Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kõige kindlam?

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Kõige kindlam?

Postitas:
Kägu

Ei teegi 2. süsti, vaadates Terviseameti igapäevast statistikat, siis haiglas on vaid LÕPETATUD vaktsineerimisega inimesed ja VAKTSINEERIMATA.

1 doosiga ei kajastu kuskil 😀

 

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hah, vaat kus statistilist huumorit teisipäevahommikuks ☕

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei teegi 2. süsti, vaadates Terviseameti igapäevast statistikat, siis haiglas on vaid LÕPETATUD vaktsineerimisega inimesed ja VAKTSINEERIMATA.

1 doosiga ei kajastu kuskil ????

Terve mõistus on ka vist kadunud? 1 doosiga inimene on ka vaktsineerimata.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Terve mõistus on ka vist kadunud? 1 doosiga inimene on ka vaktsineerimata.

Sinusuguseid peole ikka kutsutakse?

+4
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Terve mõistus on ka vist kadunud? 1 doosiga inimene on ka vaktsineerimata.

Sinusuguseid peole ikka kutsutakse?

Ma pole küll sama inimene, aga ma väga loodan, et ka mind ei kutsuta peole, kus naljad sellise kvaliteediga on.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hah, vaat kus statistilist huumorit teisipäevahommikuks ☕

Wtf

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hah, vaat kus statistilist huumorit teisipäevahommikuks ☕

Wtf

Sa ei saa siis naljast aru, kui lahti ei seletata? Selge 🙂

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Terve mõistus on ka vist kadunud? 1 doosiga inimene on ka vaktsineerimata.

Sinusuguseid peole ikka kutsutakse?

Ma pole küll sama inimene, aga ma väga loodan, et ka mind ei kutsuta peole, kus naljad sellise kvaliteediga on.

Mis kvaliteedil viga on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Terve mõistus on ka vist kadunud? 1 doosiga inimene on ka vaktsineerimata.

Sinusuguseid peole ikka kutsutakse?

Ma pole küll sama inimene, aga ma väga loodan, et ka mind ei kutsuta peole, kus naljad sellise kvaliteediga on.

Sa vist pigem tahad jah saada sellisele people, kus kõik räägivad grammatiliselt korrektselt ja kellelgi ei ole kortsus riided või üleliigne juuksesalk ripakil. Pulk pees peod, must be fun 🙂

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

????????????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hah, vaat kus statistilist huumorit teisipäevahommikuks ☕

Wtf

Sa ei saa siis naljast aru, kui lahti ei seletata? Selge ????

Kus see nali siin on?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled siis vist piisavalt naiivne statistikalugeja, et naljast või kergest terviseameti naeruvääristamisest aru saada 🙂

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled siis vist piisavalt naiivne statistikalugeja, et naljast või kergest terviseameti naeruvääristamisest aru saada ????

Äge oleks teada, kellele sa seda vastasid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled siis vist piisavalt naiivne statistikalugeja, et naljast või kergest terviseameti naeruvääristamisest aru saada ????

Äge oleks teada, kellele sa seda vastasid.

Aga teeme hoopis sedasi, et kõik, kes soovivad ja ennast kuidagi puudutatuna tunnevad, võivad seda isiklikult võtta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa vist pigem tahad jah saada sellisele people, kus kõik räägivad grammatiliselt korrektselt ja kellelgi ei ole kortsus riided või üleliigne juuksesalk ripakil. Pulk pees peod, must be fun

Oh ei. Ma tahan saada peole, kus on intelligentsed inimesed, kelle naljad ei põhine teadmiste puudumisel. Mulle meeldivad terased, huvitavad naljad.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga teeme hoopis sedasi, et kõik, kes soovivad ja ennast kuidagi puudutatuna tunnevad, võivad seda isiklikult võtta.

Jep, laske käia. Selle vastuse algus ja lõpp tekitavad nagunii loogilise dissonantsi (piisavalt naiivne, et aru saada??? wtf, naiivsus kui arusaamise eeldus?), seega polegi väga põhjust süveneda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jep, laske käia. Selle vastuse algus ja lõpp tekitavad nagunii loogilise dissonantsi (piisavalt naiivne, et aru saada??? wtf, naiivsus kui arusaamise eeldus?), seega polegi väga põhjust süveneda.

Ah, pakud mulle lõunaks sõnasalatit? Kui armas!

Naiivsus antud kontekstis võiks tähendada seda, et su arusaam sellest, kuidas statistikat lugeda, või kuidas inimesi statistikaga informeerida või isegi mõjutada, või mis on statistiliste kajastuste piirangud ja puudujäägid – on puudulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naiivsus antud kontekstis võiks tähendada seda, et su arusaam sellest, kuidas statistikat lugeda, või kuidas inimesi statistikaga informeerida või isegi mõjutada, või mis on statistiliste kajastuste piirangud ja puudujäägid – on puudulik.

Sinu kirjeldatud tähenduse saavutamiseks oleks õige konstruktsioon kas “liiga naiivne, et aru saada” või “piisavalt naiivne, et mitte aru saada”. Sinu toodud variant on nende kahe segu ja ei tähenda mitte midagi.

Lähtuvalt sinu kirjeldatud tähendusest saab sinu repliik olla suunatud ainult teemaalgatajale, kes pole ilmselt piisavalt kogenud statistikalugeja, kui ta alles nüüd teada sai, et pooliku vaktsineerimiskuuriga inimesed loetakse mittevaktsineerituteks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naiivsus antud kontekstis võiks tähendada seda, et su arusaam sellest, kuidas statistikat lugeda, või kuidas inimesi statistikaga informeerida või isegi mõjutada, või mis on statistiliste kajastuste piirangud ja puudujäägid – on puudulik.

