Esileht Pereelu ja suhted Kohutavad suudlejad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: Kohutavad suudlejad

Postitas:

Puhtalt minu kogemustele põhinevalt on halvimateks suudlejateks olnud mõned lahutatud mehed,  kellel pikad kooselud selja taga. Mõlemat iseloomustas kinnine iseloom ja lahja huumor, jäikus, hea haridus, sportlikud eluviisid.

A:halb suudleja + kehvema poolne seks

B:halb suudleja + keskmine seks

Halb suudlemine tapaks üks hetk isegi algselt hea tundunud seksi ära.

+6
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 22:58; 16.10 09:47; 17.10 13:31; 17.10 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhtalt minu kogemustele põhinevalt on halvimateks suudlejateks olnud mõned lahutatud mehed, kellel pikad kooselud selja taga. Mõlemat iseloomustas kinnine iseloom ja lahja huumor, jäikus, hea haridus, sportlikud eluviisid.

Juuksevärv ja palganumber jäid oluliste mõjurite hulgas nimetamata.

+18
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.10 23:00; 16.10 00:03; 16.10 17:00; 16.10 22:04; 17.10 12:15; 18.10 01:08; 22.10 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemuste järgi oli kehvaks sekspartneriks samuti lahutatud ja pikas suhtes olnud mees.

Jäi hämmingut tekitavaks, kuidas mõni naine sellist asja nii pikalt talus.

+14
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 23:08; 16.10 17:48; 16.10 18:03; 17.10 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ja naa. Mõned ei õpi kunagi midagu, teised võtavad abielust parima. Kohtasin täna imelist suudlejat, kel 25.a. abielu selja taga. Fantaasia lendab, et milline see seks veel võiks olla.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ja naa. Mõned ei õpi kunagi midagu, teised võtavad abielust parima. Kohtasin täna imelist suudlejat, kel 25.a. abielu selja taga. Fantaasia lendab, et milline see seks veel võiks olla.

Täna kohtasid, kohe suudlesite ja see oli imeline … 99% kindlusega fantaasia. Eks 1% võib ka päriselt nii juhtuda. Ja ei, mitte see pole veider, et esimesel kohtumisel suudlesite, vaid see, et siis kohe seksini ei läinud.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.10 23:00; 16.10 00:03; 16.10 17:00; 16.10 22:04; 17.10 12:15; 18.10 01:08; 22.10 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhtalt minu kogemustele põhinevalt on halvimateks suudlejateks olnud mõned lahutatud mehed, kellel pikad kooselud selja taga. Mõlemat iseloomustas kinnine iseloom ja lahja huumor, jäikus, hea haridus, sportlikud eluviisid.

A:halb suudleja + kehvema poolne seks

B:halb suudleja + keskmine seks

Halb suudlemine tapaks üks hetk isegi algselt hea tundunud seksi ära.

Milleks sulle seda bakterite vahetust vaja on inimestega, kelle nimegi sa pärast ei mäleta. Seda ikka tead, mis haigused suudlemise kaudu ülekanduvad.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks parimaid suudlejad, keda ma kohanud olen, oli üks välismaa mees, selline muidu ka maskuliinne mees. Minu õnn, et ta mind nii väga ei tahtnud, ma oleks temaga muidu ei tea kuhu läinud. Aastaid hiljem guugeldasin teda niisama uudishimust ja selgus, et tal ühe teise eestlannaga suhe olnud, et ta osutus vägivaldseks ja pikk protsess seoses lapsega, keda ta omale nõudis.
Tuli selline lugu meelde praegu.
Nüüd kui olen oma mehega kaua koos olnud, tundub ainult see õige ja hea.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kogemus, et need asjad ei kuulu kokku. Ja kogemusi on mul …ütleme…päris palju.

Väga hea suudleja on osutunud peaaegu impotendiks ja väga hea seksija, kes pakub naisele voodis jumalikku seksi ja rahuldust, paneb korraks kinnised huuled naise omade vastu ja ongi kogu suudlemine.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kogemus, et need asjad ei kuulu kokku. Ja kogemusi on mul …ütleme…päris palju.

