Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõige kohatumad kommentaarid, mis teile kunagi öeldud.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 185 )

Teema: Kõige kohatumad kommentaarid, mis teile kunagi öeldud.

Postitas:
Kägu

Mul on paar tükki hästi meelde jäänud. Solvunud ma neist polnud..pigem jäi suu lahti 🙂

1. Olin teismeline. Istusin parima sõbrannaga Hellas Hundis. Mingi hetk ühinesid meiega kaks noormeest kõrvallauast. Rääkisime niisama ja oli lõbus. Järsku üks meestest ütleb mulle: “Sa oled väga ilus, aga sa näed nagu mustlane välja. Ma ei usaldaks sind”.

2. Kuskil 5 aastat tagasi. Olin ühe töökaaslase sünnipäeval. Mingi hetk tuleb minu juurde sünnipäevalapse mees (keda ma võib-olla paar korda elus näinud) ja ütleb, et talle kohe üldse ei meeldi paksud inimesed, ta lausa jälestab neid. Ma mainisin talle, et miks sa siis minuga räägid – mul siin ka 10 kilo lisa. Vastas, et ega rohkem räägigi ja läks minema.

3. Istusin Kadrioru pargis ja ootasin oma sõbrannat. Vanem härrasmees istub mu kõrvale ja lajatab “Kurat, sul rinnad nagu udarad” ja läheb minema.

Nagu mainitud, ma ei solvu selliste asjade peale aga suu jätab ikka lahti. Mina küll ei suudaks kellelegi selliseid kommentaare teha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Üks noormees, kellega olime paar korda koos väljas käinud, lasi oma tuttaval mulle edasi öelda, et ta ei soovi minuga enam kohtuda, kuna ta ei talu mu häält.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ütlejale pole see ju mingi asi, ta lihtsalt ütleb. Nii et väita, et sina ei suudaks selliseid kommentaare teha, pole ikka õige. Sa ei tee kommentaare, mis sind ennast riivaks. Aga sa ei tea iial, kas sinu pilk, hääletoon, olek, sõnad, teod või tegemata jätmised pole kedagi südamepõhjani solvanud. Isegi parim enda jälgimine ei taga seda, et inimene ikkagi solvub. Sest on varem kõvasti haiget saanud ja piisab ilusti öeldud sõnade hääletoonist. Mina näiteks ei oska sõnu öelda, aga võin öelda ,et hääle tooniga on küll kõvasti haiget saadud. Isegi nooremana mõelnud, et kuidas nad ometi suudavad niimoodi haiget teha. Aga siis on selgunud, et inimene pole isegi arugi saanud ,et haiget saadi ja haiget tehti. Kuidas sa tead, et sa pole suutnud kellelgi oma hääletooniga haige teha?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olin väga noor, ehk kuskil 14-15, kui üks täiskasvanud mees ütles mulle, et muidu olen ilus, aga mul on väga ebaseksikas nina. Ma olin šokeeritud. Mina, kes ma ei teadnud seksist veel midagi, ei saanud aru, mis mõttes saab nina olla seksikas või ebaseksikas.

Kusjuures, mul täisa tavaline nöbinina. Ei ole konksus ega lössis ega muul moel silmatorkav. See on minu pika elu jooksul ka elus esimene ja viimane kord, kus keegi on mulle minu välimuse kohta midagi halvasti öelnud. Meestele olen ma alati meeldinud. Eriti veel noorena. Ja keegi pole mu nina kohta kunagi midagi öelnud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kõndisin sõbrannaga tänaval kui astus ligi üks noormees ja luges Juhan Liivi luuletust (“Helin”, kui kedagi huvitab). Ütlesin talle umbes midagi sellist, et see on väga ilus Liivi luuletus (ta ilmselt lootis, et me ei tea luulest midagi, kuid seda luuletust ma ikka tean), mille peale ta vastas “Sa oled väga tark, aga ma siiski kepiksin su sõbrannat”. Ei osanudki kuidagi reageerida, kahju küll polnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et mul on värdjad rinnad ja puseriti kollased hambad. See on õige ka tegelikult.. rindadele tegin lõpuks plastilise operatsiooni, hambad ootavad breketravi ja siis valgendamist

