Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõige ebaatraktiivsem linn Eestis

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 129 )

Teema: Kõige ebaatraktiivsem linn Eestis

Postitas:
Mauno

Mul tekkis hoopis küsimus, et miks kõik kasutajad jälle Käod on?

See tuleneb foorumi eripärast. Ajaviite teemas ei saa ainukesena kägu olla, postitad oma nime alt. Mujal teemades saab kägu olla. Inimesed kasutavad seda ära, kui ei taha oma kasutajanime alt postitada ning teevad nö ajaviite teema näiteks pereelusse (käona). Mingi aeg keegi mode avastab selle ja tõstab teema ümber ajaviitesse. Siis uued postitused tulevad nmedega, nagu Mauno.

Ma tean, aga see teema ju ongi ajaviites.. ju siis mujalt siia tõstetud

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kati

Mul tekkis hoopis küsimus, et miks kõik kasutajad jälle Käod on?

See tuleneb foorumi eripärast. Ajaviite teemas ei saa ainukesena kägu olla, postitad oma nime alt. Mujal teemades saab kägu olla. Inimesed kasutavad seda ära, kui ei taha oma kasutajanime alt postitada ning teevad nö ajaviite teema näiteks pereelusse (käona). Mingi aeg keegi mode avastab selle ja tõstab teema ümber ajaviitesse. Siis uued postitused tulevad nmedega, nagu Mauno.

Ma tean, aga see teema ju ongi ajaviites.. ju siis mujalt siia tõstetud

Tõstetud jah. Kui teema teed siis ise saad ju tõsta. Ma tõstsin teema õigesse rubriiki tagasi kui mode selle täiesti valesse rubriiki vedas.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
dee dee

Teemas räägitakse järjekindlalt ca kümnest-viieteistkümnest linnast. Tegelikult on linnu Eestis üle neljakümne.

Kas need, kes siin Paidet ja Põlvat igavaks ja nukraks peavad, näiteks Mõisakülla on sattunud?

+3
-3
Please wait...

Postitas:
AnniMarin

Olen Viljandis igal pool ringi käinud, aga mulle see linn ei sümpatiseeri. Liiga palju käest lastud maju, üks linnaosa on nagu Lasnamäe ja inimesed on kuidagi mornid. Ma ei ole korduvalt külastades leidnud mingit erilist vaibi.

Käisin sel kevadel Valgas,  kunagi öeldi selle linna kohta ilmetu, kuid Valga on palju muutunud, rohelust on palju, inimesed on sõbralikud ja toredad.

+5
-13
Please wait...

Postitas:
Rullike

Panen esikohale Tallinn kuigi olen terve elu siin elanud. Järgnevad Pärnu, Paldiski ja kõik Ida-Virumaa linnad.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
kummipart

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud seaduse rikkumisele üleskutsuvaid ning kehtivate õigusaktidega vastuollu minevaid sõnumeid (rikuvad head tava, sisaldavad riigisaladusi, õhutavad rahvuste ja sugudevahelist või rassilist vihavaenu, vägivalda, propageerivad narkootikume, alkoholi ja /või tubakatooteid, piraatlust, jagatakse/müüakse ravimeid vms). Perekooli Moderaator

+4
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
astorias

Olen Viljandis igal pool ringi käinud, aga mulle see linn ei sümpatiseeri. Liiga palju käest lastud maju, üks linnaosa on nagu Lasnamäe ja inimesed on kuidagi mornid. Ma ei ole korduvalt külastades leidnud mingit erilist vaibi.

Käisin sel kevadel Valgas, kunagi öeldi selle linna kohta ilmetu, kuid Valga on palju muutunud, rohelust on palju, inimesed on sõbralikud ja toredad.

Reaalsuses on Valga täis kriminaalseid mustlasi, kes seal inimesi terroriseerivad, varastavad, tapavad.

Ja mitu inimest selle aasta jooksul Valgas mustlaste poolt ära tapetud on?

+12
-3
Please wait...
Postitas:
linavästrik

Pole küll linnaga tegu aga Rummu alevik. Nii palju kui sealt mööda on saanud sõita siis tulevad hirmujudinad peale.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
annamaal

Tartu. On linn ja ei ole ka.

+3
-15
Please wait...

Postitas:
Nurmekundlane

Loksa on päriselt kõige mõttetum linn. Eelkõige siin valitsevate inimeste pärast.

