Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõige imelikum asi, mida näinud oled?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Teema: Kõige imelikum asi, mida näinud oled?

Postitas:
Kägu

Mina näiteks nägin täna Instagramis kuidas üks inimene korraldab doggy shower’i. Umbes nagu beebile mõeldud baby shower aga koerale ainult. Ja pidu ei korraldata enda koerale vaid oma õe koerale. 😂

+7
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Korraldas peo selle puhul, et õde koera võttis või kuna õe koer sai kutsikad? 😐

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Korraldas peo selle puhul, et õde koera võttis või kuna õe koer sai kutsikad? 😐

Õde võttis koera.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sõbranna saatis video, kus kaks tsikki võtsid vahvlitopsid kätte, keegi s*ttus sinna otse sisse nagu oleks masinast jäätist lastud ja siis tsikid asusid seda meelalt lakkuma.

+1
-18
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sõbranna saatis video, kus kaks tsikki võtsid vahvlitopsid kätte, keegi s*ttus sinna otse sisse nagu oleks masinast jäätist lastud ja siis tsikid asusid seda meelalt lakkuma.

Ah see nii vana asi. Kahjuks ka mitte reaalne, vaid lavastatud

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahjuks?

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina näiteks nägin täna Instagramis kuidas üks inimene korraldab doggy shower’i. Umbes nagu beebile mõeldud baby shower aga koerale ainult. Ja pidu ei korraldata enda koerale vaid oma õe koerale. 😂

Maskide kandmine, kuigi kõik teavad, see ei kaitse ei ennast ega teisi. Samuti värskes õhus maski kandmine. Värske õhk on kõige võimsam ravim kehale üldse, mis meil tasuta kasutada on. Kehva õhk tekitab olukorra, kus uued rakud ei saa korralikud ja seetõttu langeb immuunsus ja inimene korjab haigusi paremini külge Ehk siis kõige imelikum asi, mis näinud olen on nn terviseterror nii, et terve inimene saab terviserikke.

+11
-55
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Maskide kandmine, kuigi kõik teavad, see ei kaitse ei ennast ega teisi. Samuti värskes õhus maski kandmine. Värske õhk on kõige võimsam ravim kehale üldse, mis meil tasuta kasutada on. Kehva õhk tekitab olukorra, kus uued rakud ei saa korralikud ja seetõttu langeb immuunsus ja inimene korjab haigusi paremini külge Ehk siis kõige imelikum asi, mis näinud olen on nn terviseterror nii, et terve inimene saab terviserikke.

Kõige imelikum asi, mida ma näinud olen, on see tsiteeritav kommentaar.

+42
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sul tekkis terviserike juba sellest, et sind sünnitusel vastu võtnud ämmakas kandis maski?

+33
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sul tekkis terviserike juba sellest, et sind sünnitusel vastu võtnud ämmakas kandis maski?

Miks sa arvad, et kommentaari kirjutaja õues sündis?

+2
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest küll armas sellest inimesest, kes õele koeravõtu puhul peo tegi. Miks ei või toredaid perekondlikke sündmusi tähistada? Iseasi muidugi see, et sellel päeval, kui koer koju tuua, on see talle niikuinii väga suur ja stressirohke muutus, ta vajab harjumist, mitte pereväliseid inimesi enda ümber, nii et loodetavasti ei toimunud pidu päris koerale võtmise päeval.

+10
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Maskide kandmine, kuigi kõik teavad, see ei kaitse ei ennast ega teisi. Samuti värskes õhus maski kandmine. Värske õhk on kõige võimsam ravim kehale üldse, mis meil tasuta kasutada on. Kehva õhk tekitab olukorra, kus uued rakud ei saa korralikud ja seetõttu langeb immuunsus ja inimene korjab haigusi paremini külge Ehk siis kõige imelikum asi, mis näinud olen on nn terviseterror nii, et terve inimene saab terviserikke. Kõige imelikum asi, mida ma näinud olen, on see tsiteeritav kommentaar. +90

Selliseid kirjutisi oli täna muidu norm. olnud FB gruppi Koroonaviirus tekkinud, hakkasin vaatama, et kas täiskuu aega. Ei ole! See ON imelik. Mingi ajuhaigus levimas?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See koerale tehtud pidu oli tõesti kummaline😂

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Maskide kandmine, kuigi kõik teavad, see ei kaitse ei ennast ega teisi. Samuti värskes õhus maski kandmine. Värske õhk on kõige võimsam ravim kehale üldse, mis meil tasuta kasutada on. Kehva õhk tekitab olukorra, kus uued rakud ei saa korralikud ja seetõttu langeb immuunsus ja inimene korjab haigusi paremini külge Ehk siis kõige imelikum asi, mis näinud olen on nn terviseterror nii, et terve inimene saab terviserikke. Kõige imelikum asi, mida ma näinud olen, on see tsiteeritav kommentaar. +90

Selliseid kirjutisi oli täna muidu norm. olnud FB gruppi Koroonaviirus tekkinud, hakkasin vaatama, et kas täiskuu aega. Ei ole! See ON imelik. Mingi ajuhaigus levimas?

