Esileht Pereelu ja suhted Kohus saatis kaheaastase tüdruku vägistanud mehe kuueks aastaks vangi

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Kohus saatis kaheaastase tüdruku vägistanud mehe kuueks aastaks vangi

Postitas:

Harju maakohus saatis oma sugulasest kaheaastase tüdruku vägistanud mehe kuueks aastaks vangi.Kohus tunnistas 61-aastase mehe süüdi väikelapse korduvas vägistamises ning mõistis talle üheksa-aastase vangistuse, mida lühimenetluse tõttu vähendati kohe ühe kolmandiku võrra, kirjutas ERRi uudisteportaal.

Põhja ringkonnaprokuratuuri süüdistuse järgi kuritarvitas mees 2008. aastal sündinud tüdrukut Tallinnas asuvas korteris kokku kolm korda, 2010. aasta suvest kuni tänavu veebruarini.

Politsei pidas mehe räiges seksuaalkuriteos kahtlustavana kinni veebruari lõpus ja kohus võttis ta prokuröri taotlusel vahi alla.

Süüdimõistmisel väikelapse vägistamises näeb karistusseadustik ette kuue- kuni 15-aastase vangistuse.

link: http://www.tallinnapostimees.ee/937526/kohus-saatis-vaikelapse-vagistanud-mehe-kuueks-aastaks-vangi

Kuidas on selline luhike karistus voimalik??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ainus asi, mis võiks alati sellistel karistustel juures olla, on pedofiili nimi, pilti ja võimalik asukoht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ainus asi, mis võiks alati sellistel karistustel juures olla, on pedofiili nimi, pilti ja võimalik asukoht. [/tsitaat]
Teise variandina tuleks kõne alla, et see neetud pedofiil siseneb vanglasse ja peab kogu sealveedetud aja jooksul kandma särki kirjaga \”vägistasin korduvalt kaheaastat tüdrukut\”.

Masendavad on jah sellised uudised:( Kusjuures on ju teada, et ega vangla pedofiili paranda, see tuleb välja ja jätkab oma tegevust seni kuni munad küljes ripuvad….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ainus asi, mis võiks alati sellistel karistustel juures olla, on pedofiili nimi, pilti ja võimalik asukoht. [/tsitaat]

Et keegi julge ta nurga taga maha lööks. Olen ka selle poolt! Ei saa aru, miks neid veel kaitstakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis on nii peXXes seadused, et nutt tuleb peale!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav jah, karistusemäärajatel nagu polekski lapsi ega südant. Ainult mure, et maksumaksjad ei jaksa pätte ülal pidada ja lahendus- laseme pätid võimalikult ruttu tagasi tänavale. Ma muidugi üldse ei usu mingisse rehabilitatsioonivõimalusse sellele pervole, kelle jaoks kaheaastane seksikas on, määraks talle eluaegse,ainus lohutus on, et oli ju juba paras vanamees nagunii, äkki see 6 aastakest ongi eluaegne, aga ärgem unustagem, et hea käitumise eest saab veel aastaid maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind paneb imestama selline imelikult lyhike karistusaeg. Huvitav palju Varvara tapja siis saaks – mingi max 10 aastat? Oleks aeg meie karistusseadused yle vaadata. Kuus aastat vabadusekaotust vaikelapse seksuaalselt kuritaritamise eest tundub karjuvalt ebaoiglane. Need seadused pole kyll tosiseltvoetavad ja votavalt kahjuks minult soovi siin riigis oma lapsi ilmale tuua. Kellele ja miks on selliseid leebeid karistusi vaja?!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühimenetlus oli ju. Inimene tunnistas end süüdi ja sellevõrra lühendatakse karistust. Muidugi jah, karistus on häbiväärselt lühike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vanamees tuleb välja kui tüdruk on 8-aastane ja jätkab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks eilne uudis oli ka see, et Sillamäel nottis üks mees teise maha (kahe noaga) ning sai 2 ja pool aastat. Sellised uudised nagu need kaks, võtavad igasuguse usu õigusemõistmisse.
Üks ettepanek oleks küll seaduseloojatele – et raskete isikuvastaste kuritegude eest nagu tapmine ja vägistamine kokkulepemenetlust sõlmida ei saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoopis olulisem minu jaoks selle juhtumi puhul on see, mis saab siis, kui see pervert vanglast välja saab? Kuna on teada, et pedofiil ei muutu, siis peaks ta terve järelejäänud elu olema jälgimise all. Inimestel peaks olema õigus teada kõiki pedofiile nägu- ja nimepidi, et saaks oma lapsi kaitsta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hoopis olulisem minu jaoks selle juhtumi puhul on see, mis saab siis, kui see pervert vanglast välja saab? Kuna on teada, et pedofiil ei muutu, siis peaks ta terve järelejäänud elu olema jälgimise all. Inimestel peaks olema õigus teada kõiki pedofiile nägu- ja nimepidi, et saaks oma lapsi kaitsta.[/tsitaat] Ja kui seal nimekirjas on näiteks tuhat meest-naist, siis õpid kõigi nimed ja näod pähe?
Ma arvan, et piisab, kui lasteasutuste juhid (võib-olla ka lapsehoidjate palkajad) saavad inimest tööle võttes allkirjastatud töölepingu ettenäitamisel teada, kas selle isikukoodiga inimene on seal nimekirjas või pole.

