Esileht Pereelu ja suhted Kohutav tõde

Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )

Teema: Kohutav tõde

Postitas:

See “teine vaatenurk” on ju ka teemaalgataja esitatud!

Kas te eeldate, et teemaalgataja on idioot? Teemaalgataja on teinud kõik õigesti. Kui kuulis vanaema sõimamisest, siis pöördus mehe poole. Mees tunnistas üles. Miks arvate, et teemaalgataja ise meest korralikult läbi ei küsitlenud? Küllap neil oli korralik sõnelus sel teemal. Tundub nagu perekoolikas oleks suhtlemispuudega ning kujutaks endale ette, et teised samasugused. Et pöördus mehe poole kuidagi poolikult :”kalla, ega sa ei ole vanaemaga sõnelenud?” “Aa, oled jah, ahah”. Mina kujutan ette, et pandi kõik süüdistused lauale ning mees siis poolkarjudes vastas, et tõesti sai nii tehtud.

Tõesti, ise elate vägivaldses suhtes ja õpetate teisi suhte teemal?

Tundub, et vägivaldne suhe on hoopis sul endal lõpuni läbi tunnetatud. Kuidagi väga täpselt tead, mis teistel suletud uste taga toimub…

Miks sina arvad, et teemaalgataja on kõik õigesti teinud? Kust see kaljukindel teadmine, et asi on täpselt nii nagu kirja pandud? Ja loomulikult on teised “suhtlemispuudega” kui iga sõna kullana ei võta.

Loe veelkord ja mõttega – keegi ei süüdista kedagi, pakutakse lahendusi ja küsitakse rohkem infot, et asjast õigesti aru saada. Sina miskipärast nopid vastustest välja, et kõik õigustavad meest ja süüdistavad naist ja esitad oma vastuväited väga riiakas ja kategoorilises vormis.

Aga las ta jääb pealegi, tausta teadmata ei hakka siin sind üles kütma rohkem, ilusaid pühi!

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 20.04 13:20; 20.04 15:27; 20.04 16:29; 20.04 17:18; 20.04 18:01; 20.04 18:42; 20.04 19:15; 20.04 21:33; 22.04 20:42; 26.04 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga päev kolm korda helistab mees oma emaga, kas kõik on ok (kõned kestavad tavaliselt 10-15 sek – tere, tere! korras? korras? tore! tore. Tsau! Tsau!) ja igal esmaspäeval ja neljapäeval käime ämmal abiks, mis kestab ca 15-45 minutit koos jutuajamisega.

Väga huvitav ja “hooliv” telefonikõne, mis kestab vaid 10-15 sekundit ning veelgi huvitavam abiks käimine, mis kestab 15-45 minutit. 15 minutiga saab kindlasti “väga suurt” abi anda. Tuule lehvitamise efekt ehk.

45 minutiga saab mu mees vabalt kanda sisse kaminapuud ja mina esiku üle tõmmata ja kaltsuvaibad kloppida. Jääb veel 30 min jutustamiseks ????

Et siis 15 minutiga tassib ainult puud ja tõmbab esiku ning minek? Las mees suhtleb ise oma emaga. Pole sul vaja iga kord kaasa pressida. Või kardad, et läheb hoopis armukese juurde? Anna mehele vabadust.

Ta käibki sageli üksi, kuna ma olen vahetustega tööl. Milles su mure on?

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.04 08:45; 20.04 11:26; 20.04 16:02; 20.04 16:05; 20.04 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja loomulikult on teised “suhtlemispuudega” kui iga sõna kullana ei võta.

Et siis vanurid on kõik dementsed. Ja naiste juttu ei saa üldse puhta kullana võtta. Naine ju loll ja asjast aru ei saa? Aga mees on alati õige. Peabki käima selja taga vanaema välja kihutamas, et tema koju tungitud. Kõik õige.

Seda räägivad perekoolikad, kes vägivaldses suhtes elanud.

