Esileht Kodunurk kõige jubedamad moes olnud sisustuselemendid läbi aegade

Näitan 9 postitust - vahemik 91 kuni 99 (kokku 99 )

Teema: kõige jubedamad moes olnud sisustuselemendid läbi aegade

Postitas:

Ei tea, kas päris moes on olnud, aga paaril inimesel olen kohanud. (Vana?) WC-pott, mis on õue viidud ja sinna sisse on lilled istutatud. No sorry, aga ei kaunista selline asi minu arust kuskilt otsast aeda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 09:56; 07.08 08:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oti-doo korras

Hm, mis see on?
(Mulle meenutab see üht venekeelset väljendit, aga mida sina mõtlesid?)

Okei, Piibukas pole oma varianti kirjutanud. Ma räägin siis, kust see otidoo võib-olla tuleb.
See on venelaste väljend nii öelda kroonu töö kohta, mida endale ei tehta, ja millest on kama. “ot i do” tähendab sõna-sõnalt “siitmaalt siiani” (ja mitte üks kriips rohkem). Kui mingi töö on tehtud “ot i do”, siis tähendab see, et nii palju kui kästi, nii palju ka tehti, kas kellast kellani või kriipsust kriipsuni, ja kellu kukkus koos kellaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 11:44; 07.08 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“от и до” tähendab tervenesti, algusest lõpuni, tipust põhjani, seest ja väljast, äärest ääreni, kaanest kaaneni jne, jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 12:15; 07.08 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, aga makramee tehnikas öökullid?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina elan täiesti maitsetus kodus. Alumisel korrusel on puitpõrandad, seinad ja vineeriga lagi. Punastest tellistest soemüür, ahi ja kamin. Esikus, köögis, vannitoas on kivipõrand. Verandal on tuulekellasid päris mitu ja varikatus on läbipaistvatest plaatidest. Ülemine korrus on valgeks värvitud seinte ja lagedega, aknalauad on lilli täis. Draakonipuu on aukohal. Voodi ees lambanahad. Mulle meeldib, siit loen, et enamusele mitte

sinu elu, sinu valikud,
kui sul nii meeldib, anna minna, miks kohe mõelda, et no niikuinii kritiseeritakse, lollid jah kritiseerivad alati kõike ja kõiki, sest neile ei anna rahu, et mõni ongi rahul täpselt sellise kujundusega ja tal on tore elu ja iseseisev mõtlemisoskus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.10 21:22; 01.10 21:28; 01.10 21:29; 01.10 21:40; 01.10 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

odav poola (või ka IKEA) saepurust/papist mööbel, mis on õõtsuv ja nt kapiuksed ei seisa korralikult kinni, sahtlite metallkonstruktsioonid ei tööta hästi jne. ja üldse selline tunne, et ei julge neid kipakaid tooteid väga kasutada.
nope
* klaasist kohvilauad
nope
* peegeluksed nt magamistoas riidekapi ees, eriti need, mis katavad terve või pool kappi.
nope, rõve
* odavad plastmassist põrandaliistud
nope
* igav beez puitinitatsiooniga laminaat (mitte niivõrd see, et tegu pole täispuiduga, aga see toonivalik on lihtsalt igav – pange siis juba heleroheline v6i hall vms)
nope
* plastmassist valged kandilised lülitid
osaliselt guilty
* kui väike tuba on tervenisti täis mingit kappi, voodit, lauda, nii et muud ei mahu.
nope
* kohustuslikud pulma- ja raseduspildid magamistoa seinal või öökapil südamekujulises plastmassist/odavas raamis
oh no-no
* liiga palju igasugu pere- ja pulmapilte kuskil kaminasimsil, laste piltidega külmkapimagnetid, jalajäljed jm vidinad iga nurga peal (ok, mõni võib ju olla, kui muidu ei saa)
help, big no-no
* külmkapi uks jõhkralt igasugu magneteid ja kola täis, a la pudeliavaja kuskilt Korfult jm odav hiina turistikräpp
ei saand arugi, mis need on
* plastaknad (mul endal ka kahjuks, puitaknad tänapäeval ikka luksus vist)
guilty
* metallist (eriti halli värvi) korteriuks, mis meenutab mingit tehasetsehhi
guilty
* odavad kontorirulood vertikaalsed kangast, plastmassist mummuliste nööridega
nope
* moega kaasajooksmine (eriti IKEA/Jyski jm stiilis)
nope
* lõhnaküünalde jm lõhnade ja kuivanud roosiõekestega liialdamine
ämma teema
* enamus tapeedid mõjuvad kahjuks maitselagedalt
pole tapeetigi seintel, seega no
* feature wall (üks sein toast on teist värvi, ses muidu on ju igav) – enamasti puusse pandud ja ei harmoneeru ülejäänuga
ei teagi, milline see on, seega no

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.10 21:22; 01.10 21:28; 01.10 21:29; 01.10 21:40; 01.10 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, kas päris moes on olnud, aga paaril inimesel olen kohanud. (Vana?) WC-pott, mis on õue viidud ja sinna sisse on lilled istutatud. No sorry, aga ei kaunista selline asi minu arust kuskilt otsast aeda.

meil naabrid kasvatasid poti sees lausa roose, pott oli kollaste triipudega kaetud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.10 21:22; 01.10 21:28; 01.10 21:29; 01.10 21:40; 01.10 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, aiapäkapikke ma lausa kardan!