See koroonaviiruse grupp küll normaalne polnud, kus na aasta tagasi olin. Mind visati sealt välja, kuna üks adminnidest polnud minuga samal meelel, ja naisadminn vaidles kõigiga iga postitus all.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meetheleos

+19
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Taevaskojas, kus on värske õhk ja ilus loodus, oli keegi maski kandnud ja selle siis maha visanud…

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

25. detsembril korraldas kodanik Jeesuse sünnipäevapeo tordi ja “Happy Birthday” kooslaulmisega. USAs muidugi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Taevaskojas, kus on värske õhk ja ilus loodus, oli keegi maski kandnud ja selle siis maha visanud…

Kust sa tead, ma  olen tänaval kogemata maski taskust välja tõmmanud. Seega võib olla tegemist tavalise olme prügiga.

Näinud ei ole, aga lugenud – kui mees seksib vaktsineeritud naisega, muutuvad tal munad valilukuks.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näinud ei ole, aga lugenud – kui mees seksib vaktsineeritud naisega, muutuvad tal munad valilukuks.

See on küll päris hea. 😂 Huvitav, mis siis juhtub kui mees ka on vaktsineeritud?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi ütles, et peab uus asi olema?

Ja muide, ei ole lavastatud

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samuti värskes õhus maski kandmine. Värske õhk on kõige võimsam ravim kehale üldse, mis meil tasuta kasutada on. Kehva õhk tekitab olukorra, kus uued rakud ei saa korralikud ja seetõttu langeb immuunsus ja inimene korjab haigusi paremini külge Ehk siis kõige imelikum asi, mis näinud olen on nn terviseterror nii, et terve inimene saab terviserikke.

Kuule, lase mul oma elu elada. Mul on õietolmu vastu allergia ja muidu ma köhin ja aevastan terve kevade, silmad jooksevad muudkui vett. Maskiga ON mul aprillis-mais parem hingata, meeldib see sulle või mitte.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Klassikaraadiost tuli “Maiu on piimaauto”. Mitu korda kontrollison jaama üle enne, kui hämming tekkis.

+18
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest küll armas sellest inimesest, kes õele koeravõtu puhul peo tegi. Miks ei või toredaid perekondlikke sündmusi tähistada? Iseasi muidugi see, et sellel päeval, kui koer koju tuua, on see talle niikuinii väga suur ja stressirohke muutus, ta vajab harjumist, mitte pereväliseid inimesi enda ümber, nii et loodetavasti ei toimunud pidu päris koerale võtmise päeval.

Meie korraldame alati peo, kui uue koera võtame. Jah, mitte esimesel nädalal, aga teisel-kolmandal. Mida varem kutsikas näeb oma kodus võõraid inimesi, seda parem. Mida varem saab ta praktikas õppust, et laualt maiuspalu ei norita, seda parem on. Ja nii edasi.

Käime oma koertega alati küll ka kutsikakoolis, aga siiski püüame talle võimalikult aegsasti ära näidata kõikvõimalikud inimesed: karkudega, kepiga, ratastoolis, jalgrattaga, lapsevankriga, väga pikad suured mehed, väikesed lapsed, suusatajad, jooksjad jne jne jne. Muide, ka mustanahalise inimes, kui võimalik – meil on võimalik näidata mulatti koerale ja koera mulatile, kes on peresõber. Mida varem koer harjub näiteks tantsivate või veidi napsutanud inimestega ja õpib neist lihtsalt mitte välja tegema ja ei ilasta kuskil laua ümber, seda lihtsam pererahval endal.

Ma olen näinud koera, kes muidu oli kasvatatud ja koolitatud, aga nägi esimest korda elus kurt-tumma, kes eksole vehkis palju kätega. See koer oleks vaese noormehe peaaegu ära söönud (labrador muide). Teisel korral oli võimalik näha koera reaktsiooni valgenahalise inimese peale. Justnimelt. Aafrikas. Koer polnud elusees valget inimest näinud ja kartis lausa meeletult.

Seega kutsikale tutvustada erinevaid inimesi, hääli, lõhnu võimalikult vara, võimalikult sageli ja pidu kõlbab sotsialiseerimiseks ideaalselt.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kehva õhk tekitab olukorra, kus uued rakud ei saa korralikud

See on nüüd küll üks päris imelik asi, mida ma nägin.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie korraldame alati peo, kui uue koera võtame. Jah, mitte esimesel nädalal, aga teisel-kolmandal. Mida varem kutsikas näeb oma kodus võõraid inimesi, seda parem. Mida varem saab ta praktikas õppust, et laualt maiuspalu ei norita, seda parem on. Ja nii edasi.

