Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõige kohatumad kommentaarid, mis teile kunagi öeldud.

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 242 )

Teema: Kõige kohatumad kommentaarid, mis teile kunagi öeldud.

Postitas:
Kägu

Haha, jummel kui hea teema 😀 Mul üks vanaema ütleb ka sugulaste jt kohta vahepeal nii halvasti (ise ei ole kuidagimoodi kena naine). Nt et nägi mu õde telekast ja küll ta oli kole või et üks lapselaps abiellus nii koleda poisiga jne. Väga veider temast.

* Olin 20ndate alguses normaalkaalu alampiiril ja kui terviseprobleemide tõttu mõne kuuga kaalus korralikult juurde võtsin, ütlesid mõned sõbrad/tuttavad, et küll ma näen paks/rõve jne välja. Nohjah. Eks see polnud ka minu enda lemmikkaal, aga ma olin reaalselt lõpuks sama suur kui ülejäänud tüdrukud (osadest veel peenem ka). Lihtsalt minu puhul oli neil seda kaalutõusu siis veider näha. Ja ei saada ka aru, et alati ei tule kaalutõus õgimisest vms.

* Väiksena noriti palju punnsilmaks (siis see oli haavav), aga suurena vaatan ise, et küll on kenad suured silmad 🙂

* Mul on nati suur/kole nina, suur jalanr ja koledad varbad.. imestan, et pole nende osas kommentaare saanud 😀 Kord ainult üks meessoost sõber ütles varvaste kohta, et “no, kui ise rahul oled, siis las olla.” Ma ei saa oma varbaid väga kontrollida, seega suht mõttetu kommentaar.

* Pigem olen saanud vanematelt meestelt nilbeid (aga ka ilusaid) kommentaare. Olen suht keskpärase välimusega, ei ole suurt rinda ega piltilusat nägu, aga ju on siis miskit, mis tõmbab ligi. Mulle on tuldud juurde kümneid kordi tänaval, veekeskustes jne (kord üks laskus naljatades ka põlvili, teine ütles, et armastab mind, on tahetud seksi, armukeseks jne). Kord tungis üks mees ka naiste riietusruumi, et mind nillida (teadis, et olin sinna jäänud üksi, sest olime viimastena ujulas.. aga õnneks oli mul juba jope seljas).

* Ükskord kõndisin teismelisena emaga kõrvuti Balti jaama turul ja siis kuulsin, kuidas mingi vanamees hüüdis eemalt üle platsi: “Ma lihtsalt peaaaan seda tegemaaa” ja siis jooksis meist mööda ja pani mulle laksu vasta tagumikku 😀 seda tagumiku näperdamist on tulnud kahjuks veel mitmeid kordi ette (mis sest, et kannan väga tagasihoidlikke riideid jne), isegi u 80 a näperdas kord, olin ikka päris šokeeritud.

* Olen 30, aga näen isegi sutsu noorem välja.. ja hiljuti tahtis samuti üks u 80 a vanur mulle kooki osta, kui kohvikus enda oma ootasin. Ja siis ütles, et küll ma olen ilus ja et tal ei oleks uuesti abiellumise vastu midagi 😀 Neid pärleid on kindlasti veel, kõik ei tule kohe meelde.

* Kõige veidram nö ligilöömine on olnud ehk see, kui pärast matuseid on kontakteerutud ja välja kutsutud (ehk siis sellel ajal visati pilk peale, kui ma matustel nutta lahistasin).

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.
Perekooli Moderaator

+20
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oi issand kui nõme kiidulaul, kas endal ei hakanud paha? Pole ammu midagi nii jaburat lugenud

Mul on ka üks keskealine tuttav, kes arvab, et kõik mehed litsuvad talle lakkamatult ligi. Käime mööda tänavat, ütleb, et näe, see jälle vaatas mind, näe, see lööb külge. Mina midagi sellist pole tähele pannud. Osadel vist on sellised luulud peal, et kõik vaatavad, kõik litsuvad ligi, jooksevad järgi, langevad põlvili, no mida veel tõesti.