Väga hea suudleja on osutunud peaaegu impotendiks ja väga hea seksija, kes pakub naisele voodis jumalikku seksi ja rahuldust, paneb korraks kinnised huuled naise omade vastu ja ongi kogu suudlemine.

Masendavad statistikud siin koos.

Mis ajast lõputu ringihooramine auasi on?

Aga no, ega see aparaat muidugi seal jalgevahel ära ei kulu.

+4
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 08:10; 16.10 11:55; 16.10 13:49; 16.10 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, minu mees oli meie suhte alguses suurepärane suudleja. Nii, et jalad läksid kohe nõrgaks. Aga nüüd ma ausalt öeldes ei mäletagi, millal me viimati suudlesime. Seks on jätkuvalt hea.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kogemus, et need asjad ei kuulu kokku. Ja kogemusi on mul …ütleme…päris palju.

Väga hea suudleja on osutunud peaaegu impotendiks ja väga hea seksija, kes pakub naisele voodis jumalikku seksi ja rahuldust, paneb korraks kinnised huuled naise omade vastu ja ongi kogu suudlemine.

Tänud,  väga hea vastus,  olen 100 % nõus.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 22:58; 16.10 09:47; 17.10 13:31; 17.10 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kogemus, et need asjad ei kuulu kokku. Ja kogemusi on mul …ütleme…päris palju.

Väga hea suudleja on osutunud peaaegu impotendiks ja väga hea seksija, kes pakub naisele voodis jumalikku seksi ja rahuldust, paneb korraks kinnised huuled naise omade vastu ja ongi kogu suudlemine.

Ma olin kunagi ühest kirjanikust väga sisse võetud, kuni nägin kuidas ta oma pruuti suudles. Kinnised huuled naise omade vastu, sealt vahelt pressis oma keele välja ja nõnda nad siis.. suudlesid. Mu leek kustus kohe kui ämbritäie veega.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole niimoodi seoseid loonud. Mäletan küll nooremana, et käisin deitimas ühe noormehega ja kui lõpuks jõudsime suudlemiseni – omg, kogu mu nägu oli ta suus ja ila täis…. Ja siis veel vahe kraapis hammastega mu lõuga ka…ma algul ikka üritasin natuke juhendada ka (ja ma olin kõigest 17, tema 20 :D), aga peale teist “suudlemisega deiti” jätsin asja sinnapaika.

Hiljem olin veidi üle poole aasta suhtes mehega, kellele vist väga ei meeldinud suudlemine. Me rohkem musitasime, aga korralikku suudlust oli raske talt kätte saada. Seks oli muidu okei, aga korralik prantsuse suudlus polnud tema teema. Aga ta oli ka tõesti väga kinnine tüüp, avalikus kohas ei julgend käest kinni hoida ja isegi nt hommikul kui maja ees istusime erinevatesse autodesse, põdes sellepärast, et naabrid näevad, kuidas musi teeme…

 

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned mehed on tõesti kohutavad suudlejad. Seda võivad muidugi naised ka olla, kuid mina olen meestega suudelnud.

Minu arvates on hea suudluse ja hea seksi vahel seos olemas. Esiteks on suudlus sissejuhatus intiimsuseks ja seksiks. Ja siit tulebki edasi, et miks mees suudleb. Kui ta suudleb selle pärast, et talle meeldib intiimsus, suudlemine, tahab saada ja pakkuda suurepärast seksuaalset kogemust, siis see mees suudleb hästi. Kui mees suudleb selle pärast, et siis saab naisele käed külge panna, ruttu käe püksi, et naine leplikuks teha ning siis saab mees lihtsalt kiirelt k…i, siis see suudlus ei ole see õige, see ei ole nii hea, et tahaks jäädagi suudlema, mis paneb kogu keha voolama ja on sissejuhatus fantastiliseks seksiks.