Sa pead ikka valusalt haiget saanud olema, et niimoodi mehi vihata ja naisi ülistada. Ma ei kujutagi ette, mis see olla võiks, aga miski on su maailmapildi valusalt nihkesse löönud, et sa pimedat sildistamist rahulikust arutelust eraldada ei suuda ja niimoodi lahmid. Usu, see ei ole irooniana mõeldud, mul on sinust tõesti kahju. Nii must/valges maailmas on ilmselt keeruline elada…

+7
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 20.04 13:20; 20.04 15:27; 20.04 16:29; 20.04 17:18; 20.04 18:01; 20.04 18:42; 20.04 19:15; 20.04 21:33; 22.04 20:42; 26.04 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pead ikka valusalt haiget saanud olema, et niimoodi mehi vihata ja naisi ülistada.

Sa peaks ikka valusalt haiget saanud olema, et niimoodi naisi vihata ja mehi ülistada.

Aga sa ju saidki. Olid ju väguvaldses suhtes. Ja tõenäiliselt ei olnud see naissoost, kes seal vägivaldne oli. Aga ikka ei õppinud?

Mina ei ülistanud ega vihanud kedagi, püüdsin selgitada, et mõlemal poolel peaks õigus olema oma käitumist selgitada ja praegu teame me vaid ühe poole nägemust. Ma ei öelnud, et see on kindlasti vale, vaid et see ei pruugi olla läbinisti tõde.

Aga sina lahterdad kohe ja kindlalt kõik ära: naisel on õigus, mees on siga, vanaema on ohver, mina olen vägivaldses suhtes peast lolliks läinud ja muud variandid on lihtsalt ajupestud perekoolikate väljamõeldised 😀

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 20.04 13:20; 20.04 15:27; 20.04 16:29; 20.04 17:18; 20.04 18:01; 20.04 18:42; 20.04 19:15; 20.04 21:33; 22.04 20:42; 26.04 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mehelt selgitusi küsisin, siis sain vastuseks, et ta on vihane, et vanaema meie kulul elab ja pole kordagi talle raha pakkunud

Miks peaks vanaema mehele raha pakkuma, on mees teie peres ainus rahateenija ja arvetetasuja või milles asi? Minu meelest peaks vanaema rahateemad läbi rääkima pigem sinu, mitte mehega.

Minu vanad sugulased tahavad kangesti ise enda eest maksta ja sugulastele mitte võlgu jääda. Ilmselt ei ole erand ka sinu vanaema, nii et arvatavasti olid teil need teemad vanaemaga juba enne kolimist läbi arutatud.

Mehe pahameelest saaksin aru vast siis, kui ta kohe alguses vanaema teile kolimise vastu oli, kui vanaema on must ja haiseb või on teil elamine ülikitsas, elate pead-jalad koos ja vanaemal pole eraldi ruumi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mehelt selgitusi küsisin, siis sain vastuseks, et ta on vihane, et vanaema meie kulul elab ja pole kordagi talle raha pakkunud

Miks peaks vanaema mehele raha pakkuma, on mees teie peres ainus rahateenija ja arvetetasuja või milles asi?

Vabalt võib olla, et mehel mingid võlad, mida naise eest varjab ning lootis naise selja taga vanaemalt raha saada. Pension peaks ju mingi 500 eurot olema. Saab ju maksta küll mehele. Muud moodi ei saa ju selgitada seda seljataga tegutsemist.

Sa ikka üsna vabalt eeldad võõrastes eludes toimuvat 😀 Kui ikka tegu meessoost isendiga, siis on üsna selge, et ta on 1.vägivaldne, 2.mölakas, 3.võlgades jne.

Mina ei ülistanud ega vihanud kedagi, püüdsin selgitada, et mõlemal poolel peaks õigus olema oma käitumist selgitada ja praegu teame me vaid ühe poole nägemust.

Mina tuginen sellele infole, mis teemaalgataja kirjeldas ning eeldan, et kõik oligi täpselt nii nagu kirjeldatud. Ei kahtle tema sõnades, sest ta on naisterahvas.

Ja kuskohas naine kirjeldas, et mees on võlgades ja üritab naise selja taga vanaemalt raha välja pressida?

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 20.04 13:20; 20.04 15:27; 20.04 16:29; 20.04 17:18; 20.04 18:01; 20.04 18:42; 20.04 19:15; 20.04 21:33; 22.04 20:42; 26.04 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

keegi mehe käest kysis, kui vanainimene enda juurde elama võeti???