+32
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oi issand kui nõme kiidulaul, kas endal ei hakanud paha? Pole ammu midagi nii jaburat lugenud

Mul on ka üks keskealine tuttav, kes arvab, et kõik mehed litsuvad talle lakkamatult ligi. Käime mööda tänavat, ütleb, et näe, see jälle vaatas mind, näe, see lööb külge. Mina midagi sellist pole tähele pannud. Osadel vist on sellised luulud peal, et kõik vaatavad, kõik litsuvad ligi, jooksevad järgi, langevad põlvili, no mida veel tõesti.

Täitsa ausalt ei mõelnud seda mingit kiidulauluna vms (ja mainisin ka mitmeid solvanguid). Lihtsalt püüdsin meenutada erinevaid olukordi, mis on olnud veidrad/kohatud (samas vb need ei sobitu kõik siia teemasse, seega sry). Ettekujutusest (ja pelgalt pilkudest jne) on asi kaugel.. mainisin konkreetselt neid asju, mida on öeldud/tehtud. Enamus neist on jäänud õnneks aega, kui olin alla 20 või selle ligi.

+11
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Täitsa ausalt ei mõelnud seda mingit kiidulauluna vms (ja mainisin ka mitmeid solvanguid). Lihtsalt püüdsin meenutada erinevaid olukordi, mis on olnud veidrad/kohatud (samas vb need ei sobitu kõik siia teemasse, seega sry). Ettekujutusest (ja pelgalt pilkudest jne) on asi kaugel.. mainisin konkreetselt neid asju, mida on öeldud/tehtud. Enamus neist on jäänud õnneks aega, kui olin alla 20 või selle ligi.

Ah, mine metsa oma jutuga. KÜMNEID kordi tullakse võõraste meeste poolt lausa tänaval ligi, laskutakse põlvele, antakse pepulakse, avaldatakse armastust, küsitakse armukeseks, küsitakse seksi, ostetakse kooki, soovitakse abielluda, tungitakse riideruumi…ja seda kõike võhivõõraste meeste poolt kusagil kohvikus, tänaval, turul või spaas (st mitte ööklubis). Ja ikka kümneid kordi. Me muidugi absoluutselt kõik usume ka seda. Kas sul on mingi soovmõtlemine?

+12
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olin niigi sale (178, 63kg), kuid kuna veresuhkru kõikumisega olid probleemid ja endokrinoloog kahtlustas, et hakkab I tüübi diabeet kujunema (see, mille puhul süstima peab igapäevaselt ja ilma insuliinita oled varsti kutu), siis olin dieedil ja võtsin veel alla, nii et olin ca 53kg. Mul olid rangluud väljas, ribid turritasid, jalad olid nagu kaks keppi. Olin väga mures oma tervise pärast, kartsin diabeedi tüsistusi (pimedaks jäämine, gangreen jne), ärevus tekkis.

Sain ühe hea tuttavaga kokku, et lõunatama minna ja ta ütles suure imetlusega, et iiissaaaand, sa oled niiii peeenike.

Ma vastasin mornilt, et noh, tõenäoliselt on mul diabeet.

Selle peale ta ütles siira õhinaga, et “Oh, tuleks mulle ka see diabeet!”.

Ausalt ka, ma olin täiesti löödud. Saan aru, et talle oli elu eesmärk alla võtta, aga no…

I tüübi diabeet ei ole dieedi ega mitte mingi muu moodusega ära hoitav. Kui see tuleb, siis see tuleb.

(P.S. Vabandust, et teemast välja!)

Vastupidi, ära vabanda! Su kommentaar on otse teemasse- hea näide suht kohatust kommentaarist! Rubriigist “alati leidub võhivõõraid inimesi, kes arvavad, et teavad sinu elust (ja tervisest ja lastekasvatusest ja millest iganes) kõike kõige paremini”…

(Repliigina: Dieet polnud diabeedi ärahoidmiseks, vaid süsikate piiramine veresuhkru stabiliseerimiseks, sest mul olid kõrged söömisjärgsed veresuhkrunäidud, 3k keskmine polnud aga veel väga anomaalne ning endokrinoloog arvas, et jälgime veel, mis saab, ei kirjutanud kohe insuliini välja. Ja süsikate piiramisega kaasnes (mitte polnud eesmärk) kaalulangus. Aga aitäh targutamast!)

