Esileht Hobinurk Kohvikud Kadriorus

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kohvikud Kadriorus

Postitas:

Palun soovitage kohvikuid Kadriorus, kuhu lastega minna. Mingeid kalleid restorane ei soovi, aga midagi, kus nt ka lastepraad oleks olemas.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 10:17; 17.10 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed peavad koolis käima ja kodus olema, mitte kohvikutes koroonat koguma.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas ikka leidub inimesi, kes lastele lastepraade ostavad?

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastega käiakse kohvikus, et neile tsiviliseeritud elu õpetada, mitte, et kus nad lõputult kisada saaks ja vinkusid süüa.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes rääkis kisamisest või vinkudest? Normaalsed kohvikud ja restoranid pakuvad lastepraena muud peale friikate ja viinerite. Kui friikaid tahta, siis võiks ju kohe Mc-i minna. Ja lastepraed on selle jaoks, et need on väiksemad. Jah, tõsi, ma olen ka lastele täisprae tellinud ja palunud teise taldriku juurde tuua, et ära jagada. Ja seda just sellepärast, et viinereid ja friikaid pole mõtet restos süüa.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 10:17; 17.10 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Friikad küll kodutoit pole, ei usu, et igal teisel fritüür kodus. Minu laste jaoks on see peotoit. Restoranide friikaid ei anna mäkkdoonaldsiga võrreldagi. Keedukartuleid küll lisandiks ei taha.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Friikad küll kodutoit pole, ei usu, et igal teisel fritüür kodus. Minu laste jaoks on see peotoit. Restoranide friikaid ei anna mäkkdoonaldsiga võrreldagi. Keedukartuleid küll lisandiks ei taha.

Friikaid saab ise kodus ilma fritüürita normaalse potiga ka teha ja tulevad suureparased välja.

Aga mul ka laps ja kodus ei tee. Muidu hakkab neid siis kodus ka küsima

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastepraadide kohta ei tea, aga Kadrioru kohvikutest tulevad esimesena meelde Gourmet Coffee, Katharinenthal ja kesklinna poole minnes NOP.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 11:40; 02.11 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sobilik koht võiks olla ka Old Boy Mary Jane, asub trammide lõpp-peatuse juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sobilik koht võiks olla ka Old Boy Mary Jane, asub trammide lõpp-peatuse juures.

Selle kohta peaks enne uurima kas see veel lahti. Isegi enne koroonat oli ta mõnikord suvalisel ajal kinni, ilma ette teatamata ja ilma sildita uksel. Ja teine kord oli välisuks lukku unustatud, mida siis tuldi helistamise peale lahti tegema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 11:40; 02.11 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas ikka leidub inimesi, kes lastele lastepraade ostavad?

Ega lastepraad tähenda ainult friikaid ja viinereid.

Üldiselt tähendab lastepraed lihtsalt väiksemat portsu ja lihtsamat toitu. St et ei ole mingeid peeneid sinihallitusjuustu- või trühvlikastmeid jne. Aga nt kanafilee kartuli ja kastmega. Tihti on kartulipüree lasteprae hulgas – võtan endalegi. Pastaportsud on väiskemad ja ka lihtsama koostisega, sh nt kahjuks on kogemus, kus lasteprae nimekirjas on küll pasta, kuid mainimata, et tagliatelled…vaene 5-aastane oli päris hädas sellega. See selline “pisike” nüanss,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas ikka leidub inimesi, kes lastele lastepraade ostavad?

Sa oled veider

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Faehlmanni kohvik, Gourmet Coffee

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes rääkis kisamisest või vinkudest? Normaalsed kohvikud ja restoranid pakuvad lastepraena muud peale friikate ja viinerite. Kui friikaid tahta, siis võiks ju kohe Mc-i minna. Ja lastepraed on selle jaoks, et need on väiksemad. Jah, tõsi, ma olen ka lastele täisprae tellinud ja palunud teise taldriku juurde tuua, et ära jagada. Ja seda just sellepärast, et viinereid ja friikaid pole mõtet restos süüa.

Restoranides saab küll väga häid friikaid (ka näiteks bataadi omi) mis viivad keele alla ka minul Mäki friikatega pole neil midagi ühist, tihti on friikatele kui kontseptsioonile väga loominguliselt lähenetud. See käib muidugi kallite restoranide kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Hobinurk Kohvikud Kadriorus