Esileht Ilu ja tervis kõhurasvaga hädas

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: kõhurasvaga hädas

Postitas:

Peale kolme lapse sünnitust olen väga rahulolematu oma figuuriga. Rind on väike, tagumik lame, BMI 24 , aga kõht on suur. Põhimõtteliselt on raske leida ilusaid seelikuid ja pükse, sest pükstevärvel istub nabaalusi kohas, mille ümbermõõt on 100cm, puusad on mul 104 cm. Masendav! Kuidas seda pekki sealt vähemaks saab? Olen jälginud toitumist, teinud trenni. Rasv väheneb ühtlaselt, kõige viimasena kõhult. Saaks kõhupeki rindadesse ja tagumikku ümber tõsta, ma oleks rõõmus 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga inimeste kehakuju ongi erinev. Kui oled õun, siis tulebki pekk kõigepealt kõhule ja lahkub sealt viimasena.
On see kindlalt pekk, st ühtlane päästerõngas ümber? Ehk on hoopis kõhulihaste lahknevus, nö rasedakõht ees. siis tavapärased harjutused ei aitagi.

Pole küll teemaalgataja, aga tundsin ennast ära, pole kõhul sellist vedelat pekki, aga kohe rindade alt läheb kõht punni, selline prink ja punnis, tõesti nagu 5. kuu. Mis selle vastu siis aitab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga inimeste kehakuju ongi erinev. Kui oled õun, siis tulebki pekk kõigepealt kõhule ja lahkub sealt viimasena.
On see kindlalt pekk, st ühtlane päästerõngas ümber? Ehk on hoopis kõhulihaste lahknevus, nö rasedakõht ees. siis tavapärased harjutused ei aitagi.

Pole küll teemaalgataja, aga tundsin ennast ära, pole kõhul sellist vedelat pekki, aga kohe rindade alt läheb kõht punni, selline prink ja punnis, tõesti nagu 5. kuu. Mis selle vastu siis aitab?

see on ikkagi pekk. rasv on kõhuõõne organite ümber ja vahel. tervise seisukohast on seda tüüpi rasvumine kõige halvem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Diastaas*
Minul korrigeeriti kirurgiliselt. Rebenenud lihased õmmeldi tagasi oma kohale ja kõht nüüd laudsile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hull Sul diastaas oli, et kirurgiliselt korrigeeriti? Kas käisid erakliinikus või riigihaiglas? Ma olen lugenud, et enne peab aasta aega spetsiaalseid harjutusi tegema ja kui siis tulemust pole, saab opile minna. Või ilukliinikus saab omal soovil kohe? Mul on ka diastaas, enne oli 3 sõrme, olen Kõhukliinikust saadud õpetuste järgi teinud harjutusi, diastaas on vähenenud 1-le sõrmele, aga kõhuke on ikka ees (pisike, aga mind härib). Tahaksin ka laudsiledat kõhtu tagasi. Kui hull oli taastumine opist, milline arm jäi?

Diastaas*
Minul korrigeeriti kirurgiliselt. Rebenenud lihased õmmeldi tagasi oma kohale ja kõht nüüd laudsile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mind hakkas tõsiselt häirima see, et mind taas rasedaks peeti, oli mu kõhu ümbermõõt ka üle 100cm. Hakkasin liikuma rohkem ja vähem sööma. pikapeale läks kõhuümbermõõt küll väiksemaks, ja ka kõik kerelihased tugevamaks. Nüüd on keskkoht u 80 cm. aga laudsile kõht on ikka vaid unistus ja saavutamatu. ma küll pole arstil käinud, et teha kindlaks kas mul võiks olla diastaas. aga kui ma saan võtta sellest kõhupekist kinni, siis on see ikka pekk. Seda ma ka ei usu, et mul oleks pekki siseorganite ümber ohtlikult palju, sest kui pingutan lihaseid siis olen ma ikka päris sale. välja arvatud see pekk, mis on lihaste peal kõhul. see oleks nagu minust eraldi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esmalt peaks jah veenduma, et pole diastaas. Mul ei ole. Eluaeg on olnud kõht mul see probleemkoht, kuhu pekk esimesena koguneb. No nagu mõnel koguneb puusadesse. Lihtsalt tulebki trenni teha. Peale sünnitusi ei tõmbund kõht ka ise tagasi, kuigi enne rasedaks jäämist tegin koguaeg regulaarselt tenni juba aastaid. Aga vot, loodus otsustas nii, et kohe kui mul rasedahormoonid tööle hakkasid, haihtusid kõhulihased (väga kiiresti tuli ka kõht ette raseduse alguses).

Praegu on teine laps 10kuune ja tasapisi juba olen rahul peegelpildiga. Mingi vahe tegin usinasti kõhulihaste harjutusi erinevaid, aga enam ei vitisi kodus võimelda 😀 Jälgin päevast toidukogust, sh, kui tahan maiustada, siis lihtsalt hoian soolasega tagasi vmt. Ja üritan lapsega palju jalutada veidi tempokamalt.Praegu veel saan, kuni ta kärus on 😀

Aga muidu sama teema, et väike rind (ja varsti lõpetan imetamis eja jääb veel väiksemaks) ja puusad pole ka teab-mislaiad. Alati kadestan neid, kes on küll volüümikad, aga samas kui rind ja puus on ka nõks laiem, sisi on tulemus ikka kena liivakell, isegi kui vööümbermõõt on minu omast suurem. Mina aga olen kohe raseda välimusega 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis kõhurasvaga hädas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.