Esileht Pereelu ja suhted Kohutavad suudlejad

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Kohutavad suudlejad

Postitas:

inimesel on halb hingeõhk… Ei tea, millest see tuleb.

https://www.hambaarst.ee/sonastik/3112

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tule taevas appi. Mehed on mingid lapsed või, kes tuleb “korrale kutsuda”?

Naine, kes elab haisva mehega, on sama madalal pulgal oma kaaslasega. Palju õnne, teine Eesti!

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 13:29; 16.10 14:30; 16.10 17:13; 17.10 02:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii hull see asi vast pole, kuid minu arvates võiks naine mainida küll, et mehel ei ole hetkel värske hingõhk.

Muidugi võiks, selle vastu ma ei vaidle, kuid seal eespool kõlanu oli ikka liig – naine on süüdi, et mehel suu haiseb 😀 Naise tegemata töö! Aga see on ka selge, et iga naine tunneb oma meest kõige paremini ning teab, kumb on hullem – kas suu hais või mehe võimalik reaktsioon. Kuigi jah, pikas perspektiivis võiks ikka võimalik olla sobiv hetk leida, et see ebameeldiv teade edasi öelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.10 23:00; 16.10 00:03; 16.10 17:00; 16.10 22:04; 17.10 12:15; 18.10 01:08; 22.10 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krt, ärge kaaperdage mu teemat “kohutavad suudlejad”.

Palun vestelge “haisev suu” teema all edasi, mille teile just lisasin.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 22:58; 16.10 09:47; 17.10 13:31; 17.10 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu teema on ka ju ikka väga asjalik.

Oled maganud kahe lahutatud mehega ja teed siis järelduse, et lahutatud mehed ja pikaaegsetes suhetes olnud mehed on kõige kehvemad suudlejad.

Ja selle teema eesmärk oli mis?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 23:08; 16.10 17:48; 16.10 18:03; 17.10 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

General Kissing Mistakes

1. Not swallowing your spit / ilastajad

2. The throat jam / keele kurku lükkajad

3. The hard tongue / liiga kõva või pehme keel

4. The flicking lizard / sisaliku keel siuh-säuh sisse-välja

5. The out-of-control dead fish / uskumatu programmi peal ringitav või üles-alla võdistav keel,  pesumasina efekt

6. Chapped lips / kõvad või lödid  huuled

 

Minu poolt mainitud 2 meest olid kindlasti nr. 5 esindajad

Ahjaa viimasele kraaksatajale, loomulikult on ka häid suudlejaid olnud abielurahva seas.

 

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 22:58; 16.10 09:47; 17.10 13:31; 17.10 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kogemus, et need asjad ei kuulu kokku. Ja kogemusi on mul …ütleme…päris palju.

Väga hea suudleja on osutunud peaaegu impotendiks ja väga hea seksija, kes pakub naisele voodis jumalikku seksi ja rahuldust, paneb korraks kinnised huuled naise omade vastu ja ongi kogu suudlemine.

Seda viimast ei taha küll uskuda. Mismoodi pakub mees, kes suudlemise asemel “paneb korraks kinnised huuled naise omade vastu” voodis “jumalikku seksi ja rahuldust”? Paneb seal ka oma kuiva terava noka sulle korraks jalgevahele ja ongi jumalik? Juba see, et inimene suudelda ei oska või ei taha, näitab, et tal on enda seksuaalse väljendamisega probleeme.

See, et väga heal suudlejal on potentsiprobleemid, on veidi teine teema kui halb seks.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis on ühe jaoks hea suudlus ei pruugi seda olla teise arvates.

Minule nàiteks ei meeldi kui keeled üksteise suus hullult ringi aelevad, ka huultega saab kirglikult suudelda.

Aga jah, viimasel ajal satun just selliste ilalõugade otsa

Samas ma ei seosta neid kahte asja omavahel, kehv suudleja võib voodis väga hea olla ja vastupidi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba see, et inimene suudelda ei oska või ei taha, näitab, et tal on enda seksuaalse väljendamisega probleeme.

Ah jäta. Tuhat muud põhjust võib ka olla, miks inimesega suudlemine hea ei ole. Alates sellest, et inimeste soovid on erinevad kuni selleni, et kui ma tean, et mu suu haiseb, siis ma ei kipu tõesti eriti suudlema. Tuleb meeles pidada, et hinnang kellegi suudlemisoskusele on siiski subjektiivne ja minul on kogemus (ammu-ammu) mehega, kellega minul suudlemine kuidagi ei õnnestunud, see ei tekitanud mingeid tundeid, aga seks oli temaga ülihea, ta oli nii hooliv ja õrn ja pidas kaua vastu. Sama mehega on mul ka sõbrannal suhe olnud – temal klappis selle mehega nii suudlemine kui seks.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.10 23:00; 16.10 00:03; 16.10 17:00; 16.10 22:04; 17.10 12:15; 18.10 01:08; 22.10 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul noorena, kui olin veel vaba ja vallatu, oli lausa suudlemise klassifikatsioon paika pandud. Kõik katsealused said kohe teaduslikult paika pandud. Oijah, küll oli huvitavaid kogemusi… Pean aga ütlema, et väga häid ja väga halbu suudlejaid oli suht võrdselt. Kuna kõigiga seksini ei jõudnud, siis päris n-ö tõestatult ei saa väita, et halb suudlemine ja kehv seks ilmtingimata seotud on, kuid mulle pigem tundus küll nii.

Siin võib aga pigem olla see argument, et kuna suudlemine on ju eelmängu osa, siis paratamatult tundub seks kehvem ja polegi sellist psühholoogilist valmisolekut. Igatahes mulle meeldivad head, seksikad ja erutavad suudlused. Oma abikaasa suudleb hästi ja seksib veel paremini.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ojaa, minu jaoks on hea suudlemis oskus teeks voodisse. Ükskord ka jõudsin ühe mehega nii kaugele , et suudlesime ja see oli õudne. Ma ei saanud aru, mida ta teeb. Suu oli pärani mu suu vastas, toppis keelt kurku mulle ( sõna otseses mõttes). Ainus mõte oli, et kuidas eemalduda, kuidas saaks sellest keelest kaugemale. Aga paistis, et see mees ei saanud ka aru, et mul mingi mure oli.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, taas on ajakirjandus Perekoolist inspiratsiooni saanud … 😀

https://naistekas.delfi.ee/elu/kirevmaailm/onnetu-mees-minu-elukaaslasel-on-uks-vaga-hairiv-omadus-aga-ma-ei-saa-sellest-talle-viisakalt-teada-anda?id=91351183

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.10 23:00; 16.10 00:03; 16.10 17:00; 16.10 22:04; 17.10 12:15; 18.10 01:08; 22.10 14:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Pereelu ja suhted Kohutavad suudlejad