Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõige kohatumad kommentaarid, mis teile kunagi öeldud.

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 236 )

Teema: Kõige kohatumad kommentaarid, mis teile kunagi öeldud.

Postitas:
Kägu

Mulle käis mees muudkui peale, et vaja ikka juuksuris käia, et soeng on nõme ja ei sobi mulle. Juuksurist tulles teatas, et enne oli igatahes ilusam 😀

+26
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu ema ükskord vist solvus, kui ma olin tema juures ja päevad hakkasid ootamatult. Küsisin talt vahendit ja ta ütles, et tal pole juba üle 5 aasta päevi olnud ja hakkas põhjendama, miks tal menopaus nii vara hakkas. Ma aga üldse ei taibanud seda tol hetkel, et mu ema oli 55a ja võibolla polegi enam päevi. Tema aga vist arvas, et minu arust tal veel peaks olema.

Mul oli ka kord emaga sarnane situatsioon, et küsisin vahendit 🙂 päevade vastu ja ema ütles piinlikkusttundva näoga, et tal ei ole. Ta küll midagi põhjendama ei hakanud, aga ma loodan, et ta sai ehk ikka aru, et mul ei tulnud üldse pähe mõelda, et äkki mu ema on piisavalt vana menopausi jaoks (ta oli küll pigem 60 kanti). No samasugune keskealine nagu mina ju, eksole??

No ma ei tea nüüd. See on ikka ka kummaline, kui 55-60-aastaste naiste tütred ei adu, et nende emadel menopaus on. See näitab, kui enesekeskseid elusid nad elavad, märkamata enda ümber teisi inimesi, isegi mitte oma lähedasemaid.

Minu ema ei olnud ega ole ka praegu veel mingi vanamutt, et see oleks ilma mõtlematagi selge olnud, ja mul ei ole kalduvust mõtiskleda teemal “kellel minu tuttavatest naistest võiks juba menopaus olla”.

+26
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kohtusin kunagi ühel peol inglise meesterahvaga. Oli teine selline kena ja viisakas, kuni ta peo lõpus mulle sõnad peale luges, et ma kunagi ei laseks kellelgi endale öelda, et ma olen inetu. Ja nii ta seda härdalt mulle muudkui kordas.

+35
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keskkoolis üks klassivend ütles mulle, et ma olen nii kole, et tal läheb süda pahaks iga kord kui ta mind näeb (nüüd mõtlen, et on perekooli oksendajatega ilmselt samast suguseltsist).
Paar aastat hiljem kõndisin oma tollase kutiga (praeguse abikaasaga) kodulinnas tänaval. Üks klassiõde tuli vastu ja jäime juttu ajama. Mees jalutas vaikselt edasi. Klassiõde ütles, siira imestusega, et kuule, see on täitsa ilus kutt ju.

+20
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Juhtus kuskil 2 ndl tagasi. Olin poes hügieenisidemete riiuli juures, panin pakki just korvi, kui pealtnäha üsna soliidne ja korralik 40ndates meesterahvas (ei olnud mingi nolk ega “lõhnadega”) kõndis mööda, vaatas mulle otsa ja ütles: “No päris rõve ju!”

Siiamaani kummaline, et mida ta siis sellega mõtles. Mina ise või? Et hügieenisidemeid ostsin? Et mul päevad on? Ei tea, olin nii segaduses, et täpsustama ei hakanud.

Need on sellised inimesed, kes ise kunagi vetsupaberit ei osta. Sest päris rõve ju. St teiste silmas palki näevad aga enda omas mitte.

No ma ei tea nüüd. See on ikka ka kummaline, kui 55-60-aastaste naiste tütred ei adu, et nende emadel menopaus on. See näitab, kui enesekeskseid elusid nad elavad, märkamata enda ümber teisi inimesi, isegi mitte oma lähedasemaid.

