Esileht Kodunurk Kõige lollikindlamad toataimed

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kõige lollikindlamad toataimed

Postitas:

Olen lilledega väga äpu. Suudan tappa kõik taimed vähemalt 5 kuuga. Palun soovitage rohelisi toataimi, mis on vähenõudlikumad. Orhideelisi ei taha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Havisaba.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Havisaba, bromeeliad,kliiviad, sulgvõhk(üks parimaid, kuna omab mugulaid ja ei karda kuivust), nõelköis, kui on valgusküllane aknalaud, siis igasugused kaktused.
Miks orhideed siis ei sobi? Neid on ikka suht võimatu isegi hooletul kastjal välja suretada ja tänutäheks õitsevad mitu kuud järjest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://jardin.ee/top-5-vahenoudlikku-toataime-kontorisse/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sulgvõhk. Elab mul üksi korteris, korra 2 kuu jooksul saab veidi vett. Aga ilus tumeroheline ja läikiv. Tööl saan hakkama ka tarzani köitega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://foorum.perekool.ee/teema/toataimed/

Siin ka teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage mis vähese valgusega lepiks. Mul selle pimedusega enamus väga niruks jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see sulgvõhk on ka mingil kujul mürgine? Kuna mul kassipoeg, siis muretsen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aaloe. On mul kuskil suvalises plastmassämbris, sest poti jaoks kastis liiga suureks, poja toas akna peal, mis tähendab, et meelde tuleb teda kasta kord paari kuu jooksul. Aga ära ka ei sure. St sa pead muidugi ette vaatama, et teda üle ei kasta.

Aga muidu on mul pandud jõulukaktustele automaatkastmine (mingid savist otsikud mullas ja purgist imevad voolikuga vett, a la kaks tk euro eest oli veel hind neil) ja sellega olen ma küll rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage mis vähese valgusega lepiks. Mul selle pimedusega enamus väga niruks jäänud.

Havisaba ja sulgvõhk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kolmekandiline piimalill ja havortia on samuti idioodikindlad.

aga pimedas surevad kõik taimed – kes aeglasemalt kes kiiremini. kas probleemiks talvine hämarus või konkreetselt lille asukoht mitu meetrit aknast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks orhideed siis ei sobi? Neid on ikka suht võimatu isegi hooletul kastjal välja suretada ja tänutäheks õitsevad mitu kuud järjest.

Minul näiteks on orhideed ainsad lilled, mis järjepidevalt välja surevad.
Ilmselt on suur osa selle juures asjaolus, et mulle absoluutselt orhideed ei meeldi.
Vähe sellest, mul on nende suhtes lausa mingi tõrge. No ma ei taha neid oma koju. Imelikud lilled on, ei tekita head tunnet.

Igatahes mulle on elu jooksul kingitud umbes 4 orhideed ja need kõik on üsna kiirelt minu juures ära surnud.
Ma otseselt neid ei sureta st. ma kastan neid nii, nagu internetis õpetatakse, aga ilma igasuguse entusiasmita. Ilmselt lilled tunnevad selle ära ja vabastavad mu üsna kiiresti oma ebameeldivast seltskonnast.

Samas on mul 2 alpikanni (alpikannid on minu lemmiklilled) ja need on minu aknal õitsenud järjepanu juba vähemalt 5-6 aastat. Neid ma poputan ja paitan ja kiidan, sest nad on nii ilusad.
Ja pelargoonid – neid ma armastan südamest. Mul on mitukümmend aastat vana pelargoon, veel vanaema talust pärit st. kõik uuendused on tehtud sellest väga vanast pelargoonist istikuid võttes ja kui see peaks mul ära kaduma, siis ma oleksin küll südamest õnnetu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Kõige lollikindlamad toataimed