+4
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ah, mine metsa oma jutuga. KÜMNEID kordi tullakse võõraste meeste poolt lausa tänaval ligi, laskutakse põlvele, antakse pepulakse, avaldatakse armastust, küsitakse armukeseks, küsitakse seksi, ostetakse kooki, soovitakse abielluda, tungitakse riideruumi…ja seda kõike võhivõõraste meeste poolt kusagil kohvikus, tänaval, turul või spaas (st mitte ööklubis). Ja ikka kümneid kordi. Me muidugi absoluutselt kõik usume ka seda. Kas sul on mingi soovmõtlemine?

Mulle paistab, et mõnel on endal peas luulud. Miks ma peaks selliseid asju välja mõtlema? Ma pole kunagi miskit sellist ka ise taga otsinud ega püüdnud ligi tõmmata. Parandan teie kirjatükki – kooki ei ostetud, vaid pakuti selle ostmist (ma ei võtnud seda pakkumist vastu). Ju ei ole need eesti mehed midagi nii tagasihoidlikud/endasse tõmbunud jne kui arvatakse (mõnedel juhtudel on olnud tegu ka vene meestega).
Kui seda on juhtunud minu kui keskpärase/tagasihoidliku välimusega inimesega, siis ei kujuta ette, mis kogemusi veel nappe riideid kandvatel tibidel või lihtsalt väga ilusatel naistel on. Minu “probleem” seisneb ehk selles, et käin palju üksi ringi (enamus kordadest ei juhtu muidugi ka midagi). Samas paar korda on tuldud juttu ajama ka siis, kui mees on olnud kõrval/läheduses (ma ei pea neid juhtumisi koheselt “ligiajamisteks” vms, mõnikord soovivad osad lihtsalt jutustada ja mõni on olnud ka veidi ülemeelikus olekus (st vähe napsune)).

Seda spaas pesuruumi “tungimist” olen ka ühe tuttava poolt kuulnud. Ta pesi juukseid (silmad kinni ja nägu šhampoonine), mis andis perverdile võimaluse ka teda intiimpiirkonnast krabada. Ta andis asja ka politseisse. Osades pesuruumides ei ole ka uksi ees, lihtsal peab minema ümber paari nurga. Niiet minu kogemused on selliste asjade kõrval niigi väga tagasihoidlikud.

+17
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.
Perekooli Moderaator

+5
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Mõnele ei tulda eales ligi, teistele elu jooksul sadu kordi. Ei ole see kümneid kordi miskit nii märkimisväärne. Eestis on niigi asi rahulik.

+12
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kunagi kuulsin kuidas üks inimene kiitles, et tema ikka ütles ühele emale, et tal kole laps ( beebi ). Et tema ei valeta ja kritiseerib ausalt. Ma siiani mõtlen, et kui lollid saavad inimesed olla ja arvata, et nende selline arvamus huvitab. Kuidas ei ole inimestel empaatiat ja südamlikkust, milleks inimestele halvasti öelda.

+37
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eestis on niigi asi rahulik.

Kas sina võtad murjamite rünnakut, mis igale valgele naisele mõnel maal toimub, kui märki sinu erilisest külgetõmbavusest? See minu keskealine tuttav on samasugune. Räägib veel seda ka, kuidas Facebookis tuleb iga päev hurmuritelt sõbrakutseid, kelle hulgas on nii musti mehi, muid värvilisi, USA armeekolonele ja muid väga tähtsaid isikuid 🙂

+8
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sina võtad murjamite rünnakut, mis igale valgele naisele mõnel maal toimub, kui märki sinu erilisest külgetõmbavusest? See minu keskealine tuttav on samasugune. Räägib veel seda ka, kuidas Facebookis tuleb iga päev hurmuritelt sõbrakutseid, kelle hulgas on nii musti mehi, muid värvilisi, USA armeekolonele ja muid väga tähtsaid isikuid 🙂

Miks sa tembeldad mind temaga samasuguseks, kui minul selliseid kogemusi pole?

Mul ei ole välismaalastega üldse erilisi kokkupuuteid olnud ning ühtegi sõbrakutset ei ole ka tulnud, sest mul puudub profiilipilt (ma ei ole ka fb-s eriti aktiivne). Ainult üks kord (u 10a tagasi) tuli kaubanduskeskuse kohvikus üks tumedanahaline mees minuga rääkima (väitis, et on kohvikuomanik, aga selles pole ma kindel). Teine kord tuli trammipeatuses rääkima vist India päritolu noormees, kes küsis päris otse, kas on võimalik minuga kohtuda. Ütlesin, et ei ole, aga siis ta esitas ikkagi veel mitmeid väga personaalseid küsimusi (kus ma elan, töötan jne). Neil käib see asi tõesti ruttu 😀 Õnneks mul peagi tramm tuli.