Minu emal polnud veel 60. eluaastaks menopaus alanud. Aga tema suhtumine oli, et sellistest asjadest peres üldse ei räägita ja eriti mehed ei tohi sellest midagi teada.

+9
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu emal polnud veel 60. eluaastaks menopaus alanud. Aga tema suhtumine oli, et sellistest asjadest peres üldse ei räägita ja eriti mehed ei tohi sellest midagi teada.

Kuidas sa tead, et su emal 60-selt veel menopausi ei olnud, kui sest teemast üldse ei räägitud? Mina siiralt ei tea, millal mu emal menopaus hakkas. Täesti hämming, et keegi, kelle peres sest teemast ei räägita, teab oma ema menopasi algust.

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina olen “tagant gümnaasium, eest muuseum” tüüp. Talvel istus trammis mu kõrvale joogine vene noormees. Mul oli kombeks kanda suurt salli ümber pea. Noormees istus selge sooviga mulle veidi külge lüüa, kummardus ettepoole, et mulle näkku vaadata ja kohkus siiralt: “Staruha, bljät?!”
Olin umbes 45.

+48
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuidas sa tead, millal su emal 60-selt veel menopausi ei olnud, kui sest teemast üldse ei räägitud?

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

+4
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Peres, kus mehed ei tohi sellistest asjadest mitte midagi teada hoitakse vastavaid vahendeid avalikult vannitoas?

Minu peres tõesti ei räägitud, mehed ei tohtinud teada ja vahendid ei olnud kellelgi silma all. Ma ei tea, kus mu ema oma vahendeid hoidis. Kui mul endal esimest korda päevad hakkasid, siis hankisin ise endale kuskilt mingi vati ja sinna ümber vana voodilina tüki, sest sellistest asjadest ei räägitud.

Seepärast imestangi, et peres, kus ei räägita ja midagi teada ei tohitud, äkki siiski räägitakse või hoitakse vahendeid avalikult kõigile näha.

PS. Vahendid nähtaval võisid emal olla ka selleks, et tötar külas käies ei peaks küsima, kui vaja, võib lihtsalt kasutada ka siis, kui endal enam vaja ei olnud.

+4
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Peres, kus mehed ei tohi sellistest asjadest mitte midagi teada hoitakse vastavaid vahendeid avalikult vannitoas?

Oh aeg küll, omavahelistes vestlustes võib jutu seeski midagi poetada, näiteks küsis tütrelt külas viibides äkki sidemeid või mida iganes. Elu ei ole nii skemaatiline, et nagu lause kirjas on, nii on ongi kogu elu. Inimesed suhtlevad omavahel. Ei, see ei tähenda pidulikku ettekannet teemal “mina ja mu menopaus”.
Kas mõned käod tõesti arvavad, et ühe perekooli kommentaariga on kirjeldatud kogu argipäev kõigis oma nüanssides ja juhustes?

+20
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu eksmees oli asperger. Võis ka äärmiselt solvavaid asju öelda ja mitte aru saada, et see oli solvav. Kuidas vahet teha matslusel ja aspergeril? Lihtne! Aspergerid ei saa ise ka solvangutest aru, st võid neid päev otsa solvata, aru nad ei saa ja ei solvu. Neil on üldse tavainimestest vähem tundeid. Ridade vahelt nad lugeda ei oska, irooniast aru ei saa.

Tavaline mats aga läheb ise kohe pöördesse, kui teda vastu solvatakse.

See oli vaid sinu eksmees. Autistid on omavahel väga erinevad ja üldiselt just vastupidiselt levinud arvamusele palju tundlikumad kui need nö tavalised inimesed.

