Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõige kohatumad kommentaarid, mis teile kunagi öeldud.

Näitan 5 postitust - vahemik 241 kuni 245 (kokku 245 )

Teema: Kõige kohatumad kommentaarid, mis teile kunagi öeldud.

Postitas:
Kägu

Vanaemad kipuvad selliseid asju ütlema, kui nende naissoost lastelastel lihtsalt on perenaiseoskused nõrgad või käitumine kuidagi väga riiakas.

Mulle ütles vanaema seda sellepärast, et teismelisena oli tuba sassis ja ei tundnud söögitegemise vastu huvi. Et nägu värvisin ja püüdsin välimuselt võimalikult kena olla, oli ka mehelesaamise mõttes miinus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli ligi 10 a tagasi kolleeg, kellega ma ise iga päev tööasjus just kokku ei puutunud, aga no maja peal ikka nägime ja tervitasime nagu viisakad inimesed muiste. Ta enda arvates vist oli mingi eriliselt stiilne ja hea väljanägemisega, ja ma usun, et enamik inimesi peavadki seda tüüpi välimusega mehi “ilusateks meesteks”, aga minu jaoks oli tema stiil selline “metrosexual”, mis mulle judinad peale ajab. Olgu öeldud,e tmina olen väga tagasihoidliku välimusega, kaunitariks mind keegi ei pea. Ma ise ka mitte.

Ja siis kord oli mingi üritus, väljasõit ööbimisega kuskil spaas, päeval ikka tegus koosolek ja siis hariv ekskursioon ja lõpuks õhtul grill ja tšill, eks ole. No ja seisime seal nii viie-kuuekesti, tema ka, ajasime niisama juttu, mehed heitsid nalja, päris lõbus oli. Ja siis see tüüp, ilma igasuguse seoseta eelneva jutuga ja ilma provotseerimiseta ütleb mulle järsku: Miks sa nii vähe seelikut kannad? Ma ei osanud reageerida, ütlesin lõpuks, et ma kannan ka seelikuid, aga mis sellest siis on, kui ma pükse kannan. Ja tegin teist juttu ja teised hakkasid ka midagi muud rääkima. Ja tema siis ikka silmitseb mind ja pani järgmise pirni: Ja soengu peaksid ka teistsuguse tegema. Siis mul juba kihvatas, ma ütlesin, et kuule, mis su mure on, ma pole ennast ju sulle naiseks pakkunud. Midagi ta ütles siis veel, ma enam ei mäleta, igatahes sai mul villand ja ma siis patsutasin talle lõpuks õlale ja ütlesin, et küll on tore, et vähemalt sinul nii kaunis soeng on, aga kuna ma ilmselt sulle väga närvidele käin, siis ma parem vabastan su oma seltskonnast. Ja kõndisin minema.

Aga ma tükk aega juurdlesin, mis tal järsku hakkas. Oleks, et ma oleksin talle ligi ajanud, aga temasugused pole üldse minu maitse. Ta vist arvas, et on nii ihaldusväärne, et kõik naised tema järele õhkavad. Ja veidi võtnud oli ta ka (mitte täiesti täis, natuke vines ainult), ju siis alkohol päästis keelepaelad valla, ehkki midagi arukat sealt valla ei pääsenud.

Eks see mind riivas küll, selles mõttes, et mis asja on sisuliselt võõral inimesel arvustada minu välimust. Igaühe enda mure, KUI sätitud ta just on. Kui ei meeldi, ära suhtle selle inimesega, on ju nii?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tüüpiline näide lihtsalt, kuidas osad mehed arvavad, et naised ongi mõeldud ainult selleks, et meeste jaoks ilusad olla. Et see ongi naiste kui inimeste eesmärk elus üleüldse – olla meestele atraktiivsed. Ja kui mingi mehe meelest pole, siis on tal enda meelest täielik õigus sellest teada anda ja teha märkuseid ja anda “nõuandeid”, kuidas see naine ikka talle ja ülejäänud meestele ilusam olla saaks.
No et kui naine ikka traditsiooniliselt naiselikult ei riietu ja atraktiivne pole, siis on ju midagi valesti ja kindlasti peaks midagi ette võtma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks kauge naistuttav, kel endal on poeg, teatas mind esimest korda koos tütrega nähes, et vastab ikka tõele see ütlus – tütar võtab emalt ilu ja poeg annab.

Vahetasin rannas riietumiskabiinis riideid ja olen nõus, et jalad on mul tõesti paksud ja koledad, kuid kabiinist välja tulles kommenteerisid kaks seal ootavat vanemat naisterahvast (60+ kindlasti) kõvahäälselt: “Oi, noor inimene, mõtlesime, et mingi vanamutt komberdab seal!”

Tegi haiget ja väga üllatas selline mõnitamine.

Ma usun, et asi ei olnud su jalgades vaid nad pidasid silmas, et noor inimene on kiire ja vanamutid komberdavad. Ju nad olid lihtdalt vihased, et pidid kaua ootama. 🙂

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 241 kuni 245 (kokku 245 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõige kohatumad kommentaarid, mis teile kunagi öeldud.