Nii lihtsad need asjad ongi. Kahjuks on nii, et väga paljud ei oska/taha head suudlemist, lähedust ja seksi nautida, pigem on see neile miski toiming, mis võib ka sellise kerge heaolu pakkuda.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 10:58; 16.10 22:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei suudle ka oma mehega, juba 15a, tal on kohutav hingeõhk ja rohkem kui musi ei tee. Talle seda muidugi ütelda ei julge.

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 08:10; 16.10 11:55; 16.10 13:49; 16.10 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kaaslane on pikast suhtest tulnud ja suudleb ning seksib jumalikult.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei suudle ka oma mehega, juba 15a, tal on kohutav hingeõhk ja rohkem kui musi ei tee. Talle seda muidugi ütelda ei julge.

Sa ei ütle oma mehele, et tal on kohutav hingeõhk? Issand, kui vastik naine! Kes seda siis veel peaks ütlema, kui mitte sina.

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 13:29; 16.10 14:30; 16.10 17:13; 17.10 02:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei suudle ka oma mehega, juba 15a, tal on kohutav hingeõhk ja rohkem kui musi ei tee. Talle seda muidugi ütelda ei julge.

Sa ei ütle oma mehele, et tal on kohutav hingeõhk? Issand, kui vastik naine! Kes seda siis veel peaks ütlema, kui mitte sina.

Ei oska seda nii ütelda, et ta ei solvuks.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 08:10; 16.10 11:55; 16.10 13:49; 16.10 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska seda nii ütelda, et ta ei solvuks.

Solvumine on solvuja probleem. Inimene ei pruugi ise aru saada, et tal halb hingeõhk. Las siis solvub, vähemalt saab probleemiga tegelema hakata. Kujutan ette, kuidas kõik temaga lähedalt suhtlema peavad inimesed seda kannatama on pidanud-ainult sellepärast, et sa ei suuda 15 aastat oma suud lahti teha ja üht lauset välja öelda.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 13:29; 16.10 14:30; 16.10 17:13; 17.10 02:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska seda nii ütelda, et ta ei solvuks.

Solvumine on solvuja probleem. Inimene ei pruugi ise aru saada, et tal halb hingeõhk. Las siis solvub, vähemalt saab probleemiga tegelema hakata. Kujutan ette, kuidas kõik temaga lähedalt suhtlema peavad inimesed seda kannatama on pidanud-ainult sellepärast, et sa ei suuda 15 aastat oma suud lahti teha ja üht lauset välja öelda.

Probleemile ju polegi lahendust. Hambad on tal korras ja hambaid peseb ka 2x päevas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 08:10; 16.10 11:55; 16.10 13:49; 16.10 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhtalt minu kogemustele põhinevalt on halvimateks suudlejateks olnud mõned lahutatud mehed, kellel pikad kooselud selja taga. Mõlemat iseloomustas kinnine iseloom ja lahja huumor, jäikus, hea haridus, sportlikud eluviisid.

A:halb suudleja + kehvema poolne seks

B:halb suudleja + keskmine seks

Halb suudlemine tapaks üks hetk isegi algselt hea tundunud seksi ära.

Kehva suudlejaga ma seksini ei lähegi. Punkt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu viimane kogemus oli 56aastase mehega, ise olen 50. Suudlemine on minu jaoks olnud alati meelistegevus enne seksi, seksi ajal ja ilma seksitagi. Kui härra esmakohtumisel mu huule oskas nii ära pureda (ma ei saanud päris täpselt aru, aga mu ülahuul oli tema hammaste vahel ja hoogu sattudes ta seda vist nätsutas päris tugevalt ja korduvalt), et see kohe üles paistetas ja edasine lähedus ka oskamatu ja kuiva mulje jättis, oli mul kahju aga ma ei tahtnud enam seda korrata ja põiklesin edasistest ettepanekust kokku saada. Ta nõudis küll kaeblikult selgitust, aga mismoodi ma ütlen et suudlemise pärast ei saa asja.