Mulle ei meeldi:

* kaaruksed, sambad, purskkaevud, võltsantiik
nope
* Skandinaavia stiil
nope
* puitlaed
nope
* köied põranda- ja laeliistudena
nope
* vokid, hoburakendiosad korterites
nope
* rustikaalsus kivikarpides (nt. kaltsuvaip, kunstlikult tekitatud aampalgid, osaline telliskivimotiiv)
nope
* mõttetarkused-meeldetuletused-elamaõpetamised raamitud plakatite näol
nope
* alastifotod pererahvast
nope
* kakofoonia stiilides, et näiteks kõige modernse ja moeka juures korraga Jaapani stiilis madal diivanilaud
nope
* ümmargused foto- ja peegliraamid
nope
* rullis rätikud, mida ilmselt kunagi ei kasutata
nope
* kunstlilledest jubedamad on plastmassist puuviljad dekoratsioonina
ämma teema
* ported tapeetidel ja vannitoaplaatidel
tapeete pole, porte on, päris armas siiamaani (mul pruun vannituba)
* keset kaunist loodust plastmassist kiiged, kummibasseinid, batuudid (kuigi need ei käi vist sisustuselementide alla)
ämma teema
* lastetoast tehtud tsirkus, á la autovoodi, printsessiloss jne
nope
* inglikujud
eiei
* non-stop kaetud söögilaud
mis mõttes
* ruumid, mis ei harmoneeru ülejäänuga, näiteks moekas kodus talupoeglik vannituba, valamuks plekk-kauss, kätepesulaual piimakann jne
nope
* “toredad nipsasjad”, mida näiteks Jysk ohtralt pakub
ei osta nipsasju kunagi
* nõukaaja kummardamine, samas, kui kodutehnika on modernne
nope
* elu aknakateteta vs. saalikardinad tavalises elamises
nope
* kriiskavad kuld-detailid
nope
* kõrgläikega mööbel
nope
* liiga palju perefotosid, küünlaid, vaase jne
nope
* redel-riiulid
nope
* kohustuslikud monsterad ja draakonipuud
nope, nope
* tilinatega rippuvad kroonlühtrid
vanematekodus vene ajal
* trenažöörid-riidehoidjad
nope
* üks pikk lauakate, eriti, kui see on nii lollaka laiusega, et taldrik jääb sinna viltu peale
polegi katet
* plastikust piltidega ovaalsed v. kandilised taldrikualused
vanaema teema
* viirukid, lõhnaküünlad, kuivatatud “lõhnav” lillepudi jne
ämma teema
* pärlitest, puupulkadest vm. uksekardinad
ämma teema
* volangitud kardinakesed näiteks valamu all
wtf?
* “vanatädi” stiilis lillelised sitskardinad ja tikitud diivanipadjad
nope
* tunne, et majas elab sajajalgne, st. korraliku jalatsikapi puudumine
nope
* Welcome/ home-sweet-home -stiilis uksematid
nope
* jõulu- ja muud pärjad välisustel
mehe teema
* linnilaulu ja/ või kindla meloodiaga uksekellad
nope, ja meil seegi välja lülitet
* tuulekellad (uh, laseks kohe makroflexi täis!)naabri teema
* elektrikaminad
nope
* täiskleebitud külmkapid
nope, ja mis mõttes, et lausa liimiga või?
* juba mainitud hobuvanker-lillepeenar, kummik-lillepott, vanadest rehvidest lilleamplid jne.
naabrinaise teema
* plastik aiamööblina vs. nikerdustega pargipingid-lauad-toolid
nope
* kirjud päikesevarjud
wtf, mingi kohvik olen või?
* plastikust peenrapiiraja
ahh? nope
* …

Kindlasti veel miljon asja. Jah, kõik ei kuulu sisustuse alla, aga silma jäävad nad küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.10 21:22; 01.10 21:28; 01.10 21:29; 01.10 21:40; 01.10 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fototapeeet. Sektsioonkapp, üldse liiga palju mööblit nii et istuma ega astuma ei mahu.
naabrite teema
Õllepurgi- ja banaanikleepsukogu sektsioonkapi peal ja sees:D. Kunstlilled, kaarjad uksed. Vaip seinal.
naabrimehe teema
Uuemast ajast… iga trendi järel jooksmine – nagu aasta-paar tagasi olid kõik nii siirad must-valge armastajad et ei eelistaks mitte midagi muud ja nii “mina”, igal aastal uus teema mis jälle “nii mina”, mida iganes pinterest ja zara home parajasti pakub.
nope
Sildid asjadel, tubadel. A la “nööbid”, “sool”, “noad”, “sibulad” – krt, see on su oma kodu, mismõttes, kas sa ei tea, mis igas totsikus on? Ja, mis veel hullem, igasugused sildid ja plakatid a la meie pere reeglid või live laugh love.
nope
Kõigil täpselt ühesugused Hulludelt Päevadelt ostetud Iittala nõud. Mitte, et selle firma vastu midagi oleks ja tõesti palju imelist disainiklassikat, ent kas peavad tõesti igas kodus saad olema?
ei käi kuskil päevadel
Fotopiltidega voodipesu!
ämma teema
Põdrapead esikus!
Odav baaripuki komplekt köögis koos nende värvilisest plastikust kõrgete toolidega.

mu õe teema

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.10 21:22; 01.10 21:28; 01.10 21:29; 01.10 21:40; 01.10 21:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 91 kuni 99 (kokku 99 )


Esileht Kodunurk kõige jubedamad moes olnud sisustuselemendid läbi aegade

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.