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ülikooli esimesel aastal tekkis mul peiks, kes muuhulgas küsis, et miks sul üks esihammas tume on? (olin väga vaesest perest ja pealegi hambaravi tehti väikelinnas selliselt…)
Neelasin alla, meil tekkis sellien on off suhe… saime kord peale 6 kuud kokku ja siis ta ütles, et ma olen poisilik tüdruk.
Läks 2 aastat mööda, sai tema lapse kuid otsis mind üles ja tahtis armukeseks… saatsin pikalt.
10 aastat hiljem kohtusime ja siis ta oli siiralt imestunud, et mul on 3 last 😀 et päriselt või teed nalja???!!
Siis kohtumise lõpus ütlesin, et tsau, näeme siis vanadekodus ja ma teen oma kitsega sulle tuule alla 😀

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

10a tagasi keskooli ajal ütles üks kutt, et minuga seksides on kindlasti kõhu pealt näha kuidas m… liigub. Olin siis hästi peenike.

+17
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ema ükskord tunnistas sellise kõvera naeratusega, et ma olin sündides talle nii palju valu teinud. Olin enneaegne ja sündides väga pisike. Tol korral imestasin vaid, et huvitav, kas vend tuli siis lupsti välja nagu seebitükk? Alles hiljem jõudis solvumine pärale. Mis ema see on, kes oma tütrele sellist asja ütleb! “Tööõnnetusest” saaks nagu arugi, et ikka juhtub soopvimatuid rasestumisi, kuigi ka seda oma lapsele ütelda on alatus, aga et misuke laps see ilma sünnitusvaludeta sünnib, isegi kui on nö kerge sünnitus?!

+4
-29
Please wait...

Postitas:
Kägu

“seda eite lüpsaks küll (u 4-7 aastat vanemad 13aastase kohta)”, “paneks sulle otse tisside vahele” (klassikokkutulekul), “sa lakud seda jäätist nagu m-nni” (minust 10 aastat vanema noormehe poolt), “pane suu kinni, muidu m. jookseb suhu” (vanem mees meile põhikooliealistele).

Tihti flirditakse naiste üle vingudes, et küll on naised kilulõhnalised v.d, küll naised on l.tsid, kes kasutavad mehi ära, “ainult prostituudid kannavad kontsi ja meigivad end, sina korralik tüdruk küll selline pole” ja nad arvavad, et selline jutt läheb naistele peale. Sest kõik teised naised on halvad, ainult sina oled hea.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olin väga noor, ehk kuskil 14-15, kui üks täiskasvanud mees ütles mulle, et muidu olen ilus, aga mul on väga ebaseksikas nina. Ma olin šokeeritud. Mina, kes ma ei teadnud seksist veel midagi, ei saanud aru, mis mõttes saab nina olla seksikas või ebaseksikas.

Kusjuures, mul täisa tavaline nöbinina. Ei ole konksus ega lössis ega muul moel silmatorkav. See on minu pika elu jooksul ka elus esimene ja viimane kord, kus keegi on mulle minu välimuse kohta midagi halvasti öelnud. Meestele olen ma alati meeldinud. Eriti veel noorena. Ja keegi pole mu nina kohta kunagi midagi öelnud.

See on solvamistaktika, kus võetakse ette muidu ilus naine ja mõeldakse välja suvaline solvang, mis ei käi päris iluvea kohta. Mehed arvavad, et sellised solvangud mõjuvad naisele nagu mäng. https://en.wikipedia.org/wiki/Negging

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No näiteks vastavatest vahenditest vannitoas? Natuke kujutlusvõimet ei teeks paha.

Minu peres tõesti ei räägitud, mehed ei tohtinud teada ja vahendid ei olnud kellelgi silma all. Ma ei tea, kus mu ema oma vahendeid hoidis. Kui mul endal esimest korda päevad hakkasid, siis hankisin ise endale kuskilt mingi vati ja sinna ümber vana voodilina tüki, sest sellistest asjadest ei räägitud.

Seepärast imestangi, et peres, kus ei räägita ja midagi teada ei tohitud, äkki siiski räägitakse või hoitakse vahendeid avalikult kõigile näha.

PS. Vahendid nähtaval võisid emal olla ka selleks, et tötar külas käies ei peaks küsima, kui vaja, võib lihtsalt kasutada ka siis, kui endal enam vaja ei olnud.

