Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõige kohatumad kommentaarid, mis teile kunagi öeldud.

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 185 )

Teema: Kõige kohatumad kommentaarid, mis teile kunagi öeldud.

Postitas:
Kägu

Meenus veel mu ämm, kes, nähes nööril meie voodipesu kuivamas, hüüdis:” “Kes teist niiiiii koleda täpilise tekikoti ostis?”

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ema ükskord tunnistas sellise kõvera naeratusega, et ma olin sündides talle nii palju valu teinud. Olin enneaegne ja sündides väga pisike. Tol korral imestasin vaid, et huvitav, kas vend tuli siis lupsti välja nagu seebitükk? Alles hiljem jõudis solvumine pärale. Mis ema see on, kes oma tütrele sellist asja ütleb! “Tööõnnetusest” saaks nagu arugi, et ikka juhtub soopvimatuid rasestumisi, kuigi ka seda oma lapsele ütelda on alatus, aga et misuke laps see ilma sünnitusvaludeta sünnib, isegi kui on nö kerge sünnitus?!

Kas oled kindel, et ema mõtles füüsilist valu? Enneaegse lapse pärast võib väga palju muret ja hingevalu tunda.

Aga ka minu suguvõsas on meessoost isikud pjedestaalil ja naised need teised, tavalised olendid. Suhtutakse lihtsalt erinevalt.

Jah, olen küll. See just oligi veider. Tädi rääkis pärast, et tal olevat ilmselt ka deprekas olnud ja oli lubanud end ära tappa ja mina olevat teises toas end hingetuks röökinud, uks vahelt kinni. Seega mingit erilist hingevalu ta minu pärast ei tundnud siis ega hiljem ja alati eelistaski venda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

tal olevat ilmselt ka deprekas olnud ja oli lubanud end ära tappa ja mina olevat teises toas end hingetuks röökinud, uks vahelt kinni. Seega mingit erilist hingevalu ta minu pärast ei tundnud

Mis loogika see siis oli? Et kui emal oli nii tohutu deprekas, et ei saanud voodistki üles ja kaalus enesetappu, siis järelikult tal hing sinu pärast ei valutanud? Rumal järeldus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olen alati peenikese kehaehitusega olnud ja raseduse ajal hakkas kõht kohe välja paistma, mistõttu sain ülemuselt (naisterahvas) pidevalt kommentaare stiilis: “Sa oled liiga suur,” “Mees toidab üle vä?”, “Mida sa 7ndal või 9ndal kuul peale hakkad kui sa juba praegu nii suur oled??” jne. See selleks, neelasin alla ja liikusin edasi, sest tegelikult me olime koguaeg õiges mõõdus ja kaalus, aga mis hingepõhjani hinge läks oli ülemuse kommentaar, kui nägi mu lapse 3D UH pilti, mis tehti looteanatoomia uuringul ja ta ütles:
“Mis laps või asi see on? See pole lapse moodigi ju…ÕUDNE!”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olin tööga seoses ühe mehega paar korda kokku puutunud. Tuli ta siis üks päev jälle meile kontorisse, minuga tal seekord asja ei olnud, rääkis teistega oma asjad selgeks, aga enne äraminekut tuli minu laua juurde ja ütles: kui sa rohkem päevitaksid, siis oleksid suht minu maitse. Kusjuures ma olin siis rase.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tal olevat ilmselt ka deprekas olnud ja oli lubanud end ära tappa ja mina olevat teises toas end hingetuks röökinud, uks vahelt kinni. Seega mingit erilist hingevalu ta minu pärast ei tundnud

Mis loogika see siis oli? Et kui emal oli nii tohutu deprekas, et ei saanud voodistki üles ja kaalus enesetappu, siis järelikult tal hing sinu pärast ei valutanud? Rumal järeldus.