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paar korda on küsitud, et kas ma olen rase. Tol hetkel tõesti polnud. Ilmselt siis olin lihtsalt paks. Miks sellist asja küsida? Küll ma räägiks õigel ajal ise kui oleksin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi üks matsakas ja notsu näoga ise kole kui öö klassiõde tuli mulle kehalise tunnis ütlema, et mul on suured kõrvad. Jäi suu lahti, et kes üldse nii ütleb.
Kui olin mehega juba mitu aastat koos elanud, lapski olemas, siis ühe vestluse käigus mainis, et ta esialgu polnud minus kindel, sest mul on lai laup ja see teda häiris 🙂 Polnud ta mul ka ideaalmees number 1 ja alkoga veidi liialt oli tegemist, et mul oleks olnud palju rohkem häirivaid asju tema juures nimetada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olin just emaks saanud ning kärutasin uhkelt ja rõõmsalt beebiga ringi. Kolleeg tuli vastu, vaatas titte ja ütles:”Ära häbene oma last!” Olin täiesti rabatud ja ei osanud sõnagi vastata. Sünnitus oli tõesti raske olnud, olime lapsega esialgu mõne nädala haiglas ning nähtavasti olid töökohta jõudnud kuulujutud, et sündis puudega laps.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nagu mainitud, ma ei solvu selliste asjade peale aga suu jätab ikka lahti. Mina küll ei suudaks kellelegi selliseid kommentaare teha.

Ometi oled solvunud ja lajatanud siia kõigile oma isikut iseloomustava kommentaari. Mida me nüüd tegema peaksime – lohutama sind selles, et ära käi pubides, kus kõrvallaua poisid meelate tüdrukute lauda istuvad, ära pane selga avarat dekolteed, kust “udarad” välja paistavad, ära näe oma säravate kulinatega välja nagu mustlane, tee trenni ja võta kaalust alla, jne.jne. Järelikult on need väikesed märkused igati head õppetunnid, et oleksid võimeline ise oma välimust kohendama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olin umbes 11.Tartus Sõpruse poe juures karjust üks mees mulle otsa vaadates üle kogu parkla: lits.
Oi see oli piinlik, olin laps, poistega mängisin vaid pallimänge ja seksist polnud aimugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle meenub üks, ca 10a tagasi, olin siis 19-20. Sõbranna juures oli mingisugune istumine ja seal oli ka seltskond tema toonase kuti sõpru. Üks neist ütles mulle mingi hetk umbes selline lause, et “sa oled täpselt selline naine, et sobid vaid üheöösuhteks, ilus, aga sisu pole”. Ahsoo, oli tore teada, et keegi otsustas minu “sisu” üle paarkümne minutiga 🙂 tegelikult ma olin väga solvunud. Nii nõme kommentaar!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandust, usun, et need asjad on haiget teinud, aga teisalt – need on üsna naljakad.
Väga huvitav teemaalgatus igatahes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina võtan selliseid inimesi kui peast lihtsaid, kes ei saagi aru, et midagi valesti ütlesid. Või vaevlevad nad mingi tõsise probleemi küüsis, et tunnevad vajadust kellelegi halvasti ütlemisega oma kehva enesetunnet sekundiks parandada.

Tavaliselt minnakse ikka välimuse kallale, sest nii on ju kõige lihtsam. Kõige vastikum kommentaar on olnud lihtsalt tänaval kõndides. Mingi kõvataja pidas vajalikuks hõisata, et “Naised on siin nii rasvased”. Kui oled just 20 kg maha võtnud ning oma täiskasvanuea kõige madalamas kaalus, siis jääb ikka mõru maitse suhu küll.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle on korduvalt täiesti võhivõõraste inimeste poolt tänaval juurde astutud ja öeldud, et ma olen õudne peletis. Olen jah, mis me teeme siis nüüd? 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina võtan selliseid inimesi kui peast lihtsaid, kes ei saagi aru, et midagi valesti ütlesid.

