Esileht Lapse ootamine Kõhuvalu asendit vahetades 26+ nädalat

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kõhuvalu asendit vahetades 26+ nädalat

Postitas:

Juba neljandat päeva on kõhus asendit vahetades olnud valus. Eriti annab tunda siis, kui olen istunud ja püsti tõusen, aga ka öösiti keerates.

Reedel käisin ka EMO valvetoas ja seal midagi ei avastatud. Rasedust 26+0.

Kas kellelgi veel midagi sarnast olnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 11:45; 18.03 14:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa toetust kühul kasutad ja magades näiteks kasutad jalge vahel patja?
Mõnel on lõpuni sellised valud, tuöeb lihtalt ära kannatada. Kui ÄE juurde lähed, siis räägi talle ka, äkki oskab midagi veel soovitada jne.

0
0
Please wait...
Postitas:

Ega sa ei tõuse ometi otse lamavast asendist püsti? Ikka keerad end esmalt külili ja siis tõused käte abil püsti? viga võib olla, kui sa ise ei oska oma keha hoida. ka istumast tõuse püsti aeglaselt. Kõik asendivahetused tee aegalselt – laps on juba kõhus suur ja ilmselt see surve, mida laps tekitab asendi vahetamisel, tekitabki valu. Jeesus, ma mäletan kui kaua mul võttis 2. raseduse lõpus öösiti voodis asendivahetus 😀

0
0
Please wait...
Postitas:

Valu ei ole kindlasti ok, see näitab, et miski on valesti- tõepoolest võib asi olla selles, et sa tõused püsti valesti. Või liiga kiirelt. Võib olla ka asi selles, et kõhulihased venivad.
Aga mina soovitaks sul ikkagi konsulteerida arstiga ning mitte telefoni teel vaid kohale minnes.

+1
0
Please wait...
Postitas:

Valu ei ole kindlasti ok, see näitab, et miski on valesti- tõepoolest võib asi olla selles, et sa tõused püsti valesti. Või liiga kiirelt. Võib olla ka asi selles, et kõhulihased venivad.

Aga mina soovitaks sul ikkagi konsulteerida arstiga ning mitte telefoni teel vaid kohale minnes.

Reedel käisingi EMO-s kontrollis, tehti põhjalikud uuringud. Vereproov, KTG ja hiljem veel günekoloogi külastus, kus tehti UH ja vaadati emakakaela – see oli pikk ja suletud. UH järgi oli ka kõik korras, laps vastas mõõtudele ja muid probleeme ka ei leitud.

Praegu juba 5. päev, aga valu on ikka olemas ja siiani annab tunda ainult siis, kui istumast püsti tõusen. Ei aita ka see, kui aeglaselt seda teen. Nüüd olengi nii nõutus olukorras ..

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 11:45; 18.03 14:29;
Postitas:

Liiguta aeglaselt, siis mul ei anna nii tunda.

0
0
Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Lapse ootamine Kõhuvalu asendit vahetades 26+ nädalat

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.