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa teemaalgataja nüüd vait oled, nii kohutav lugu ja ise ei räägi kaasa, teised peavad siin oletama.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks küsimus, et kas te otsustasite seda koos vanaemaga?

Tõesti nii raskesti arusaadav, et mõni võib pidada vanaema kalliks ning tõesti soovida teda enda lähedale? Kui laps sünnib, siis saab vanaema ju abiks olla. Last valvata. Saab ise tuulutamas käia ning abi olemas. Siis pole vaja perekooli teemasid teha, et mehega lahus ning närvid läbi, sest keegi lapsega ei aita. Aga selle peale tulemiseks läheb natuke ajumahtu vaja.

80+ panna väikelpsega tegelema? Lastekaitse kohe kindlasti lausa plaksutab selle idee peale.

+7
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahtlen siiralt, et see teema ehtne on, sest miks oli vaja vanaema KEVADEL oma koju võtta, kui probleem oli selles, et äkki ta talvel libedaga ei saa ise hakkama. Samuti kui nüüd on tüli majas, selgub kohe, et vanaema kodu on ikkagi alles, et ta saab sinna kohe vajadusel tagasi kolida. Teades, millised on Eestis keskmiselt pensionid, on selle vanaema kogu sissetulek läinud tema tühja kodu kütmise ja ülalpidamise peala ja sel juhul ei ole ka midagi imestada, kui tal pole olnud raha panustada toidu ja elamise eest oma lapselapse ja selle abikaasa elukohas.
Jättes kõrvale selle, kui hästi või halvasti on teemaalgataja abikaasa käitunud, ei saa ma aru, kas siis vanaema perre võtmine ei olnud abikaasadel omavahel kokku lepitud ja läbi arutatud. Imelikke peremudeleid on ikka inimestel. Ma ei kujutaks küll ette, et tassiksin kellegi oma sugulastest oma koju elama nii, et ma mehele ei iitsata, isegi juhul, kui kodu ainuisikuliselt minu nimel on. Kokkuvõtteks: olen näinud oma pika elu jooksul nii vägivaldseid mehi kui liialdavaid või asju reaalsusest paksemates värvides kirjeldavaid vanainimesi, nagu ka rasedaid, kellel hormoonid möllavad ja emotsioonid üle pea kokku löövad iga pisiasja pärast, nii et ega perekool siin õigust mõista ei saa.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kuskohas naine kirjeldas, et mees on võlgades ja üritab naise selja taga vanaemalt raha välja pressida?

Ma pole ju väitnud, et ta on võlgades, aga pakkusin välja teemaalgatajale mõtte, miks mees võib nii käituda. Miks pidi mees selja taga mingit raha ootama? Pole ju normaalne olukord.

Teemaalgataja saab edasi uurida juba ise. Kuigi ega erilist vahet ei ole. Mina lööksin selle lihtsalt välja ja lõpetaksin kõik suhted.

Ma ka pole väitnud, et vanaema on dementne, lihtsalt pakkusin teemaalgatajale välja mõtte, miks vanaema võib nii käituda 😀 Edasi saab ta juba ise uurida 😉 Kuigi ega erilist vahet ei ole, sina loed seda lauset ikka, et “kõik vanainimesed on dementsed!”

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 20.04 13:20; 20.04 15:27; 20.04 16:29; 20.04 17:18; 20.04 18:01; 20.04 18:42; 20.04 19:15; 20.04 21:33; 22.04 20:42; 26.04 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

80+ panna väikelpsega tegelema? Lastekaitse kohe kindlasti lausa plaksutab selle idee peale.

80aastased sõidavad meil liikluses ringi. Seaduse järgi on teovôimelised ja korralikud kodanikud. Aga perekoolika hinnangul dementsed ja pahatahtlikud vanurid. Meil hooldavad ka puudega isikud lapsi. Samuti joodikud. Kõik saavad hakkama. Lastekaitset ei huvita. Vaadake või kodutunnet, millistes sarades elatakse lastega. Tunnistavad, et viinaviga oli jne. Kus see lastekaitse siis on?

Teemaalgataja ju kirjeldas, milline see tema vanaema on. Tegus ja tore inimene. Pole varem mãrganud, et vanurite suhtes on selline viha. Perekool ikka avab silmi.

