Esileht Lapse ootamine Kõhuvalud

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kõhuvalud

Postitas:

Hei!

Olen 6+5, just käisin arstil ja kôik korras. Kurtsin arstile kõhuvalu, iiveldust ja pidas seda tavaliseks.

aga ma ikka olen hädas, kõht valutab juba mitu nädalat, esmalt pidasin päevadevaludeks kuni sain teada, et olen rase. Kõht on kordamööda kinni ja lahti ka. Varem selliseid probleeme ûldse polnud. Tekkis kodus mõte, et kas ei või olla gaasivalud? On kellelgi kokkupuuteid sellega? Kas mingeid ravimeid julgeks kasutada?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esines raseduse alguses pidevalt päevadelaadseid kõhuvalusid. Mõni päev oli eriti vastik ja kestis mitu tundi. Segas igapäevatoimetusi. Vahepeal oli suisa torkeid ja kiskumist. Valud kestsid kuskil 20nda rasedusnädalani vahelduva eduga. Olin ka mures, kuid ju emakas venis ja sellest oli see kõik:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olid ka esimesel trimestril ikka päris tugevad päevadelaadsed valud.. suisa nii, et magadagi ei saanud ning seepeale lõi ka kõhu lahti tihti. Segas tööl olemist ja muid tegemisi, niivõrd tugev oli valu. Arsti juures käies oli kõik korras. Mul enam teisel trimestril valusid ei esinenud, see vist oli 6-9 nädal äkki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 22:27; 02.05 17:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurda visiidil ämmaemandale. Valu segab elamist ja väsitab kohutavalt ära. Kannatasin ka kõhuvalude käes kuni 9.nädala esimese visiisini ja samamoodi arvasin enne, et päevade valu. Läbivaatusel nenditi, et kõht oli algusest peale tugeval toonuses (ma ise ei osanud sellele nime anda) ja lootemuna oli banaani kujuga. Soovitati NoSpad võtta ja see aitas tavaeluga normaalsemalt hakkama saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma alles 5+1 ja on ka torked/krambid kõhus, aga mitte väga hullud. Mul paar päeva tagasi olid ümber xs teksad jalas ja hakkas hullult pistma jalutades. Õnneks oli pikem mantel seljas ja sain nööbi lahti teha ja valu kadus kohe 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurda visiidil ämmaemandale. Valu segab elamist ja väsitab kohutavalt ära. Kannatasin ka kõhuvalude käes kuni 9.nädala esimese visiisini ja samamoodi arvasin enne, et päevade valu. Läbivaatusel nenditi, et kõht oli algusest peale tugeval toonuses (ma ise ei osanud sellele nime anda) ja lootemuna oli banaani kujuga. Soovitati NoSpad võtta ja see aitas tavaeluga normaalsemalt hakkama saada.

Õigus, NoSpad soovitati mulle ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 22:27; 02.05 17:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Kõhuvalud