Ma pole öelnud, et ta voodis pikali oli. Tädi võttiski mu kaasa ja viis minema, emal oli suht pohhui, ta oli nagu vihanegi veel minu peale olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen alati peenikese kehaehitusega olnud ja raseduse ajal hakkas kõht kohe välja paistma, mistõttu sain ülemuselt (naisterahvas) pidevalt kommentaare stiilis: “Sa oled liiga suur,” “Mees toidab üle vä?”, “Mida sa 7ndal või 9ndal kuul peale hakkad kui sa juba praegu nii suur oled??” jne. See selleks, neelasin alla ja liikusin edasi, sest tegelikult me olime koguaeg õiges mõõdus ja kaalus, aga mis hingepõhjani hinge läks oli ülemuse kommentaar, kui nägi mu lapse 3D UH pilti, mis tehti looteanatoomia uuringul ja ta ütles:

Lihtsalt huvi pärast – miks ülemus üldse Su lapse pilti nägi? Kommentaar ise on muidugi täiega jube.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

vaatas otsa, ütles: “Ma ei saa, sul on nii siirad silmad”, lasi lahti ja rohkem minust välja ei teinud

Aga see oli ju kõige parem kompliment ühelt elumehelt, selles mõttes, et küllap sa olid lollitamiseks ja niisama kabistamiseks liiga rikkumata jne. Või sa kahtled, mida “siirad” tähendab või kuidas seda solvanguna võtta annab…?

Mulle läks see hinge just sellepärast, et mina kui hall hiir olin eluaeg olnud kõikidel pidudel pealtvaataja müürililleke, hinges aga kadestasin neid, kes muretult pralletasid, naersid ja lõbutsesid. Ega ei peagi kohe käperdama ega suvalistega seksima (ma pole siukestel pidudel kunagi käinudki), aga oleks tahtnud ka nalja teha, naerda ja niisama lobiseda. Lõbutseda ühesõnaga. Aga mina sain sellest toona aru nii, et isegi niisama pidutseda minusugusega ei kõlba, täielikult ebahuvitav olevus. Väga valus oli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lihtsalt huvi pärast – miks ülemus üldse Su lapse pilti nägi? Kommentaar ise on muidugi täiega jube.

Olime just hommikul tööle tulnud ja üks kolleegidest küsis, kuidas meil anatoomia uuring läks. Me saame omavahel kõik hästi läbi ja näitasin talle pilti, teisedki tulid uudistama ja siis tahtis ülemus ka näha ja mul polnud selle vastu midagi, sest ma poleks elus osanud ette näha, et ta võiks niimoodi öelda…eriti veel sündimata lapse kohta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olime just hommikul tööle tulnud ja üks kolleegidest küsis, kuidas meil anatoomia uuring läks. Me saame omavahel kõik hästi läbi ja näitasin talle pilti, teisedki tulid uudistama ja siis tahtis ülemus ka näha ja mul polnud selle vastu midagi, sest ma poleks elus osanud ette näha, et ta võiks niimoodi öelda…eriti veel sündimata lapse kohta.

Mul on väga kahju sinust. Kallikalli!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav kas on ka selliseid naisi, kes võõraste meeste kohta ilma pikemalt suhtlemata selliseid roppe ja lollakaid kommentaare pilluvad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav kas on ka selliseid naisi, kes võõraste meeste kohta ilma pikemalt suhtlemata selliseid roppe ja lollakaid kommentaare pilluvad?

Roppe küll mitte, aga kui mõni mees on väga ilus, hästi riides, lõhnastatud, siis olen sõbrannale maininud, et see on vist kahjuks gei, mis sina arvad. Otse muidugi pole ütlema läinud. Lihtsalt mulle meeldib, kui mehed näevad head välja, paraku enamik selliseid mehi naisi ei vaata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seoses sellega

Roppe küll mitte, aga kui mõni mees on väga ilus, hästi riides, lõhnastatud, siis olen sõbrannale maininud, et see on vist kahjuks gei, mis sina arvad. Otse muidugi pole ütlema läunud. Lihtsalt mulle meeldib, kui mehed näevad head välja, paraku enamik selliseid mehi naisi ei vaata.