No mina teadsin, et mu emal 60-selt veel menopausi polnud sellest, et tualetti minnes surus ta sageli midagi pihku ning vannitoa prügikastis olid samasugused paberisse keeratud pambukesed, nagu ka mina neid sinna jätsin. Isast polnud prügikastis mingeid jälgi, ta ei kasutanudki seda. Ta ka ei vaadanud sinna ja kui ka oleks vaadanud, kas ta oleks aru saanud – ei tea. See oli liiga naiste asi ja isa hoiti sellest väga kõrvale.

Minu meelest pole selgemat märki, kui kuskil korteris kellelgi külas olles käekotis soritakse, midagi pihku surutakse ja kätt varjates vetsu minnakse ja siis pärast kolksatab kas kraaanikausialuse kapi uks köögis kui vetsus prügikasti pole või halvemal juhul rändab miski pihust käekotti tagasi. Või läheb ema oma õe või sõbranna pisikeses korteris vetsu koos käekotiga. Selgelt mitte meikimiseks, sest kas mingit meiki pole näha ei enne ega pärast või on ema just avalikult esiku peegli ees nina puuderdanud ja huuled värvinud.

Lisaks naiste vahel tuli ka aegajalt juttu, et “ma igaks juhuks täna seda helebeeži seelikut ei pane, tead küll” vms.

+5
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need kõige kohatumad olen ära unustanud (halb mälu tuleb vahetevahel kasuks), aga kunagi lubas üks sugulane, et mul läheb töökoha leidmisega väga raskeks minu venitatud kõrvarõngaaukude tõttu. Räägime siis ca 12-st millimeetrist, mitte hiigelsuurtest, mida tüüpiline eestlane ette kujutab. Töövestluseid on mul elus olnud 3, kõikidesse kohtadesse on mind ka tööle võetud ja tundub, et vaatamata minu kohutavatele aksessuaaridele pole mul töö leidmise ega hoidmisega raskuseid olnud.
Seoses sama teemaga meenus, et vanemad (pigem kasuisa) õpetasid mu nooremale vennale selgeks, et need on rõvedad ja vend pidas vajalikuks seda mulle iga kord, kui kohtusime, välja öelda. Kestis see periood kuskil kaks-kolm aastat.

+6
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu eksmees oli asperger. Võis ka äärmiselt solvavaid asju öelda ja mitte aru saada, et see oli solvav. Kuidas vahet teha matslusel ja aspergeril? Lihtne! Aspergerid ei saa ise ka solvangutest aru, st võid neid päev otsa solvata, aru nad ei saa ja ei solvu. Neil on üldse tavainimestest vähem tundeid. Ridade vahelt nad lugeda ei oska, irooniast aru ei saa.

Tavaline mats aga läheb ise kohe pöördesse, kui teda vastu solvatakse.

See oli vaid sinu eksmees. Autistid on omavahel väga erinevad ja üldiselt just vastupidiselt levinud arvamusele palju tundlikumad kui need nö tavalised inimesed.

Vaidlen vastu. Töötan aastaid lastega kes on aspergerid, autistid ja ATH-d. Autistid ja aspergerid võivad olla väga tundlikud mõne heli, lõhna või muu väliskeskkonnast tuleneva teguri suhtes. Solvuda nad ei oska ja tunnete peenhäälestust ammugi mitte (see ju ongi diagnoosi üks alustest). Puhas ATH võib olla aga küll väga tundlik ja solvuda.

+9
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äkki jätaks nüüd neeed vaidlused aspergerite ja menopausi teemadel ning ei solgiks huvitavat teemat ära?

