Esileht Ilu Kõige lillam lilla šampoon?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kõige lillam lilla šampoon?

Postitas:

Palun, kes kasutavad lillasid šampoone, millised on tugeva lilla pigmendiga? Mul on ainult kehvad kogemused, pudel on tehtud kärtslillat värvi, aga šampoon seal sees on ainult õrnalt helelilla. Mul on vaja sellist, et vaht ka lillakas jääks.
Kunagi ammu ostsin juhuslikult apteegist ühe, see oli nii lilla, et kui pea pestud, olid valgeks muutunud ka mu ohtrast lakkimisest kolletanud küüned. Nime ei mäleta ja enam pole müügil näinud.
Võite soovitada igast hinnaklassist tavalisi või profitooteid, peaasi, et Eestis saada oleks või vähemalt netist tellitav.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 26.06 15:55; 06.07 09:50; 11.10 18:01; 29.02 18:29; 22.06 16:59; 02.07 00:37; 23.01 06:57; 01.02 18:40; 27.05 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on kõige lillamad Davines Alchemic Lavender sarja tooted. Maski tuleb segada tavalise palsamiga, kui ei taha juukseid lillaks värvida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel on kõige populaarsem estel prima blonde shampoo. Mask on isegi otstarbekam, sest hõbešampooni ei soovitata iga pesukord kasutada.

Šampoon https://tradehouse.ee/et/?i=35504

Mask https://tradehouse.ee/et/?i=37056

Ma ei tea ühtegi värvitud blondiini, kes seda maski ei kasutaks.

mina ei kasuta, ei kasuta üldse mingit hõbedast, kas see teeb valgeks tagasi või annab hallika läike. Hallikad toonid mulle ei sobi, seepärast ma ei kasutagi, ennem olen valkjas-kollakas, sobib mu näotooniga paremini 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel on kõige populaarsem estel prima blonde shampoo. Mask on isegi otstarbekam, sest hõbešampooni ei soovitata iga pesukord kasutada.

Šampoon https://tradehouse.ee/et/?i=35504

Mask https://tradehouse.ee/et/?i=37056

Ma ei tea ühtegi värvitud blondiini, kes seda maski ei kasutaks.

mina ei kasuta, ei kasuta üldse mingit hõbedast, kas see teeb valgeks tagasi või annab hallika läike. Hallikad toonid mulle ei sobi, seepärast ma ei kasutagi, ennem olen valkjas-kollakas, sobib mu näotooniga paremini ????

Sama siin, ka ei kasuta neid lillasid šampoone, ei taha halli tooni.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inebrya komplekt on väga tõhus, aga kuivatab kohutavalt juukseid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun, kes kasutavad lillasid šampoone, millised on tugeva lilla pigmendiga? Mul on ainult kehvad kogemused, pudel on tehtud kärtslillat värvi, aga šampoon seal sees on ainult õrnalt helelilla. Mul on vaja sellist, et vaht ka lillakas jääks.

Kunagi ammu ostsin juhuslikult apteegist ühe, see oli nii lilla, et kui pea pestud, olid valgeks muutunud ka mu ohtrast lakkimisest kolletanud küüned. Nime ei mäleta ja enam pole müügil näinud.

Võite soovitada igast hinnaklassist tavalisi või profitooteid, peaasi, et Eestis saada oleks või vähemalt netist tellitav.

No miks sa midagi sellist soovid, see on nii üheksakümnendad …:(
Loomulik blond olen, hästi valgeid triipe käin sisse värvimas. Aga see lilla õudus, mis jätab külmkahvatu hallika värvi, kuulub eelmisesse sajandisse.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No miks sa midagi sellist soovid, see on nii üheksakümnendad …:(
Loomulik blond olen, hästi valgeid triipe käin sisse värvimas. Aga see lilla õudus, mis jätab külmkahvatu hallika värvi, kuulub eelmisesse sajandisse

Küll on veider sõnavõtt see ja paar eelmist ka. Ma palusin endale lillasid šampoone soovitada neil, kes seda toodet kasutavad, mitte neil, kelle nahatooniga see ei sobi või kelle juuksed hallikaks muutuvad. No mis see minu asi peaks olema, et TEILE see šampoon ei sobi?

Sa, viimane kägu, ei ole ikka tänapäeva moetrendidega nii hästi kursis kui ette kujutad. Nüüdsel ajal on kombeks valida omale välimus iseenda eelistuste ja sobivuse järgi, mitte selline nagu puberteediealise kõnemaneeriga kägu foorumis kukub.

Mis nüüd saab siis? Mina ei tohi lillat šampooni tahta, sest sinu juuksed teeb see halliks? Ära karda, ma ei tule seda salaja sinu šampoonipudelisse kallama. Ma ei tule sulle isegi ütlema, kui sul vaja triipe blondeerida on, siis sa ei ole tegelikult loomulik blond.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 00:37; 04.07 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dove lilla šampoon on täitsa lilla vahuga ja liiga kauaks pähe jättes on juuksed kergelt sinakad. Pole küll ühtegi teist lillat šampooni kunagi proovinud. Nimelt tahtsin heleroosast kollast vähemaks saada ja ostsin toidupoest esimese kättejääva prooviks. Roosa puhul toimis ilusti ja virsikukarva juuksed olid jälle kenad heleroosad, aga kuna heleroosa oli liiga palju vaeva nõudev, loobusin sellest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on see ja toimib edukalt – toode on tumelilla, vaht jääb sirelililla. Mainitud Inebrya mu juustel ei töötanud, värvilt oli šampoon hele ja vaht jäi hoopis valge. Olen veel kasutanud Schwarzkopfi Color Freeze’i ning jäin sellega ka väga rahule, samad muljed, mis praeguse šampooniga ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tonikat ei soovita. See palsam tegi mind päriselt lillaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu Kõige lillam lilla šampoon?