ja sellega

Kui oled värskelt armunud, siis võib äia kommentaar häirida, aga mind ajas see muigama.
On teatud grupp mehi, kes oma labaseid arvamusi igale poole pilluvad. Hommikul oli tööl mingi jama ja olin närviline – mingi meeskodanik viskas – lause, nojah sõrmust ei ole, arusaadav. Tegelikult oli mul just väga kuum öö olnud, aga ei hakanud seda muidugi ütlema. Mingi “enda-arust-elumees” viskas tagajärjetu külgeöömiskaitse järgi – eks siis öelnud, et oled lesbi. Purskasin naerma ja ütlesin, pole halb mõte, kui sellised kehvad mehed külge löövad. Assa tont, kus siis läks puhevile, aga ma ei teinud tast enam välja.

on mulle ka öeldud, et oled liiga naiselik, hoolitsetud ja kena, et olla lesbi. Ja midagi selles stiilis, et pole lihtsalt meest tunda saanud, et küll ma siis heteroks hakkan. Samas see, et ”pole halb mõte, kui sellised kehvad mehed külge löövad” jätab mulje, justkui oleks lesbi olla variant juhul, kui kehvapoolseid mehi ei taha. Mina saan küll aru, et heterod on rangelt heterod.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pole öelnud, et ta voodis pikali oli. Tädi võttiski mu kaasa ja viis minema, emal oli suht pohhui, ta oli nagu vihanegi veel minu peale olnud.

Nii väljendubki sünnitusjärgne depressioon. Mõned emad tapavad koguni ennast ise koos lapsega ära, põhjenduseks on see, et hoolin lapsest liiga palju, et ta siia jubedasse maailma üksi jätta. See on jube haigus ja selles polegi tavainimese jaoks mingit loogikat. Kahju, et sina seda nii oled tõlgendanud, et ema ei hoolinud sinust, sellega ei ole siin vähimatki pistmist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See 3d uh-pildi kommenteerija ilmselt ei mõelnud, et laps näeb kole välja vms. Need 3d pildid näevadki suht veidrad välja inimese jaoks, kes selle teemaga kokku puutunud pole. Kui ülemus nt juba nii keskealine ja nägi esimest korda, siis pidas silmas ilmselt, et kuidas saab lapsest nii hirmsa pildi teha. Nagu selles mõttes, et see pilt ju väga ei meenuta beebit sellisena nagu nad juba ilmavalgele tulles välja näevad.
Nt siin on üks võrdlus 3d-st ja lapsest:
https://s3-media3.fl.yelpcdn.com/bphoto/Q44_W0GCnaTSD6tMv83WJg/ls.jpg
Ma ütleks ka seda pilti vaadates, et pole lapse moodigi.
Muidugi ei ole see sobilik kommentaar, ega kõike, mis pähe kargab ei pea välja prahvatama. Lihtsalt ma arvan, et ta ei pidanud silmas et laps õudne välja näeb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii väljendubki sünnitusjärgne depressioon. Mõned emad tapavad koguni ennast ise koos lapsega ära, põhjenduseks on see, et hoolin lapsest liiga palju, et ta siia jubedasse maailma üksi jätta. See on jube haigus ja selles polegi tavainimese jaoks mingit loogikat. Kahju, et sina seda nii oled tõlgendanud, et ema ei hoolinud sinust, sellega ei ole siin vähimatki pistmist.

Ma tean, et see nii on, aga vaat konkreetselt sellel puhul ei olnud küll liigse hoolimisega pistmist. Ma ei hakka sulle siia muidugi näiteid tooma, aga võid mind uskuda, kui ütlen, et kogu tema senine elu näitaski seda, et ta justnimelt hoolis minu vennast, aga minust mitte. Seda kinnitasid ka tädi ja teiste sugulaste tähelepanekud. See lause pani lihtsalt asjale krooni pähe. Ja võid mind uskuda, et ma olen juurelnud nende asjade üle ja tõesti siin ka mingit loogikat ei näe. See ei tee aga neid asju olematuks, need lihtsalt olidki nii, kui kurb ja nõme see ka pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See selleks, neelasin alla ja liikusin edasi, sest tegelikult me olime koguaeg õiges mõõdus ja kaalus, aga mis hingepõhjani hinge läks oli ülemuse kommentaar, kui nägi mu lapse 3D UH pilti, mis tehti looteanatoomia uuringul ja ta ütles:

Ma saan täiesti selgelt aru, kuidas rasedal võib selline märkus ikka täielikult jalad alt lüüa ja olla elu lõpuni kõige kohutavam asi, mida kuuldud on. Lihtsalt märkusena, et ausalt öeldes ongi need 3d pildid enamuses nagu tulnukate lahkamisfotod. Palun ära võta seda jälle isiklikult, ma pole ju sinu lapse pilte näinud ja eladeski ei ütleks nii kõva häälega rasedale naisele. Aga saan aru, miks asjatundmatu (või nt üldse lasteta) inimene niimoodi purtsada võib.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu vanem laps teab, et tal on õega suur vanusevahe, kuna oli raske sünnitus ning oli rahutu laps. Ei usu, et ta sellest mingit hingevalu saab. Tean ka seda, et olen planeerimata laps, aga ema süda ei lubanud aborti teha. Ema ise kunagi rääkis ja ma olen selle üle vaid õnnelik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rasedana jäi mul juustevärvimisele pikem vahe sisse. Kontrast ei olnud väga suur aga aru oli ikka saada. Olin juuksuris ning rääkisime siis minu juuste värvist ja juuksur küsis, kas mees armastab mind sellisena. Ma usun, et ta tegi nalja aga meil ei olnud sellised sõbrasuhted (olin varem tema juures paar korda käinud). Selle ütlemise peale ei solvunud aga sinna enam tagasi ka ei läinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sattusime mehe parima sõbra endise naisega (kes oli ise juba uues suhtes) ühes pulmas lähestikku istuma. Mu mees oli külalistest ja peost pilte teinud ja see naine palus, et kas võib neid aparaadist vaadata. Keris siis pilte edasi ja tagasi ja kui jõudis pildini, mis oli minust, küsis mu mehelt: “Kas sulle meeldivad mehelikud naised?” Vot see oli küll valus. Istusin ju sealsamas kõrval. Olime tollal üsna peost suhu elamas, kogusime kodu jaoks raha ja mul ei olnud ühtegi kena kleiti, mida pulma selga panna. Panin ülikooli lõpetamiseks ostetud tumeda pükskostüümi. Soeng oli kinnine, kandsin prille ja pole ma ka eriliselt haldjalike näojoontega tõepoolest kunagi olnud. Fotogeenilisusest rääkimata.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tean, et see nii on, aga vaat konkreetselt sellel puhul ei olnud küll liigse hoolimisega pistmist. Ma ei hakka sulle siia muidugi näiteid tooma, aga võid mind uskuda, kui ütlen, et kogu tema senine elu näitaski seda, et ta justnimelt hoolis minu vennast, aga minust mitte. Seda kinnitasid ka tädi ja teiste sugulaste tähelepanekud.

Vaat kui hooliv tädi ikka, kõik kandis ette…

Please wait...
Postitas:
Kägu

See selleks, neelasin alla ja liikusin edasi, sest tegelikult me olime koguaeg õiges mõõdus ja kaalus, aga mis hingepõhjani hinge läks oli ülemuse kommentaar, kui nägi mu lapse 3D UH pilti, mis tehti looteanatoomia uuringul ja ta ütles:

Ma saan täiesti selgelt aru, kuidas rasedal võib selline märkus ikka täielikult jalad alt lüüa ja olla elu lõpuni kõige kohutavam asi, mida kuuldud on. Lihtsalt märkusena, et ausalt öeldes ongi need 3d pildid enamuses nagu tulnukate lahkamisfotod. Palun ära võta seda jälle isiklikult, ma pole ju sinu lapse pilte näinud ja eladeski ei ütleks nii kõva häälega rasedale naisele. Aga saan aru, miks asjatundmatu (või nt üldse lasteta) inimene niimoodi purtsada võib.