Kui teemaalgataja vanaema sõidab liikluses ringi, on teovõimeline ja korralik kodanik, jne, siis miks teemaalgataja ta mittehakkamasaava vanainimese pähe omale koju tassis üldse? St kas vanaema on põdur ja ei saa endaga hakkama ja peab lapselapse juures elama, ja siis ei ole mõistlik talle ka väikelast usaldada – või on ta tubli ja tegus aktiivne pensionär, aga sel juhul ei oleks ju olnud mingit vajadust teda kodust ära tuua (nagu ka eespool on mainitud – kevadel ja ettekäändega, et ta ei saa talvel hakkama).

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.04 10:39; 20.04 12:15; 22.04 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükskõik, mis siin keegi “pealesunnitud peremudelist” räägib, ei ole see normaalse inimese käitumine. Kui mees praegu vanaema peale karjub, karjub hiljem ka sinu ja lapse peale. Hea et nüüd teada said.

Normaalne inimene tuleks sulle ütlema, kui ei sobi elada koos sinu vanaemaga ja koos saaksite siis muu lahenduse leida. See, mis nüüd selgus, on ikkagi täiesti julm…
Kahjuks endal sarnane kogemus olemas.
Ja ongi nii, algul karjus vanaema peale ja hiljem laste peale…

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 17:41; 24.04 17:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

keegi mehe käest kysis, kui vanainimene enda juurde elama võeti???

Vanaema võeti elama enne lapse saamist- enne kui suhe tõsiseks läks. Ja korter on naise oma! Seega, kui mees suud lahti ei teinud, siis enam pole miskit kobiseda, koligu välja.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 17:41; 24.04 17:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

keegi mehe käest kysis, kui vanainimene enda juurde elama võeti???

Vanaema võeti elama enne lapse saamist- enne kui suhe tõsiseks läks. Ja korter on naise oma! Seega, kui mees suud lahti ei teinud, siis enam pole miskit kobiseda, koligu välja.

Huvitav, teemaalgatuses räägiti algusest peale “abikaasast”, st abiellumine ei loe midagi, alles lapse sünniga läheb suhe tõsiseks? Ja ei mainita ka sõnagagi, kellele korter kuulub.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 20.04 13:20; 20.04 15:27; 20.04 16:29; 20.04 17:18; 20.04 18:01; 20.04 18:42; 20.04 19:15; 20.04 21:33; 22.04 20:42; 26.04 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

keegi mehe käest kysis, kui vanainimene enda juurde elama võeti???

Vanaema võeti elama enne lapse saamist- enne kui suhe tõsiseks läks. Ja korter on naise oma! Seega, kui mees suud lahti ei teinud, siis enam pole miskit kobiseda, koligu välja.

Huvitav, teemaalgatuses räägiti algusest peale “abikaasast”, st abiellumine ei loe midagi, alles lapse sünniga läheb suhe tõsiseks? Ja ei mainita ka sõnagagi, kellele korter kuulub.

milleks on oluline teada, kellele korter kuulub? igal pereliikmel on asjas sõnaõigus, kellega koos elab ka siis, kui korter ei kuulu talle. õigus annab see, et see on tema kodu.
ütleme, et elad mehe korteris koos teie ühise kolme lapsega ja mees teatab ühel päeval, et ta toob teile elama enda dementse vanaema, kellel on veel suur kuri koer. kas sa tõesti lepid vaikides, kuna see on juriidiliselt mehe korter või siiski arvad, et ka Sinu arvamust ja nõusolekut peab küsima ning ka Sinuga asja ennem läbi arutama? või siis võtad oma lapsed ja lahkud?
ja mis saab siis, kui on tegemist üldse üürikorteriga ning üüri maksab mees.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.04 07:41; 26.04 21:06; 27.04 18:25; 27.04 22:49; 28.04 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dementne inimene ei ole manipuleeriv ja kuri selektiivselt, vaid kõigiga. Teemaalgatajaga käitub vanaema adekvaatselt ja sõbralikult, seega dementsus on küll vähe tõenäoline ja et just vanaema see salatigedik on, kes heasüdamliku mehe peale kaebab ja väikeseid lahkarvamusi üle paisutab.