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida sa ilma oma meheta üldse elus saavutanud oleksid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nt see “lits!” karjuja võis ju vabalt olla psühhoosis ja hallutsinatsioonidega (õudne, ise erialainimene ja kirjutasin selle valesti, alles lehekülg hiljem tsitaadis sain aru, et midagi läks nihu :D), niiet ta sind õieti ei näegi, tema poolest võib seal vastas kasvõi koer olla. Või joomadeliiriumis punaseid kuradikesi taga ajav tüüp vms. Aga “tempel mällu igaveseks” jääb kuuljale eluksajaks ikkagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks meenus veel 🙂 Suhtlesin netis ammu ühe mehega. Lõpuks saime kokku ka ja jutt läks meil esoteerika valdkonna peale, mis mõlemale huvi pakub. Mõtlesin endamisi, et ohoo, et sellist meessoost isikut pole kerge leida ja meil on vähemalt 1 ühine huvi ja juttu jätkub kauemaks. Kui ta siis hakkas rääkima, et ta oskab näojoonte järgi inimese iseloomu öelda, et käis ka hiljuti selle alasel koolitusel. Et ma kena naine, aga minul näojooned olevat paraku sellised, mis ei tõota head, et viitavad egoismile. Paraku pani vennike väga puusse ja spetsialisti temast sel alal kindlasti ei saa 🙂 Ma olen just vastupidiselt liiga ennastohverdav teiste heaks, mida tuleks mul enda juures muuta. Rohkem polnud meil millestki rääkida ja rohkem ei kohtunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oli raske rasedus, laps sündides alakaaluline, minu kaalutõus 30kg, 57kg olin enne rasedust, 80kg peale lapse sündi. Asi oli mitme halva asjaolu kombos, mis avastati alles peale järgmise lapse üsasisest surma.
Istusime mehe venna juures laua taga kui mehe vanaema küsis, et kas ma olen juba palju raha pidanud kulutama uute riiete peale, sest vanad mulle ju kindlasti enam ei mahu. Teiselt poolt hakkas ämm kohe kaasa seletama, et jajaa, sa oled ikka kõvasti juurde võtnud. Üle laua läkski minu kehakaalu arutamiseks, abikaasa sekkus, mille peale ämm teatas, et ta ongi otsekohene ja see ongi hea, vähemalt ei räägi ta mind taga vaid ütleb otse näkku. Selle kõige keskel olin mina, niigi õnnetu oma kaalu pärast, värskelt sünnitanud, magamata, hormoonidest tulvil, ma oleks tahtnud neile kohapeal peksa anda ja siis nurga taha nutma minna. Nemad ei teadnud kui palju ma olin üritanud kaalu langetada, aga iga katse lõppes sellega, et organism lõpetas hoopis piimatootmise. Laps oli niigi väike, kaalutõus 0 ja mina sealjuures suur nagu vaal. Jäin üsna ruttu uuesti lapseootele, laps suri ja alles siis hakati uurima, miks mul sellised asjad juhtunud on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen aastaid kannatanud söömishäire all ja kaalusin väga vähe. Nüüd olen normaalkaalus ja mitmeid kordi on öeldud, et sa oled juurde võtnud või paksuks läinud. Iga kord teeb see nii haiget, ma pole suutnud siiani endaga rahu sõlmida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kummaline, aga neid kõige valusamaid ja ebameeldivamaid kommentaare on mulle teinud mu oma lähedased.

Õde on mitmeid kordi mu välimust kritiseerinud, nii omaette olles, kui seltskonnas. Näiteks võib ta pikalt takseerida mu kleiti ja öelda siis, et “ma arvan, et mulle sobiks see kleit paremini. Sinu kehakujuga ei sobi see ju ABSOLUUTSELT”. Või siis: “issand, MIKS sa sellise soengu lõikasid?!”. Lisaks võib ta teha sobimatuid kommentaare mu lapse või mehe kohta. Täiesti süüdimatult. Ja kui talt küsida, et miks sa nii ütled, siis mängib süütukest, volksutab silmi ja teatab, et eino ega ma siis midagi pahasti ei mõelnud. Ega jah, aastaid oled mulle s*tasti öelnud lihtsalt hea pärast. 😀 Aga noh, kuna ta on sedasi käitunud aastaid, siis lõpuks ei pane neid kommentaare enam tähelegi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina võtan selliseid inimesi kui peast lihtsaid, kes ei saagi aru, et midagi valesti ütlesid.

