jahu – aga tainas peab kindlasti seisma. Paar tundi kuni üleöö.

Please wait...
Postitas:
Kägu

http://nami-nami.ee/recipe.php?q=detail&pID=79

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest kui jahuga mitte liialdada, st tõesti paar spl 500g-le kohupiimale mitte a la klaas-poolteist, siis saab kohupiimamaitselised tooted. Kui panna südamega jahu, siis ongi tavaline pannkook kindlustatud. Mannaga ma pole proovinud, aga kogused võiks u samad olla.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Kodunurk Kohupiimasõrnikud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.