+41
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõige nõmedamad ja arulagedad kommentaarid on öeldud siin perekoolis.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuli üks naljakas olukord meelde.
Olin kuskil 18-19 aastane. Tutvusin ühe noormehega (ei mäletagi enam kus) ja läksime Saiakangi kohvikusse. Hakkasin oma rahakotti otsima – tuli välja, et olin tööle unustanud. Noormees nägi seda ja mainis, et väga hea, sul polegi seda koogitükki vaja. 😀
Mis siis ikka istusin ja vaatasin kuidas ta sõi ja kohvi jõi ja rääkisime niisama juttu.
Läksin temaga korra veel välja (pigem juba huvi ja nalja pärast), rahakott oli seekord kaasas ja tellisin endale jäätise ja kohvi. Tema siis istus ja kommenteeris et “Sa ikka tead, et jäätis teeb paksuks?”

Oeh naljakaid inimesi leidub!

+28
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Põhikoolis klassivend pärast suvevaheaega mu rindu vaadates: “Oi, sul on sidrunid vahepeal kasvama läinud.”

Olen vahepeal olnud aknega hädas ja kord mehe vanaema juurde minnes oligi näos üks suur põletikuline punn. Meiki küll kannan, aga mitte nii paksu, et see seda oleks täielikult ära katnud. Vanaema tuli siis küsima nii muuseas, et misasi see mul näos on.. ei tea, kas oma eluea jooksul pole tõesti aknet või vinnipunni kordagi näinud?

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas sa tead, et su emal 60-selt veel menopausi ei olnud, kui sest teemast üldse ei räägitud? Mina siiralt ei tea, millal mu emal menopaus hakkas. Täesti hämming, et keegi, kelle peres sest teemast ei räägita, teab oma ema menopasi algust.

Sest minul sellist suhtumist ei ole ja aja jooksul on ka tema end rohkem avama hakanud. Kui korra mainisin tema terviseprobleemidega seoses võimaliku põhjusena üleminekuvaevusi, siis ütleski, et ei ole veel menopausis. See oli pärast tema 60. sünnipäeva. Võib-olla tõesti valetas häbist. Praegu on juba 70, eeldan, et sellega on nüüdseks kõik korras. Rääkinud me sellest muidugi ei ole.

Vahendeid kuskil avalikult ei hoitud. Kasutasime ka erinevaid vahendeid, nii et ei olnud kunagi vajadust emalt neid küsida.

+2
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

1. Esmakohting netist leitud mehega, üksi tütart kasvatav isa. Kirjavahetuses oli endast viisaka ja mõtleva inimese mulje jätnud. Käisime söömas. Kui lahkumiseks tõusime, küsis, et kas ta võib mind kallistada. Mul sellise viisaka embamise vastu ei ole üldjuhul midagi, olime sõbralikult vestelnud. Tüüp aga haaras loa saades kohe kõvasti ümber piha kinni ja pigistas ja siis kommenteeris üllatunult: “Sa oled isegi üsna tihke tükk, kuigi nii sale. Tavaliselt sellised saledad on keskelt vedelad, aga sa oled enam-vähem.”
Selgitas veel pikalt ja laialt, kuidas lisaks kaalunumbrile on väga oluline naise juures lihasmass ja et ta mu kaalu ja pikkust teada saades olevat arvanud, et olen “vedela olemisega”.

2. Sattusime mehe parima sõbra endise naisega (kes oli ise juba uues suhtes) ühes pulmas lähestikku istuma. Mu mees oli külalistest ja peost pilte teinud ja see naine palus, et kas võib neid aparaadist vaadata. Keris siis pilte edasi ja tagasi ja kui jõudis pildini, mis oli minust, küsis mu mehelt: “Kas sulle meeldivad mehelikud naised?” Vot see oli küll valus. Istusin ju sealsamas kõrval. Olime tollal üsna peost suhu elamas, kogusime kodu jaoks raha ja mul ei olnud ühtegi kena kleiti, mida pulma selga panna. Panin ülikooli lõpetamiseks ostetud tumeda pükskostüümi. Soeng oli kinnine, kandsin prille ja pole ma ka eriliselt haldjalike näojoontega tõepoolest kunagi olnud. Fotogeenilisusest rääkimata. Endiselt natuke torkab sees, kui sellele mõtlen, kuigi olen hiljem saanud komplimente ja on korduvalt isegi öeldud, et olen ilus naine (mida mul on paraku väga raske endasse nö sisse lasta, siiani ei usu). Olen mõelnud ka sellele, et ju sellel noorel naisel olid tollal omad deemonid, millega võitles. Ta nii väga püüdis oma eksile seal pulmas näidata, kui õnnelik ja ilus ja rõõmus ta oma uues suhtes on. Ju leidis siis ka minu ühena neist, kellel najal end upitada.