Käime oma koertega alati küll ka kutsikakoolis, aga siiski püüame talle võimalikult aegsasti ära näidata kõikvõimalikud inimesed: karkudega, kepiga, ratastoolis, jalgrattaga, lapsevankriga, väga pikad suured mehed, väikesed lapsed, suusatajad, jooksjad jne jne jne. Muide, ka mustanahalise inimes, kui võimalik – meil on võimalik näidata mulatti koerale ja koera mulatile, kes on peresõber. Mida varem koer harjub näiteks tantsivate või veidi napsutanud inimestega ja õpib neist lihtsalt mitte välja tegema ja ei ilasta kuskil laua ümber, seda lihtsam pererahval endal.

Ma olen näinud koera, kes muidu oli kasvatatud ja koolitatud, aga nägi esimest korda elus kurt-tumma, kes eksole vehkis palju kätega. See koer oleks vaese noormehe peaaegu ära söönud (labrador muide). Teisel korral oli võimalik näha koera reaktsiooni valgenahalise inimese peale. Justnimelt. Aafrikas. Koer polnud elusees valget inimest näinud ja kartis lausa meeletult.

Seega kutsikale tutvustada erinevaid inimesi, hääli, lõhnu võimalikult vara, võimalikult sageli ja pidu kõlbab sotsialiseerimiseks ideaalselt.

Tuleb välja, et koerad on rassistid.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuleb välja, et koerad on rassistid.

See pole rassism.
Kunagi aastal ütleme 1984 seisin Viru juures marsruuttakso järjekorras. Minu ees seisis ema väikese lapsega. Nii 4-5 aastasega. Ja minu järele tuli valge naine süsimusta lapsega, ses oli umbes ehk 6-7. Kui see väike valge laps seda elu esimest mustanahalist nägi, ta kukkus nutta röökima ja praktiliselt ronis mööda ema üles. Niisugune hirm. No pole näinud, eks.

Kui olime Aarfikas pikemalt, siis nii mitmeski väiksemas hotellis olid valvekoerad. Tavaliselt päeval kinni ja öö hakust lahti. Nemad oli treenitud nii, et valge inimene võis neile kasvõi nina peale astuda. Aga mustanahaline võõras??? Oi taevas, ridgebackid oleksid sellest õnnetust üle aia roninud pätist ainult rapped järele jätnud.

Ühes kohas õnnestus meil olla siis, kui kutsikaid selleks treeniti. Ehk siis koerad päevaks kinni panind kohalikud. Neid õhtul mängima lasta paluti mõnel valgel turistil. Valge viis neile ka süüa ja vett. valge mängis nendega. Mustanahalised (va omanikud ja personal) hoiti neist ainult eemal. Tulemus – valvekoerad, kes hoidsid väiksehotelli territooriumilt muud mustanahalised eemal. Valgeid nad jumaldasid, sest hommikusöögi järel näiteks anti meile koermaiuseid ja paluti keortele need anda, kui meil selle vastu pole midagi. Tõhus vahend sellises ookeaniäärses turismipiirkonnas hoidmaks oma külalisi turvaliselt. Tõsi, ma ei tea, mis oleks saanud, kui mõni Saksa turist oleks osutunud saabumisel mustanahaliseks.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

</p></p>

Kuule, lase mul oma elu elada. Mul on õietolmu vastu allergia ja muidu ma köhin ja aevastan terve kevade, silmad jooksevad muudkui vett. Maskiga ON mul aprillis-mais parem hingata, meeldib see sulle või mitte.

Suured tänud hea mõtte eest! Ise olin nüüd soojade ilmadega täitsa hädas aevastamise ja allergiaga. Ei tulnud selle pealegi, et õues mask ette panna. Koristan ka maskiga.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paarkümmend aastat tagasi nägin oma meeskolleegi, kes oli lokirulli pähe unustanud. Tal olid õlgadeni kohevad juuksed küll, aga senini arvasin, et loomulik kräsupea.
See papillo aga tõestas, et inimene krussitas ise oma juukseid.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nägin üksi kodus olles, et kell muutis ise aega. Vaatasin kella kodus, näitas 15.  Vaatasin kella 16 paiku  uuesti ja minu kell näitas 19.40. Panin kella õigeks ja käib siiani täpselt. Miks ise aega muutis, seda ei tea.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paarkümmend aastat tagasi nägin oma meeskolleegi, les oli lokirulli pähe unustanud. Tal olid õlgadeni kohevad juuksed küll, aga senini arvasin, et loomulik kräsupea.

See papillo aga tõestas, et inimene krussitas ise oma juukseid.

😀 😀

+1
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõige imelikum asi, mida näinud oled?