Aga ehk aitaks sellest teema solkimisest 🙂 mul on täiesti ükskõik, kui keegi arvab, et olen neid asju endale ette kujutanud.. lihtsalt imelik, et arvatakse, et miskit kunagi ei juhtu. Parem laseme siia teemakohaseid ja värvikaid kommentaare lisada.

+16
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas saavad need küllaltki ilged lood olla soovmõtlemine? Kes selliseid asju sooviks?

+20
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vastupidi, ära vabanda! Su kommentaar on otse teemasse- hea näide suht kohatust kommentaarist! Rubriigist “alati leidub võhivõõraid inimesi, kes arvavad, et teavad sinu elust (ja tervisest ja lastekasvatusest ja millest iganes) kõike kõige paremini”…

(Repliigina: Dieet polnud diabeedi ärahoidmiseks, vaid süsikate piiramine veresuhkru stabiliseerimiseks, sest mul olid kõrged söömisjärgsed veresuhkrunäidud, 3k keskmine polnud aga veel väga anomaalne ning endokrinoloog arvas, et jälgime veel, mis saab, ei kirjutanud kohe insuliini välja. Ja süsikate piiramisega kaasnes (mitte polnud eesmärk) kaalulangus. Aga aitäh targutamast!)

Täiesti arusaamatu reaktsioon! Sind tsiteerinul on ju õigus. Minu arust ta ei tahtnud ära panna ega targutanud, vaid viitas faktile. Isegi vabandas, ehkki ei saa aru, miks.

See ei ole mingi teistest inimest paremini teadmine, vaid tõsi, et I tüübi diabeeti ei anna ära hoida ei õige elustiiliga ega õige söömisega. Samuti ka mitte magusa ja süsivesikuterikka söögi piiramisega.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks sa tembeldad mind temaga samasuguseks, kui minul selliseid kogemusi pole?

Mul ei ole välismaalastega üldse erilisi kokkupuuteid olnud ning ühtegi sõbrakutset ei ole ka tulnud, sest mul puudub profiilipilt (ma ei ole ka fb-s eriti aktiivne). Ainult üks kord (u 10a tagasi) tuli kaubanduskeskuse kohvikus üks tumedanahaline mees minuga rääkima (väitis, et on kohvikuomanik, aga selles pole ma kindel). Teine kord tuli trammipeatuses rääkima vist India päritolu noormees, kes küsis päris otse, kas on võimalik minuga kohtuda. Ütlesin, et ei ole, aga siis ta esitas ikkagi veel mitmeid väga personaalseid küsimusi (kus ma elan, töötan jne). Neil käib see asi tõesti ruttu 😀 Õnneks mul peagi tramm tuli.

Aga ehk aitaks sellest teema solkimisest 🙂 mul on täiesti ükskõik, kui keegi arvab, et olen neid asju endale ette kujutanud.. lihtsalt imelik, et arvatakse, et miskit kunagi ei juhtu. Parem laseme siia teemakohaseid ja värvikaid kommentaare lisada.

Kommentaar eemaldatud.
Perekooli Moderaator

+2
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sina võtad murjamite rünnakut, mis igale valgele naisele mõnel maal toimub, kui märki sinu erilisest külgetõmbavusest?

Murjan on see sõna. Rassist võiks siiski emakeelt osata või kuidas?

Aga see, keda mehed muudkui ründavad, vaevalt valetab. Mul on üks tõeliselt ilus töökaaslane ja olen temaga koos väljas käies pidevalt tunnistajaks, kuidas talle kogu aeg külge lüüakse. Ja ükskord välismaal tõesti üks mees viskus põlvili asfaldile ta ette ja kukkus kummardama.

Ja ta ei kanna üldse nö seksikaid riideid, vaid väga väljapeetud kontorirõivastust.

Ise ka kahekümnendatest, kui ma noor ja sale olin, mäletan, et ikka oligi kümneid kordi, kui mehed külge lõid, keegi ulatas tänaval roosiõie jne. Kahjuks oli ka kaks rõvedamat meest, kes konkreetselt seksi eest raha pakkusid.