Et siis, on jah väga pahaendeline, et mees oma frustratsiooni niimoodi teise, endast nõrgema inimese peale suht salaja välja elab. On jah ohumärk.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ütleme, et elad mehe korteris koos teie ühise kolme lapsega ja mees teatab ühel päeval, et ta toob teile elama enda dementse vanaema

Jälle dementne? Teemaalgataja selgitab, et vanaema on käbe ja tore. Aga ikka surutakse oma dementsust? Kas ise kavatsete siis ka dementseks jääda? Dementsus on haigus. Enamik vanureid siiski ei jää dementseks.

Teiseks, kui elamine on mehe oma ja mehel on lubadused antud oma vanaemale varasemalt, siis tulebki vanaema mehe juurde elama. Naine võib kolida välja. See on risk, kui kolitakse elama teise inimese pinnale. Lahkudki tühjade kätega. Kaks kätt taskus nagu öeldakse.

Lapsi teemaalgatajal ju ei ole. Seega milleks kujutada ette kolme last? Mina ei kavatse kunagi endale kolme last saada. Seega puudub põhjus, et kujutada sellist olukorda ette, kus olen lastekarjaga näljas ja paljas ning proovin oma mehe vanaema mehe elamisest välja süüa. Sellist olukorda ei ole ega tule.

ma ei rääkinud teemaalgataja vanaemast. ma rääkisin võimalikust situatsioonist, kus elama tuuakse dementne vanaema ja peres on kolm last. kas sel juhul peaks kaasaga asja läbi arutama või mitte?
rõhutan, et mingeid varasemaid kokkuleppeid polegi. ühel päeval lihtsalt mees teatab, et ta eile mõtles, et nii on vanaemale hea ja homme tuleb meile elama.
kas tõesti peaks naine ära minema? :O ise ka aru saad, mida räägid või? isegi sel juhul, kui lapsi ei ole on selline arusaam jabur.

pole küll sama asi, aga ma võin rääkida loo enda elust. ilusal jõululaupäeva õhtul helistas mehe ema, kes oli enda emal külas ja teatas, et neil läks televiisor katki. selle peale tõusis minu mees, võttis meie teise teleka lastetoast ja sõitis seda emale-vanaemale viima 150km kaugusele.
ütle nüüd, kas oleks normaalne olnud küsida ka minu ja laste käest, mis meie asjast arvame, et telekas ära viiakse ja jõuluõhtul meid üksi jäetakse või oligi nii kõik väga hästi, sest see konkreetne telekas oli ju mehe ostetud paar kuud tagasi? kaasa meid võtta ka ei tahetud, et ah, mis me ikka sõidame niisama edasi-tagasi, et ta ju tuleb kohe koju tagasi. tuli muidugi, 3-4 tunni pärast umbes.
lisainfoks, et kahe nädala pärast ostsin mina lastele uue teleka, kuna seda eelmist ei oludki plaanis tagasi tuua vanaema juurest.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.04 07:41; 26.04 21:06; 27.04 18:25; 27.04 22:49; 28.04 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilusal jõululaupäeva õhtul helistas mehe ema, kes oli enda emal külas ja teatas, et neil läks televiisor katki. selle peale tõusis minu mees, võttis meie teise teleka lastetoast ja sõitis seda emale-vanaemale viima 150km kaugusele.

Oot. Kas sinu hinnangul oleks vanur pidanud kuusepuud jõulude ajal vahtima? Vanad inimesed vahivadki telakat. See on nende ainus lõbustus. Loomulik, et poeg läks oma suguvõsa jõulusid päästma. Rabas kodunt enda ostetud teleri ka kaasa. Ei tulnud selle pealegi, et see on naise hinnangul ju tema oma ka. Teil ju üks telekas jäi alles. Sai seda ju ikka vaadata. Kui mu ema helistaks ja teataks, et tal telekat vaja ja mul kaks tükki kodus, siis viiks ka talle. Probleem oli selles, et mees külastas oma sugulasi jõuluõhtul?

Kuidas oli võimalik minu jutust aru saada sel moel nagu Sa kirjutad. No et vanurid oleks pidanud kuuske vahtima. Kas ma kirjutasin kusagil, et ta poleks tohtinud telekat viia?
Rebid kontekstist paar lauset välja ja hakkad aga halvustama. Miks?