Suudlemise meeldivaim kogemus oli paradoksaalselt ühe ka niiöelda impotendiga. Ta ise ka seda tunnistas ja naljaga seda võtsime, sest ma ei tahtnud ka muud kui kallistasime ja suudlemine oli üle kõige. Ja vaimne side.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kujutan ette, kuidas kõik temaga lähedalt suhtlema peavad inimesed seda kannatama on pidanud-ainult sellepärast, et sa ei suuda 15 aastat oma suud lahti teha ja üht lauset välja öelda.

Sa väidad, et mehe hingeõhk ja tema tuttavate kannatused on selle naise süü?? Mõtled äkki uuesti üle selle koha. Näiteks mis segab sellel mehel endal oma haisuga tegelemast? Legend sellest, kuidas inimene ise oma haisu ei tunne, ei vasta tõele. Pikaajalise haisu puhul tunneb ikka küll, kui viitsib märgata.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.10 23:00; 16.10 00:03; 16.10 17:00; 16.10 22:04; 17.10 12:15; 18.10 01:08; 22.10 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa väidad, et mehe hingeõhk ja tema tuttavate kannatused on selle naise süü?? Mõtled äkki uuesti üle selle koha. Näiteks mis segab sellel mehel endal oma haisuga tegelemast? Legend sellest, kuidas inimene ise oma haisu ei tunne, ei vasta tõele. Pikaajalise haisu puhul tunneb ikka küll, kui viitsib märgata.

Väidan küll jah. Kes siis sellele peaks tähelepanu juhtima, kui lähedane? Kasvõi teadustama, et enne, kui pastill suus pole, ärgu mingu inimestele lähemale, kui 2m. Aga siin naine kardab solvata, wtf? Ma ütlesin sellist asja juba värskes suhtes olles.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 13:29; 16.10 14:30; 16.10 17:13; 17.10 02:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Solvumine on solvuja probleem. Inimene ei pruugi ise aru saada, et tal halb hingeõhk. Las siis solvub, vähemalt saab probleemiga tegelema hakata. Kujutan ette, kuidas kõik temaga lähedalt suhtlema peavad inimesed seda kannatama on pidanud-ainult sellepärast, et sa ei suuda 15 aastat oma suud lahti teha ja üht lauset välja öelda.

Ma võin öelda, et see, kui inimesel on halb hingeõhk, on tõesti jube. Mul on sellisteks inimesteks olnud ainult töökaaslased, aga see on juba õudne, kui inimesega sageli koos lähedalt kokku puutuma pead ja see hais lihtsalt levib alalõpmata sinuni. Kahjuks on seda probleemi ka naistel, isegi sama noortel töökaaslastel kui ma ise. Ei tea, millest see tuleb. Hambad ilmselt inimestel korras.

Aga on paar 40+ meessoost töökaaslast ja see on lausa õudne lihtsalt. Tundub, et nad ise ei taju probleemi absoluutselt, sest mõlemad on lisaks väga jutukad ja vatravad lakkamatult ning seda veel otse mu lähedal. Ja siis see hais on üpris väljakannatamatu. Tean, et mõlemal on ka naised olemas, üks alles hiljuti abiellus. Igakord mõtlen, et kuidas need naised küll inimlikult suudavad nende meestega intiimsed olla….Jah, suudlema ei peagi, aga ainuüksi vahekorras ja niisama lähedal olles (partneriga ju ikka) on see hais väljakannatamatu.

Üks neist veel haiseb higi järgi sageli ja päris tugevalt. Lisaks üleüldiselt kuidagi pesemata ja hoolitsemata olekuga. Sealjuures täiesti korralikud inimesed justkui ja korralik töökoht.

Kui nende naised nad ometi korrale kutsuksid, siis säästaksid paljusid inimesi haisureostusest…

Oleks ka ebaviisakas ju igakord neist eemalduda. Peab lihtsalt aastaid sellist õudust taluma.

Minu jaoks oleks halb hingeõhk väga suur takistus suhte loomisel. Ei lookski suhet mehega, kes haiseb.

 

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 23:08; 16.10 17:48; 16.10 18:03; 17.10 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemuste järgi oli kehvaks sekspartneriks samuti lahutatud ja pikas suhtes olnud mees.

Jäi hämmingut tekitavaks, kuidas mõni naine sellist asja nii pikalt talus.