Aga no see pole tegelikult teema ju.

+11
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatan, et see teema on juba eelmisel suvel tehtud, aga ei mäleta, et oleksin seda kunagi varem lugenud. Minu jaoks on väga hämmastav, et nii paljudele on mõni mees midagi öelnud halvasti, nõmedasti, nimetagem seda kuidas iganes.
Sageli räägitakse sellest, kuidas eestlane on tagasihoidlik ja kinnine, iseäranis mehed, kes ei oska komplimente teha. Kuhu see kinnisus ja vaiksus siis kaob kui on tarvis midagi taktitundetut öelda, vaat seda ei mõista.
Mulle pole kunagi ükski võõras mees midagi öelnud, ei hästi ega halvasti.
Natuke häiriv oli kui peale paarikuist uues kohas töötamist ütlesin ülemusele jutu sees, et mul on ikka nii hea meel, et ma selle töökoha sain. Tema vastas, ilmselt mitte tahtlikult solvates, et usu mind, mul pole olnud kunagi varem nii lihtne valikut teha, sest teine kandidaat oli nii ebameeldiv, et tema palkamine oli välistatud. (See lause oleks ju saanud lõppedaga sellega, et valikut oli lihtne teha, sest ma olin nii väljapaistvalt hea kandidaat või siis üldse mitte midagi kommenteerida.)

+19
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

EV aastapäev. Olin pidulikult riides. Must kleit, valge pärlikee kaelas. Soengusse olin ka üksikud pärlid lisanud. Üks kolleeg kiitis, et nii kena komplekt, ilus vaadata.

Hiljem teine viiekümnendates kolleeg uuris ka mu pärleid juustes ja ühmas: sa oled nagu kosmoseelukas.

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olin umbes 14 või 15. Sõitsin kodukülast bussiga lähedalasuvasse väikelinna klaveritundi. Ühes peatuses tulid bussile 3 ossi. Arvan, et umbes kahekümnendates eluaastates. Keset argipäeva keel pehme, tuju ülev ja longeropurgid näpus. Nende vinge päeva muutis veelgi toredamaks lapseohtu tüdruku (ehk siis minu) valjuhäälne mõnitamine. Kõik öeldu ei ole meeles ja pole mõtet ka seda siia kirja panna. No muu hulgas sain enda kohta teada, et olen “tõeline m…inägu”. Eriti kurvaks muutis selle olukorra, et bussis oli ka teisi inimesi. Läheduses istunud kaks umbes 30.- 40.tes naisterahvast irvitasid sellele kambale heakskiitvalt kaasa. Läksin bussilt varem maha ja klaveritundi ei jõudnud.

+29
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See juhtub ju enamasti noorte naistega. Kuigi mina pole nüüd ega olnud noorena ilus naine, siis vanuses 17-26 oli ikka pidevalt mingeid selliseid juhuseid. Küll vilistati tänaval järele (80. aastad, enam seda õnneks vist ei tehta), küll lasti autoga signaali, küll hakati vaikselt kõrval sõitma. Loomulikult kommenteeriti sageli, eriti tänaval vastu tulles. Bussis hakati reit vastu suruma. Tehti silma, küsiti, kas “poznakomitsa možhno?”. Siis ei osanud sellest midagi arvata, see oli elu osa.

Eks osa oli sellest vast ka asjaolul, et isiklikke autosid oli vähem – inimesed liikusid rohkem jala ja noorena ise ka viskasin teinekord jala 5 km kesklinna. Inimkontakte oli oluliselt rohkem 🙂

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaks korda on öeldud muusikafestivalidel paksude keskealiste meeste poolt, et 1) “Sul on nii väiksed tissid” – tüüp kõndis vastu mulle ja lihtsalt mööda minnes ütles ja 2) “Mul on peaaegu sama suured tissid kui sul”. Kummalgi korral kahjuks midagi head vastu ei osanud öelda, sest see oli lihtsalt nii ootamatu. Sessuhtes, et jah, tõesti on üsna väiksed rinnad, aga no mingite suvaliste jorsside asi ei peaks olema seda kommenteerida. Nina kohta on ka öeldud, et nii suur. Kõik kolm ütlejat olid sellised pigem ebaatraktiivsed, ju siis mingi enda seest tulev ebakindlus ajab naistele sitasti ütlema. Selle viimase nina kommenteerijaga sattusin pärast veel vaidlema mingi asja üle, kui ta juba üsna purjus oli ja siis ta lubas veel mulle lõuga ka anda.