Probleem oli selles, et mehe jaoks olime meie sellel hetkel tühi koht!
See oli LASTE telekas, neile KINGITUD meie (ema ja isa) poolt kooli alguse puhul ja seega ka nende oma. Loomulikult oli see minu hinnangul ka minu oma, mis siis et tema ostetud. Mis vahet sellel, kes reaalselt selle eest poes maksis? Meie peres on ühine rahakott ja selleks, et tema sai oma arvel olevast rahast teleka osta, panustasin mina jälle rohkem majapidamisse.
Mitte keegi poleks seda ka kuskile viia keelanud, aga meie arvamust isegi ei küsitud mitte.
Keegi ei teinud numbrit ka sellest, et ta enda sugulasi külastas ja isegi sellest ei teinud numbrit, et meid kaasa ei võetud. Mees käitus sellel hetkel nagu ta oleks üksi elanud ja meid polekski olemas.
Aga ma arvan, et Sul pole veel ei meest ega lapsi, muidu Sa sellist kirjutist ei kirjutaks.
Kui Sina leiad, et on normaalne võtta lastele kingitud ese ilma neilt nõusolekut küsimata ja juba ette teades, et tagasi seda nagunii ei too, siis on mul Sinust lihtsalt kahju.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.04 07:41; 26.04 21:06; 27.04 18:25; 27.04 22:49; 28.04 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Sina leiad, et on normaalne võtta lastele kingitud ese ilma neilt nõusolekut küsimata ja juba ette teades, et tagasi seda nagunii ei too, siis on mul Sinust lihtsalt kahju.

Loodan, et lahutasid sellest jõhkardist ikka ära. Või olete ikka õnnelikult koos?

Täitsa uskumatu kohe, et keegi teda siin jõhkardiks peab :O Miinusterahet vaadates ja õigustavat kommentaari lugedes hakkasin ma mõtlema, et äkki niimoodi ongi õige ja mina olen mingi imelik, kui arvan, et niimoodi käituda ei ole normaalne.
Jah, ma lahutasin temast ära. Küll mitte kohe peale seda korda ja otseselt sellel põhjusel, aga koos me enam ei ole.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.04 07:41; 26.04 21:06; 27.04 18:25; 27.04 22:49; 28.04 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja mees näib kõige suuremaks mureks pidavat seda, et miks ei anna vanur talle raha. Mis raha see olema peaks, kas korteriüür või?

Vanuritel peaks ometi olema oma pension, mille eest nad ostavad endale eluks vajalikku. Minu eakas ema elab ka meiega samas majas (tal omaette olemine). Ostab ja teeb omaette süüa, hangib ravimeid jne. Ei leia, et peaks talt üüri küsima hakkama. Ei saa aru jutust, et eakas inimene mingit pensioni ei saa, vaid elab 100% noorte kulul – see pole ju nii.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees praegu vanaema peale karjub, karjub hiljem ka sinu ja lapse peale.

Kui see nüüd tõsilugu on, siis mis vahet seal on, mida mees HILJEM teeb? Kas vanaema peale karjumine pole piisavalt halb ja on vaid ohumärk? OHUMÄRK?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugu poolsegaste muttidega ühe katuse all elamine ongi selline 2 otsaga asi – lisaks pole väimees või minia ühelegi ämmale piisavalt hea – kui võimalik, siis ussitatakse nii, et vähe pole.

Arvan, et mehega on riid seepärast, et mutt ussitab ja on otse mehele öelnud midagi, mis mehele ei meeldi. Sulle ta seda mõistagi ei ütle, vaid hädaldab, kuidas mees kiusab. Ära alahinda õelate muttide intrigeerimise võimet.

Kokkuvõtvalt – taoline “kooselu” on vaid hädalahendus ja ajutiselt võimalik. Vastasel juhul tuleb lõivu maksta oma abieluõnnega, kuni mehe äraminekuni välja.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 17:51; 08.05 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas selle tigetseva kommentaari taga on mõni kibestunud perekooli mutt?
Korter naise oma, koligu välja…. tule taevas appi.
Oma perse läinud abielu kirjeldad siin või…?

keegi mehe käest kysis, kui vanainimene enda juurde elama võeti???