Ma tahtsin alguses oma vanematele lastele kolmandast teatada uh-pilti näidates, et “vaadake, siin on teie tulevane õde/vend”, aga piltide tegemise järel otsustasin ringi, ei tahtnud neid ära hirmutada. Päriselt ka, ainsad “ilusad” pildid olid platsentast, õeke oli mingi tulnuka ja elevandi ristsugutis (tegelikult oli pöial suus, aga nägi välja nagu lont).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma saan täiesti selgelt aru, kuidas rasedal võib selline märkus ikka täielikult jalad alt lüüa ja olla elu lõpuni kõige kohutavam asi, mida kuuldud on. Lihtsalt märkusena, et ausalt öeldes ongi need 3d pildid enamuses nagu tulnukate lahkamisfotod. Palun ära võta seda jälle isiklikult, ma pole ju sinu lapse pilte näinud ja eladeski ei ütleks nii kõva häälega rasedale naisele. Aga saan aru, miks asjatundmatu (või nt üldse lasteta) inimene niimoodi purtsada võib.[/quote]

Tead, aitäh sulle selle kommentaari eest, sest tõesti pani asja tema vaatevinklist rohkem mõistma. Ta on ise 60 kanti ja polnud enda sõnul ka enne ühtki 3D pilti näinud, sest tema ajal neid ei tehtud ja on ka pigem sellise iseloomuga, et enne ütle ja rohkem ei mõtle sellele. Tookord olingi aga jalad alt löödud seisundis ja nutsin too õhtu palju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olin viimaseid nädalaid rase, kui mehe sõber vaatas mind hindava pilguga ja teatas, et rasedad naised on ikka täiega ebaseksikad. Nii lolli avalduse peale ei osanud isegi solvuda, aga meelde jäi küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pärast oma esimese lapselapse 3D pildi nägemist olin ma täiesti hirmul, sündimiseni välja – olin kindel, et sünnib väärarenguga laps. See oli nii jube pilt, ebainimlikult lai silmavahe, madal laup, kõrvad suured ja eri kõrgustel. Midagi ma muidugi ei öelnud, aga põdesin väga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pärast oma esimese lapselapse 3D pildi nägemist olin ma täiesti hirmul, sündimiseni välja – olin kindel, et sünnib väärarenguga laps. See oli nii jube pilt, ebainimlikult lai silmavahe, madal laup, kõrvad suured ja eri kõrgustel. Midagi ma muidugi ei öelnud, aga põdesin väga.

Mina käisin 2 korda Šoisi juures uh-s, kes hajutas kõik mu hirmud. Tellisin veel mitu must-valget ja ka värvilist 3D pilti ka mälestuseks. Igaljuhul olin nõus maksma neid summasid, et vaid hing rahul oleks ja teaks, et kõik on korras. Ühel pildil oli lapsel kulm kortsus, saime naerdagi, et laps juba kõhus päris isa moodi, kes nii kulmu kortsutab 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui tööl selgus, et olen lapseootel, ütles üks meessoost kolleeg: sinuga ei ole nüüd vähemalt kaks aastat midagi teha. See ei olnud naljaga öeldud ega ka mitte kogemata, millest ütleja ehk hiljem aru sai, et nüüd läks küll halvasti… Ta oligi selline šovinist. Seksistlikke avaldusi tuli temalt iga päev.

Ehkki me olime tööalaselt täpselt samal positsioonil, oli ta see tüüp mehi, kelle jaoks naised on niisama, lihtsalt seksobjektid, kes on loodud mehi teenindama ja neile silmailuks olema. aga mehed on need, tänu kellele kogu maailm püsti seisab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühel pildil oli lapsel kulm kortsus, saime naerdagi, et laps juba kõhus päris isa moodi, kes nii kulmu kortsutab 🙂

Oi kui ninnu-nännu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu eksmees oli asperger. Võis ka äärmiselt solvavaid asju öelda ja mitte aru saada, et see oli solvav. Kuidas vahet teha matslusel ja aspergeril? Lihtne! Aspergerid ei saa ise ka solvangutest aru, st võid neid päev otsa solvata, aru nad ei saa ja ei solvu. Neil on üldse tavainimestest vähem tundeid. Ridade vahelt nad lugeda ei oska, irooniast aru ei saa.

Tavaline mats aga läheb ise kohe pöördesse, kui teda vastu solvatakse.

