Esileht Ilu ja tervis Kõhuplastika kogemused

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Kõhuplastika kogemused

Postitas:
Kägu

Küsiks kogemusi kõhuplastika kogemuste kohta. Kas kõik olete rahule jäänud, kes on teinud? Ma olen ilukirurgia grupist lugenud, et suurem osa on ülirahul, aga mõned üksikud üldsegi mitte. Kardan ka seda suurt armi, mis jääb. Lisaks on ka taastumine mõnel väga pikk.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tahtsin seda küll tervise teema alla panna, vaatan, et enam ümberpaigutamise võimalust ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja need sajad teemad seal ilukirurgia grupis ei sobinud?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võimalusel VÄLTIDA Pärnus asuvat  kliinikut Villa Medica. Väga halb kogemus, tollase kirurgi nime ei ütle. Pärast ajakirjandusest selgus, et tal oli mingi teema Eestis praktiseerimise tegevusloaga. Lisaks kõhu rikkumisele oli nende puhul ka kriitika keelatud, nad jälgisid internetis asja ja reageerisid ja ähvardasid mind (ei ole laim – nii on minu puhul tehtud – kuigi see oli aastaid tagasi). Nende praegust kirurgi, olukorda ja nende hoiakuid ei oska kommenteerida, kuid oma kogemusele ja nende suhtumisele tuginedes soovitan eelistada kedagi teist.

Praegu nende kodulehte vaadates tundub, et tegeldakse rohkem uhhuu-meditsiiniga, nende meeskonda kuulub ka kurikuulus dr Riina Raudsik (guugeldage, kes ei tea). Siiski on olemas ka plastikakirurgia ja mingi võõramaalasest kirurgi pilt ja nimi.

Aa, ja mina üldse ei osale sotsiaalmeedias, seega mitte kusagilt gruppidest minu kirjutisi ei leia.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga op võib ebaõnnestuda. Ma ise pigem kardan seda opi järgset valu.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tegin kõhuplastikst 2 a tagasi, mul oli nabasong, diastaas. Sain ilusa naba ja lameda kõhu tagasi, tegelen aktiivselt spordiga, aem on, kuid seda ei ole näha kui valida õiged päevitusriided. Taastumine oli minu puhul ülikerge. Olen väga rahul.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei olnud opi järgselt üldse haavavalu. Arm on pigem tume ja näha, kuid see on rohkem “tellija materjali” teema. Mul on väga elastne sidekude, see on ka põhjus, miks oli vaja kõhuplastikat. Opiga olen väga rahul, uus naba on ilus, kõht sile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja need sajad teemad seal ilukirurgia grupis ei sobinud?

Ei sobinud, sest esiteks pole neid seal sadu, teiseks soovitatakse ainult ühte-kahte kirurgi kogu aeg ja mingeid reaalseid kogemusi pole seal nii palju midagi, kui hakkad süvenema.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kõigil on ka rasvaimu tehtud? Minule ühes konsultatsioonis öeldi, et on vaja päris palju rasvaimu ka teha, teine ei rääkinud sellest midagi. Olengi nagu nõutu nüüd selle koha pealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks seda üldse tehakse?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks seda üldse tehakse?

Aga mis sa ise pakuksid, kui natuke mõtleksid?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks seda üldse tehakse?

Aga mis sa ise pakuksid, kui natuke mõtleksid?

Ma tõesti ei tea. Pole kunagi huvi tundnud ilukirurgi teenuste vastu.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks seda üldse tehakse?

Kui sa ei tea, mis see on, siis no ma ei tea, guugeldaks äkki.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks seda üldse tehakse?

Aga mis sa ise pakuksid, kui natuke mõtleksid?

Ma tõesti ei tea. Pole kunagi huvi tundnud ilukirurgi teenuste vastu.

A miks sa siin teemas siis üldse sõna võtad, mis on selle eesmärk või põhjus?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna siin on inimesed, kes seda teenust kasutanud, siis küsiks otse et miks nad seda vajalikuks pidasid. Üks ütles, et nabasong oli. Kas teistel ka?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna siin on inimesed, kes seda teenust kasutanud, siis küsiks otse et miks nad seda vajalikuks pidasid. Üks ütles, et nabasong oli. Kas teistel ka?