Sinu kirjeldatud tähenduse saavutamiseks oleks õige konstruktsioon kas “liiga naiivne, et aru saada” või “piisavalt naiivne, et mitte aru saada”. Sinu toodud variant on nende kahe segu ja ei tähenda mitte midagi.

Lähtuvalt sinu kirjeldatud tähendusest saab sinu repliik olla suunatud ainult teemaalgatajale, kes pole ilmselt piisavalt kogenud statistikalugeja, kui ta alles nüüd teada sai, et pooliku vaktsineerimiskuuriga inimesed loetakse mittevaktsineerituteks.

Kui sul ei ole lõbus, ei tohi teistel ka olla. Mul oli üks selline nartsissistlik ülemus kunagi.

Millestki aru ei saa, siis kohe teise inimese lõdvalt võetud väljendusoskus.

Ei, ma naersin teemaalgatajaga kaasa, sest ta tegi sarkastilise nalja.

Aga nagu ma aru olen saanud, võib sarkasmi siin ainult antivaxxerite suunas rakendada. Muidu tuleb kohe grammatika kontrolltöö 🙂

Sind traumeeriti seal koolis ikka päriselt ära selle õigekeelega? Sa midagi muud ka näed, kui sõnu, tähti ja kirjavahemärke? Selliseid asju nagu teksti sisu, mõtled juurde omalt poolt, mis see kontekst olla võiks… Kas olukorda on rakendatud huumorit, kriitikat või ehk hoopis mõnda emotsiooni?

Või kõlbab neid asju ainult siis teha, kui jutt ja pilt läheb kokku selle klikiga, millega ise ennast identifitseerid? Väike klannimeelsus. Äkki saab kellelegi kambakat teha. Saab ennast ja oma viha anonüümselt siin välja elada – mitte millegagi riskima ei pea…

Kamoon, lase nüüd siltidel ja solvangutel tulla, teistel omasugustel ka vb lõbus lugeda – ausalt, ma pahaks ei pane.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sind traumeeriti seal koolis ikka päriselt ära selle õigekeelega? Sa midagi muud ka näed, kui sõnu, tähti ja kirjavahemärke? Selliseid asju nagu teksti sisu, mõtled juurde omalt poolt, mis see kontekst olla võiks… Kas olukorda on rakendatud huumorit, kriitikat või ehk hoopis mõnda emotsiooni?

Ma ei nõustu sinuga, et vigane lauseehitus normaalne on. Vigane lauseehitus kaotab lause mõtte, aga milleks siis üldse midagi öelda, kui ei soovi mõtet edastada. Pane neli suvalist sõna ritta ja las lugeja otsib ise neile seose taha – aga ära nimeta seda sisuga tekstiks.

Huumor ja emotsioonid tulevad mängu alles siis, kui lause mõte on väga selgelt väljendatud.

Millestki aru ei saa, siis kohe teise inimese lõdvalt võetud väljendusoskus.

Ürita ühel joonel püsida. Ennist just rääkisid lugeja poolt ise tähenduste välja mõtlemisest kui ihaldusväärsest eesmärgist – mis aru saamisest siis juttu olla saab? See on ju igaühe omalooming, mitte mõtete vahetus.

Kamoon, lase nüüd siltidel ja solvangutel tulla, teistel omasugustel ka vb lõbus lugeda – ausalt, ma pahaks ei pane.

Mul ei ole sulle kahjuks silte ega solvanguid pakkuda. Objektiivne hinnang paistab sulle mitte sobivat, mis seal siis ikka.

Kui sul ei ole lõbus, ei tohi teistel ka olla. Mul oli üks selline nartsissistlik ülemus kunagi. … Ei, ma naersin teemaalgatajaga kaasa, sest ta tegi sarkastilise nalja.

Tohib ikka, naerge terviseks, kui miski naljakas on, aga ära kujuta ette, et need, kes nalja ei näe, statistikast midagi ei tea või nalja ei mõista – vastupidi. Naerma ajab ju ikka uudne asi, onju. Kedagi kuskil ajab naerma kindlasti ka mõte, et nii 2*2 kui 2+2 on 4 või et mõni sõna on tagurpidi seesama sõna (palindroom). Uudisväärtus.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hah, vaat kus statistilist huumorit teisipäevahommikuks ☕

Wtf

Sa ei saa siis naljast aru, kui lahti ei seletata? Selge ????

Sellised ei saa siis ka aru, kui kolm korda seletada

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hah, vaat kus statistilist huumorit teisipäevahommikuks ☕

Wtf

Sa ei saa siis naljast aru, kui lahti ei seletata? Selge ????

Sellised ei saa siis ka aru, kui kolm korda seletada

Endast räägid või?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellised ei saa siis ka aru, kui kolm korda seletada

Kui nali puudub, siis ei saagi naljast ju aru saada. Ka lasteaias lapsed itsitavad mõnd veidrat sõna kuuldes end pooleks, aga pole lootustki, et täiskasvanu selle sama sõna peale naerma purskaks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole hullu, varsti on kahedoosilised ka jälle vaktsineerimata ja läbipõdenud läbipõdemata.

 

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole hullu, varsti on kahedoosilised ka jälle vaktsineerimata ja läbipõdenud läbipõdemata.

Aga ongi juba praegu 2. doosi saanud ka, kui ei ole 2. doosist möödas 7 päeva (Pfizer) või 14 päeva (Moderna).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juu peeti silmas 6-8 arvestatud immuunsust, või aastaaegset passi kehtivust.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kõige kindlam?