Just! Mul sama kogemus. Mehel lõppenud pikk kooselu. Jube kindel oli endas, aga tegelikult tegi vist seda, mida 10 aastat oli ühtemoodi teinud. Kliitori osas ütles, et tema naisel oli see üleval pool! See jäi meie viimaseks suhtluseks. Jube kindel oli endas. Kummi ei osanud korralikult peale panna. Ma ilma ei nõustunud. Oleks pidanud muidugi kohe ära tulema või üldse mitte minema.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just! Mul sama kogemus. Mehel lõppenud pikk kooselu. Jube kindel oli endas, aga tegelikult tegi vist seda, mida 10 aastat oli ühtemoodi teinud. Kliitori osas ütles, et tema naisel oli see üleval pool! See jäi meie viimaseks suhtluseks. Jube kindel oli endas. Kummi ei osanud korralikult peale panna. Ma ilma ei nõustunud. Oleks pidanud muidugi kohe ära tulema või üldse mitte minema.

Mul sarnane kogemus ja mees oli ka ligi 10 aastat kooselus ning abielus. Tegelikult tal naine viimased aastad väidetavalt ei tahtnudki pea üldse seksida. Ja lisaks selgus, et naine polnud tegelikult kunagi vahekorra ajal või üldse mehe kaasabil, ükskõik mis viisil siis orgasmi saanud. 10 aastat!!!! Ja kui juttu tuli mänguasjadest, siis lausa imestas, et miks neid veel vaja…Naisel oli vaid 1 vibraator ja kasutas seda vist ainult üksi omaette.

Oleks seda kõike varem teadnud, muidugi poleks üldse voodisse läinud.

Mees väitis, et talle meeldib pakkuda ja saada oraalseksi. Tegelikult vist ainult saada, sest mulle seda kordagi ei pakkunud küll. Ei taha mõelda, kui koba ta selles veel olnud oleks, sest tal tõesti polnud õrna aimugi vist, kuidas aidata naisel lõpuni jõuda. Midagi ta selleks isegi ei püüdnud teha. Näis et ei huvitanudki. Jätkas oma eksnaisega sissetallatud rütmi. Kus vahekord oli vaid mehele suunatud tegevus kiire lohaka eelmänguga ja siis nühkimine, kuni mehel orgasm (ja see ka liiga kiiresti). Lihtsalt masendav. Ja veel masendavam mõelda, et mingi naine kannatas sellist asja 10 aastat.

Mees muidugi pidas end väga maskuliinseks ja matchoks, naistemurdjaks. Aga selle peale oli maru haavunud, kui eks uue mehe leidis ja ütles, et on üllatunud, kui seksuaalne ta tegelikult on. Iga naine muutus aseksuaalseks sellise mehega..

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 23:08; 16.10 17:48; 16.10 18:03; 17.10 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõve

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nende naised nad ometi korrale kutsuksid, siis säästaksid paljusid inimesi haisureostusest…

No tule taevas appi. Mehed on mingid lapsed või, kes tuleb “korrale kutsuda”?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.10 23:00; 16.10 00:03; 16.10 17:00; 16.10 22:04; 17.10 12:15; 18.10 01:08; 22.10 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nende naised nad ometi korrale kutsuksid, siis säästaksid paljusid inimesi haisureostusest…

No tule taevas appi. Mehed on mingid lapsed või, kes tuleb “korrale kutsuda”?

Nii hull see asi vast pole, kuid minu arvates võiks naine mainida küll, et mehel ei ole hetkel värske hingõhk. Mul on lapsed teinud märkuse, et suust ei tule hea lõhn. Mina olen tänulik ja tean jälgida, sest minu töö on inimestega suhtlemine, mistõttu võiks ka hingeõhk paigas olla. Äkki lausa mainiks, et suuhügieeniks ei piisa vaid pesemisest, vast peaks kasutama ka hambaniiti ja mõnikord suuloputusvedelikku.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 10:58; 16.10 22:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )


Esileht Pereelu ja suhted Kohutavad suudlejad