Vanaema võeti elama enne lapse saamist- enne kui suhe tõsiseks läks. Ja korter on naise oma! Seega, kui mees suud lahti ei teinud, siis enam pole miskit kobiseda, koligu välja.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 17:51; 08.05 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raha raha raha.. oma vanaema on oma liha ja veri, mitte vooras inimene. Oma vanaema tuntakse terve elu. Ei ole nii need asjad, et tuleb elukaaslane ja pereliikmed on kohe voorad ja mees koige tahtsam. Ma ei tea, kui kaua sa oma meesttunned, aga tema kaitumine on jöle. Seljataga vanainimest kiusata , rahaga pohjendades raagib see inimese iseloomust. Julm. Ma öögiks ka. Väga aus keha reaktsioon. Pea ja sydame annab ära petta. Ole ettevaatlik. On naha, et monel on inimeseks jaamine raske. Nii nagu kaitub teistega, nii kaitub ka sinuga kui sust kasu enam pole.
Kommenteerin lahtuvalt autori jutust ja et nii on nagu ta kirjutab. Ei saa aru eelkonelejate fantaasialennust, et akki ikka pole nii ja akki peast rase ja akki hoopis vanaema paha. Aga akki ikka ON nii? Vastaks teinekord teemaalgatusele nii nagu kirjas on, rahvas? Ilmselt teemaalgataja teab olukorda koige paremini, mitte teie.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 08:46; 13.05 08:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahaa lugesin nyyd veits kommentaare juurde. Et elupind naise oma?selge. Olen selliseid mehi nainud. Kolivad sisse ja hakkabad peremehitsema nagu omas kodus. Sellistele olen oelnud, et osta kodu ja too naine oma koju ja alles siis oled peremees. Aga mees kestuleb naise korterisse, on minu arust poolik mees. Sorts et nii julmalt ytlen.
Sellised hädised tahavad lapsi kohe teha. Algul vaatad et oi kui nunnu ja hasti armastab. Mida aeg edasi, seda mörasemaks pilt laheb. Mees ei tohi olla kitsas, vaid peab olema suuremeelne. Ja mees, kes kolib naise juurde ning kiusab vanaema, kes on naisele kallis ja kokkuvottes pere liige, ei ole minu arvates avar mees. Jumala loll, nyri ja kitsas mees on. Ah et vanaema ei maksa raha ja seeparast kiusan??! Idikas!!

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 08:46; 13.05 08:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist asja mehe poolt ei õigusta mitte miski! See on täiesti normaalne, et elus tuleb ette ootamatuid olukordi ning ei ole midagi ennekuulmatut selles, et hooliv lapselaps võtab vanaema enda juurde. See on osa elust. Meesterahvas, kes terroriseerib 80-aastast naisterahvast, ei vääri küünemustagi. Kõik muu on vaid mask, kuna hea inimene lihtsalt ei ole selliseks asjaks võimeline.

Töötan ühe linna sotsiaalosakonnas ning minu kliendid on just need vanurid, kes ise väga hästi endaga hakkama ei saa ja keda omaksed hooldavad. Selline väärkohtlemine on õõvastavalt sage ja alati üritatakse kasutada vabandust, et vanur ei tea, mida ta räägib ja mõtles välja. Seda tihtipeale isegi hoolimata ilmselgetest tõenditest nagu sinikad üle keha ja näo voodihaigel inimesel, kes ei saanud kapi otsa komistada jne. Enamasti ei tule vanurid ise kaebama, kuna nad a) kardavad ründajat (ründajaid), b) ei soovi tüli teha, c) ei näe väljapääsu, d) neile on selgeks tehtud, et keegi neid nagunii ei usu või kombinatsioon neist põhjustest.

Kui teemaalgataja seda veel pole teinud, siis palun toimeta enda vanaema sealt kohe turvalisse kohta. Mina saadaksin ka selle mehe minema, kuna see on vägagi selge ohumärk, et ta ei austa naisi ning järgmine ohver oled tõenäoliselt sina ise. Paljud mehed muutuvad drastiliselt peale lapse sündi, siis tuleb välja nende tõeline pale. Keegi ei taha enda armsast mehest halba uskuda, aga paraku need halvad mehed on olemas ning hea mees ei terroriseeri vanureid, eriti neid, keda tema naine armsaks peab…

Palju jõudu!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )


Esileht Pereelu ja suhted Kohutav tõde

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.