Minul oli pärast 3 rasedust ja kaalukõikumisi nii diastaas kui rippuv kõhunahk. Nahavolt rippus kõhult alla 8cm nagu põll.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna siin on inimesed, kes seda teenust kasutanud, siis küsiks otse et miks nad seda vajalikuks pidasid. Üks ütles, et nabasong oli. Kas teistel ka?

Minul oli pärast 3 rasedust ja kaalukõikumisi nii diastaas kui rippuv kõhunahk. Nahavolt rippus kõhult alla 8cm nagu põll.

Aitäh jagamast, nüüd mõistan selle vajalikkust.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja need sajad teemad seal ilukirurgia grupis ei sobinud?

Ei sobinud, sest esiteks pole neid seal sadu, teiseks soovitatakse ainult ühte-kahte kirurgi kogu aeg ja mingeid reaalseid kogemusi pole seal nii palju midagi, kui hakkad süvenema.

Palju neid häid kirurge väikeses Eestis siis olema peaks? Kiidetakse seal peamiselt 2-3 kirurgi, kes kõhuplastikat teebki. Kogemusi, pilte, hindasid – kõigist on ju aastaid läbi nämmutatud korduvalt.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju neid häid kirurge väikeses Eestis siis olema peaks? Kiidetakse seal peamiselt 2-3 kirurgi, kes kõhuplastikat teebki. Kogemusi, pilte, hindasid – kõigist on ju aastaid läbi nämmutatud korduvalt.

Neid kirurge on tunduvalt rohkem, kes teevad väga hästi kõhuplastikat, ei ole ainult üks ega kaks. Lisaks on võtavad seal sõna kogu aeg ühed ja samad inimesed, kes on rahul. Mõne puhul on juba kahtlus, et kas saab ise sealt kliinikust palka, sest ükskõik mida küsitakse, soovitab kogu aeg ühte ja sama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks ka kõhuplastikat aga noh jah, ei raatsi. Kõhu nahk ja naba on inetu peale esimest rasedust juba 20a jagu. Kuna väga laialt sellest Eestis ei vadrata, ehk siis pole lugenud 1000x, et kõik läks hästi ja tüsistusi ei teki, siis arvestades igasuguse opi riske nagu ei julge väga kaaluma ja otsima hakata.

Aga mõistan TA ja edu selles ettevõtmises!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See FB kirurgia grupp jätab mõnikord ka natuke ebaadekvaatse mulje asjadest, sest kriitikat ei julgeta väga teha, mõnikord isegi kustutatakse postitusi. Kui päris nässu on keeratud, seda öeldakse küll, aga kui täitsa rahul ei olda, siis väga mitte. Ja üks inimene näiteks, kes seal väga palju sõna võtab, postitab ka töödeldud pilte, jälle ei jää reaalne mulje asjast. Lisaks olin väga imestunud, kui temast ajakirjanduses artiklit lugesin, et kuidas inimene ennast kätte võttis, võttis kaalust alla ja läks trenni ja toimus imeline muutus. Tegelikult ei saavutanud ta muutust ainult trenniga, vaid tegi vähemalt 5 või 6 operatsiooni ka veel lisaks. Seega üldse ei saa uskuda mingit juttu, mida loed ajakirjandusest või sealt ilukirurgia grupist. Samamoodi olin veidi pettunud ühes toitumiskava grupis olles lugedes inspiratsioonilugu ühest inimesest, kuidas ta selle toitumiskavaga 30 kg alla võttis ja kui imeilus ta pärast välja nägi. Kuna tunnen seda inimest, siis tean, et ta tegelikult ei saanud selle kavaga alla, vaid tegi maooperatsiooni ja samamoodi kõhuplastika, kuna kõht ja nii muudki kohad hakkasid pärast väga koledasti rippuma. Aga grupis vaatan pilte ja imestan, et tohoh, kui tubli ikka mõni on ja kui ilusaks on võimalik saada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Ilu ja tervis Kõhuplastika kogemused