Tead, ma selline keskmisest hiinlannast väheke suurem, tissid praemunadest väheke kõrgemad, kitsa puusaga jne.
Noorena võtsin hinge, kui poisid kommenteerisid, et väikesed tissid.
Aga kui ma selline juba kolmekümne ringis olin ja juhtus paar korda, et mehed on kommenteerinud väikest tissi, siis elu juba oli õpetanud keele teravamaks.
Kui üks mees küsis:” Oi, kas sa pole rinnasuurendusele mõelnud?”, siis vastasin rõõmsalt:”Tänan muretsemast! Ei ole mõelnud, ma olen nendega väga rahul ja mind nad ei sega, aga sellise väiksemapoolse riistaga on küll vist keeruline?” Issand ja siis see tola veel ajas silmad väheke punni ja küsis ehmunult “Kust sa tead?” Loodan, et ta sai väikese õppetunni, et ebameeldiv on, kui sinu vastu ollakse taktitundetu.
Nüüd ma selline tublisti üle neljakümne ja väikest kasvu jätkuvalt ja tissid ikka väikesed.
Mõtlen, et küll ikka hea, et väikesed- gravitatsioon pole üldse mõjunud:) Igas asjas midagi head ikka elus.

+20
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kunagi kuulsin kuidas üks inimene kiitles, et tema ikka ütles ühele emale, et tal kole laps ( beebi ). Et tema ei valeta ja kritiseerib ausalt. Ma siiani mõtlen, et kui lollid saavad inimesed olla ja arvata, et nende selline arvamus huvitab. Kuidas ei ole inimestel empaatiat ja südamlikkust, milleks inimestele halvasti öelda.

mul oli selline klassiõde, kes kiitles, et on ausa ütlemisega ning teda ei sallita see tõttu. Ütlesin selle peale, et tegelikult oled taktitundetu ja ebaviisakas. Ossa tont, kuidas solvus, kui mina ausalt välja ütlesin.

+32
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kaks korda on öeldud muusikafestivalidel paksude keskealiste meeste poolt, et 1) “Sul on nii väiksed tissid” – tüüp kõndis vastu mulle ja lihtsalt mööda minnes ütles ja 2) “Mul on peaaegu sama suured tissid kui sul”. Kummalgi korral kahjuks midagi head vastu ei osanud öelda, sest see oli lihtsalt nii ootamatu

On ikka lolle mehi. Miks sa ei küsinud, et mis sinul, võõral inimesel, minu tissidega asja on? Sinusugune paks pelmeen ei huvitaks mind ka siis, kui mul üldse rinda poleks.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vanaema ütlus ” sina küll kunagi mehele ei saa”.
Olen kena naine.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pada sõimab katelt. Sinu esialgsest kommentaarist ei lugenud küll välja, et sa ainult süsikate piiramiseks dieeti pidasid. Nii et oled samuti kohatute kommentaaride peale meister, targutaja.

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täitsa ausalt, olen 1.tüüpi diabeetik. Seega haigusega, kuidas see tuleb jne väga kursis. Olen mingi hetk ka üritanud KETO dieedi lähedast asja ( see aga reaalselt hüpode tõttu 100% võmatu) aga ikkagi. Ca kuu olin pidanud oli endokrinoloogi aeg – ausalt öeldes, saadeti mind KOHESELT toitumisnõustaja juurde. Tehti toitumisplaan mis sisaldab ca pool kaloraasist tuleb süsivesikutest, ja siis rasvad/ valgud teise poole. 1 tüûpi diabeeti EI saa ära hoida!!! Sul üks organ ei tööta enam. Ja teadlased tänase päevani ei tea miks!!!!

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen kena naine.

Vanaemad kipuvad selliseid asju ütlema, kui nende naissoost lastelastel lihtsalt on perenaiseoskused nõrgad või käitumine kuidagi väga riiakas. Et peadki olema korralik tüdruk igas mõttes, viks ja viisakas, usin ja töökas, maast madalast selline pesapunuja-pereema tüüpi, et seda ei öeldaks. Kes see ikka lapsena kogu aeg viitsib selline olla, vähemalt minu põlvkonnast (vanuses 40+) on ilmselt paljud seda lauset teatud eluhetkel mõne vanema põlvkonna esindaja suust kuulnud.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen kena naine.