Sina vist soovid oma ettepanekuga, et juhuslikult sarnase näoga täiesti süütute inimeste elu saaks rikutud? Aga kui sul endal on juhuslikult mõne pedofiiliga väliselt sarnane nägu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohutavad värdjad, eluaegne karistus sellistele! Ma ei saa aru, kuidas reaalselt sellist asja on võimalik üldse teha või mis see pisikese lapse kallal kuritegu täpsemalt tähendab. Neil pole ju sellist anatoomiat veel nagu täiskasvanud naistel, nõelaaugust ju ka porgandit läbi ei lükka. Loodetavasti tähendab see lihtsalt mingit näperdamist mitte midagi hullemat, on ikka jubvedaid inimolevusi siin ilmas. Nagu kunagi saadeti kriminaalid Austraaliasse,nii ka nüüd peaks olema mingi väike manner vanglahooneid täis, kuhu kõik maailma kurjus saata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui loeme lehest, et makse tõstetakse, siis me seda ei taha. samas kriminaale toidaks või eluaeg oma maksurahadest.

munn tuleks maha raiuda ja vabaks lasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]kui loeme lehest, et makse tõstetakse, siis me seda ei taha. samas kriminaale toidaks või eluaeg oma maksurahadest.

munn tuleks maha raiuda ja vabaks lasta.[/tsitaat]Keemiline kastreerimine on pedofiilidele levinud karistusviis.
Kahjuks see ei aita, ahistada saab ikka.

Küsimus \”mida sellistega teha?\” on peaaegu lahendamatu. Moodsad ühiskonnad surmanuhtlust ei toeta, eluaegne vangistus on liiga kallis, ja miski muu ei aita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamasti selliste kuritegude eest istuvatega teevad kaasvangid sama hirmsaid asju nagu see mees tüdrukuga tegi. Karistus on muidugi täiesti ebaproportsionaalne teoga.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Keemiline kastreerimine on pedofiilidele levinud karistusviis.
Kahjuks see ei aita, ahistada saab ikka.

Küsimus \”mida sellistega teha?\” on peaaegu lahendamatu. Moodsad ühiskonnad surmanuhtlust ei toeta, eluaegne vangistus on liiga kallis, ja miski muu ei aita.[/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Enamasti selliste kuritegude eest istuvatega teevad kaasvangid sama hirmsaid asju nagu see mees tüdrukuga tegi. Karistus on muidugi täiesti ebaproportsionaalne teoga.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[/tsitaat]

sa tõenäoliselt pole üheski tänapäevases vanglas ülastuskäigul käinud? mina töö tõttu olen – vangid, kelle elu võib olla ohus vanglas, hoitakse kui sitta pilpal – keegi kaasvangidest ei pääse neile niipaljugi ligi, et pahasti öelda, rääkimata tegutsemistest – pedofiilid ja vägistajad on ühed neist, kes paigutatakse kõige turvalisematesse tingimustesse!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teab keegi kaugel selle keemilise kastreerimise kui karistuse rakendamine meil Eestis on? Mingi jutt oli aga kas reaalselt on juba rakendatav. Et kellele veel kui mitte säärasele?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 23:37; 15.08 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel. Ise lapsevanemana rakendaks omakohut. Ja eks siis kokkuleppe menetlusena ja esimese korra puhul saaksin lihtsalt tingimisi pool aastakest …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 23:37; 15.08 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 aastat tagasi läks üks pedofiil 7 aastaks vangi. Olin üks tema mitmekümnetest ohvritest 20 aasta jooksul. Elan endiselt samas kohas, kus temagi. Mõtlen hirmuga, et 5 aastat veel ja ta on jälle vabaduses. Selleks ajaks on minu laps 7 aastane. Kuigi tema ohvrite vanus oli 3-5, kuid vabadusse pääsedes ei pruugi minu lapse vanus teda enam huvitada…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

HIrmus-hirmus on see kõik! Pedofiilidele peaksid olemad karmimad karistused! Ka mina nõuan õiglust, kui mu lähedane sugulane on üks neist pedofiilidest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Kohus saatis kaheaastase tüdruku vägistanud mehe kuueks aastaks vangi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.