Esileht Kodunurk Kohupiimasõrnikud

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kohupiimasõrnikud

Postitas:

Kuidas teete sõrnikuid, just nimelt kohupiimakotlette, mitte mingeid pannkooke. Sellised paksud, kuid kohevad kotletid, mida hapukoorega süüakse. Mul laguneb kogu see kupatus ära ja näevadki pigem pannkookide moodi välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 pk kohupiima (mitte rasvatut) 2 muna, paar spl hapukoort, 1 spl suhkrut segada. lisa nii palju jahu, et saaks pätsid vormida (2 spl umbes, söltub, kui kuiv kohupiim oli). pätsid veereta jahus ja vormi kotletid. prae madalal kuumusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lisaks veel, et enne praadimist lase natuke aega taignal seista. Siis saab jahu paisuda ja saad paremad sõrnikud 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lisan jahu asemel mannat kohupiimale juurde, aga paneerin ikka jahuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina teen samuti mannaga, tulevad palju pehmemad. Kasutan tavaliselt ricottat ja teinud olen ka ilma hapukooreta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

mina munavalget ei pane, ainult kollast. Ja olgu manna või jahu – aga tainas peab kindlasti seisma. Paar tundi kuni üleöö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://nami-nami.ee/recipe.php?q=detail&pID=79

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest kui jahuga mitte liialdada, st tõesti paar spl 500g-le kohupiimale mitte a la klaas-poolteist, siis saab kohupiimamaitselised tooted. Kui panna südamega jahu, siis ongi tavaline pannkook kindlustatud. Mannaga ma pole proovinud, aga kogused võiks u samad olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Kohupiimasõrnikud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.