See oli vaid sinu eksmees. Autistid on omavahel väga erinevad ja üldiselt just vastupidiselt levinud arvamusele palju tundlikumad kui need nö tavalised inimesed.

Vaidlen vastu. Töötan aastaid lastega kes on aspergerid, autistid ja ATH-d. Autistid ja aspergerid võivad olla väga tundlikud mõne heli, lõhna või muu väliskeskkonnast tuleneva teguri suhtes. Solvuda nad ei oska ja tunnete peenhäälestust ammugi mitte (see ju ongi diagnoosi üks alustest). Puhas ATH võib olla aga küll väga tundlik ja solvuda.

Muidugi võivad nad solvuda. Lihtsalt ei pruugi solvuda tüüpiliste asjade peale, mille peale neurotüüpilised solvuvad või solvangust aru saada. Samuti võisid sul olla seal aspergerid ja autistid, kellel on äärmuslikum tase, sest vaid neid pannakse piisavalt tähele, et seda uurida. Enamik aspergereid on aga teiste jaoks veidrikud ja sinna see jääb.

Ma olen ka asperger, aga enamik siinsetest lausetest on täiesti tavalised, mitte solvavad. Samas on mul ka natuke äärmuslikum taust, inimesed sõimasid ja solvasid teisi igapäevaselt, hästi öeldi väga harva. Välimuse kallal noriti iga päev, samuti tõugati, klatšiti teiste kuuldes taga ja seda ei teinud sugugi ainult lapsed.

Kõige hullem on see, et ma ei saanud aru, millega mind täpselt solvati, aga sain aru, et midagi juhtus ning kõik see on hirmus keeruline ning ei suutnud aru saada, et mida see tähendas. Kui küsisin, siis vastati uuesti sarkastiliselt või vihjetega või öeldi, et mõtle ise. See ainult kinnitas mu arvamust, et midagi juhtus ning pani selle üle veel intensiivsemalt, kuid tulemusteta mõtlema. Enamasti oli siiski nii, et konkreetset olukorda ma isegi ei märganud, vaid sain kuid hiljem aru, et see inimene on kuidagi ebasõbralikumaks muutunud. Mõnikord sain aastaid hiljem teada, mis juhtus, tavaliselt aga mitte kunagi. Samas saan aru vihjetest, mis viitavad mõnele faktile, näiteks telesarjale, raamatule, teadusfaktile vms. Inimestevahelised vihjed aga ei viita üldse millelegi või kui, siis kellegi näoilmele, “kuidas” ta käitub jms. Mina aga näen ainult seda, mida inimene teeb, mitte kuidas (v.a kui see on äärmuslik). See ei tähenda aga, et ei solvuks. Väljast pole seda ehk näha. Solvumiseks ei peagi aru saama, et mis just juhtus, see on rohkem emotsionaalne tunnetus, et teed alati kõike valesti või ei kuulu sellesse teadvussfääri, mis teised, aga ometi eeldatakse, et kuulud. Või siis arvatakse, et saad aru küll, aga tahad meelega nii eriline olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen vist pealt kuulnud natuke midagi, aga vaata, kui see ennast ei puuduta, siis ei jää meelde.
Olen ise ja ka mu sõbranna on üsna lühike naine, samuti on meie püsivad kaaslased enamasti olnud maksimaalselt keskmist kasvu. Tutvusin oma praeguse mehega, kes on väga pikka kasvu, ja kui ma olin teda lõpuks sõbrannale tutvustanud, ütles too mulle pärast, et vau, sinu peika suudlemiseks peaksin ma treppredeli hankima. See oli jahmatav ja mingis mõttes ka solvav – mind üldse ei vaimusta mõte, et mu sõbranna kaalub mu uue kavaleri suudlemist, kasvõi naljapärast. Endal oli tal mees ammu olemas…
Kui keegi peaks huvi tundma, siis minu suhteid mehega see ei rikkunud aga sõbrannasse hakkasin küll rohkem reservatsioonidega suhtuma.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 185 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõige kohatumad kommentaarid, mis teile kunagi öeldud.