Kommentaar eemaldatud.

Aspergerid ja autistid tihti ei oma n-ö pidureid jah. Kuna endal perekonnas mitu sellist, siis lapsest saadik harjunud, kuid kui vend sõbrannale ütles et tal must kael et kas ei pese ennast, siis läks jupp aega selle silumiseks. Ja vend ei saanudki aru, et midagi valesti ütles, tal oli huvi kas sõbrannal pole kodus vett või miks kael must. Muidu vennal väga kõrge IQ, kuid suhtlemine väga piiratud (ülikooli samas lõpetas cum laudega).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Minu meelest oleks rumal puhast ebaviisakust ja matslikkust aspergeri või autismiga siduda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen seda siin kuhugi mujale teemasse juba kirjutanud millalgi, aga olin vist u 7. klassis kui läksin hambaarstile polikliinikusse. Registraator küsis leti tagant läbi oma väikese luugi: palju teil neid lapsekesi on kah? Jeerum, noh, kus ma alles ehmatasin.
Pärast ema kodus seletas, et paljulapselistele on hambaravi odavam või tasuta vms.
See oli juba 25 a tagasi, seega, ei, mul ei olnud seljas nahast miniseelikut ega võrksukki ega meiki näos. Sinine koolivorm oli küll ära kaotatud vist juba, aga minu range ema ei lubanud mul suva hilpudega käia, ikka pidi koolis korralik seelik ja pluus olema. Ja ma olin pikk ja piitspeenike laps, mingit vormi ka polnud, et täiskasvanuks pidada. Siiamaani ei saa aru, KUIDAS oli võimalik mind endast vanemaks pidada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olin umbes 11-12. Oli suvevaheaeg ja mina olin ajaviiteks ema töö juures. Istusin välistrepil, samal ajal käis maja välisfassaadi juures mingi väike remont. Üks töömeestest istus minu kõrvale trepile suitsu tegema. Oli teine ilmselt ka üsna poisiohtu, lapsena ei osanud ma tema vanust hinnata, minu jaoks oli ta ikka täismees, aga nüüd arvan, et ehk ta mingi napp 20 oli, kui sedagi. Ei mäleta, millest ta minuga rääkima hakkas, ilmselt niisama mõned tühised laused vahetasime. Küll on aga mul eredalt meeles, et mul olid lühikesed püksid jalas ja mingil hetkel peatus ta pilk ilmselt mu jalgadel, igatahes kommenteeris ta: “Ühel päeval, kui sa naiseks sirgud, saavad sul väga ilusad jalad olema”. Ma ei osanud mitte kuidagi reageerida, mäletan seda veidrat ja ebamugavat tunnet, et ühelt poolt tundus, nagu oleks ta mulle komplimendi teinud, aga teiselt poolt tundus see kompliment mulle, tüdrukuohtu lapsele, kuidagi väga sobimatuna. Nüüd, täiskasvanuna, leian, et oligi ikka kahtlane ja kohatu täismehel midagi taolist ühele lapsele öelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Päev peale sünnitust tuli töökaaslane ettevōtte poolt haiglasse lilli tooma. Mind nähes ja kōhtu vaadates mainis, et Sa poleks nagu sünnitanudki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Minu meelest oleks rumal puhast ebaviisakust ja matslikkust aspergeri või autismiga siduda.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
paadund perekoolik

Päev peale sünnitust tuli töökaaslane ettevōtte poolt haiglasse lilli tooma. Mind nähes ja kōhtu vaadates mainis, et Sa poleks nagu sünnitanudki.

Ma mitu korda lugesin seda kommentaari ega mõistnud, mis selles kommentaaris kohatut oli. Siis aga sain pihta: ta ütles seda (sinu meelest) selles võtmes, et su kõht on endiselt suur. Mina aga sain esimese hooga aru, et ta tegi just komplimendi, et su kõht on nii väike, et ei saa arugi, et sa oled just rase olnud ja sünnitanud. Äkki tema mõtles ka hoopis niipidi?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 185 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõige kohatumad kommentaarid, mis teile kunagi öeldud.