Erikohtlemise ja kummardamise all on venelased, sest need hääletavad õige inimese poolt. “Õige”inimese teadmata ei lenda linnuke, ega ka tolm mitte. Kõik on kontrolli all!

Tore vene linnake koos korrasoleva punamonumendiga. See ilmselt oli, on ja jääb, sest meelsus on selline.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Mauno

Antslas, Abja-Paluojas, Sillamäel ja Tapal ei tahaks elada.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Mauno

Ja äraütlemata jube koht on Võhma

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Tähesära

Kas Paldiskis tõesti midagi vaadata ei ole, mõtlesin just sinna “rongitada” (Baltal pidevalt selle sildiga rong ootel)

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Hull-lehm

Haapsalu on kohutavalt igav ja uimane linn, ainult suvel midagi natuke toimub, aga ülejäänud aja on täiesti väljasurnud. Ja inimesed on seal ka kuidagi…hoiavad omaette, ei võta mujalt sinna elama tulnud inimesi omaks, kõik nagu teavad kõigist kõike, aga samas ei suhtle omavahel. Elasin seal 2005-2009 ja siis vähemalt oli see nii.

Paide tundub ka uimane “konnatiik”. Aga Maardu ja Paldiski ning Ida-Virumaa teine kultuuriruum mulle meeldib, inimesed on siirad ja sõbralikud (no eks kaabakaid leidub igal pool ja igas rahvuses)

+6
-10
Please wait...

Postitas:
Monika64

On ikka Paldiskis, mida vaadata. Rongiga on mugav sōita. Kesklinn on päris kena. Kaubamajas teistmoodi kaupa, teevalik on nii vinge, sellist vist pole kusagil. Puhas on ka, ilusad lillipeenrad. Paar vana paekivist kirikut mere ääres. Soovitan

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Hull-lehm

Teemas räägitakse järjekindlalt ca kümnest-viieteistkümnest linnast. Tegelikult on linnu Eestis üle neljakümne.

Kas need, kes siin Paidet ja Põlvat igavaks ja nukraks peavad, näiteks Mõisakülla on sattunud?

Mõisaküla oli 90-ndate lõpus küll ääretult räämas ja uimane paik, nüüd pole sinna enam sattunud.

0
-1
Please wait...

Postitas:
jaagular

Kas Paldiskis tõesti midagi vaadata ei ole, mõtlesin just sinna “rongitada” (Baltal pidevalt selle sildiga rong ootel)

On ikka. Põhiliselt on linn ise ilmetu, kuna koosneb peamiselt paneelikatest.
Vaatamist on väärt Amandus Adamsoni majamuuseum, Pakri pank ja tuletorn. Leetse pool on ilusad rannad.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Hull-lehm

Vaatamist on väärt Amandus Adamsoni majamuuseum, Pakri pank ja tuletorn. Leetse pool on ilusad rannad.

Rongiga on ikka sinna Leetse või Pakri kanti väga raske saada, mitu kilomeetrit kõndimist. Need kohad kahjuks on ligipääsetavad vaid autoga minejatele. No ja jalgrattaga kah võibolla

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Nurmekundlane

Pole sel Võhmal midagi häda. Uus koolimaja, poed olemas, sporti tehakse ja rongiühendus ka täiesti ok.

Kõik oleneb ootustest. Muidugi pole Võhma Tallinn, ega mitte ka Viljandi, ega Suure-Jaani.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
linavästrik

Ilmetu on pehmelt öeldud, räämas ja lagunenud paneelikad, paljud on mahajäetud tondilossid.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
jax

Mis sel Mõisakülal nüüd niiväga häda on? Viimasel ajal kogu aeg midagi seal toimub. Hiljuti avati mingi kohaliku olüpiavõitja ausammas, alles oli Trafficu ja Rannapi kontserdid, nüüd tulevad avatud kohvikud. Mingit seriaali filmiti seal. Siis on neil pooleldi Eesti juurtega tõmmu muusik Londonist, kes juhtis  pilliringi jne.

Ja Võhmast rääkides, siis see koht pidi ka noorte perede seas tõusva populaarsusega olema, sest on rongiühendus ja uus koolimaja on superluks.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
kakukene123

Antslas, Abja-Paluojas, Sillamäel ja Tapal ei tahaks elada.

Ma ei tea, elan Antslas ja olen väga rahul! Aastaid sai linnamelu nauditud, nüüd naudin maal rahu!

+4
-1
Please wait...

