Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõige kohatumad kommentaarid, mis teile kunagi öeldud.

Näitan 2 postitust - vahemik 241 kuni 242 (kokku 242 )

Teema: Kõige kohatumad kommentaarid, mis teile kunagi öeldud.

Postitas:
Kägu

Tüüpiline näide lihtsalt, kuidas osad mehed arvavad, et naised ongi mõeldud ainult selleks, et meeste jaoks ilusad olla. Et see ongi naiste kui inimeste eesmärk elus üleüldse – olla meestele atraktiivsed. Ja kui mingi mehe meelest pole, siis on tal enda meelest täielik õigus sellest teada anda ja teha märkuseid ja anda “nõuandeid”, kuidas see naine ikka talle ja ülejäänud meestele ilusam olla saaks.
No et kui naine ikka traditsiooniliselt naiselikult ei riietu ja atraktiivne pole, siis on ju midagi valesti ja kindlasti peaks midagi ette võtma.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks kauge naistuttav, kel endal on poeg, teatas mind esimest korda koos tütrega nähes, et vastab ikka tõele see ütlus – tütar võtab emalt ilu ja poeg annab.

Vahetasin rannas riietumiskabiinis riideid ja olen nõus, et jalad on mul tõesti paksud ja koledad, kuid kabiinist välja tulles kommenteerisid kaks seal ootavat vanemat naisterahvast (60+ kindlasti) kõvahäälselt: “Oi, noor inimene, mõtlesime, et mingi vanamutt komberdab seal!”

Tegi haiget ja väga üllatas selline mõnitamine.

Ma usun, et asi ei olnud su jalgades vaid nad pidasid silmas, et noor inimene on kiire ja vanamutid komberdavad. Ju nad olid lihtdalt vihased, et pidid kaua ootama. 🙂

+6
0
Please wait...

Näitan 2 postitust - vahemik 241 kuni 242 (kokku 242 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõige kohatumad kommentaarid, mis teile kunagi öeldud.