Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõige kohatumad kommentaarid, mis teile kunagi öeldud.

Näitan 5 postitust - vahemik 181 kuni 185 (kokku 185 )

Teema: Kõige kohatumad kommentaarid, mis teile kunagi öeldud.

Postitas:
Kägu

Olin nii 15-aastane. Sõitsime sõbrannadega maaliinibussis. Keegi pakkus mulle nätsu. Mulle ei ole tegelikult kunagi nätsutamine meeldinud ja tegin /teen seda pigem üliharva, aga seekord võtsin vastu. Mõne aja pärast kuulsin, kui kaks täiesti tavalist vanemat meest, kes istusid mul selja taga hakkasid kõva häälega kommenteerima: huvitav, seda ma olen küll näinud, et lambad mäluvad, aga et ka inimesed, ja veel noor ilus tüdruk… Teine mees “kiitis” kaasa: vaadake, lammas!

Nad olid tavalised 60-kanti meesterahvad. Ei tundunud joodikud või muidu matsid, aga niisugune reaktsioon siiski tuli. Kusjuures, ma ei nätsutanud valjuhäälselt ja mulle ka ei puhunud, et oleks võinud kuidagi häirida.

Ma olin nii solvunud. Vastu muidugi ei julgenud vanematele inimestele midagi öelda. Tundus nii ülekohtune, et kui ma kord mitme aasta tagant nätsu suhu panen, siis saan kohe kurje kommentaare.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Põhilised on ikka “kas sa oled rase?”, “millal siis järgmine laps tuleb?”.
Seda teemat lugedes meenus veel ühe naiskolleegi kommentaar: “Ilm hakkab külmemaks minema, X on püksid jalga pannud”. Käisin tõesti vahel seeliku või lühema kleidiga tööl, aga midagi vulgaarset ega ebasobivat polnud. Minu meelest oli palju hirmsam üks teine kolleeg oma hiiglaslike kabjalaadsete saabastega, aga ütlema ma seda muidugi kellelegi ei läinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lihtsalt huvi pärast – miks ülemus üldse Su lapse pilti nägi?

Juba jälle keegi, kes suudab vist ette kujutada ainult liiniäärset tööd, kus ülemused on välismaal.
Mina näiteks töötasin kunagi väikeses firmas kontoris, kus oli viis töötajat kahes toas. Kaasa arvatud ülemus. Jagasimegi oma peresündmusi ka, kaasa arvatud laste pildid ja külauudised.
Täiesti võimatu ette kujutada, et on olemas erinevaid töökohti?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Üks kauge naistuttav, kel endal on poeg, teatas mind esimest korda koos tütrega nähes, et vastab ikka tõele see ütlus – tütar võtab emalt ilu ja poeg annab.

Vahetasin rannas riietumiskabiinis riideid ja olen nõus, et jalad on mul tõesti paksud ja koledad, kuid kabiinist välja tulles kommenteerisid kaks seal ootavat vanemat naisterahvast (60+ kindlasti) kõvahäälselt: “Oi, noor inimene, mõtlesime, et mingi vanamutt komberdab seal!”
Tegi haiget ja väga üllatas selline mõnitamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, kuidas on minu elu möödunud nii, et minu kohta ühtegi sellist kommentaari pole tehtud? Ega ka meenu, et oleks tehtud ühegi sõbra, tuttava või sugulase kohta.

Ah siiski, meenub, et üks mees olla ühe naise kohta öelnud, et too ei kõlba talle kaaslaseks, kuna tollel on juuksuri ajud ja temagaga polevat millestki rääkida.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 181 kuni 185 (kokku 185 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõige kohatumad kommentaarid, mis teile kunagi öeldud.