Postitas:
tellis

Tallinn, ilma mingi kahtluseta. Ja väljanägemises pole otseselt asi, vaid kogu atmosfääris, kaootilisuses, inimeste suhtumises, kogu see linn on kuidagi ebaloogiline, ebasõbralik ja kõle, isegi kenal päikselisel suvepäeval. Paar aastat kokku olen seal elanud, eri piirkondades. Lihtsalt ei harjunud ära ja kõik, kuigi üritasin. Teinekord on seal ikka käimist, lähen kohale ja enamasti ei ole meeles, milline see linn on ja mingeid erilisi mõtteid ei ole tema suhtes, aga nii kui kohale jõuan, astun tänavale – ja hakkab halb. Paar korda tekkis variant hakata tihedamalt suhtlema pealinna noormeestega, midagi tõsisemat arendada. Näha oli, et neil kõigil kogu elu Tallinna ümber üles ehitatud, vaevalt nad kuhugi kolima hakkaksid, ehk siis minul tuleks kolida – ja minu jaoks see oli üsna tugev argument nendega edasi suhtlemise vastu. Päris muidugi ainult sellepärast suhtlus katki ei jäänud, aga ebaoluline see ka polnud.

Tallinna vastand on Viljandi. Eesti parim linn minu jaoks, alati olen seal õnnelik. Ei ela seal kahjuks, aga kui tekiks sobiv variant – ei kõhkleks hetkegi.

Tallinnaga on minul nii, et kui Tartu poolt sisse sōita, siis esialgu nagu ei ole kodune. Aga siis saab südalinn läbi ja tramm jõuab Kalamaja vahele – ja kodune tunne hakkab juba tekkima! Ja kui siis Telliskivi peatuses maha ja mööda Malmi tänavat astuma hakkan, on tunne juba päris hea ja rõōmus. Kalamaja on minu Tallinn – see (erinevalt südalinnast) mind ei väsita ja magan seal alati väga hästi välja.   Jalutada meeldib ka väga, samuti Pelgulinnas.                                       Tallinna südalinn on ka minu jaoks väsitav – käia võib, elada ei tahaks, “mäed” ei sümpatiseerinud juba lapsena just välise tänavapildi poolest. Vanalinn on turistikas – hea vahel üle vaadata, et ikka alles, aga mitte niiväga elamise koht. Nõmmel pole elanud, kuid tundub pmst ok, samuti Lilleküla, Veerenni, Luite.                     Viljandi osas ühinen – küll on ilus linn! Eriti Tartu poolt sisse sõites, kui funkmajad on astangute peal ja järv all ja – lihtsalt vau! Ka vanalinn on armas, kuigi osa maju on kahjuks kehvas seisundis. Mainitud linnadest Valga ei tundunud trööstitu – peatänav ilus ja raudteejaam ja huvitav ka see, et kuuleb läti keelt- nojah, kahjuks ääremaal ja mahajäetud maju oli palju.Aga ei ütleks, et Valga oleks peale vaadates kole või ilmetu. Samuti ei tundunud Mõisaküla kole, sellise elanike vähesuse juures isegi pole viga.                                         Ilmetu on tundunud, jah, see paljukirutud Jôgeva linn. Ei pruugi olla halb elukoht, kuid peale vaadates ilmetu. Miks Jõgeva on selline imelik planeeritud – mine vōta kinni. Kõrval  asub veel Jõgeva alevik, kus on sordiaretajate kodud, see nagu meeldivam.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
saskia2

Pole sel Võhmal midagi häda. Uus koolimaja, poed olemas, sporti tehakse ja rongiühendus ka täiesti ok.

Kõik oleneb ootustest. Muidugi pole Võhma Tallinn, ega mitte ka Viljandi, ega Suure-Jaani.

No ega ikka ei ole küll okei.

Vohma on absoluutne näide väljasurnud depressiivsest linnast, mis ajale jalgu jäänud. Vohma elu lõppes nõukogude korra langemisega ja nõukaaegse lihakombinaadi sulgemisega, mil ajal nauditi seal elu. Iga lihttôôlisest mats varastas lihakombinaadist palju jaksas, zhigulid olid trepis ja rohke viinajoomisega peod igapäevased. 80.- ndad olid Võhma hiilgeajad.

Õnneks see lõppes ja kandus koos oma nõukogude mentaliteediga minevikku.