Vanaemad kipuvad selliseid asju ütlema, kui nende naissoost lastelastel lihtsalt on perenaiseoskused nõrgad või käitumine kuidagi väga riiakas. Et peadki olema korralik tüdruk igas mõttes, viks ja viisakas, usin ja töökas, maast madalast selline pesapunuja-pereema tüüpi, et seda ei öeldaks. Kes see ikka lapsena kogu aeg viitsib selline olla, vähemalt minu põlvkonnast (vanuses 40+) on ilmselt paljud seda lauset teatud eluhetkel mõne vanema põlvkonna esindaja suust kuulnud.

Mhmh. Mis värss see oli selline: “Võeh, Leenake, ristilapsuke, kas siis nõnda saad mehele!?” Olete kuulnud?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vanaemad kipuvad selliseid asju ütlema, kui nende naissoost lastelastel lihtsalt on perenaiseoskused nõrgad või käitumine kuidagi väga riiakas.

Mulle ütles vanaema seda sellepärast, et teismelisena oli tuba sassis ja ei tundnud söögitegemise vastu huvi. Et nägu värvisin ja püüdsin välimuselt võimalikult kena olla, oli ka mehelesaamise mõttes miinus.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul oli ligi 10 a tagasi kolleeg, kellega ma ise iga päev tööasjus just kokku ei puutunud, aga no maja peal ikka nägime ja tervitasime nagu viisakad inimesed muiste. Ta enda arvates vist oli mingi eriliselt stiilne ja hea väljanägemisega, ja ma usun, et enamik inimesi peavadki seda tüüpi välimusega mehi “ilusateks meesteks”, aga minu jaoks oli tema stiil selline “metrosexual”, mis mulle judinad peale ajab. Olgu öeldud,e tmina olen väga tagasihoidliku välimusega, kaunitariks mind keegi ei pea. Ma ise ka mitte.

Ja siis kord oli mingi üritus, väljasõit ööbimisega kuskil spaas, päeval ikka tegus koosolek ja siis hariv ekskursioon ja lõpuks õhtul grill ja tšill, eks ole. No ja seisime seal nii viie-kuuekesti, tema ka, ajasime niisama juttu, mehed heitsid nalja, päris lõbus oli. Ja siis see tüüp, ilma igasuguse seoseta eelneva jutuga ja ilma provotseerimiseta ütleb mulle järsku: Miks sa nii vähe seelikut kannad? Ma ei osanud reageerida, ütlesin lõpuks, et ma kannan ka seelikuid, aga mis sellest siis on, kui ma pükse kannan. Ja tegin teist juttu ja teised hakkasid ka midagi muud rääkima. Ja tema siis ikka silmitseb mind ja pani järgmise pirni: Ja soengu peaksid ka teistsuguse tegema. Siis mul juba kihvatas, ma ütlesin, et kuule, mis su mure on, ma pole ennast ju sulle naiseks pakkunud. Midagi ta ütles siis veel, ma enam ei mäleta, igatahes sai mul villand ja ma siis patsutasin talle lõpuks õlale ja ütlesin, et küll on tore, et vähemalt sinul nii kaunis soeng on, aga kuna ma ilmselt sulle väga närvidele käin, siis ma parem vabastan su oma seltskonnast. Ja kõndisin minema.

Aga ma tükk aega juurdlesin, mis tal järsku hakkas. Oleks, et ma oleksin talle ligi ajanud, aga temasugused pole üldse minu maitse. Ta vist arvas, et on nii ihaldusväärne, et kõik naised tema järele õhkavad. Ja veidi võtnud oli ta ka (mitte täiesti täis, natuke vines ainult), ju siis alkohol päästis keelepaelad valla, ehkki midagi arukat sealt valla ei pääsenud.

Eks see mind riivas küll, selles mõttes, et mis asja on sisuliselt võõral inimesel arvustada minu välimust. Igaühe enda mure, KUI sätitud ta just on. Kui ei meeldi, ära suhtle selle inimesega, on ju nii?

+10
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 242 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõige kohatumad kommentaarid, mis teile kunagi öeldud.