+15
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ema ükskord tunnistas sellise kõvera naeratusega, et ma olin sündides talle nii palju valu teinud. Olin enneaegne ja sündides väga pisike. Tol korral imestasin vaid, et huvitav, kas vend tuli siis lupsti välja nagu seebitükk? Alles hiljem jõudis solvumine pärale. Mis ema see on, kes oma tütrele sellist asja ütleb! “Tööõnnetusest” saaks nagu arugi, et ikka juhtub soopvimatuid rasestumisi, kuigi ka seda oma lapsele ütelda on alatus, aga et misuke laps see ilma sünnitusvaludeta sünnib, isegi kui on nö kerge sünnitus?!

Kas oled kindel, et ema mõtles füüsilist valu? Enneaegse lapse pärast võib väga palju muret ja hingevalu tunda.

Aga ka minu suguvõsas on meessoost isikud pjedestaalil ja naised need teised, tavalised olendid. Suhtutakse lihtsalt erinevalt.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meenus veel mu ämm, kes, nähes nööril meie voodipesu kuivamas, hüüdis:” “Kes teist niiiiii koleda täpilise tekikoti ostis?”

+19
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas oled kindel, et ema mõtles füüsilist valu? Enneaegse lapse pärast võib väga palju muret ja hingevalu tunda.

Aga ka minu suguvõsas on meessoost isikud pjedestaalil ja naised need teised, tavalised olendid. Suhtutakse lihtsalt erinevalt.

Jah, olen küll. See just oligi veider. Tädi rääkis pärast, et tal olevat ilmselt ka deprekas olnud ja oli lubanud end ära tappa ja mina olevat teises toas end hingetuks röökinud, uks vahelt kinni. Seega mingit erilist hingevalu ta minu pärast ei tundnud siis ega hiljem ja alati eelistaski venda.

+4
-26
Please wait...

Postitas:
Kägu

tal olevat ilmselt ka deprekas olnud ja oli lubanud end ära tappa ja mina olevat teises toas end hingetuks röökinud, uks vahelt kinni. Seega mingit erilist hingevalu ta minu pärast ei tundnud

Mis loogika see siis oli? Et kui emal oli nii tohutu deprekas, et ei saanud voodistki üles ja kaalus enesetappu, siis järelikult tal hing sinu pärast ei valutanud? Rumal järeldus.

+44
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen alati peenikese kehaehitusega olnud ja raseduse ajal hakkas kõht kohe välja paistma, mistõttu sain ülemuselt (naisterahvas) pidevalt kommentaare stiilis: “Sa oled liiga suur,” “Mees toidab üle vä?”, “Mida sa 7ndal või 9ndal kuul peale hakkad kui sa juba praegu nii suur oled??” jne. See selleks, neelasin alla ja liikusin edasi, sest tegelikult me olime koguaeg õiges mõõdus ja kaalus, aga mis hingepõhjani hinge läks oli ülemuse kommentaar, kui nägi mu lapse 3D UH pilti, mis tehti looteanatoomia uuringul ja ta ütles:
“Mis laps või asi see on? See pole lapse moodigi ju…ÕUDNE!”

+28
-6
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 236 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõige kohatumad kommentaarid, mis teile kunagi öeldud.