Esileht Ilu ja tervis kõige mõnusam kehakreem?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: kõige mõnusam kehakreem?

Postitas:

Soovitage kehakreemi, mis poleks väga vedel, aga samas ei jätaks nahka rasvaseks ja oleks mõnusa magusa lõhnaga (virsik või mango vms)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 14:59; 01.02 15:01; 08.02 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.thebodyshop.ee/ee/tooted/kehale/kehaniisutajad/kehavoid/44883
https://www.thebodyshop.ee/ee/tooted/kehale/kehaniisutajad/kehakreemid/44941 ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad Garnieri ihupiimad. Lemmik on kollases pudelis (niisutav ja pinguldav) – pigem küll vedelapoolne, aga ladinal pudelist välja ei voola:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise kasutan
Palmer’s Coconut Oil Formula Body Cream
https://eu.feelunique.com/p/Palmers-Coconut-Oil-Formula-Body-Cream-125g

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle näiteks see bodyshopi mangovõie ei sobinud, jättis kleepuvaks, see eest sobis aga nende maasika oma.
Kuigi ma pole uurinud, kas need sisaldavad neid jamasid mineraalõlisid, sest otsustasin neid tooteid enam mitte tarbida, ka näokreeme ja käte omi, mis sisaldavad mineraalõli. Kas teile on see oluline?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.mylook.ee/elizabeth-arden-green-tea-honey-drops-body-cream-500ml.html
minu lemmik

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 17:09; 12.02 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hetkel kasutan Biothermi aprikoosilõhnalist kehakreemi. See on üsna niisutav ka, samas mitte ülearu rasvane, lisaks on pumbaga pudel. Ma isiklikult ei salli üldse neid, kust peab sõrmega seest kookima. Pump on parim, aga ka tuub käib küll.

Link ka sellest, mis mul:

https://www.biotherm-usa.com/women-care/body/collection/oil-therapy-BIO1047103.html#start=3&cgid=F1_WOMEN_BODY_CARE_MOISTURISER

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutage jah neid bodyshoppe ja ardeneid. kõige hullem keemia üldse, millega oma nahka mürgitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutage jah neid bodyshoppe ja ardeneid. kõige hullem keemia üldse, millega oma nahka mürgitada.

no aga paku siis enda variant välja!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 14:59; 01.02 15:01; 08.02 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegin endale ise kehakreem/koorijat. 1osa kookosrasva, 1 osa mett (kui oled allergiline, siis soovitan mitte panna), 1 osa kohvipaksu. Võib ka eeterlikku õli sisse tilgutada (lavendlit ntx). Segasin põhjalikult ja panin klaaspurki. Kasutan seda peale duši all käimist, määrin keha kokku (samal ajal teen näiteks ka juuksemaski), hoian veidi peal ja loputan kohvipaksu maha. Pärast jääb nahk väga pehme ja lõhnab ülihästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 16:04; 08.02 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutage jah neid bodyshoppe ja ardeneid. kõige hullem keemia üldse, millega oma nahka mürgitada.

Rääkimata lõhnast, tükk aega peab tuba tuulutama kui mõni Ardenit kasutav sõbranna on külas käinud. Lõhn pole halb, aga liiga tugev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage kehakreemi, mis poleks väga vedel, aga samas ei jätaks nahka rasvaseks ja oleks mõnusa magusa lõhnaga (virsik või mango vms)

Weleda, Dr. Hauschka, Natura Siberica kaelakreem

Puuviljalõhnade osas jään eriarvamusele – minu aravtes need kreemi lõhnana küll meeldivad ei ole. Aga kui sulle on oluline vänge magus aroom, siis OPI kreemid on just sulle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 21:54; 08.02 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sperma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga miks üldse peab keha kreemitama?
mis on selle põhjus? kas muidu pole keha pehme või lõhnav?
ps. mul pole ühtegi kreemi, mitte kunagi olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga miks üldse peab keha kreemitama?
mis on selle põhjus? kas muidu pole keha pehme või lõhnav?
ps. mul pole ühtegi kreemi, mitte kunagi olnud.

… sest minul isiklikult on väga kuiv nahk, kui ei kreemita, kisub, tolmab ja on väga ebameeldiv tunne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga miks üldse peab keha kreemitama?
mis on selle põhjus? kas muidu pole keha pehme või lõhnav?
ps. mul pole ühtegi kreemi, mitte kunagi olnud.

No järelikult pole sul vaja olnud. Minul ka elu esimesed 40 aastat polnud, aga vaat nüüd on paar korda nädalas nahk nii kuiv, säärtelt lausa ketendab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 14:59; 01.02 15:01; 08.02 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga miks üldse peab keha kreemitama?
mis on selle põhjus? kas muidu pole keha pehme või lõhnav?
ps. mul pole ühtegi kreemi, mitte kunagi olnud.

Ma käin mitu korda nädalas ujumas ja see paratamatult kuivatab nahka. Kui ma ei kreemitaks muutuks mu nahk punetavaks ja hakkaks sügelema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 16:04; 08.02 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga miks üldse peab keha kreemitama?
mis on selle põhjus? kas muidu pole keha pehme või lõhnav?
ps. mul pole ühtegi kreemi, mitte kunagi olnud.

Kui vana inimene sa oled, et ei ole veel teada saanud, et inimeste naha rasusus on erinev? 12?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 21:54; 08.02 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kui sul raha on, siis see punase tuubiga Escada super

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegin endale ise kehakreem/koorijat. 1osa kookosrasva, 1 osa mett (kui oled allergiline, siis soovitan mitte panna), 1 osa kohvipaksu. Võib ka eeterlikku õli sisse tilgutada (lavendlit ntx). Segasin põhjalikult ja panin klaaspurki. Kasutan seda peale duši all käimist, määrin keha kokku (samal ajal teen näiteks ka juuksemaski), hoian veidi peal ja loputan kohvipaksu maha. Pärast jääb nahk väga pehme ja lõhnab ülihästi.

ma panen kookosrasva asemel külmpressitud oliivõli ja ka sutsu dušhigeeli – siis peseb ka puhtaks. kohv on parim koorija, seda küll,

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 17:09; 12.02 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.mylook.ee/elizabeth-arden-green-tea-honey-drops-body-cream-500ml.html
minu lemmik

See on lõhna poolest ka minu lemmik, aga mingil hetkel hakkas kasutades tunduma, et lõhn on ka kreemi ainus hea omadus.

Mina kasutan täiesti tavalist kookosõli ja kakaovõid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi HOIA kehavahtusid. Minu üks lemmik on see: https://purecosmetics.ee/toode/hoia-kehavaht-roosipuu-avokaado-200ml/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Ilu ja tervis kõige mõnusam kehakreem?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.