Kel vähegi oidu oli, said veel viimasel hetkel 90.-ndate alguses oma majaosmiku või paneelika korteri myydud ja minema. Kel nii palju oidu polnud, tiksuvadki seal vaikelus ja ootavad surma. Mitte keegi ei osta sinna, see aura on lihtsalt nii masendav.

Jäle, jube koht.

+1
-7
Please wait...
Postitas:
jax

Kalamaja oli minu jaoks kõige mõnusam umbes 6 aastat tagasi, polnud enam nii räämas, aga samas polnud sellises tempos ehitustegevust,  aga nüüd hakkab asi juba kiirenevas tempos ära vajuma – liiga palju autosid, kohalikud elanikud asenduvad  külaskorterite ja välismaalastega, mingid luksusarendused ümbruses, kus elab mingi veider seltskond. 12 aastat tagasi oli ka täitsa mõnus, vaikne (enam mitte nii kriminaalne) ja roheline agul Vanalinna külje all. Aga ega arengu vastu saa.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
svips

Paldiski

0
-1
Please wait...

Postitas:
Apunane

Tallinn

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Oomega

Loksa on päriselt kõige mõttetum linn. Eelkõige siin valitsevate inimeste pärast.

Erikohtlemise ja kummardamise all on venelased, sest need hääletavad õige inimese poolt. “Õige”inimese teadmata ei lenda linnuke, ega ka tolm mitte. Kõik on kontrolli all!

Tore vene linnake koos korrasoleva punamonumendiga. See ilmselt oli, on ja jääb, sest meelsus on selline.

Just tahtsin selle linnakese teemasse tuua kui halvima linnakogemuse Eestimaal. Siiralt kahju neist eestlastest, kes sinna mingil põhjusel pidama jäänud. Kõik muud paigad, kaasa arvatud Maardu, pole pooltki nii trööstitud. Tükike Venemaad kaunil põhjarannikul.

+4
0
Please wait...

Postitas:
sina123

Täitsa huvitav, kuidas vikerkaarevärviline-globalistlik-progressiivne PK järsku multikulti Tallinnat on vihkama hakanud. Natuke nagu ei kattu see seisukoht liberaalse agendaga või mis?

Linnu välimuse järgi hinnata on alaväärne. Mulle isiklikult on antipaatne Tartu linn ja see tunne jääb minuga elu lõpuni. Ei meeldi mulle see õhuvõngutamisest elatuv propagandalinn.

Paldiski elab ikka veel nõukaajas ja on teise äärmusesse kalduv propagandalinn.

Minu jaoks on Tallinngi pisike linnake ja kõige meelsamini elaks ma hoopis kuskil Aasia metropollinnas või Moskvas või New Yorkis. Või kuskil üksikus metsatalus. Mul oli kunagi kursustel Moskvast pärit õpilane, kes ütles, et ei suuda selles pisikeses Tallinnas lihtsalt elada ja kolis seetõttu Läänemaale metsatallu elama. Ma sain sellest inimesest 100% aru, ma ise leian ka, et Tallinn on koutavalt vaikne, uimane ja pisike linn, aga siin on kogu mu elu ja mis siis ikka – ainus “suurlinn” Eestis.

Minu jaoks on elupaiga puhul oluline see, et saaksin üksinda oma elu elada ja asju ajada. Seetõttu on elu väikelinnas mu jaoks välistatud. Linn võib olla tugeva ärilise suunitlusega, kuid kui linna põhiliseks “äriks” saab poliitika, siis sellises kohas ma lihtsalt lämbun.

PK venelaste vihkajatele tahan lihtsalt meenutada, et kui Eesti samas tempos jätkab pagulaste vastuvõtmist, siis on kogu Eesti juba mõne aasta pärast üks usalik multikulti rahvaste konglomeraat, kus oma põlisrahvust kuidagi esile tõstes ootavad ees tõsised probleemid kas siis gängide tasemel või siis riiklikul tasemel.

+1
-18
Please wait...
Postitas:
biatch

Tartu on üks ütlemata kole linn. Viljandi on lihtsalt masendav (isegi see järv ei päästa).
Pigem elaks Paldiskis või Maardus. Meeldivad on Haapsalu, Pärnu, Tallinn, Kuressaare, Kärdla, Narva-Jõesuu, Lihula jne Kusjuures Otepää on meeldiv, ilmselt tänu Pühajärvele.

Meri (veekogu) on see mis loeb. Muidu kõik sisemaal olevad linnad on ebameeldivad.

+3
-17
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 129 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõige ebaatraktiivsem linn Eestis